معرفی 8 انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی

انیمیشن یادگیری زبان انگلیسی
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از بهترین شیوه‌های تقویت انگلیسی است. در این مقاله قصد داریم چندین انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی ‌کنیم.

تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از شیوه‌های سمعی و بصری جذاب و سرگرم‌کننده برای یادگیری انگلیسی است. با تماشای انیمیشن‌های مختلف می‌توانید مهارت شنیداری و گفتاری انگلیسی خود را تقویت کنید و پس از مدتی قادر خواهید بود به صورت روان انگلیسی صحبت کنید. علاوه بر بهبود مهارت شنیداری و گفتاری، از طریق تماشای انیمیشن می‌توانید با عبارات و اصطلاحات عامیانه و پرکاربرد انگلیسی نیز در طول شنیدن مکالمات آشنا شوید. اصطلاحات نیز بخش گسترده‌ای از زبان انگلیسی را تشکیل می‌دهند. بنابراین با تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید بدون نیاز به کلاس و معلم، انگلیسی را به طور روان صحبت کنید. در ادامه این مقاله چندین انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی می‌کنیم. با پلازا همراه باشید.

یادگیری زبان با انیمیشن

همچنین بخوانید :

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


8 انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی


برخلاف باور عموم، تماشای انیمیشن تنها مختص به کودکان نیست. شاید بسیاری از انیمیشن‌های معروف دارای ظاهری کودکانه باشند، اما علاوه بر کودکان، توجه بزرگسالان را نیز به خود جلب می‌کنند. تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی به هیچ گروه سنی خاصی محدود نمی‌شود و هر شخص با هر سنی می‌تواند برای تقویت انگلیسی خود، انیمیشن تماشا کند. در این بخش چندین انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی می‌کنیم.

 

انیمیشن Toy Story

انیمیشن آموزش زبان

انیمیشن Toy Story یکی از انیمیشن‌های جذاب و پرطرفدار است و بر اساس اعلام انجمن فیلم آمریکا، جزء 10 انیمیشن برتر دنیا است. این انیمیشن در طول سال‌های مختلف در چهار سری ساخته شد. Toy Story دارای کاراکترهای زیادی است که هرکدام به شیوه خاص خود صحبت می‌کنند. این انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است؛ زیرا شخصیت‌های داستان با زبانی ساده و روان صحبت می‌کنند و اگر دارای سطح متوسطی از انگلیسی باشید، می‌توانید اکثر مکالمات آن‌ها را متوجه شوید و کلمات و عبارات جدیدی را نیز از آن‌ها بیاموزید. انیمیشن Toy Story یکی از بهترین گزینه‌هایی است که برای تقویت مهارت شنیداری انگلیسی خود می‌توانید انتخاب کنید.

داستان این انیمیشن درباره پسر بچه‌ای به نام «اندی» است که روزی تمام اسباب‌بازی‌هایش زنده می‌شوند و در دنیای واقعی شروع به زندگی می‌کنند. هریک از این اسباب‌بازی‌ها داستان جالبی را به تصویر می‌کشند. تماشای این انیمیشن علاوه بر تقویت انگلیسی، بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است.

 

انیمیشن Up

کارتون های آموزش زبان انگلیسی

Up یکی دیگر از انیمیشن‌های جذاب و مناسب برای تقویت زبان انگلیسی است. مکالمات و دیالوگ‌های این انیمیشن بسیار روان و ساده هستند و با تماشای آن به راحتی می‌توانید برخی لغات کاربردی انگلیسی را یاد بگیرید و همچنین مهارت شنیداری خود را نیز تقویت کنید. انیمیشن Up دارای چهار شخصیت اصلی است که هریک از آن‌ها با گویش مختص به خود صحبت می‌کنند. تماشای Up می‌تواند در تقویت زبان انگلیسی کمک بسیاری به شما کند و همچنین روایتگر داستان زیبا و جذابی نیز هست.

انیمیشن Up درباره پیرمردی به نام «کارل فردریکسن» است که با بستن هزاران بادکنک به خانه خود، به سوی «آبشار بهشت» در آمریکای جنوبی می‌رود. او در طول این سفر با سه شخصیت دیگر همراه می‌شود که ماجراهای جالبی برای آن‌ها اتفاق می‌افتد.

