فیلم سینمایی ایرانی کوسه ؛ داستان، بازیگران و تاریخ اکران

فیلم کوسه ایرانی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلمبرداری فیلم سینمایی ایرانی کوسه از ماه پیش شروع شده و در حال حاضر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال ضبط است. در ادامه مروری بر عوامل، بازیگران و داستان فیلم سینمایی کوسه خواهیم داشت.

همچنین بخوانید :

فیلم ایرانی کوسه یکی از فیلم‌های در دست تولید است که فیلمبرداری آن از ماه پیش در نیاوران آغاز شد و همچنان نیز در حال فیلمبرداری است. مراحل پیش تولید فیلم کوسه در زمان شیوع ویروس کرونا در حال انجام بود، اما پس از مدتی متوقف شد. خوشبختانه ضبط این فیلم پر ستاره و ویژه از ماه پیش و با رعایت تمام موازین بهداشتی از سر گرفته شد. عوامل و فهرست بازیگران فیلم سینمایی ایرانی کوسه نیز تکمیل شده و به نظر می‌رسد این فیلم بتواند برای اکران در پاییز 99 آماده شود. در ادامه نگاهی به جزئیات و عوامل فیلم کوسه می‌اندازیم.

فیلم سینمایی کوسه

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


عوامل و جزئیات فیلم سینمایی ایرانی کوسه


فیلم کوسه به کارگردانی علی عطشانی و نویسندگی پیمان عباسی در دست فیلمبرداری است و پیش بینی می شود بتواند یکی از فیلم‌های پرفروش سال 99 البته در فصل پاییز یا زمستان باشد. فیلم سینمایی ایرانی کوسه با حضور بازیگران کمدی و مطرح می‌تواند به عنوان نقطه عطف کارنامه هنری علی عطشانی در نظر گرفته شود. او تاکنون فیلم‌هایی چون دموکراسی تو روز روشن، تلفن همراه رئیس جمهور، آقای الف و سلفی با دموکراسی را کارگردانی کرده است. اما فیلم کوسه جدیدترین اثر کمدی اوست که با انتخاب هوشمندانه بازیگران، توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است.

فیلم سینمایی ایرانی کوسه

درباره خلاصه داستان و تاریخ اکران فیلم کوسه هنوز اطلاعات دقیق و رسمی از سوی عوامل این فیلم منتشر نشده است. اما کوسه قطعا یک اثر کمدی جذاب است که می‌تواند نبض گیشه را در دست بگیرد. در ادامه مروری بر بازیگران فیلم سینمایی کوسه خواهیم داشت.

 


بازیگران فیلم ایرانی کوسه


حضور بازیگران کمدی و محبوبی چون مهدی هاشمی، مهران احمدی و پژمان جمشیدی، فیلم کوسه را به یکی از کمدی‌های جذاب سال 99 تبدیل می‌کند. علاوه بر حضور بازیگران ایرانی در فیلم کوسه ایرانی، حضور یک بازیگر لبنانی معروف نیز در آن قطعی شده که چندی پیش برای شروع فیلمبرداری به تهران آمده است.

با این ترکیب ویژه بازیگران، فیلم سینمایی کوسه می‌تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و احتمالا در صدر فیلم‌های پرفروش قرار گیرد. لیست کامل بازیگران فیلم سینمایی ایرانی کوسه به شرح زیر است:

 

مهدی هاشمی

فیلم کوسه ایرانی

مهدی هاشمی جزء بازیگران اصلی فیلم کوسه است که از همان ابتدا حضورش در این اثر قطعی شد. او متولد سال 16 آذر 1325 از لنگرود است و فعالیت هنری خود را از سال 1348 و با بازی در تئاتر آغاز کرد. از جمله آثار ماندگار مهدی هاشمی می‌توانیم به فیلم‌های خارج از محدوده، دو فیلم با یک بلیت، هیچ و سریال‌های طلسم شدگان، روزگار قریب، رقص پرواز و دردسرهای عظیم اشاره کنیم.

 

مهران احمدی

بازیگران فیلم ایرانی کوسه

مهران احمدی نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی فیلم سینمایی کوسه است که در این فیلم کمدی به ایفای نقش می‌پردازد. او متولد 1 اسفند 1352 از تهران است و فعالیت سینمایی خود را به طور جدی از سال 1385 و با بازی در فیلم «آدم» عبدالرضا کاهانی آغاز کرد. در چند سال اخیر نیز به واسطه حضور موفق در سریال پایتخت اکثرا او را به عنوان بهبود فریبا می‌شناسند. از آثار ماندگار مهران احمدی می‌توانیم به فیلم‌های خواب‌های دنباله‌دار، شیار 143، هزارپا، آشفتگی، قسم و سریال‌های صدایم کن، تا ثریا، پایتخت و آوای باران اشاره کنیم.

