دانلود 7 بازی شبیه خدای جنگ (God of War) برای اندروید و iOS

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا 7 بازی شبیه خدای جنگ (God of War) را برای اندروید و iOS معرفی کنیم. همچنین لینک دانلود بازی های شبیه به خدای جنگ برای اندروید و iOS را قرار خواهیم داد.

بازی خدای جنگ دقیقا چیست؟ اگر به صورت خلاصه بخواهیم بگوییم، یک بازی اکشن و ماجراجویی در مورد مردی عصبانی به نام کریتوس است که با خدایان باستان و دیگر موجودات اسطوره‌ای می‌جنگد. این بازی منحصرا برای پلی‌استیشن 2 در سال 2005 منتشر شد و سری‌های بعدی آن نیز فقط برای کنسول های بازی منتشر می‌شود؛ در نتیجه کاربران پلتفرم‌های موبایل امکان انجام بازی خدای جنگ را ندارند. با این وجود، بازی های شبیه خدای جنگ برای اندروید و iOS وجود دارند که می‌توانند جایگزین مناسبی برای این بازی باشند. برای دانلود بازی شبیه به خدای جنگ برای اندروید و iOS این مقاله از پلازا را از دست ندهید.

دانلود شبیه بازی خدای جنگ برای اندروید

فهرست مطالب


دانلود 7 بازی شبیه خدای جنگ (God of War) برای اندروید و iOS


در زیر به 7 بازی شبیه خدای جنگ (God of War) برای اندروید و iOS اشاره خواهیم کرد و نیز توضیحات هر یک از بازی‌ها را برایتان قرار می‌دهیم تا بتوانید با دید کاملی بازی مدنظر خود را انتخاب کنید. عناصری که در سری بازی های خدای جنگ بکارگیری شده است امروزه به یک الگو برای شرکت های دیگر تبدیل شده که بدنیست بدانید امروزه شاهد گزینه های بسیاری در این زمینه هستیم که گیم پلی آنها قادر به سرگرم نمودن شما برای مدت زمان طولانی هستند.

بازی I, Gladiator

دانلود بازی شبیه به خدای جنگ برای اندروید

I, Gladiator یک بازی خدای جنگ اندروید و iOS است. اگر قبلاً بازی خدای جنگ را انجام داده باشید، این عنوان سریعا شما را جذب خود می‌کند. این بازی شبیه خدای جنگ به سبک اکشن، اسطوره‌ای و نیز چندنفره است. همچنین نشان‌دهنده جنگ میان گلادیاتورهای شرور در گذشته روم باستان است. این یک بازی معمولی نیست و یک سیستم جنگ پیشرفته را ارائه می‌دهد و همچنین یک بازی استراتژیک است که نقاط ضعف دشمن را در معرض دید شما قرار می‌دهد و به شما امکان می‌دهد آن‌ها را شکست دهید. شکست دشمنان مختلف باعث می‌شود تا قلب مردم فریب خورده را به سمت خود جلب کنید، اما مراقب باشید که بی‌پروا بودن می‌تواند به معنای از دست دادن سریع آن‌ها و سر شما نیز باشد. بازی امکانات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید زره‌های مختلف، سلاح‌ها و موارد دیگر را انتخاب کنید. این بازی شبیه به خدای جنگ گزینه خوبی برای سرگرمی بوده است که ماهیت جذاب آن میتواند شما را با جذابیت های بسیاری مواجه کند.

دانلود بازی I, Gladiator برای اندروید و iOS

بازی Iron Blade: Medieval Legends

دانلود بازی های شبیه به خدای جنگ برای اندروید

بازی Iron Blade: Medieval Legends از افسانه‌های یونان، روم یا دوران باستان پیروی نمی‌کند و در زمان قرون وسطایی تاریکی شکل گرفته که مملو از جنگ و اتفاقات اکشن است؛ در نتیجه می‌تواند جایگزین مناسبی برای بازی خدای جنگ باشد. در این بازی شبیه خدای جنگ، شخصیت شما در اروپا زندگی می‌کند؛ جایی که توسط موجودات جادویی و کشورهایی که در حال جنگ هستند، محاصره شده است. این بازی نه تنها بخاطر صحنه‌های اکشن فوق‌العاده بسیار معروف است، بلکه یک گرافیک سطح کنسول با تصاویر جذاب را به شما ارائه می‌دهد که به سرعت شما را جذب خود می‌کند. در اینجا شما برای شکار هیولا به سفر رفته و در این حین، دنیای فانتزی این بازی را با جزئیات بیشتر کشف می‌کنید. در طول سفر باید وسایل مورد نیاز خود را جمع کرده و در نبردهای هیجان‌انگیز دونفره شرکت کنید و همچنین پس از برد، سلاح و زره دشمن را برای خود بردارید. برای دانلود یکی از بهترین بازی های شبیه خدای جنگ برای اندروید و iOS، از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود بازی Iron Blade: Medieval Legends برای اندروید و iOS

