معرفی فیلم The New Mutants؛ داستان، بازیگران، تاریخ اکران، تریلر و آخرین اخبار

فیلم The New Mutants
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بالاخره پس از سال‌ها تاخیر و کشمکش فراوان بین دیزنی و استودیوهای سازنده، تاریخ انتشار فیلم The New Mutants مشخص شد. در این مقاله قصد داریم تا نگاهی به این فیلم بیندازیم.

فیلم The New Mutants اولین سری اسپین آف یا مستقل از سری فیلم‌های ایکس من است که پس از پیر شدن شخصیت‌های اصلی ایکس من، در این فیلم از شخصیت‌های جوان‌تر با استعدادهای خاص رونمایی می‌شود. تا مدت‌های زیادی این‌چنین به نظر می‌رسید که انتشار فیلم جهش یافته های جدید دیگر فراموش شده و کسی انتظار نداشت که استودیو Fox همچنان دنبال ساخت این فیلم ترسناک باشد؛ اما در میان این ناامیدی‌ها، تریلر فیلم The New Mutants پخش شد که طرفداران را امیدوار کرد.

فیلم ترسناک جهش یافته های جدید

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


داستان فیلم The New Mutants


فیلم جهش یافته های جدید 2019

فیلم جهش یافته های جدید با الهام از یکی از مشهورترین قصه‌های کتاب‌های مصور مارول ساخته شده است. داستان این عنوان، روایت‌گر یکی از خطوط روایی مهم این کتاب‌ها به نام The Demon Near خواهد بود. شخصیت اصلی این داستان دنیل مون‌استار (Daniel Moonstar) است و به نظر می‌رسد سازندگان فیلم The New Mutants نیز او را به عنوان هسته روایی انتخاب کرده‌اند. دنیل مون‌استار جهش‌یافته‌ای سرخپوست با توانایی‌های ذهنی قدرتمند چون تلپاتی و ارسال امواج صوتی است؛ توانایی‌هایی که کودکی او را نابود کردند. دنیل در آن زمان با کابوس خرسی شیطانی دست و پنجه نرم می‌کرد. در این کابوس‌ها، خرس شیطانی مذکور پدر و مادر او را می‌کشت. پس از مدتی، والدین دنیل ناپدید شده و پدربزرگ عجیب وی به نام عقاب سیاه (Black Eagle) وظیفه نگهداری از او را بر عهده گرفت؛ عقاب سیاه تمامی تلاش خود را برای محافظت از دنیل در مقابل کابوس‌های وحشتناک او انجام می‌دهد. در ادامه، دنیل به تیم جهش یافتگان جدید می‌پیوندد، اما کابوس‌ها او را رها نمی‌کنند. دنیل تصمیم به مبارزه با این موجود شیطانی می‌گیرد؛ موجودی که بسیار قدرتمندتر از اوست. در این مبارزه، سایر اعضای تیم به دنیل کمک می‌کنند. وولفزبین (Wolfsbane)، تغییر شکل‌دهنده‌ای قدرتمند بوده و توانایی تبدیل به یک گرگ‌نمای قدرتمند را دارد.

فیلم ترسناک جهش یافته های جدید 2019

او گذشته‌ای خشن و تاریک داشته و در مدرسه‌ای مذهبی در اسکاتلند بزرگ شده است؛ مدرسه‌ای که قصد سوزاندن او را داشت. وولفزبین توسط مویرا مک‌تگرت (یکی از شخصیت‌های فیلم‌های X-Men: First Class و X-Men: Apocalypse) نجات داده می‌شود؛ مک‌تگرت در ادامه سرپرستی او را نیز بر عهده می‌گیرد.

همچنین بخوانید :

مجیک (Magik) یا ایلیانا راسپوتین (Illyana Rasputin) خواهر کوچک‌تر کالسوس (Colossus) یا پوتر راسپوتین (Piotr Rasputin)، یکی از شخصیت‌های مشهور مجموعه X-Men، است. او در شش سالگی توسط نیروهای آمریکایی دزدیده و سپس نجات داده شد. مجیک بخش اعظمی از دوران بلوغ خود را به تقویت‌های مهارت‌های جادویی خود در بعد برزخ (Limbo) اختصاص می‌دهد. او پس از ده سال با قدرت‌هایی چون تلپورت و سفر در زمان به زمین بازمی‌گردد. دو شخصیت مهم دیگر، سانسپات (Sunspot) و کنن‌بال (Cannonball) هستند. سانسپات توانایی جذب و بازتاب نیروی خورشید را در اختیار داشته و کنن‌بال نیز به عنوان یکی از سریع‌ترین شخصیت‌های دنیای X-Men، امکان تبدیل قسمت‌های پایینی بدن خود به سیستم شتاب‌دهنده جت را دارد؛ امری که از طریق تراوش نوعی انرژی حرارتی-شیمیایی انجام می‌گیرد.

