بررسی بازی ولورانت (Valorant)؛ گیم پلی، تریلر، شخصیت ها و آموزش

بازی valorant
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

از عناوین مهم پلتفرم کامپیوتر که به تازگی منتشر شده، بازی Valorant است. در این مقاله به بررسی گیم پلی، تریلر، کاراکترها و جنبه‌های مختلف دیگر این بازی خواهیم پرداخت. با ما باشید.

یکی از مهمترین بازی‌های ویدیویی که قرار است در ماه‌های بعدی شاهد انتشار آن باشیم، بازی Valorant محسوب می‌شود. این عنوان یک بازی ویدیویی در ژانر شوتر اول شخص رایگان چندنفره است که توسط کمپانی بازی‌سازی Riot Games ساخته و به انتشار خواهد رسید. کمپانی Riot Games تاکنون ساخت بازی‌های موفقی همانند League of Legends را در کارنامه خود دارد که همین مورد سبب می‌شود انتظار زیادی از بازی Valorant و جنبه‌های مختلف آن داشته باشیم. در این مقاله قصد داریم به بررسی اطلاعاتی که در رابطه با این بازی ویدیویی داریم بپردازیم. با پلازا همراه باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید: 

 


معرفی بازی Valorant


ابتدا با معرفی بازی ولورانت و بررسی سبک آن شروع خواهیم کرد.

سیستم مورد نیاز valorant

بازی Valorant یک بازی ویدیویی در ژانر تیراندازی تاکتیکی (Tactical Shooter) شخصیت محور و به شیوه 5 نفر در مقابل 5 نفر (5v5) است که وقایع آن در کره زمین و در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهند. سازندگان بازی حضور 10 شخصیت مختلف را هنگام انتشار آن تایید کرده‌اند و شخصیت‌های بیشتری نیز به مرور اضافه خواهند شد. هر کدام از این شخصیت‌ها چهار قابلیت منحصربه‌فرد ویژه خود دارند که دو عدد از این قابلیت‌ها را باید از طریق پولی که در میان دوره‌های مختلف بازی به دست می‌آورید خریداری کنید. با همین پول قادر هستید و البته نیاز دارید که اسلحه و زره نیز بخرید.

بازی Valorant در هنگام انتشار خود تنها یک حالت اصلی خواهد داشت و این حالت اصلی عبارت است از خنثی کردن بمب. در این حالت که بی شباهت به بازی کانتر (Counter-strike) نیست، یکی از تیم‌ها در محلی مشخص باید یک بمب کاشته و تیم مقابل وظیفه دارد که مانع از این قضیه شود. در نگاه اول قابلیت‌های شخصیت‌ها در بازی Valorant ممکن است شباهت زیادی به بازی Overwatch داشته باشد، اما ویژگی‌های این بازی به طور کلی آن را به بازی Counter-strike بسیار شبیه‌تر می‌کند.

دانلود بازی valorant

از جمله این شباهت‌ها می‌توان به این امر اشاره کرد که شخصیت‌های موجود در بازی قادر هستند به استفاده از بیش از یک اسلحه بپردازند. در هنگام شروع هر کدام از دوره‌ها به عنوان بازیکن قادر خواهید بود که دامنه متنوعی از اسلحه‌های گوناگون را به همراه تعدادی قابلیت ثانویه خریداری کنید. همچنین به طور کلی می‌توان گفت سیستم مبارزه بازی Valorant بر مبحث مبارزات اسلحه‌ای نسبت به استفاده از قابلیت‌ها تمرکز بیشتری دارد.

اسلحه‌های موجود در بازی Valorant می‌توانند به اندازه بازی CS:GO کشنده و مرگبار ظاهر شوند. تنها یک گلوله به سر رقیبتان کافی است تا او را از پای درآورید و با خرج 3 الی 4 گلوله نیز با اکثر اسلحه‌ها می‌توانید با شلیک به نقاط دیگر اعضای بدن دشمنانتان، آن‌ها را نابود کنید. به عبارت دیگر می‌توان گفت انتظار داریم مبارزات موجود در بازی Valorant ریتم نسبتا سریعی داشته باشند.

