آیا کوئنتین تارانتینو فیلم Kill Bill 3 را می سازد؟

فیلم Kill Bill 3
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

از معروف‌ترین آثار کوئنتین تارانتینو قسمت‌های اول و دوم فیلم بیل را بکش است که طرفداران سال‌هاست منتظر قسمت سوم آن هستند. آیا فیلم Kill Bill 3 ساخته می‌شود؟

نزدیک به دو دهه است که طرفداران از کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino)‌ می‌خواهند تا فیلم Kill Bill 3 را کارگردانی کند و بسازد. بازیگر آمریکایی، ویویکا ای فاکس (Vivica A. Fox)، برای تارانتینو پیشنهادی دارد تا این فیلمساز زودتر ساخت این فیلم را شروع کند و آن پیشنهاد این است که تارانتینو از بازیگر 24 ساله آمریکایی، زندیا (Zendaya) در این اثر استفاده کند.

بازیگران فیلم Kill Bill 3

تارانتینو خیلی وقت است که اعلام کرده در فیلم کیل را بکش 3 داستان دختر ورنیتا گرین، یکی از شخصیت‌های اصلی این عنوان که نقشش را ویویکا ای فاکس بازی می‌کرد، روایت خواهد شد. در این قسمت دختر ورنیتا می‌خواهد از شخصیت بئاتریس کیدو یا عروس با بازی اوما تورمن (Uma Thurman) به خاطر کشتن مادرش انتقام بگیرد. اما این پروژه هیچ وقت به مرحله ساخت و اجرا نرسید.

فاکس این هفته در مصاحبه‌ای با مجله NME گفت که اگر امبروسیا کلی (Ambrosia Kelley)، بازیگر اصلی نقش دختر ورنیتا در فیلم Kill Bill 1 برای بازی این شخصیت برنگردد، تارانتینو بهتر است که به سراغ بازیگر محبوب سریال Euphoria، یعنی زندیا برود. فاکس به این مجله گفت:

من هیچ خبر رسمی درباره فیلم Kill Bill 3 ندارم. من احساس می‌کردم که تارانتینو منتظر است تا بازیگری که نقش دختر من را بازی کرده بود کمی بزرگ شود. اما بعد در یک مصاحبه از من پرسیدند که به نظرم چه کسی باید نقش دخترم را بازی کند و من خیلی سریع گفتم امبروسیا. ولی منظور آنها یک بازیگر معروف بود و به همین دلیل من نام زندیا را آوردم.

فاکس در ادامه گفت:

خیلی جذاب خواهد شد و احتمالا نکته مثبت این فیلم خواهد بود. چراکه هم اوما و هم زندیا هر دو خیلی قد بلند هستند و تماشای رویارویی آنها جالب خواهد بود.

ساخت فیلم Kill Bill 3

کوئنتین تارانتینو آخرین بار در جولای گذشته از علاقه‌اش برای ساخت فیلم کیل را بکش 3 صحبت کرد؛ زمانی که اعلام کرد با اوما تورمن در مورد این پروژه در حال صحبت است. این کارگردان همچنین اعلام کرده که بعد از ساخت دهمین فیلمش، خودش را از فیلمسازی بازنشسته خواهد کرد. البته فیلم بعدی تارانتینو، یازدهمین اثرش خواهد بود. با این حال شاید فیلم بعدی او، آخرین اثرش باشد! این فیلمساز در دسامبر 2019 در یک مصاحبه رادیویی گفت:

همین شب گذشته با اوما تورمن شام خوردم. قطعا ایده‌هایی درباره ساخت فیلم Kill Bill 3 دارم. از آن زمان تاکنون چه اتفاق‌هایی برای شخصیت عروس افتاده است؟ و من می‌خواهم با این فیلم چه کار کنم؟ من نمی‌خواهم فقط یک سری ماجراجویی‌های نامرغوب را به تصویر بکشم. این شخصیت لیاقت بیشتر از این‌ها را دارد. عروس برای مدت طولانی و به سختی جنگیده است. حالا من یک ایده دارم که می‌تواند جالب باشد. اما هنوز آن را اجرا نمی‌کنم. حداقل 3 سال طول می‌کشد. ولی قطعا این اتفاق خواهد افتاد.

همچنین آماندلا استنبرگ (Amandla Stenberg) بازیگر فیلم The Hunger Games هم علاقه‌اش را برای بازی در نقش دختر ورنیتا ابراز کرده است. این بازیگر در آگوست 2018 گفت که این نقش، شخصیتی اصلی و به‌یادماندنی خواهد بود. با این حال طرفداران فیلم‌های کوئنتین تارانتینو همچنان باید منتظر اخبار رسمی ساخت فیلم Kill Bill 3 باشند. اگر جزو این طرفداران هستید، می‌توانید در این مقاله هم بیوگرافی کوئنتین تارانتینو را بخوانید.

ساخت فیلم Kill Bill 3

کلام آخر

نظر شما درباره ساخت فیلم بیل را بکش 3 چیست؟ به عقیده شما چه کسی باید نقش مقابل اوما تورمن را در این اثر بازی کند؟ در پایین صفحه می‌توانید نظرات خودتان را برای ما بنویسید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401