سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند ؛ از مدونا تا آنجلینا جولی

سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

چرا بازیگران، خوانندگان و بازیکنان غربی به داشتن یک فرزند اکتفا نمی‌کنند؟ در ادامه سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند را معرفی می‌کنیم.

تربیت یک فرزند کار بسیار مشکلی است، حتی در بسیاری از موارد داشتن چند فرزند می‌تواند سخت‌تر و چالشی هم بشود. همه ما بازیگران آمریکایی چه زن و چه مرد را با ازدواج و طلاق‌های متعددشان می‌شناسیم. تا به حال به این فکر کرده‌اید که آنها بین روابط غیررسمی و رسمی که داشتند، صاحب چند فرزند دختر و پسر شده‌اند؟ سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند در دنیا کم نیستند، حتی تعداد فرزندان بسیاری از آنها از 4 فرزند گذشته و به 6، 8 یا 9 فرزند هم می‌رسد.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند


در ادامه به معرفی سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند می‌پردازیم.

 

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 6 فرزند

زمانی که به سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند فکر می‌کنیم، قطعا آنجلینا جولی جزء اولین آنهاست. آنجلینا جولی یکی از پرکارترین زنان در زمینه حقوق بشر و مادر شش کودک است. او صادقانه مادری می‌کند و از دست و پنجه نرم کردن با مشکلات نمی‌ترسد. آنجلینا جولی قبل از اینکه با برد پیت رابطه عمیقی برقرار کند، مداکس و زهرا را به عنوان اولین کودکان خودش به فرزندخواندگی قبول کرد. سپس جان به دنیا آمد، پکس را هم به فرزندخواندگی قبول کردند و یک دوقلو به دنیا آورد. اگر تا به اینجا تعداد فرزندان او را محاسبه کنید می‌بینید که سه تا از فرزندان او فرزند خوانده و سه کودک دیگر هم از خودش بوده است.

 

توری اسپلینگ

توری اسپلینگ / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 5 فرزند

توری اسپلینگ بازیگر سابق و دین مکدرموند با یکدیگر در دو فیلم تلویزیونی همبازی بودند و پس از مدتی توری از او خوشش آمد و سپس به سرعت با یکدیگر ازدواج کردند. بعد از آنکه همه متوجه ازدواجشان شدند، تصمیم گرفتند عشق خودشان را رسمی کنند و صاحب فرزند بشوند. لیام اولین فرزندی بود که وارد این خانواده دو نفره شد. استلا، هاتی، فین و بیون یکی پس از دیگری به این خانواده اضافه شدند. توری همچنین مادرخوانده پسر بزرگ‌تر دین از ازدواج قبلی‌اش نیز است. شاید زندگی توری کمی به هم ریخته به نظر برسد، ولی با تمام این به هم ریختگی‌ها زندگی خودش را دوست دارد.

 

مدونا

مدونا / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 6 فرزند

هیچ کس باورش نمی‌شود مدونا خواننده 61 ساله‌ای که در صحنه کنسرت مثل یک عروس خوانندگی می‌کند، مادر شش فرزند به نام‌های لوردز لئون، روکو ریچی، مرسی جیمز، دیوید بنادا، استر سیکون و استل سیکون باشد. لوردز دختر بزرگ مدونا حاصل رابطه‌اش با کارلوس لئون بوده است. نتیجه رابطه مدونا با گای ریچی باعث به دنیا آمدن روکو شد. مدونا همچنین به تنهایی چهار فرزند را به فرزندخواندگی پذیرفت.

 

میا فارو

میا فارو / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 14 فرزند

میا فارو به دلیل بازی در فیلم‌های سینمایی و مادر چند فرزند بودن برجسته شده است. زندگی والدین میا عذاب آور بود. اما حاصل ازدواج میا با آندره پره‌وین سه فرزند بود و در پی آن هم سه فرزند را به فرزندخواندگی قبول کردند. او از وودی آلن یک پسر داشت و با او دو فرزند دیگر را به فرزندخواندگی قبول کرد. پس از جدایی‌اش از وودی آلن (آلن با یکی از بچه‌های بزرگی که فرزندخوانده میا بود، رابطه برقرار کرد)، میا به تنهایی سرپرستی بچه‌های بیشتری را قبول کرد که مجموع آنها تاکنون به 14 کودک می‌رسد.

 

ماری اسموند

ماری اسموند / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 8 فرزند

ماری اسموند یکی از صداهای شناخته شده جهان را دارد. او به دلیل توانایی‌اش در اجرا و یک مادر نمونه بودن شناخته می‌شود. ممکن است تنها دختر خانواده‌اش باشد، ولی از زمانی که ازدواج کرده، خانواده خودش را با 4 دختر و 4 پسر بزرگ کرده است. اسموند در طی سال‌ها توانسته از پس هشت فرزند خود بر بیاید. او هفت کودک به دنیا آورده و پسرش مایکل را به سرپرستی قبول کرده است. ولی متاسفانه، مایکل در سال 2010 در سن 18 سالگی فوت کرد. این همان اتفاقی است که هیچ پدر و مادری توانایی تحمل آن را ندارد. مردم دنیا هم به خاطر این اتفاق با او همدردی کردند.