 


گیم پلی بازی Valorant


ضمن ارائه تریلر بازی Valorant ، در این بخش به معرفی و بررسی گیم پلی بازی ولورانت خواهیم پرداخت.

در گیم پلی Valorant کنترل شخصیت‌هایی را به دست می‌گیرید که مامور (Agent) نام گرفته‌اند. این شخصیت‌ها هر کدام از کشورهای گوناگون و فرهنگ‌های مختلف به بازی آمده‌اند. در حالت اصلی بازی، بازیکن‌ها می‌توانند به هر کدام از تیم‌های مهاجم و یا مدافع ملحق شوند و هر یک از این تیم‌ها پنج نفر عضو خواهد داشت.

همچنین بخوانید :

همانطور که اشاره کردیم هر کدام از مامورهای بازی قابلیت‌های منحصربه‌فرد خود را خواهند داشت و از طریق یک مکانیزم اقتصادی قرار داده شده در درون بازی قادر خواهند بود که اسلحه‌ها و قابلیت‌های ثانوی خود را خریداری کنند.

از جمله اسلحه‌های موجود در بازی Valorant می‌توان به هفت‌تیر‌ها، مسلسل‌های دستی، شات‌گان‌ها، اسلحه‌های اتوماتیک و اسنایپرها اشاره کرد. هر کدام از این اسلحه‌ها الگوی پس‌رانش (Recoil) مخصوص به خود را خواهد داشت که بازیکن‌ها جهت حفظ دقت خود در تیراندازی باید آن را کنترل کنند.

سیستم مورد نیاز بازی valorant

تیم مهاجم در بازی Valorant بمبی خواهد داشت که Spike نام دارد و این تیم موظف است که بمب مربوطه را در محلی مشخص کار بگذارد. اگر تیم مهاجم با موفقیت بتواند از بمب Spike محافظت کند و این بمب منفجر شود، این تیم یک امتیاز را از آن خود خواهد کرد. از سوی دیگر اگر تیم مدافع موفق شود که بمب Spike را خنثی کند و یا محدودیت زمانی 100 ثانیه‌ای هر دوره از بازی‌ها تمام شود و بمب منفجر نشود، این تیم امتیاز آن دوره را از آن خود خواهد کرد.

علاوه بر این اگر مهاجم‌ها بتوانند تمامی اعضای تیم مدافع را از پای دربیاورند، یک امتیاز کسب خواهند کرد. پس از 12 دوره بازی پیاپی جایگاه دو تیم مدافع و مهاجم تعویض خواهد شد. برنده نهایی میدان در بازی Valorant تیمی خواهد بود که برای 24 دوره پیروزی را از آن خود کند و یا به عبارت بهتر زودتر از تیم رقیب 24 امتیاز بدست آورد. نهایتا مجددا یادآوری می‌کنیم که در هنگام انتشار بازی، 10 مامور ویژه مختلف با قابلیت‌های منحصربه‌فرد در اختیار بازیکنان قرار خواهند گرفت.

 


سیستم مورد نیاز بازی Valorant


در این قسمت سیستم مورد نیاز Valorant را با همدیگر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

تریلر بازی valorant

حداقل سیستم مورد نیاز (جهت اجرای بازی در 30 فریم ریت بر ثانیه)

سیستم عامل: ویندوز 7/8/10 (نسخه 64 بیت)

رم: 4 گیگابایت

پردازنده: Intel i3-370M

پردازنده گرافیکی: Intel HD 3000 1 GB VRAM

 

سیستم مورد نیاز پیشنهادی (جهت اجرای بازی در 60 فریم ریت بر ثانیه)

سیستم عامل: ویندوز 7/8/10 (نسخه 64 بیت)

