ساخت سریال اسپین آف دیو و دلبر توسط دیزنی پلاس

سریال اسپین آف دیو و دلبر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال اسپین آف دیو و دلبر در حال ساخت است و برخی از بازیگران و عوامل آن نیز مشخص شده‌اند. آیا این سریال ادامه‌ای بر فیلم دیو و دلبر خواهد بود؟

چند روز قبل از اینکه داستان ویروس کرونا در جهان آغاز شود، اعلام شد که شبکه دیزنی پلاس در حال ساخت سریال اسپین آف دیو و دلبر است. این سریال قرار است پیش درآمدی بر داستان اصلی و درباره شخصیت‌های گستان مغرور با بازی لوک ایوانز (Luke Evans) و رفیق سربراهش به نام له‌فو و با بازی جاش گد (Josh Gad) و حال و احوال آنها قبل از اینکه وارد داستان اصلی شوند باشد.

داستان سریال اسپین آف دیو و دلبر

ایوانز اخیرا در مورد پیشرفت سریال اسپین آف دیو و دلبر صحبت کرده است و به نظر می‌رسد همه چیز خوب دارد پیش می‌رود. او به وبسایت Collider گفت:

ما حالا در ساخت این سریال به پیشرفتی تمام و کمال رسیده‌ایم. قسمت‌های دوم و سوم نوشته شده‌اند و ما قسمت‌هایی از موسیقی این اثر را که توسط آلن منکن (Alan Menken) ساخته می‌شود شنیده‌ایم. ما واقعا مفتخریم که او موسیقی این کار را می‌نویسد که در نوع خودش بی‌نظیر است.

همچنین بخوانید :

درواقع آلن منکن، آهنگسازی که تاکنون 8 جایزه اسکار را دریافت کرده است، موسیقی انیمیشن دیو و دلبر محصول سال 1991 و فیلم لایو اکشن آن محصول سال 2017 را نیز خودش ساخته بود.

در اخبار اولیه در مورد سریال اسپین آف دیو و دلبر آمده بود که این اثر موزیکال قرار است 6 قسمت داشته باشد و داستان آن قبل از حوادث فیلم اصلی اتفاق بیافتد و جهان قصه دیو و دلبر را گسترش دهد. حالا آیا همانطور که در فیلم دیو و دلبر به آن اشاره شده بود، این به آن معناست که در این سریال شاهد گستون و له‌فو در میدان نبرد به عنوان سرباز هستیم؟

بازیگران سریال اسپین آف دیو و دلبر

ایوانز هنوز در مورد جزئیات داستان چیزی نگفته است، اما او می‌داند که طرفداران در مورد آن کنجکاو هستند:

ما خیلی خوش‌شانسیم که با چنین گروه بااستعدادی داریم کار می‌کنیم و داستان دو شخصیت دوست‌داشتنی و در عین حال نفرت انگیز را روایت می‌کنیم. سوال‌های زیادی وجود دارد؛ سوال‌هایی مانند «از کجا شروع خواهیم کرد؟»، «در مورد چه صحبت خواهیم کرد؟»، «این شخصیت‌ها کی هستند؟» و «وقتی آنها را می‌بینیم، کجا خواهند بود؟». قرار است تجربه هیجان انگیزی باشد. من و جاش بی‌صبرانه منتظر شروع فیلمبرداری هستیم.

همچنین بخوانید :

جاش گد و سازندگان سریال Once Upon a Time، یعنی آدام هوروویتس (Adam Horowitz) و ادوارد کیتسیز (Edward Kitsis)، سریال اسپین آف دیو و دلبر را خواهند ساخت و خودشان هم وظیفه نویسندگی قسمت‌ها را بر عهده دارند. هنوز مشخص نیست که آیا شخصیت‌های دیگر فیلم دیو و دلبر هم در این سریال حضور خواهند داشت یا خیر. ولی عجیب نیست اگر اما واتسون (Emma Watson) نقش حداقل کوتاهی به عنوان شخصیت بل در این اثر داشته باشد. اگر از طرفداران اما واتسون هستید، می‌توانید بیوگرافی او را در این مطلب بخوانید. همچنین هنوز مشخص نیست فیلمبرداری سریال اسپین آف دیو و دلبر چه زمانی شروع خواهد شد، اما با این حال شیوع ویروس کرونا مانعی برای ادامه تولید آن نبوده است.

بازیگران سریال اسپین آف دیو و دلبر

سخن پایانی

نظر شما در مورد ساخت سریال اسپین آف دیو و دلبر چیست؟ آیا شما از طرفداران فیلم‌ها و سریال‌های فانتزی هستید؟ اگر بله، در این مقاله نیز می‌توانید با بهترین فیلم های فانتزی جهان آشنا شوید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022