بررسی بازی Project Warlock ؛ داستان، گیم پلی، تریلر و نمرات

بازی پروژه وارلاک / بررسی بازی پروژه وارلاک
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از مهمترین عناوین اخیر در ژانر تیراندازی به سبک مستقل (Indie)، بازی Project Warlock محسوب می‌شود. در مقاله پیش رویتان به بررسی جوانب مختلف بازی پروژه وارلاک خواهیم پرداخت. همراه پلازا بمانید.

بازی Project Warlock یک بازی ویدیویی در ژانر تیراندازی اول شخص (FPS) است که در سال 2018 و توسط کمپانی Buckshot Software ساخته شده و کمپانی دیگری به نام Gaming Company آن را برای پلتفرم PC منتشر کرده است. از جمله موارد قابل توجه در رابطه با بازی پروژه وارلاک آن است که این بازی توسط فرد 18 ساله‌ای به نام جیکوب سیسلو (Jakub Cislo) ساخته شده است؛ فردی که در حین گذراندن تحصیلات مقطع دبیرستان موفق به طراحی این عنوان شد. در مقاله پیش رویتان به بررسی جوانب مختلف بازی Project Warlock خواهیم پرداخت. علاوه بر این در پایین این نوشته تریلر بازی Project Warlock را برای شما قرار داده‌ایم.

در تریلر بازی پروژه وارلاک شخصیت‌های مختلف بازی را مشاهده می‌کنیم که هر کدام در رابطه با بازی و نقش خود صحبت می‌کنند. در عین حال تکه‌هایی از گیم پلی بازی نیز هر از گاهی برای ما نشان داده می‌شود. همراه پلازا بمانید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


داستان بازی Project Warlock


داستان بازی Project Warlock از این قرار است که شما در نقش یک وارلاک (Warlock) قرار می‌گیرید که ماموریت دارد شر و بدی را از چهار منطقه به نام‌های قرون وسطی (Medieval)، جنوبگان (Antarctica)، مصر باستان (Ancient Egypt) و منطقه صنعتی (Industrial) دور کند تا اینکه نهایتا با شیطان اصلی در جهنم روبه‌رو شود. جا دارد اشاره کنیم که وارلاک‌ها افرادی هستند که در استفاده از اسلحه‌ها و همچنین جادو مهارت دارند.

بازی PROJECT WARLOCK / بررسی بازی PROJECT WARLOCK

 


گیم پلی بازی پروژه وارلاک


بازی Project Warlock در زمینه گیم پلی از عناوین شوتر مختلف دهه 90 همانند بازی Blood، بازی Doom و بازی Heretic الهام گرفته است. بازیکن‌ها در بازی Project Warlock یکسری از مراحل غیرخطی را دنبال می‌کنند و در عین حال باید با دامنه متنوعی از دشمنان و موجودات مختلف مقابله کنند. برای زنده ماندن و رساندن خود تا در خروجی در این بازی باید به دنبال لوازمی همانند کلیدها، ارتقاها (Power-up)، لوت (Loot)، اسلحه‌ها و گلوله‌ها باشید.

جا دارد اشاره کنیم که برخی از این لوازم و وسایل در نقاط مخفی بازی پنهان شده‌اند. هر کدام از مراحل بازی پروژه وارلاک دارای یک الی چهار قسمت مجزا هستند. علاوه بر این تمام مراحل بازی به شکل گروهی و در قالب اپیزودها برای مخاطبان ارائه شده‌اند و هر کدام از اپیزودهای بازی نیز دارای یک تم مشخص است.

گیم پلی بازی PROJECT WARLOCK / نمرات بازی Project Warlock

همچنین بخوانید :

می‌توان گفت گیم پلی بازی Project Warlock به فرمول کلاسیک تیراندازی اول شخص، المان‌های نقش آفرینی را اضافه کرده است. قهرمان بازی که یک وارلاک بدون نام محسوب می‌شود قادر است هم از اسلحه‌های گوناگون و هم از جادوهای مختلف استفاده کند. پس از پایان رساندن هر کدام از مراحل در گیم پلی بازی پروژه وارلاک بازیکن‌ها به کارگاه قهرمان بازی نقل مکان می‌کنند.

در این کارگاه امتیازهایی را که با طی کردن هر مرحله کسب کرده‌اید می‌توانید برای خریداری جادوهای جدید، ارتقاهای اسلحه و افزونه‌های مختلف برای بازیکن خود خرج کنید. علاوه بر این از این کارگاه برای ذخیره پیشرفت خود در بازی نیز می‌توانید استفاده کنید. جا دارد اشاره کنیم که در بازی Project Warlock خبری از قابلیت ذخیره آنی (Quick Save) نیست.

پیشنهاد می شود برای خرید دسته بازی ارزان جهت تجربه لذت بیشتر از گیمینگ، به فروشگاه پلازا مراجعه کنید.

تریلر بازی PROJECT WARLOCK / دانلود بازی Project Warlock

هر کدام از مراحل بازی پروژه وارلاک باید به شکل کامل تمام شوند تا قابلیت ذخیره بازی پس از هر مرحله برای شما در ورکشاپ یا کارگاه بازی باز شود. به غیر از موارد گفته شده از دیگر مکانیزم‌های موجود در بازی Project Warlock می‌توان به سیستم برگرفته از بازی‌های آرکید آن در زمینه جان (Life) اشاره کرد.