رم: 4 گیگابایت

پردازنده: Intel i3-370M

پردازنده گرافیکی: Intel HD 3000 1 GB VRAM

ماوس گیمینگ بی سیم ریزر مدل Mamba

ماوس گیمینگ بی سیم ریزر مدل MambaRazer Mamba Gaming Wireless Mouse

نوع اتصالبی سیم
دقت حسگر16000,DPI

بررسی بازی valorant

سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی با بیشترین تنظیمات (بیش از 144 فریم ریت بر ثانیه)

سیستم عامل: ویندوز 7/8/10 (نسخه 64 بیت)

رم: 4 گیگابایت

پردازنده: Intel Core i5-4460 3.2Ghz

پردازنده گرافیکی: Nvidia GTX 1050 Ti 1GB VRAM

به طور کلی می‌توان گفت مشخصه‌های پیشنهاد شده توسط سازندگان برای اجرای بازی رده پایین محسوب شده و این بازی برای اکثریت قریب به اتفاق گیمرهای کامپیوتری قابل اجرا خواهد بود؛ به طوری که اگر سال‌ها هم از میزان عمر سیستمتان گذشته باشد، بازی Valorant را به راحتی قادر خواهید بود که اجرا کنید. بر همین اساس انتخاب سازندگان برای جلوه‌های بصری بازی به شیوه‌ای که تمرکز اصلی آن روی طراحی هنری است جهت افزایش دامنه مخاطبان انتخاب هوشمندانه‌ای محسوب می‌شود.

کیبورد گیمینگ ریزر مدل BlackWidow X Chroma

کیبورد گیمینگ ریزر مدل BlackWidow X ChromaRazer BlackWidow X Chroma Gaming Keyboard

نوع اتصالباسیم
رابطUSB
عمر ضربه پذیری کلیدها80 میلیون ضربه

 


بررسی بازی Valorant


در این بخش به بررسی نقدها و نمرات منتشر شده از بازی ولورانت از دیدگاه منتقدین جهان خواهیم پرداخت.

تاریخ انتشار valorant

بازی Valorant در تاریخ 2 ژوئن مصادف با 13 خرداد 1399 فقط برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست از 42 نقد، امتیاز متای 80 را کسب کند. از بین این تعداد، 36 نقد مثبت، 5 نقد متوسط و یک 1 منفی برای بازی ولورانت ثبت شده است. در ادامه مروری بر تعدادی از این نقدها خواهیم داشت.

سایت Vandal: امتیاز 90 از 100

بازی Valorant ساختاری عمیق و پیچیده دارد که در کنار این دو ویژگی وادارتان می‌کند همیشه تلاش کنید تا بازیکن بهتری شوید. این بازی همه چیز را برای ارائه مسابقات عالی و تنش برانگیز فراهم کرده است؛ اما همچنین به همکاری و تعهد بالایی نیز نیاز دارد و همه بازیکنان را مجذوب خود نخواهد کرد.

 

سایت PC Gamer: امتیاز 90 از 100

در بازی Valorant بهترین ویژگی‌های بازی CS:GO را انتخاب کردند و در کنار کاراکترهای جذاب با قابلیت‌های متفاوت قرار دادند که نتیجه آن ساخته شدن یک شوتر اول شخص استثنایی است. این بازی را همه باید تجربه کنند.

تاریخ انتشار بازی valorant

سایت Everyeye.it: امتیاز 85 از 100

نگذارید گرافیک کارتونی بازی شما را گول بزند؛ بازی Valorant بر اساس مهارت است که با تمرین، شکست و تکرار می‌توانید در آن موفق شوید.

سایت Jeuxvideo.com: امتیاز 80 از 100

تمام ویژگی‌های بازی مانند گیم پلی، طراحی و موسیقی طوری در کنار هم قرار گرفته تا بازی‌ای به شدت خواستنی و رقابتی را تجربه کنیم. اگر به بازی‌های شوتر تکنیکی علاقه‌مندید، این بازی همان چیزی است که انتظارش را می‌کشید.

