В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. Immediate Spike

بررسی بازی تیکن 7 | گیم پلی، تریلر و معرفی شخصیت ها

آموزش بازی تیکن 7 / گیم پلی بازی تیکن 7 برای کامپیوتر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بازی تیکن 7 بپردازیم و علاوه بر تریلر و معرفی شخصیت‌های بازی و گیم‌پلی آن، چند بازی شبیه به بازی Tekken 7 را نیز برایتان معرفی می‌کنیم. پس با پلازا همراه شوید.

تیکن 7 یک بازی جنگی است که توسط Bandai Namco Entertainment ساخته و منتشر شده است. این هفتمین قسمت در سری بازی‌های Tekken است. بازی تیکن 7 در مارس 2015 برای پلتفرم‌های محدودی منتشر شد، اما نسخه جدید و به‌روز شده آن، Tekken 7: Fated Retribution در جولای سال 2016 منتشر شد که شامل تغییرات گسترده‌ای همچون مراحل، لباس‌ها، آیتم‌ها و شخصیت‌های جدید است. همچنین نسخه بازی Tekken 7 برای کامپیوتر، کنسول بازی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در ژوئن 2017 منتشر شد. این بازی یک موفقیت مهم و تجاری بود که تا دسامبر 2019 بیش از پنج میلیون نسخه فروش داشت. در این مقاله از پلازا به بررسی گیم پلی بازی تیکن 7 برای کامپیوتر و همچنین داستان آن می‌پردازیم. در انتها هم بازی های شبیه تیکن برای موبایل را معرفی می‌کنیم.

دانلود بازی tekken 7 برای کامپیوتر / نقد بازی tekken 7

فهرست مطالب

بررسی بازی تیکن 7

سری بازی های تیکن همیشه مورد استقبال گیمرها بوده است که در این مطلب به نقد و بررسی بازی تیکن 7 پرداخته ایم که بدنیست بدانید قرار است با یکی از بهترین نسخه های تیکن مواجه شوید که توان سرگرم نمودن شما برای زمان های طولانی را خواهد داشت.


داستان بازی تیکن 7


آموزش بازی تیکن 7 به دیگران کار بسیار دشواریست و دلیل اصلی آن داستان پیچیده این بازی است. پس از وقایع بازی تیکن 6 و نابودی آزازل توسط جین کازاما، بازی تیکن 7 نشان می‌دهد که همچنان جنگ میان Mishima Zaibatsu و شرکت G ادامه دارد. در تیکن 7، داستان بازی از دید یک خبرنگار روایت می‌شود که همسر و پسرش در اثر آتش‌سوزی کشته شده‌اند و درواقع این حادثه باعث شده تا وی شروع به افشاگری درباره Mishima Zaibatsu و شرکت G کند. در همین حین، نینا ویلیامز در غیاب جین، زایباسو را هدایت کرده و تلاش می‌کند تا وی را پیدا کند، اما هیهاچی میشیما، نینا را وادار می‌کند تا برای او کار کند تا بتواند دوباره کنترل زایباسو را بدست آورد.

آکوما و هیهاچی با هم همکاری می‌کنند تا ربات‌ها را از میان برند. هیهاچی سپس از آکوما می‌پرسد که شیطان کیست. آکوما به او اسم شیطان را گفته و همچنین بیان می‌کند که این شیطان توسط کازومی (Kazumi) و قبل از مرگ او برای از بین بردن هیهاچی و کازویا فرستاده شده بود. کازویا به مکالمه دو فرد به شکل پنهانی و از طریق یکی از ربات‌های جک 6 گوش داده و با شنیدن آن‌که مادرش کازومی او را مرده می‌خواهد خنده‌اش می‌گیرد.