هر کدام از بازیکن‌ها در بازی Project Warlock دارای تعداد جان محدودی است و در صورت به اتمام رسیدن جان‌هایتان نیز به ابتدای اپیزودی که در حال تجربه‌اش بودید باز خواهید گشت. البته اگر درجه سختی‌تان در بالاترین میزان باشد، با اتمام جان‌هایتان باید به ابتدای بازی برگردید.

بازی پروژه وارلاک / بررسی بازی پروژه وارلاک

 


بررسی بازی Project Warlock و نمرات منتقدین


در بخش زیر به بررسی بازی Project Warlock پرداخته و در عین حال نمرات بازی پروژه وارلاک را با همدیگر زیر ذره‌بین قرار خواهیم داد. همراه ما بمانید.

 

CD-Action / امتیاز: 85

با آنکه شخصا به بازی‌های ژانر مستقل علاقه چندانی ندارم، بازی Project Warlock و تجربه آن را به همه توصیه می‌کنم؛ هم به افرادی که به جلوه‌های بصری پیکسلی علاقمند هستند و هم به افرادی که از تیراندازی در قالب یک عنوان تیراندازی اول شخص کلاسیک لذت می‌برند.

 

AusGamers / امتیاز: 82

می‌توان گفت نهایتا مقوله‌ای که بازی Project Warlock را از خیل گسترده بازی‌های تیراندازی به سبک قدیم اخیر متمایز می‌کند آن است که این بازی به غیر از برخی الهامات و عناصر خود شبیه هیچ یک از بازی‌های دهه 90 نیست. همین امر بازی پروژه وارلاک را ویژه می‌کند؛ عنوانی که بدون شک باید تجربه‌اش کنید.

 

The Games Machine / امتیاز: 81

بازی Project Warlock یک بازی ویدیویی با ریتم سریع، جذابیت بی حد و حصر و چالش‌های فراوان در سبک تیراندازی اول شخص است که تا حدودی از مکانیزم‌های عناوین نقش آفرینی نیز در آن بهره گرفته شده است.

گیم پلی بازی پروژه وارلاک / نمرات بازی پروژه وارلاک

 

Hooked Gamers / امتیاز: 80

در بررسی بازی پروژه وارلاک شاید نتوان حرف چندانی در رابطه با آن زد؛ چراکه این بازی از منظرهای مختلف یک بازی شدیدا سرراست محسوب می‌شود. به عبارت دیگر عنصر چندانی در بازی Project Warlock وجود ندارد؛ اما بدون شک با تجربه این بازی از آن لذت خواهید برد.

 

همچنین بخوانید :

Destructoid / امتیاز: 80

بازی Project Warlock یک بازی ویدیویی هیجان انگیز است و می‌توان گفت این بازی بهترین نسخه از ولفنشتاین سه بعدی است که تاکنون ساخته شده است. حتی می‌توان گفت این بازی از برخی جنبه‌ها از عنوانی همانند اولین نسخه از بازی Doom نیز عملکرد بهتری داشته است. بدون شک بازی پروژه وارلاک اگر هم به خاطر اورجینال بودن خود جایزه دریافت نکند، عنوانی است که سازندگان آن در ساختش سنگ تمام گذاشته‌اند.

 

Eurogamer Italy / امتیاز: 80

بازی پروژه وارلاک یک بازی ویدیویی در ژانر تیراندازی اول شخص است که از نظر گیم پلی به ریشه‌های ژانر خود در دهه 90 بازگشته است. از جمله نکاتی که این بازی را جذاب می‌کند می‌توان به تکرارپذیر بودن و تنوع موجود در آن اشاره کرد؛ مواردی که شاید در عناوین جدید اخیر کمتر به آن‌ها بربخوریم.

تریلر بازی پروژه وارلاک / دانلود بازی پروژه وارلاک

 

Game Revolution / امتیاز: 80

گیم پلی و مبارزات سریع بازی Project Warlock به همراه موسیقی خوب آن و دامنه متنوع اسلحه‌های بازی همه با هم ترکیب شده‌اند تا حس کنیم به جای یک کپی از عناوین Doom قبلی با یک عنوان جدید رو به رو هستیم.

 

4Players.de / امتیاز: 61

بازی پروژه وارلاک یک بازی تیراندازی جذاب اما در عین حال خسته‌کننده است که تعریف چندانی نمی‌توان از آن کرد.

بازی PROJECT WARLOCK / بررسی بازی PROJECT WARLOCK

در مقاله‌ای که خواندید به بررسی جنبه‌های مختلف بازی Project Warlock همانند گیم پلی، داستان و نمرات منتقدین پرداختیم. به طور کلی می‌توان گفت بازی پروژه وارلاک با گیم پلی خوب و طراحی منحصربه‌فرد خود روح تازه‌ای به ژانر تیراندازی اول شخص به شیوه مستقل دمیده است. پیشنهاد می‌کنیم اگر به این سبک علاقمند هستید، حتما بازی Project Warlock را امتحان کنید. نظر شما در رابطه با بازی پروژه وارلاک چیست؟ نظرات خود را از بخش پایین و از طریق قسمت کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022