 

سایت Quarter to Three: امتیاز 40 از 100

در بازی Valorant، هر مسابقه 25 راند دارد و اگر یک تیم 13 راند را پیروز شود، برنده مسابقه است. 13 راند! آیا بازی Valorant نمی‌تواند تشخیص دهد کدام تیم 3 راند پیاپی بهتر از حریف خود بازی کرده؟ چون تشخیص این مسئله برای من بسیار راحت است! بخش Spike Rush نهایتا تا 7 راند جذابیت دارد و پس آن خسته کننده است. این بازی طوری طراحی شده که مناسب eSports (ورزش الکترونیک) باشد. استودیو Riot نیز حکم لقمه آماده را برای مسابقات eSports دارد؛ بنابراین اصلا جای تعجب نیست که Valorant اینقدر به مخاطب تحمیل می‌شود. آن روزهایی که 1v1 در آرنا با یکدیگر بصورت LAN مسابقه می‌دادیم گذشته است! آن زمان فقط یک مسابقه و یک نتیجه داشتیم. کافی بود فقط یک بار اشتباه کنیم تا تمام زحمات به فنا برود. بگذریم، من دیگر پیر شده‌ام! بازی Valorant به من فهماند که دیگر خاطرات دورانی که با آن بزرگ شدم را دیگر قرار نیست تجربه کنم. باید اجازه داد که نسل جوان به دنبال این بازی بروند.

 


کاراکترهای بازی Valorant


در این بخش شخصیت های ولورانت و قابلیت‌های آن‌ها را با همدیگر بررسی می‌کنیم.

شخصیت های ولورانت

 • Sova: قابلیت شلیک تیرهای جادویی که قادر هستند از دیوارها عبور کرده و در طول نقشه بازی سفر کنند و هنگام اصابت صدمه زیادی به محل اصابت خود بزنند
 • Phoenix: تخصص در زمینه کاشت نارنجک‌های فلش‌بنگ (Flashbang) در گوشه و کنار نقشه بازی
 • Cypher: تخصص در توانایی‌های دفاعی از جمله مین‌گذاری و کاشت دوربین در دیوار جهت دفع حمله‌های جانبی
 • Jett: توانایی پرش در هوا و پرتاب خنجرها و حمله‌های ناگهانی
 • Viper: توانایی ارسال ابرهای سمی جهت کور کردن دشمنان و یا سوق دادن آن‌ها به سمت تله
 • Brimstone: توانایی بمب‌گذاری در نقاط مختلف جهت کمک به یاران و از بین بردن دشمنان
 • Sage: توانایی احیا و مداوای هم‌گروهی‌ها
 • Omen: مخفی‌کاری و نفوذ پنهانی به خطوط پشت دشمنان و کور کردن موقتی حریف‌ها
 • Breach: امکان بر هم زدن دشمنان از طریق ایجاد لرزه و عبور از دیوارها هنگام حمله
 • Raze: تخصص در زمینه مواد انفجاری و از میان بردن دشمنان از طریق نارنجک‌ها

 


سلاح های بازی Valorant


همانند بازی Counter-strike سلاح‌های موجود در بازی Valorant در شروع هر دوره از بازی خریداری می‌شوند؛ به این معنی که هیچ‌کدام از کاراکترها محدود به استفاده تنها یک نوع اسلحه نخواهد بود. علاوه بر این به نظر می‌رسد بسیاری از اسلحه‌های بازی از نظر نوعی شباهت‌های زیادی با اسلحه‌های موجود در بازی Counter-strike دارند.