بازی Darkness Rises

دانلود بازی های شبیه به خدای جنگ برای اندروید

Darkness Rises بسیار بیشتر از یک بازی ساده موبایل است. گرافیک عالی این بازی شبیه خدای جنگ در کنار یک سیستم نبرد نوآورانه این عنوان را بسیار جذاب کرده و نیز اقدامات زیادی در طراحی آن صورت گرفته تا کیفیت این بازی موبایل همانند بازی‌های کامپیوتری و کنسول باشد. درست مانند بازی خدای جنگ، بازی Darkness Rises نیز به سبک جنگ بوده که به شما امکان می‌دهد در ضمن نبرد با افراد شرور و قدرتمند، مکان‌های زیبایی را نیز کشف کنید. همچنین قهرمانان مختلفی در اختیار شما قرار دارند که می‌توانید بین آن‌ها و حتی جادوگران قدرتمند، شخصیت موردنظر خود را انتخاب کنید. این بازی شبیه خدای جنگ، امکان خلق شخصیت منحصربه‌فرد را نیز به شما می‌دهد؛ در نتیجه می‌توانید جنگجوی خود را بسازید و با دشمنان بجنگید. همانطور که گفته شد قهرمانان بسیاری در این بازی وجود داشته است که این موضوع سبب تقویت گیم پلی بازی شده و بدنیست بدانید در ادامه لینک دانلود آن برایتان قرار گرفته است.

دانلود بازی Darkness Rises برای اندروید و iOS

بازی Heroes Infinity: Fantasy Legend Online Offline RPG

دانلود بازی شبیه به خدای جنگ برای اندروید

در همین ابتدا باید بگوییم که نکته بسیار جذاب بازی این است که می‌توانید آن را به صورت آنلاین با دوستان خود انجام دهید و امکان بازی تک‌نفره آفلاین نیز وجود دارد. گرچه به اندازه بازی قبلی از جلوه‌های گرافیکی فوق‌العاده برخوردار نیست، اما انتخاب‌های زیادی از موجودات و افراد قدرتمند برای جنگیدن وجود دارند. این بازی شبیه خدای جنگ همچنین ویژگی‌های استراتژیک پیشرفته‌ای را ارائه داده و به شما این امکان را می‌دهد تا راه‌های مختلفی را برای مبارزه با شیاطین و افراد شرور امتحان کرده و خلاقیت خود را در نبرد افزایش دهید. همچنین این بازی شامل شهرهای مختلف برای فتح و حالت‌های مختلف بازی می‌شود؛ پس تیم قدرتمند خود را جمع کرده و به نبرد بروید.

دانلود بازی Heroes Infinity: Fantasy Legend Online Offline RPG برای اندروید و iOS

بازی Gods of Rome

بازی های شبیه خدای جنگ برای اندروید

Gods of Rome بازی دیگری به سبک خدای جنگ است که باعث می‌شود اساطیر و مکان‌های تاریخی زیبایی را در آن کشف کنید. این بازی شبیه خدای جنگ دارای یک سیستم جنگی بسیار بزرگ است که با اسطوره‌ها و افسانه‌های روم باستان احاطه شده است. علاوه براین، بازی Gods of Rome با گرافیک مسحورکننده و صدای فوق‌العاده‌ای طراحی شده است تا روح ماجراجویانه شما را بیدار کند. حالت‌های مختلف دونفره نیز وجود دارد که می‌توانید با دوستان خود بازی کنید و صلح را به روم باستان بازگردانید. البته گفتنی است که جوایز بزرگی نیز کسب خواهید کرد که به شما در پیشبرد ماجراهای بعدی کمک می‌کند.

