ممنوع التصویری امیر آقایی ؛ از جشنواره فجر تا دورهمی

ممنوع التصویری امیر آقایی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ممنوع التصویری امیر آقایی حدس و گمانی است که در طی ماه‌های اخیر با مشاهده سانسورهای پی‌در‌پی و کم لطفی‌های صدا و سیما نسبت به این بازیگر قوت گرفته است. اما چرا این بازیگر در لیست سیاه صدا و سیما قرار گرفته است؟!

پنج‌شنبه گذشته بود که طبق اعلام دست‌اندر‌کاران برنامه دورهمی، قرار بود این برنامه با حضور امیر آقایی روی آنتن پخش زنده برود. اما بنا به دلایل نامعلومی از پخش این برنامه جلوگیری شد. امیر آقایی این روزها با ایفای نقش در سریال جدید شبکه نمایش خانگی یعنی آقازاده، موفق به جذب مخاطبان بسیاری برای این سریال شده است. حدس و گمان‌هایی پیرامون علت اصلی لغو پخش دورهمی با حضور امیر آقایی وجود دارد.

 

دلیل خشم صدا و سیما از امیر آقایی چیست؟

امیر آقایی در دورهمی

برخی عقیده دارند که این برنامه به دلیل پخش سریال آقازاده با بازی امیر آقایی و صحبت‌های او پیرامون این سریال و پدیده آقازادگی در برنامه دورهمی پخش نشده است. به گزارش سایت‌های خبری متعدد، برخی از مدیران ارشد تلویزیون نگرانی‌هایی از بابت پخش این برنامه در این برهه از زمان که مصادف با پخش سریال آقازاده است، داشته و با پخش این قسمت از دورهمی مخالفت کرده‌اند.

خبر لغو پخش این قسمت از برنامه دورهمی، شب پنج‌شنبه با انتشار زیرنویسی با این مضمون به اطلاع مخاطبان رسید: «ضمن عذرخواهی از شما عزیزان، به دلیل مشکلات فنی برنامه دورهمی با حضور امیر آقایی پخش نخواهد شد». سوالی که اینجا مطرح می‌شود این است که آیا دلیل اصلی لغو این برنامه تنها سریال آقازاده بوده است یا دلیل آن شخص امیر آقایی است؟! آیا حرف و حدیث‌ها پیرامون ممنوع التصویری امیر آقایی حقیقت دارد؟!

 

ممنوع التصویری امیر آقایی ؛ شایعه یا واقعیت؟!

این اولین باری نیست که صدا و سیما نسبت به پخش برنامه‌ها یا سخنان امیر آقایی واکنش نشان داده، آن‌ها را سانسور کرده و یا مانع از پخش آن‌ها می‌شود. از یکی دیگر از نمونه‌های بارز این سانسور و قطع برنامه، می‌توان به پوشش خبری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اشاره کرد. امیر آقایی در این جشنواره موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ایفای نقش در فیلم شنای پروانه شد.

آقایی که برای دریافت جایزه خود به بالای سن دعوت شد، پس از دریافت آن شروع به سخنرانی کرد، اما بلافاصله بخش سخنرانی امیر آقایی قطع شد و تصویر به داخل استودیو برگشت. امیر آقایی در میان سخنان خود به اظهارات مجری زن تلویزیون که در برنامه‌ای اعلام کرده بود «اگر کسی ناراضیه بره»، واکنش نشان داد و از این موضوع گلایه کرد.

ممنوع التصویری امیر آقایی

آقایی در این بخش از سخنان خود چنین بیان کرد که:

جایزم رو به خانواده‌ام تقدیم می‌کنم، خانواده‌ای که سال‌ها پای من وایسادن. یک دلگیری را با شما در میان می‌گذارم، چندی پیش یک خانم از رسانه ملی اظهار کردند که اگر کسی راضی نیست، بره. رفتن، فعل کسی است که آمده باشد؛ ما اینجا نیامده‌ایم که برویم؛ ما ریشه در این خاک داریم.

به نظر می‌رسد همین بخش از سخنان امیر آقایی بود که سبب سانسور و قطع سخنانش در تلویزیون شد. حال باید دید که پرونده ممنوع التصویری امیر آقایی در رسانه ملی تا کجا پیش خواهد رفت و چه زمانی این بازیگر از لیست سیاه صدا و سیما خارج خواهد شد! نظر شما در این باره چیست؟ در مورد فیلم شنای پروانه که از آخرین آثار امیر آقایی است، می‌توانید در اینجا بخوانید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400