 

مجموعه کارتونی Martha Speaks

آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

مجموعه کارتونی Martha Speaks یک مجموعه 15 قسمتی بسیار آموزنده و کاربردی برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی است. این مجموعه برای کودکان مناسب است و برای آموزش لغات جدید و متنوع ساخته شده است. این کارتون در هر قسمت، پیش از شروع برنامه چندین واژه مختلف را آموزش می‌دهد و پس از پایان آن نیز دوباره همان واژه‌ها را مرور می‌کند. این کلمات در طول هر قسمت چندین مرتبه تکرار می‌شوند تا از طریق تکرار بتوانید این لغات را به خاطر بسپارید. این کارتون علاوه بر جنبه آموزشی و تقویت انگلیسی، بسیار جالب و سرگرم‌کننده است و یادگیری را برای کودک شیرین و دلپذیر می‌کند.

مجموعه کارتونی Martha Speaks درباره سگی است که پس از خوردن کمی سوپ الفبا، یاد می‌گیرد که چگونه صحبت کند. این کارتون برای یادگیری انگلیسی، فوق‌العاده است و کودک با تماشای آن واژگان بسیاری را می‌آموزد.

 

انیمیشن Angry Birds

کارتون های آموزش زبان انگلیسی

انیمیشن Angry Birds نیز یکی از انیمیشن‌های جذاب و کاربردی برای یادگیری لغات و اصطلاحات انگلیسی است. این انیمیشن بر اساس بازی ویدئویی آن ساخته شده است و به همین دلیل در میان کودکان و خانواده‌ها بسیار محبوبیت دارد و این محبوبیت می‌تواند تاثیر مثبتی بر میزان اثربخشی آن برای تقویت زبان انگلیسی داشته باشد. انیمیشن Angry Birds نیز دارای کاراکترهای زیادی است که گفتگوهای متعدد و جالبی میان آنان شکل می‌گیرد. با تماشای این انیمیشن جذاب می‌توانید لغات کاربردی بسیاری یاد بگیرید و همچنین از داستان و نحوه روایت آن نیز لذت ببرید.

انیمیشن Angry Birds درباره پرنده قرمز رنگی است که خیلی زود عصبانی می‌شود و همه چیز را خراب می‌کند. روزی شهردار دستور می‌دهد که پرنده قرمز باید در کلاس‌های کنترل خشم شرکت کند. این پرنده با حضور در این کلاس، دوست‌های جدیدی پیدا می‌کند و این تازه شروع ماجراهای جالب و جذاب در این انیمیشن است.

 

انیمیشن Mary And Max

آموزش زبان با انیمیشن

انیمیشن Mary And Max نیز انیمیشن عالی و کاربردی دیگری برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی است. این انیمیشن دارای مونولوگ‌های بسیاری است و در طول آن نیز لغات روزمره و کلیدی فراوانی گفته می‌شود. زبان انیمیشن Mary And Max بسیار ساده و قابل فهم است. داستان آن نیز جذاب است و در کنار یادگیری انگلیسی می‌توانید از قصه آن لذت ببرید. اگر به دنبال انیمیشنی کاربردی و جذاب برای یادگیری لغات و اصطلاحات انگلیسی هستید، انیمیشن Mary And Max را حتما تماشا کنید.

انیمیشن Mary And Max بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است که ماجرای مکاتبه یک دختربچه 8 ساله با یک مرد 44 ساله را به تصویر می‌کشد. این دو از زندگی و اتفاقات روزمره خود برای یکدیگر می‌نویسند. آن‌ها سال‌های بسیاری را با یکدیگر مکاتبه می‌کنند و گفتگوهای جالبی میان این دو رد و بدل می‌شود.

 

سریال کارتونی Inspector Gadget

آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن کوتاه

سریال کارتونی کمدی Inspector Gadget که همه ما آن را با نام کارآگاه گجت می‌شناسیم و نسخه دوبله فارسی آن را تماشا کرده‌ایم نیز یکی از مجموعه‌های کارتونی کاربردی برای تقویت زبان انگلیسی است. این سریال دارای 86 قسمت کوتاه 20 دقیقه‌ای است که یکی از بهترین سریال‌های کارتونی برای تقویت مهارت شنیداری و گفتاری انگلیسی است. کارآگاه گجت دارای دیالوگ‌های ساده و فراوانی است که لغات کاربردی زیادی در گفتگوهای آن‌ها وجود دارد. در این سریال کمدی همچنین اصطلاحات جالب و کاربردی وجود دارد که برای مکالمه انگلیسی، بسیار ضروری هستند.