پس از آن نوبت مبارزه دوباره هیهاچی و آکوما فرا می‌رسد و به نظر می‌رسد که آکوما هیهاچی را کشته است. اما واقعیت امر آن‌جاست که هیهاچی بعدها فرار می‌کند ولی از این فرصت استفاده می‌کند تا خود را در انظار عمومی مرده اعلام کند. در ادامه شاهد هجوم نیروهای تکن فورس به کارخانه سیستم‌های بنفش هستیم که جین در آنجا نگه داری می‌شود. فرمانده این نیروها نینا (Nina) است که به دستور هیهاچی سعی دارد جین را دستگیر کند.

دانلود بازی tekken 7 برای کامپیوتر

نینا هم اکنون با یک آلیسا (Alisa) تعمیر شده مواجه می‌شود. نیروهای تکن فورس موفق می‌شوند که جین را دستگیر کنند اما هنگامی که نینا به همکاران خود داخل هلیکوپتر پیام می‌دهد صدای لی (Lee) را از رادیو می‌شنویم و در همین حین سربازان تکن فورس از هلیکوپتر به بیرون انداخته شده و شاهد لی هستیم که با جین از طریق هلیکوپتر فرار می‌کنند. در ادامه بازی تیکن 7 شاهد لارس (Lars)، آلیسا (Alisa) و سربازان شورشی لارس هستیم که نیروهای تکن فورس را برای تخلیه مکان معطل می‌کنند.

پس از آن نیز لی ساختمان مورد نظر را در حالی که نینا و سربازان درون آن هستند منفجر می‌کند. سپس نینا را می‌بینیم که زنده است اما شکست خورده است. وقایع بعدی بازی تیکن 7 با آمدن آکوما به کارخانه جی جهت از بین بردن کازویا همراه است. سربازان کارخانه جی به سوی آکوما هدف می‌روند اما کازویا به آن‌ها دستور می‌دهد که اسلحه‌های خود را کنار گذاشته و آکوما را به پشت بام ساختمان هدایت کنند.

در ادامه بازی تیکن 7 کازویا از آکوما می‌پرسد که چه اطلاعاتی در رابطه با مادرش دارد. آکوما جواب می‌دهد که کازومی جان او را نجات داده است و از این جهت به او مدیون است. کازویا و آکوما با همدیگر به مبارزه پرداخته و در طی مبارزه کازویا شکل شیطانی (Devil Form) به خود می‌گیرد. در همین حین هیهاچی موفق می‌شود فیلم کازویا را در حال تبدیل شدن به فرم شیطانی‌اش ضبط کند و در کل جهان پخش کند.

مبارزه آکوما و کازویا ادامه می‌یابد و هیهاچی دستور می‌دهد که ساختمان مبارزه توسط ماهواره لیزری میشیما زایباتسو مورد هدف قرار گیرد. او ساختمان را با خاک یکسان می‌کند و فکر می‌کند که هم آکوما و هم کازویا را از بین برده است. پس از آن اخبار کازویا در فرم شیطانی‌اش در سراسر جهان پخش می‌شود و لارس، لی و خبرنگار این اخبار را مشاهده می‌کند. خبرنگار در این حین می‌گوید که قبل از این فکر می‌کرد شهرش توسط انسان‌ها از بین رفته است؛ اما اکنون عقیده دارد که با نیروهایی بسیار قدرتمندتر و فراواقعی‌تر سروکار دارد.

آموزش بازی تیکن 7 / آموزش بازی Tekken 7

در ادامه داستان بازی تیکن7 شاهد کازویا هستیم که از حمله هیهاچی جان سالم در می‌برد و برای انتقام ماهواره زایباتسو را با لیزر شیطانی مخصوص به خودش مورد هدف قرار می‌دهد. ماهواره در نتیجه این حمله به کره زمین سقوط می‌کند و شایعاتی در رابطه با این امر پخش می‌شود که میشیما زایباتسو کنترل ماهواره‌اش را از دست داده است؛ امری که به نوبه خود سبب می‌شود افکار عمومی نسبت به آن‌ها دچار خدشه شود.

