دعوای محسن افشانی و همسرش ؛ از عشق تا نفرت!

دعوای محسن افشانی و همسرش
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

چند روزی است که خبر دعوای محسن افشانی و همسرش، سویل خیابانی، حواشی جدیدی را در فضای مجازی و خبرگزاری‌های متعدد به وجود آورده است.

به گزارش خبرگزاری رکنا، چند روز پیش، سویل خیابانی با مراجعه به شعبه 16 دادسرای فرهنگ و رسانه، از محسن افشانی شکایت کرد. وی دلیل شکایت خود از همسرش را ضرب و جرح و تصرف عدوانی مطرح کرده است. سویل خیابانی در مصاحبه‌ رسانه‌ای خود، جزئیات بیشتری از دعوای محسن افشانی با خود را فاش کرد که واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت. او در این مصاحبه در پاسخ به علت شکایت مطرح شده اظهار کرد:

7 ماه قبل درخواست طلاق دادم و اکنون در مرحله تمکین قرار دارم. چند روز پیش که برای برداشتن تعدادی از وسایل شخصی به خانه‌ام رفته بودم، محسن افشانی با برخوردی توهین‌آمیز و زننده به من، مادرم و کارگر همراهمان حمله‌ور شده و ما را مورد ضرب و جرح قرار داد.

سویل خیابانی در ادامه افزود که آقای افشانی در ابتدا مبلغ 5 میلیارد تومان از خانواده همسرش طلب کرده تا به این طلاق رضایت دهد. افشانی در ادامه این مبلغ را به 2 میلیارد و سپس 1 میلیارد و 500 میلیون تومان تقلیل داده است. اما این تنها درخواست عجیب افشانی از خانواده همسرش نیست. او همسر خود را مستقیما تهدید کرده است که در صورت عدم پرداخت وجه طلب شده، تمام عکس‌های خصوصی خانم خیابانی را منتشر خواهد کرد. افشانی چندی پیش به این تهدید خود جامه عمل پوشاند و تعدادی از عکس‌های شخصی همسر خود را در فضای مجازی منتشر کرد. سویل خیابانی در واکنش به این حرکت افشانی، پرونده شکایت خود از او را در یکی از شعب پلیس فتا باز کرد. شواهد موجود نشان‌دهنده موفقیت این پرونده و مجرم شناخته شدن محسن افشانی از سوی پلیس فتا برای انتشار عکس‌های خصوصی همسرش است.

پست محسن افشانی

واکنش افشانی اما نسبت به این ماجرا تنها انتشار پستی در اینستاگرام بود. او در پست خود تلویحا اعلام کرد که از مواضع خود کوتاه نخواهد آمد و شعله جنگ را برافروخته نگه خواهد داشت!

 

از آتش تند عشق تا شعله های نفرت!

محسن افشانی بازیگر جوان فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی و سینمایی، در طول سال‌های گذشته، برای ایجاد حواشی مختلف در فضای مجازی از هیچ کاری فروگذار نکرده است. افشانی در سال 96 با همسر خود سویل آشنا شده و مدتی بعد با یکدیگر ازدواج کردند. جالب است که حتی ازدواج محسن افشانی نیز از حاشیه و جنجال به دور نبوده است. او در ابتدا عکس‌هایی از خود و همسرش در حالی که چهره همسرش دیده نمی‌شد منتشر کرد و از این طریق ازدواج خود را اعلام کرد.

پس از آن، عکس‌ها و کلیپ‌های خصوصی مراسم عروسی او منتشر شد. بسیاری بر این عقیده‌اند که خود افشانی برای جلب توجه در انتشار این عکس‌ها دست داشته است. به مرور و با گذشت زمان افشانی در مصاحبه‌های گوناگون و عکس‌های محبت‌آمیز، عشق وافر خود نسبت به همسرش را نمایش داد. این قبیل نمایش‌ها و خودنمایی‌های افشانی و همسرش تا جایی پیشرفت که منجر به بازداشت و زندانی شدن افشانی گردید. ماجرای این بازداشت از جایی آغاز شد که افشانی کلیپی از خود و همسرش را در اینستاگرام منتشر کرد و با نشان دادن اسلحه‌ای در این ویدیو، بدخواهان و مزاحمان همسرش را تهدید کرد. او مدتی پس از انتشار ویدیو به جرم حمل سلاح گرم بازداشت و زندانی شد.

دستگیری محسن افشانی

بسیار طبیعی است که مردمی که شاهد اینگونه رفتارهای اغراق‌آمیز و عشق بیش از حد این زوج بودند با شنیدن خبر دعوای محسن افشانی و اقدام به ضرب و جرح همسرش، شوکه و مبهوت بشوند. هرچند که افشانی در طول چند سال اخیر با نشان دادن رفتارهای نامتعارف، عدم تعادل رفتاری خود را بر بسیاری آشکار کرده بود. کاربران شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های متفاوتی را نسبت به ماجرای طلاق و دعوای محسن افشانی بروز دادند.

همچنین بخوانید :

عده‌ای معتقدند محسن افشانی فردی غیرقابل اعتماد و دچار اختلالات روانی است و حق را به همسر وی داده‌اند. اما از نظر دسته‌ای دیگر از کاربران، سرانجام روابط اینستاگرامی و تصنعی به جدایی و شکست خواهد انجامید. آن‌ها معتقدند که افشانی و همسرش از ابتدا به دنبال حاشیه‌سازی و جلب توجه بوده‌اند و بعید نیست که تمامی این ماجراها نیز تنها نمایشی برای ایجاد حاشیه‌ای بزرگتر باشد. در دیدگاه این دسته از افراد، حتی پرداختن به خبرهای مربوط به افراد حاشیه‌ساز، به معروفیت بیشتر آنان کمک خواهد کرد. نظر شما به کدام دسته از کاربران فضای مجازی در این باره نزدیک‌تر است؟ آیا تاکنون به نقش ایجاد حواشی در افزایش معروفیت فکر کرده‌اید؟ با اخبار فیلم و سریال همراه پلازا باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401