داستان این مجموعه کارتونی درباره کارآگاه حواس‌پرتی به نام «کارآگاه گجت» است. این کارآگاه در هر قسمت برای انجام ماموریت و کارهای روزانه خود با چالش‌های فراوانی رو‌برو می‌شود و اتفاقات طنز و جالبی را نیز رقم می‌زند.

 

انیمیشن Finding Nemo

انیمیشن آموزش زبان انگلیسی

انیمیشن Finding Nemo یکی از انیمیشن‌های خوب و کاربردی برای یادگیری زبان انگلیسی است. این کارتون نیز از سوی انجمن فیلم آمریکا، در فهرست 10 انیمیشن برتر دنیا قرار گرفته است. انیمیشن Finding Nemo نیز دارای دیالوگ‌هایی ساده و با کلمات آسان و کاربردی است که تماشای آن برای تقویت زبان انگلیسی بسیار موثر است. این انیمیشن برای یادگیری لغات کاربردی و مکالمات عامیانه، یکی از بهترین گزینه‌های پیشنهادی است.

داستان انیمیشن Finding Nemo درباره یک ماهی کوچک به نام «نمو» است که بر اثر وقوع اتفاقاتی در اقیانوس گم می‌شود و از خانواده خود دور می‌افتد. نمو باید در نبود پدر و مادر خود یاد بگیرد که چطور باید زندگی کند. در طول این مسیر و تنهایی، اتفاقات جالبی برای این ماهی کوچک رقم می‌خورد.

 

انیمیشن Ratatouille

آموزش زبان انگلیسی از طریق کارتون

انیمیشن Ratatouille آخرین انیمیشن این فهرست است که یکی از بهترین و کاربردی‌ترین انیمیشن‌ها برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی محسوب می‌شود. این کارتون به جهت آنکه بر محور آشپزی و پخت غذا می‌چرخد و جریان اصلی آن در یک رستوران اتفاق می‌افتد، برای یادگیری مکالمات روزمره بسیار موثر است. با تماشای این انیمیشن می‌توانید با انواع غذاهای خارجی و طعم‌ها آشنا شوید و همچنین اصطلاحاتی عامیانه در محیط رستوران را نیز یاد بگیرید. انیمیشن Ratatouille نیز یکی از گزینه‌های پیشنهادی ویژه ما برای یادگیری کلمات و اصطلاحات کاربردی روزمره است.

داستان انیمیشن Ratatouille درباره یک موش کوچک است که دوست دارد در یک رستوران سرآشپز باشد، اما نمی‌تواند به رستوران راه پیدا کند؛ چون آدم‌ها یک موش را به عنوان سرآشپز قبول ندارند. این موش برای سرآشپز شدن، تلاش‌های بسیاری می‌کند و در نهایت وارد یک رستوران مجلل و بزرگ می‌شود.

 


جمع بندی


ما در این مقاله چندین انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی کردیم. همانطور که گفتیم، تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از شیوه‌های سمعی و بصری جذاب و سرگرم‌کننده برای این منظور است. اما تنها گوش دادن و تماشای یک باره این انیمیشن‌ها برای یادگیری و تقویت انگلیسی کافی نیست. شما باید این انیمیشن‌ها را چندین مرتبه تماشا کنید و تمام دیالوگ‌ها را به دقت گوش دهید.

انیمیشن آموزش زبان

برای انجام این کار می‌توانید از زیرنویس انگلیسی این انیمیشن‌ها استفاده کنید. با توجه به زیرنویس می‌توانید با املای صحیح لغات و اصطلاحات آشنا شوید. علاوه بر زیرنویس، استفاده از دیکشنری نیز در هنگام تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی، بسیار ضروری و مهم است. شما می‌توانید با استفاده از دیکشنری، معنای کلماتی که برایتان ناآشنا هستند را جستجو کنید. پس از جستجو در دیکشنری، باید کلماتی که برایتان جدید و سخت‌تر بوده‌اند را یادداشت کنید. پس از بررسی کامل انیمیشن می‌توانید باری دیگر آن را تماشا کنید و تمام آنچه که یاد گرفته‌اید را مجددا مرور کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
ناشناس
.
31 مرداد 1399، 02:02
پاسخ
0
1
ممنون از وبسایت خوبتون
جدول فروش فیلم ها