خبرنگار سپس سعی می‌کند که در رابطه با ماموریت افشاگرانه خود با میشیما زایباتسو حرف بزند اما در کمال شگفتی می‌شوند که هیهاچی قصد دارد با او به شکل حضوری ملاقات کند. هیهاچی سپس در رابطه با اتفاقاتی که برای او افتاده است با خبرنگار حرف می‌زند. او توضیح می‌دهد که چگونه او و کازومی برای اولین بار در خانه پدرش ملاقات کردند و در ابتدا تبدیل به رقیب و سپس تبدیل به زن و شوهر شدند؛ امری که سبب شد کازومی به پسر جوانشان کازویا عشق بورزد.

هیهاچی در ادامه داستان بازی تیکن 7 توضیح می‌دهد که کازومی پس از مدتی دجار نوعی بیماری شده و پوستش بنفش شد. او پس از پیگیری‌ها و مراقبت‌های هیهاچی دوباره سلامتی خود را بازیافت اما برخی از نشانه‌های این بیماری در او باقی ماند. در یکی از روزها کازومی هیهاچی را در حین تمرین غافلکیر کرده و به او می‌گوید که روزی سبب ایجاد و هرج و مرج و آشفتگی در دنیا خواهد شد. او در همین حین به هیهاچی حمله ور شده و تبدیل به یک شیطان می‌شود.

چگونه بازی تیکن 7 را دونفره کنیم

هیهاچی در ادامه داستان بازی تیکن 7 توضیح می‌دهد که پس از این واقعه کازومی را مورد اصابت قرار داده و فرار می‌کند؛ اما کازومی او را تعقیب کرده و دوباره حمله می‌کند. در همین حین هیهاچی مجبور می‌شود که کازومی را بکشد. او سپس به خبرنگار می‌گوید که از همان اول شک داشت که ممکن است کازویا دارای همان قدرت شیطانی مادرش باشد. او برای همین پسر خود را از یک صخره به پایین پرتاب کرد چرا که می‌خواست ببیند زنده می‌ماند یا خیر.

اگر کازویا در این میان زنده می‌ماند این به آن معنی بود که او نیز همانند مادرش دارای قدرت‌های فراطبیعی است. هیهاچی در ادامه داستان بازی تیکن 7 به خبرنگار می‌گوید که نابودی خانواده‌اش تقصیر خودش است و از اینکه کازویا را به وقتش نکشته است در حسرت است. خبرنگار سپس از هیهاچی می‌پرسد که این جنگ برای او چه معنی دارد اما در همین حین هیهاچی از میدان سوال و جواب دور شده و نیروهای تکن فورس خبرنگار را مورد اصابت قرار می‌دهند.

ادامه داستان بازی تیکن 7 با به هوش آمدن خبرنگار همراه است که در همین حین لارس را می‌بیند. لارس به خبرنگار می‌گوید که هیهاچی محل استقرارش را به او گفته است. لارس و خبرنگار چند ساعت پس از این ماجرا به کارخانه سیستم‌های بنفش می‌روند و در آن‌جا ویدیویی را مشاهده می‌کنند که توسط یکی از ماهواره‌های جاسوسی لی (Lee) به نمایش گذاشته شده است. در این ویدیو یک آتشفشان نمایانده شده است که در لبه آن کازویا و هیهاچی ایستاده‌اند و آماده‌اند تا با همدیگر بجنگند.

آموزش بازی Tekken 7

کازویا و هیهاچی در ادامه داستان بازی تیکن 7 در این ویدیو به مبارزه با همدیگر می‌پردازند. در ابتدا هیهاچی به نظر می‌رسد که دست بالا را دارد و کازویا را مورد مشت و مال قرار می‌دهد. همین امر سبب می‌شود که کازویا فرم شیطانی‌اش را امتحان کند اما به زودی مشخص می‌شود این فرم شیطانی نسبت به فرم‌های قبلی او بسیار قوی‌تر و قدرتمندتر است؛ تا حدی که در سینه‌اش چندین چشم نمایان می‌شود و بال درمی‌آورد؛ چشم‌هایی که قادر هستند به سمت دشمن لیزر پرتاب کنند.