 

پژمان جمشیدی

فیلم سینمایی ایرانی کوسه

پژمان جمشیدی نیز آخرین بازیگری بود که به فیلم کوسه پیوست و همانطور که مشاهده می‌کنید، با گریمی منحصر به فرد و متفاوت در این فیلم حضور دارد. او متولد 20 شهریور 1356 از تهران است و فعالیت ورزشی خود را از سال 1372 شروع کرد و تا سال 1388 نیز به صورت حرفه‌ای به آن ادامه داد.

اما فعالیت هنری او از سال 1390 و با بازی در سریال جذاب پژمان رقم خورد و به تدریج به یکی از کمدین‌های پولساز سینمای ایران تبدیل شد. از آثار ماندگار پژمان جمشیدی می‌توانیم به فیلم‌های آتش بس 2، خوب بد جلف، لونه زنبور، تگزاس، هزارتو، ایده اصلی و سریال‌های پژمان، دیوار به دیوار، نفس و زیر خاکی اشاره کنیم.

 

سیما تیرانداز

فیلم کوسه

سیما تیرانداز نیز یکی از بازیگران زن اصلی فیلم سینمایی ایرانی کوسه است که در کنار مهران احمدی به ایفای نقش می‌پردازد. او در کاراکترهای کمدی و جدی بسیاری ظاهر شده است و در هر نقش می‌تواند بسیار خوش بدرخشد. سیما تیرانداز متولد 9 شهریور 1349 از تهران است و فعالیت هنری حرفه‌ای خود را از سال 1366 و با بازی در یک نقش کوتاه در فیلم «هامون» به کارگردانی داریوش مهرجویی آغاز کرد. از آثار ماندگار او می‌توانیم به فیلم‌های پاداش سکوت، ماجان، پشت دیوار سکوت و سریال‌های حلقه سبز، ستایش، دودکش، نفس گرم، پادری، بچه مهندس و هیولا اشاره کنیم.

 

بهناز جعفری

فیلم کوسه ایرانی

بهناز جعفری نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی زن در فیلم کوسه است که در کنار مهدی هاشمی به ایفای نقش می‌پردازد. گریم او در این سریال با سایر کارهایش تفاوت دارد و این بار با چهره‌ای متفاوت در مقابل دوربین ظاهر می‌شود. بهناز جعفری متولد 11 دی 1353 از هشتگرد است و فعالیت هنری خود را از سال 1373 و با حضور در فیلم «روسری آبی» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد آغاز کرد. از آثار ماندگار او می‌توانیم به فیلم‌های خانه‌ای روی آب، زمانی برای دوست داشتن، ساکن طبقه وسط، لانتوری، خشم و هیاهو، جاده قدیم و سریال‌های خاک سرخ، دوران سرکشی، بیداری، مختارنامه و زیر پای مادر اشاره کنیم.

 

ریحانه پارسا

بازیگران فیلم ایرانی کوسه

ریحانه پارسا نیز یکی دیگر از بازیگران فیلم سینمایی ایرانی کوسه است که در کنار مهدی هاشمی و بهناز جعفری به ایفای نقش می‌پردازد. او متولد 4 اسفند 1377 از تهران است که به تازگی با مهدی کوشکی، بازیگر و کارگردان معروف ازدواج کرده است. ریحانه پارسا در سال 1397 و با بازی در سریال «پدر» به عرصه بازیگری قدم نهاد و مورد توجه فیلمسازان قرار گرفت. او در سال 1398 نیز در فیلم خوب بد جلف 2 حضور پیدا کرد و اکنون نیز در فیلم کمدی کوسه در یک نقش متفاوت، هنرنمایی می‌کند.

 

آن ماری سلامه

بازیگران فیلم ایرانی کوسه

آن ماری سلامه (Anne-Marie Salameh) نیز بازیگر اهل لبنان فیلم کوسه است که به تازگی برای شروع فیلمبرداری به تهران آمده است. او متولد 2 مرداد 1369 از لبنان بوده و با بازی در فیلم Galata omri به شهرت رسید. وی پیش از همکاری در فیلم کوسه، سابقه دو همکاری موفق دیگر در ایران را داشته است و اکنون برای سومین بار در مقابل دوربین کارگردانان ایرانی قرار می‌گیرد.

آن ماری سلامه در سال 1393 در فیلم سینمایی «آوازهای سرزمین من» محصول مشترک ایران و لبنان و به دنبال آن نیز در سال 1397 در مجموعه تلویزیونی ایرانی «حوالی پاییز» به ایفای نقش پرداخته است.

از دیگر بازیگران فیلم کوسه می‌توانیم به محمدجواد جعفرپور، مهران رجبی، مهسا کامیابی و احمدرضا موسوی اشاره کنیم. بدون شک حضور چندین ستاره و کمدین ایرانی در این فیلم می‌تواند آن را به اثری پرفروش و پر مخاطب تبدیل کند. با این حال گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر آماده شدن این فیلم برای اکران در پاییز 99 وجود دارد، اما خبر قطعی آن تاکنون از سوی عوامل فیلم سینمایی ایرانی کوسه منتشر نشده است.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
محمد
.
25 آذر 1399، 14:23
پاسخ
0
2
حالا چرا عکس وبیوگرافی محمد جواد جعفر پور رو نذاشتین
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022