معرفی بازی valorant

از جمله اسلحه‌های موجود در بازی Valorant می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اسلحه‌های کمری شامل کلت معمولی (Base pistol)، شات گان کم ارتفاع (Sawed-ff shotgun)، کلت اتوماتیک (Auto pistol)، کلت به همراه صدا ‌خفه‌کن (Silenced pistol) و هفت تیر (Revolver)
 • اسلحه‌های SMG شامل Stinger (با نرخ تیر بالا) و MP4 (دارای صدا خفه کن)
 • اسلحه‌های شات گان شامل Bucky (تلمبه‌ای) و Judge (اتوماتیک)
 • اسلحه‌های اتوماتیک شامل Bulldog (انفجاری)، Guardian ،Phantom (به همراه صدا خفه‌کن) و Vandal (جایگزین کلاشنیکوف)
 • اسلحه‌های اسنایپر شامل Marshal و Operator
 • اسلحه‌های سنگین وزن شامل Ares و Odin
 • اسلحه‌های نزدیک برد شامل چاقوی نبرد (Tactical Knife)

 


آموزش بازی Valorant


در این قسمت قرار است به معرفی ترفندها و نکات مهم برای آموزش بازی ولورانت بپردازیم. این ترفندها به دو بخش تازه‌کار و حرفه‌ای تقسیم می‌شوند.

گیم پلی بازی valorant

 • به عنوان یک قانون کلی ، همیشه با نگه داشتن Shift آهسته راه بروید. این نحوه قدم زدن بدون ایجاد سرو صدا باعث می‌شود که تیم دیگر نتواند بفهمد کجا هستید و چه کاری انجام می‌دهید. دویدن را در شروع بازی، موارد اضطراری و یا وقتی که مطمئناً می‌دانید آنقدر دور هستید که صدای شما شنیده نمی‌شود انجام دهید.
 • بهترین حالت شلیک کردن، زمانی است که ثابت ایستاده‌اید. به محض حرکت کردن، حالت نشانه‌گیری شما عریض خواهد شد. اگر درحال حرکت هستید و دشمن بی حرکت ایستاده، مبارزه را خواهید باخت.
 •  اگر فقط بر روی سلاح‌ها و یا فقط بر روی قابلیت‌ها تسلط پیدا کنید، فقط تا یک حد محدودی پیشرفت خواهید کرد. بهترین بازیکنان روی هردو ویژگی و چگونگی ترکیب کردن آن‌ها تسلط دارند.
 • نام مکان‌ها را بیاموزید – حتی اگر از گفتگوی صوتی اجتناب کنید، که کاملاً قابل درک است – اینکه بتوانید در چت متنی به سرعت مکان‌ها را اعلام کنید (و درک کنید که هم‌تیمی‌ها وقتی این کار را می‌کنند منظورشان چیست!) می‌تواند در روند بازی تفاوت زیادی ایجاد کند.
 • برقراری ارتباط ، هماهنگی و همکاری با یکدیگر. این بدان معناست که باید اصول اولیه کار را انجام دهید: مانند اینکه مطمئن شوید تمام خطوط هنگام دفاع توسط حداقل یکی از بازیکنان شما پوشش داده شده است. بیاموزید چگونه حریفان را با طعمه گیر بیندازید، حملات تقبلی برای گیج کردن دشمن انجام دهید، سریع به هر جهت بچرخید و اگر می‌توانید تیم خود را مجبور کنید همان کار را انجام دهد. بازی تیمی قوی می‌تواند ضعف و اشکالات فردی را جبران کند.
 • صدا بسیار مهم است. به قدم‌ها گوش دهید و در مورد اینکه از کجا می‌آیند و به کجا می‌روند فکر کنید. هیچ دلیلی وجود ندارد که بازیکنی با سر و صدا پشت سر شما بدود و شما گارد خود را پایین نگه دارید!

آموزش بازی valorant

از این قسمت به بعد، چند ترفند حرفه‌ای را بازگو خواهیم کرد. 

