پر هزینه ترین فیلم نتفلیکس با حضور رایان گاسلینگ و کریس ایوانز

پر هزینه ترین فیلم نتفلیکس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

خبر ساخت پر هزینه ترین فیلم نتفلیکس با حضور رایان گاسلینگ و کریس ایوانز از آن خبرهای جذاب دنیای سینماست که نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت. اما چه جزئیاتی درباره این خبر منتشر شده است و باید انتظار دیدن چه فیلمی را داشته باشیم؟

در حالی که مشکلات ویروس کرونا باعث ضرر و زیان‌های میلیون دلاری به سینماها و شرکت‌های فیلم سازی شده است، نتفلیکس اسب خود را به بهترین شکل ممکن می‌تازاند. این شرکت نه تنها توانست برند خود را در سراسر دنیا محبوب کند، بلکه بسیاری را نیز جذب آثار محبوب و حرفه‌ای خود کرده است. شرکت محبوب نتفلیکس که با ساخت سریال‌های خوب و فیلم‌های درجه یک از دوستداران میلیونی خود پذیرایی می‌کند، در همین جمعه اعلام کرد که قرار است ساخت پروژه عظیمی را آغاز کند و به این ترتیب این پروژه به تیتر اول بسیاری از رسانه‌ها تبدیل شد.

Netflix . پر هزینه ترین فیلم نتفیلیکس . رایان گاسلینگ و کریس ایوانز

روز جمعه هفته گذشته، نتفلیکس اعلام کرد که می‌خواهد یک فیلم مهیج با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز بسازد که داستانی جذاب دارد. حضور همین دو ستاره در کنار هم بسیاری را خوشحال و ذوق زده کرد. ولی تنها خبر اصلی، همکاری این دو سوپر استار دنیای سینما نبود، بلکه شوک بزرگ زمانی به سینمادوستان سراسر دنیا وارد شد که آن‌ها مقدار بودجه ساخت این فیلم را خواندند؛ نه یک بار بلکه برای حصول اطمینان از درست خواندنش مجبور شدند چندین بار این رقم میلیون دلاری را بخوانند. مبلغی بیش از 200 میلیون دلار برای ساخت یک فیلم مهیج. اما غافلگیری‌های این خبر تمامی ندارد.

طبق آخرین اخبار، کارگردانی این فیلم قرار است بر عهده برادران روسو باشد؛ کسانی که متخصص ساخت فیلم‌های مهیج هستند و به خوبی می‌دانند که چگونه و چطور قلب مخاطبانشان را بلرزانند. جو و آنتونی روسو پیش از این با ساخت فیلم‌های نظیر Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان)، Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و ساخت دو فیلم از مجموعه فیلم‌های Avengers در دنیای فیلم‌های علمی تخیلی و ابر قهرمانی اسم و رسم بسیار خوبی برای خود رقم زدند.

پر هزینه ترین فیلم نتفیلیکس . رایان گاسلینگ

فیلم The Grey Man آنطور که اعلام شده است، پر هزینه ترین فیلم نتفلیکس تا به امروز خواهد بود. این فیلم قرار است اقتباسی از روی رمان محبوبی به همین نام اثر مارک گرینی باشد. گاسلینگ در این فیلم نقش یک مامور سابق سیا را بر عهده خواهد داشت که هم اکنون به یک قاتل روز مزد تبدیل شده است. او که در مخمصه بزرگی گرفتار شده است باید برای فرار از همکار سابق خود با بازی ایوانز که هم اکنون مامور دستگیری وی است، به گوشه‌های دیگر دنیا بگریزد.

جو روسو از کارگردانان پر هزینه ترین فیلم نتفلیکس در مصاحبه‌ای گفته است:

ایده این است که یک مجموعه فیلم ایجاد کنیم. در واقع می‌خواهیم جهانی خلق کنیم که رایان گاسلینگ در مرکز آن باشد.

او همچنین افزود:

ما تمام توجه و تمرکزمان را روی قسمت اول گذاشته‌ایم. نکته بسیار خوبی است؛ چراکه ما را به سمت فیلم دوم سوق خواهد داد.

سخن پایانی

حضور دو ستاره دوست داشتنی سینما و فیلمنامه خوب که توسط کارگردانان حرفه‌ای ساخته می‌شود از جمله نکات مثبت این اثر است که به بینندگان نوید یک فیلم مهیج و خوب را می‌دهد؛ فیلمی که ساختش برای نتفلیکس خیلی آب می‌خورد. حال باید منتظر ماند و دید که پر هزینه ترین فیلم نتفلیکس با حضور رایان گاسلینگ و کریس ایوانز با بودجه‌ای بالغ بر 200 میلیون دلار آنقدرها که برادران روسو از آن تعریف می‌کنند، تعریفی هست یا خیر. باید دید که آیا فیلم The Grey Man به یک موفقیت تجاری بزرگ تبدیل می‌شود یا یک شکست به حساب می‌آید. نظر شما در خصوص پر هزینه ترین فیلم نتفلیکس چیست؟ در پایین همین صفحه و در بخش نظرات به ما بگویید که از این فیلم چه انتظاراتی دارید؟ در این مقاله هم می‌توانید با بهترین فیلم‌های نتفلیکس در سال 2020 آشنا شوید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400