دانلود بازی Gods of Rome برای اندروید و iOS

بازی Shadow Fight 3

بازی شبیه خدای جنگ اندروید

در این بازی شبیه خدای جنگ به خاور دور می‌روید تا دنیای جنگ حماسی را تجربه کنید. در این سفر با سلسله‌ها و قبایل نظامی قدرتمند همراه می‌شوید تا انرژی خطرناکی که در حال نابودی دنیا است را از بین ببرید. در اینجا سیستم‌های جنگی بی‌نظیری را کشف خواهید کرد که به شما کمک می‌کنند تا در مقابل دشمنان پیروز شوید و شایسته پاداش باشید. بازی Shadow Fight 3، تجربه یک بازی با گرافیکی جذاب و قدرتمند، صداهای فوق‌العاده و طیف گسترده‌ای از ماجراجویی‌ها را برایتان فراهم می‌کند. همچنین به بازیکنان پیشنهاد می‌شود که سه سبک مبارزاتی را با هم ترکیب کنند تا شخصیت خاص خود را شکل دهند و بتوانند از آن‌ها برای مقابله با دشمنان خود استفاده کنند. اگر از طرفداران بازی‌های اسطوره‌ای و فرهنگ ژاپنی هستید و به دنبال دانلود بازی های شبیه به خدای جنگ برای اندروید و iOS می‌گردید، بدون شک عاشق بازی Shadow Fight 3 خواهید شد.

دانلود بازی Shadow Fight 3 برای اندروید و iOS

بازی BloodWarrior

بازی شبیه خدای جنگ اندروید

یک بازی شبیه خدای جنگ دیگر، بازی BloodWarrior است که دارای دو حالت سخت و آسان می‌شود. این امر به شما امکان می‌دهد تا ابتدا سطح آسان بازی را انجام داده و راه و روش انجام آن را یاد بگیرید و سپس به حالت سخت بازی بروید. در اینجا با انجام مأموریت‌ها، به مهارت‌های جدیدی دست یافته و مراحل سخت‌تری برایتان باز می‌شود. همچنین در هر مرحله توانایی‌های جدید را کسب می‌کنید که شما را در ماجراجویی‌های بعدی همراهی می‌کند. این بازی شبیه به خدای جنگ در کل 145 مرحله مختلف را ارائه می‌دهد که در هر یک باید دشمنان را شکست داده و چیزهای جدیدی را کشف کنید.

نکته مثبت اینکه شما در این مراحل  تنها نخواهید بود و می‌توانید از بین 20 نوع حیوان خانگی مختلف، یکی را انتخاب کنید که شما را همراهی کند و در رسیدن به اهدافتان به شما کمک کند. در این بازی همچنین در کنار گرافیک عالی و همانند کنسول، امکان این را خواهید داشت تا سه چالش مختلف را تجربه کنید: Time Attack، چالش Boss Raid و Explore Mode. هر کدام از این چالش‌ها، تجربیات متنوع و پرماجرایی را ارائه می‌دهند و بسته به اینکه در کدام حالت بازی کنید، می‌توانید تجهیزات و سلاح‌های جدیدی را بدست آورید که در مأموریت‌های سخت‌تر به کمکتان می‌آیند. در حال حاضر این بازی آخرین گزینه معرفی شده در این لیست بوده است که پیشنهاد میشود نظر خود را نسبت به گزینه های معرفی شده بیان کنید و باما همراه باشید.

دانلود بازی BloodWarrior برای اندروید

سخن پایانی

بازی خدای جنگ (God of War) برای مدت طولانی یکی از بازی‌های بسیار پرطرفدار بود، اما عنوان آخر این بازی، همه رکوردهای قبلی را شکست. پیدا کردن یک بازی شبیه خدای جنگ که به همان اندازه باکیفیت و جذاب باشد، واقعا بسیار دشوار است. گذشته از جزئیات بسیار دقیق، گرافیک فوق‌العاده، موسیقی زیبا و سیستم مبارزاتی بی‌نظیر آن، خدای جنگ یک بازی با داستانی زیبا و قدرتمند است که شما را به سمت ادامه بازی سوق داده و مجذوب خود می‌کند.  یافتن فهرستی از بازی های شبیه خدای جنگ برای اندروید و iOS که با معیارهای این بازی مطابقت داشته باشد، چالش‌برانگیز بود. با این وجود، ما برای انتخاب این بازی‌ها، گرافیک و توجه به جزئیات بازی، جذابیت و سیستم جنگی را در اولویت قرار دادیم و امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402