 

مل گیبسون

مل گیبسون / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 9 فرزند

مل گیبسون بازیگر استرالیایی افتخار می‌کند که پدر 9 فرزند (هفت پسر و دو دختر) است. مل در سال 1980 با رابین مور ازدواج کرد و بعد از 26 سال زندگی در کنار یکدیگر از هم جدا شدند که نتیجه این 26 سال زندگی هم به دنیا آوردن هفت فرزند به نام‌های هانا، ادوارد، کریستین، ویلیام، لوئیس، میلو و توماس بوده است. مل در سال 2006 بعد از دستگیری‌اش به جرم رانندگی در حالت مستی، از رابین فاصله گرفت. در سال 2009 تصویری از مل با یک پیانیست روسی به نام اوکسانا گریگوریوا منتشر شد که منجر به طلاق رسمی آنها شد. از رابطه‌اش با اوکسانا دختری به نام لوسیا به دنیا آمد. سپس مل در سال 2014 رابطه خود را با روزالیند روز شروع کرد که در سال 2017 منجر شد پسری به نام لارس به دنیا بیاید.

 

بروس ویلیس

بروس ویلیس / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 5 فرزند

یکی از سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارد ولی تمام فرزندانش دختر هستند، بروس ویلیس است. ما نمی‌دانیم آیا بروس تا به حال دلش پسر می‌خواسته یا خیر، اما اگر هم اینطور بود، با هر بار مشخص شدن اینکه بچه دختر است، ناامید می‌شد.

در حقیقت، بروس ویلیس بعد از رابطه داشتن با زنان مختلف و داشتن 5 دختر، تنها مرد خانواده خودش است. از ازدواج بروس ویلیس با دمی مور 3 دختر به نام‌های رومر، اسکات و تالوها به دنیا آمدند. ولی این ازدواج دوام نیاورد و در سال 2000 به پایان رسید. بعد از 9 سال بروس در سال 2009 مجدد با یک مدل به نام اما همینگ ازدواج کرد. احتمالا بروس فکر می‌کند بالاخره با این رابطه می‌تواند صاحب یک پسر بشود. اما باز هم ناامید شد؛ زیرا ثمره ازدواج بروس و اما، دو دختر دیگر به نام‌های میبل و اویل بود.

 

الک بالدوین

الک بالدوین / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 5 فرزند

الک بالدوین بازیگر، نویسنده، تهیه‌کننده و کمدینی است که ماجراهای زیادی در زندگی شخصی‌اش داشته است. او پدر 5 دختر است که دوتای آنها زیر 10 سال هستند. نام اولین فرزند بالدوین، ایرلند بود که در سال 1995 از ازدواج هفت ساله‌اش با کیم بیسینگر به دنیا آمد. بعد از 12 سال از طلاقش از کیم بیسینگر، الک بالدوین با یک مربی یوگا به نام هیلاریا توماس ازدواج کرد که نتیجه آن هم به دنیا آمدن 4 فرزند به نام‌های کارمن در سال 2013، رافائل و لئوناردو در سال‌های 2015 و 2016 و اخیراً هم رومئو در سال 2018 بوده است.

 

استیون اسپیلبرگ

استیون اسپیلبرگ / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 6 فرزند

اسپیلبرگ کارگردان موفقی است که در سال 1985 با ایمی اروینگ برای مدتی طولانی دوست می‌شود که نتیجه این رابطه منجر به پدر شدن او می‌گردد. استیون پس از به دنیا آمدن مکس در سال 1989 از همسرش طلاق گرفت. اسپیلبرگ دو سال بعد با کیت کپشا همسر دومش که همسر فعلی‌اش هم است، ازدواج کرد. او با همسر دوم خود در مجموعه Indiana Jones and the Temple of Doom آشنا شد و حاصل آن 4 فرزند به نام‌های ساشا (1990)، ساویر (1992)، میکالا (1996) و دستری (1996) بود. همچنین قبل از اینکه کپشا با اسپیلبرگ ازدواج کند، استیون اسپیلبرگ سرپرستی پسری به نام تئو که فرزندخوانده کپشا بود را پذیرفت.

 

کلینت ایستوود

کلینت ایستوود / سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند

 • تعداد فرزندان: 8 فرزند

کلینت ایستوود بازیگر و کارگردان 90 ساله‌ای است که تاکنون چندین رابطه جدی داشته و نتیجه این روابط، 8 فرزند است. او در سال 1954 لوری دختر اولش را به فرزندخواندگی قبول کرد. سپس با مگی جانسون مادر دو فرزندش به نام‌های کایل در سال 1968 و الیسون در سال 1972 ازدواج کرد. ایستوود در طول ازدواجش با مگی معشوقه‌هایی داشت که در نهایت دخترش کیمبر در نتیجه یکی از این روابط به دنیا آمد. در اواسط دهه 80 و در نتیجه یک رابطه غیر رسمی دیگر دو فرزند دیگر ایستوود به نام‌های اسکات در سال 1986 و کاترین در سال 1988 به دنیا آمدند. یک سال بعد، رابطه کلینت با فرانسیس فیشر منجر به تولد دختری به نام فرانچسکا شد. او چند سال بعد با مجری خبری به نام دینا ریووز ازدواج کرد و دختر آنها به نام مورگان به دنیا آمد.

بسیاری از بازیگران آمریکایی در طی چند سال چندین بار ازدواج کرده و سپس ازدواجشان به طلاق منجر شده است. برخی از آنها هم بچه‌های بی‌سرپرست زیادی را به فرزندخواندگی قبول کرده و بزرگ کرده‌اند. در این مقاله با سلبریتی هایی که بیش از 4 فرزند دارند آشنا شدیم. نظر شما درباره این موضوع و خانواده‌های پرجمعیت هالیوودی چیست؟ در پایین همین صفحه می‌توانید نظرات خودتان را برای ما بنویسید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401