 


بازیگران فیلم جهش یافته های جدید


از بازیگران فیلم The New Mutants می‌توان به آنیا تیلور-جوی، میسی ویلیامز، چارلی هیتون، هنری زاگا و آلیس براگا اشاره کرد.

فیلم The new mutants 2019

**ممکن است توضیحات حاوی اسپویل باشد**

میسی ویلیامز (Maisie Williams) در فیلم نقش رِین سینکلر (Rahne Sinclair) را دارد. او جهش‌یافته‌ای اسکاتلندی ملقب به Wolfsbane است. از توانایی‌های او می‌توان به تبدیل شدن به گرگ اشاره کرد.

آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) در فیلم نقش ایلیانا راسپوتین (Illyana Rasputin) را دارد. او جهش‌یافته‌ای روسی ملقب به Magik است که قدرت ساحره را دارد. از توانایی‌های او می‌توان به تلپورت (جابجایی بین 2 نقطه) اشاره کرد. ایلیانا خواهر Colossus است که این شخصیت را در فیلم ددپول و ایکس-من دیده‌ایم.

چارلی هیتون (Charlie Heaton) در فیلم نقش سم گاتری (Sam Guthrie) را دارد. او جهش‌یافته‌ای آمریکایی ملقب به Cannonball است. سم توانایی پرواز با سرعت جت را دارد و در این حالت کاملا آسیب‌ناپذیر است.

بلو هانت (Blu Hunt) در فیلم نقش دانیل مونستار (Danielle Moonstar) را دارد. او جهش‌یافته‌ای سرخپوست ملقب به Mirage است. از توانایی‌های او می‌توان به ایجاد توهم در ذهن اشخاص با استفاده از ترس‌ها و تمایلات آن‌ها اشاره کرد.

هنری زاگا (Henry Zaga) در فیلم نقش روبرتو داکوستا (Roberto da Costa) را دارد. او جهش‌یافته‌ای برزیلی ملقب به Sunspot است. او می‌تواند انرژی خورشیدی را کنترل کند.

آلیس براگا (Alice Braga) در فیلم نقش سیسیلیا ریس (Cecilia Reyes) را ایفا می‌کند. او مربی و دکتر گروه است. ایجاد سپر دفاعی در اطراف خود از قابلیت‌های اوست.

جهش‌یافته‌های جدید

در جدول زیر می‌توانید فهرست بازیگران فیلم The New Mutants و نقش‌های آن‌ها را مشاهده کنید.

نام بازیگرنقش
آنیا تیلور-جوی / Anya Taylor-Joyایلیانا راسپوتین
میسی ویلیامز / Maisie Williamsرِین سینکلر
چارلی هیتون / Charlie Heatonسم گاتری
بلو هانت / Blu Huntدانیل مونستار
هنری زاگا / Henry Zagaروبرتو داکوستا
آلیس براگا / Alice Bragaسیسیلیا ریس
آنتونیو باندراس / Antonio BanderasMister Sinister

 


تاریخ اکران فیلم ترسناک جهش‌یافتگان جدید


فیلم جهش یافتگان جدید

تولید و ساخت فیلم توسط بون و لی دقیقا پس از پایان فیلمبرداری «خطای ستارگان بخت ما» در سال 2014 کلید خورد. فیلم جهش یافته های جدید قرار بود سه‌گانه‌ای از سری X-Men باشد که در همان زمان سایمون کینبرگ (Simon Kinberg) به عنوان تهیه‌کننده در سال 2015 بطور رسمی قرارداد خود را برای این فیلم امضا کرد. در سال 2016 شایعه شد که تیلور-جوی و میسی ویلیامز برای بازی در فیلم انتخاب شده‌اند. سال بعد این شایعه به همراه فهرست سایر بازیگران تایید شد. فیلمبرداری در شهر بوستون در سپتامبر سال 2017 در بیمارستان Medfield State (قبلا تیمارستان بوده است) آغار شد. در آن زمان گفته شده بود که فیلم جهش‌ یافتگان جدید برای آوریل سال 2018 آماده انتشار است، اما پس از مدتی به دلیل فیلمبرداری مجدد بعضی قسمت‌ها، تا تاریخ نامعلومی تاخیر خورد. البته در سال 2019 کارگردان فیلم آقای بون اعلام کرد که فیلمبرداری مجدد هرگز اتفاق نیفتاد. در ادامه مروری بر داستان فیلم و شخصیت‌های آن خواهیم داشت.