 • هنگام شلیک ، سعی کنید بعد از اولین شلیک ، فقط آرام نمانید بلکه خم شوید. این به دو دلیل کمک می کند: پس زدن (Recoil) اسلحه به این معنی است که لوله اسلحه با هر شلیک متوالی، بالاتر و بالاتر می‌رود. پس اگر شما هنگامی که دشمن در حال شلیک کردن است روی زمین خم شوید، باعث می‌شود تا از تیررس او خارج شده و حالت نشانه‌گیری او را تغییر دهید. (اشاره به ترفند دوم). دلیل دوم نیز اکنون قابل حدس است: اگر روی زمین خم شوید، ریکویل باعث می‌شود هنگام نشانه‌گیری و شلیک از پایین تا بالای دشمن را به راحتی در تیررس خود قرار دهید.
 • از میدان تیراندازی و امکانات آموزشی استفاده کنید – مطمئن باشید ارزش امتحان کردن را دارند! سعی کنید بهترین نتیجه خود را در تمرین هدفمند کسب کنید. مثلا در این مدت 30+ نفر را بکشید و ادامه دهید. هدف‌گیری خوب و سریع نیمی از جنگ است و تفاوت زیادی را در بیشتر بازی‌های سطح پایین تا متوسط ایجاد می‌کند.
 • اسلحه را متناسب با نقش خود انتخاب کنید. اگر قرار است “دور برد” عمل کنید، یعنی مثلا به کوچه پس کوچه و کنار یک نقشه طولی بروید، استفاده از SMG احتمالاً چندان مفید نیست زیرا در طرف دیگر نقشه در مقابل تک تیرانداز قرار خواهید گرفت. مگر اینکه بخواهید در مبارزه با کسی مثل Jett سریعاً نحوه مبارزه را از دور به نزدیک تغییر دهید که در این حالت SMG می‌تواند یک اسلحه عالی باشد. به همین ترتیب، اگر به سمت فضاهای کوچکتر و محدودتر می‌روید سلاح‌های نزدیکتر را انتخاب کنید.
 • یاد بگیرید که کدام سلاح‌ها می‌توانند به طرف دیگر دیوار نفوذ کنند. بعضی از دیوارها غیر قابل نفوذ به نظر می‌رسند اما در واقع چنین نیستند، به خصوص اگر سلاح به اندازه کافی قدرتمندی داشته باشید  مانند Odin LMG. اگر می‌دانید شخصی در پشت دیوار پنهان شده است، این می‌تواند یک روش عالی برای از بین بردن او در زمانی که فکر می‌کند از شلیک گلوله در امان است، باشد.
 • کاشت بمب 4 ثانیه، منفجر شدن 45 ثانیه و خنثی سازی آن 7 ثانیه طول می‌کشد. اگر از لحظه انفجار به قبل را بررسی کنیم، 5 ثانیه آخر بوق‌های ممتد شنیده می‌شود. یک مرحله قبل از آن نیز بوق‌های ممتد اما با سرعت کمتر داریم که 10 ثانیه طول می‌کشد. پس لحظه‌ای که بوق ممتد ده ثانیه‌ای را شنیدید، نهایتا 2 الی 3 ثانیه وقت دارید تا کار خنثی‌سازی بمب را شروع کنید!

 


سخن پایانی


بازی ولورانت

در ابتدا به معرفی کوتاهی از بازی Valorant پرداختیم و سپس مقاله‌مان را با بررسی گیم پلی این عنوان ادامه داده و پس از آن نیز به ترتیب نوبت به بررسی تریلر، سیستم مورد نیاز، بررسی نقدها و نمرات، کاراکترها، سلاح‌ها و نهایتا ترفندها و آموزش بازی Valorant رسید. تاریخ انتشار Valorant دوم ژوئن برابر با 13 خرداد بود و اکنون دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌توانند از طریق استیم به دانلود بازی Valorant بپردازند. امیدواریم از خواندن مقاله‌مان اطلاعات کافی را در زمینه این بازی به دست آورده باشید و همچنین امیدواریم به زودی شاهد انتشار عناوین بزرگ دیگری از کمپانی موفق Riot Games باشیم.

نظر شما در رابطه با بازی Valorant چیست؟ آیا توانسته توجه شما را به خود جلب کند؟ نظرات و تجربیات خود را با ما از طریق بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
...
.
26 آذر 1399، 11:21
پاسخ
0
0
خوب بود.اصلا مگه کالا هستش که دیدگاه بزاری؟
avatar
مخم مخم
.
26 آذر 1399، 11:19
پاسخ
0
0
حح
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402