تاریخی که برای انتشار در آمریکای شمالی تایید شده بود 15 فروردین 1399 (3 آپریل 2020) بود. این فیلم در اصل قرار بود در تاریخ 13 آپریل 2018 منتشر شود، اما به تاریخ 22 فوریه 2019 موکول شد تا با اکران Deadpool 2 هم‌زمان نباشد. سپس دوباره تا 2 آگوست 2019 تاخیر خورد تا با اکران فیلم Dark Phoenix تداخل نداشته باشد. پس از آن که کمپانی دیزنی، استودیو Fox را خریداری کرد، اکران این فیلم به موعد 3 آپریل سال 2020 موکول شد. این بار شیوع بیماری کووید-19 اکران فیلم  The New Mutants را به تعویق انداخت. جدیدترین تاریخ اکران فیلم جهش یافته های جدید 18 اوت (هفتم شهریور جاری) است. آیا طلسم تاخیرهای بی‌پایان این اثر به اتمام شکسته خواهد شد؟

 


تریلر فیلم جهش یافتگان جدید


در ادامه می‌توانید تریلر فیلم جهش یافته های جدید را با زیرنویس فارسی تماشا کنید.

تریلر دوم این فیلم نیز منتشر شده است که در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات منتشر شده از فیلم The New Mutants اعم از داستان، فهرست بازیگران، تاریخ اکران و تریلر آن را به‌طور کامل ارائه دهیم. طبق گفته کارگردان، این فیلم قرار است که سه‌گانه باشد و طی قسمت‌های بعدی شخصیت‌های Warlock و Karma نیز معرفی می‌شوند. فیلمبرداری قسمت دوم به احتمال زیاد در برزیل خواهد بود.

 


آخرین اخبار فیلم The New Mutants 2020


فیلم سینمایی The New Mutants دوران ساخت طولانی و پر و پیچ و خمی را پشت سر گذاشته است. در ادامه می‌توانید جدیدترین اخبار از این اثر جنجالی را مطالعه کنید.

 

درجه سنی فیلم جهش یافته های جدید مشخص شد

فیلم جهش یافته های جدید

بدون شک، فرنچایز X-Men یکی از مهم‌ترین آثار سینمایی سوپرهیرویی مدرن است. این فیلم‌ها راه را برای عرضه عناوین ابرقهرمانی بیشتری باز و استانداردهای جدیدی را تعریف کرد. با خرید کمپانی فاکس قرن بیستم توسط دیزنی، این فرنچایز در حال حاضر تقریبا به پایان راه خود رسیده است. اگر اخبار سینما در سال‌های اخیر را دنبال کرده باشید، به احتمال زیاد با تاخیرهای متعدد فیلم The New Mutants آشنایی دارید. این فیلم با تریلر اولیه هیجان‌انگیز و متفاوت خود، نظر بسیاری از اهالی سینما را با خود جلب کرد.

سبک متفاوت در کنار تلاش‌ها و گفته‌های کارگردان فیلم مبنی بر وجود عناصر بزرگسالانه در آن، نوید اثری متفاوت را می‌داد. با این وجود، به نظر می‌رسد که این اخبار،‌ اعتبار چندانی نداشتند. به تازگی درجه سنی رسمی فیلم جهش یافته های جدید مشخص شده است. کارشناسان سازمان MPAA درجه PG-13 را به این فیلم اختصاص داده‌اند. در توضیحات این درجه‌بندی، علل انتخاب آن وجود محتوای خشونت‌آمیز، تصاویر آزاردهنده و خونین، الفاظ رکیک و عناصر داستانی ذکر شده است. بسیاری از اهالی سینما انتظار دریافت درجه سنی R (بزرگسال) را برای این عنوان داشتند. در هر صورت، به نظر می‌رسد که فیلم جهش یافته های جدید با ترکیب المان‌های ترسناک و ابرقهرمانی، تجربه‌ای جدید را برای مخاطبان هنر هفتم رقم خواهد زد.

 

آیا فیلم جهش یافته های جدید به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد؟

فیلم جهش یافته های جدید

با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا، بسیاری از ناشران سینما تصمیم به عرضه دیجیتالی عناوین خود گرفته‌اند. یکی از آثاری که برای عرضه در ماه‌های پیش رو در نظر گرفته شده، فیلم The New Mutants است. در حال حاضر این فیلم با قیمت 25.99 دلار در وبسایت آمازون قابل پیش‌خرید است. این مسئله، احتمال عرضه دیجیتالی این اثر را افزایش می‌دهد. باید منتظر ماند و دید که تصمیم نهایی مدیران دیزنی برای فیلم جهش یافته های جدید چه خواهد بود.

نظر شما درمورد آینده این فیلم چیست؟ آیا می‌تواند رضایت مخاطبان و منتقدین را جلب کند؟ نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌ها درمیان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
Majid
.
11 آذر 1399، 05:39
پاسخ
0
5
سلام واقعا سایت خیلی خوبی طراحی شده نحوه دسته بندی داده ها شگفت انگیزه من برای اولین بار تو زندگیم از ادمین و همه ی کسانی که در تولید و توسعه این سایت نقش داشتند تشکر و قدر دانی ویژه می کنم.
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022