هیهاچی و کازویا به مبارزه با همدیگر ادامه می‌دهند و هیهاچی موفق می‌شود کازویا را آنقدر بزند که از فرم شیطانی‌اش خارج شود. این دو سپس خسته می‌شوند و رودرروی هم می‌ایستند. شروع می‌کنند که به همدیگر مشت بزنند اما قدرت آن را ندارند که جاخالی دهند. کازویا هیهاچی را از قسمت سینه و هیهاچی او را از قسمت سر و پاها می‌زند که سبب می‌شود کازویا به زمین بیفتد. کازویا به سختی می‌تواند روی زمین بایستد و دچار فلش بکی می‌شود که در طی آن همه وقایع در جلوی چشمش روشن می‌شود.

در طی این فلش بک کازویا پدرش را به یاد می‌آورد که مادرش را می‌کشد و سپس او را از یک صخره به پایین پرتاب می‌کند. او سپس نگاهی به پدر خود می‌کند و او را با موهای سیاه می‌بیند و به یاد می‌آورد که هنگام کتک زدنش در بچگی چه شکلی بوده است. این موارد سبب افزایش خشم و عصبانیات کازویا می‌شود و به هیهاچی چنان مشتی می‌زند که قلب هیهاچی از کار می‌افتد. هیهاچی به زمین می‌افتد و می‌میرد و کازویا جسد هیهاچی را به آتشفشان پرتاب می‌کند.

گیم پلی بازی تیکن 7 برای کامپیوتر

در ادامه داستان بازی تیکن 7 کازویا متوجه می‌شود که آکوما هنوز زنده است. به همین علت باری دیگری تبدیل به فرم شیطانی‌اش می‌شود تا در ادامه همین رویارویی با آکوما بجنگد. آکوما و هیهاچی را سپس در حال جنگ با همدیگر می‌بینیم اما نتیجه این جنگ نامشخص باقی می‌ماند. اندکی پس از تمام این وقایع لارس، آلیسا و لی را می‌بینیم که بر روی یک پشت بام دیده‌ می‌شوند. آن‌ها به بقایای شهر متروک نگاه می‌کنند.

با وجود آن‌که هیهاچی نهایتا می‌میرد و میشیما زایباتسو نیز دچار زوال می‌شود کمپانی جی اما هنوز جنگ را پایان نداده است. جین در پشت بام به افراد گفته شده ملحق می‌شود و لارس به او می‌گوید که از او انتظار دارد جنگی را که شروع کرده است پایان دهد. او به جین می‌گوید که آخرین امیدشان برای از میان بردن کازویا محسوب می‌شود و او وظیفه دارد که برای جبران کردن خرابی‌هایی که در دنیا به بار آورده است این کار را انجام دهد.

جین در قسمت‌های پایانی داستان بازی تیکن 7 تبعیت کرده و اذعان می‌کند به دلیل خون یکسانی که در رگ‌های او در جریان است و از پدرش به ارث برده است باید دنیا را نجات داده و با کشتن کازویا جنگی را آغاز کرده است برای همیشه پایان دهد.

گیم پلی Tekken 7


تریلر و گیم پلی بازی Tekken 7


بازی تیکن 7 یک نفره بر مبارزات یک به یک تمرکز دارد. از ویژگی‌های جدید گیم‌پلی آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سیستم کومبو

در آموزش بازی تیکن 7 اولین نکته مهمی که باید اذعان کنیم سیستم کومبو گیم پلی این بازی محسوب می‌شود که برخی از ویژگی‌های انقلاب تیکن (Tekken Revolution) را در خود نهفته دارد. این امر به معنای آن است که در حین انجام یک کومبو دیگر نخواهید توانست که از مکانیزم محدود کردن (Bound) استفاده کنید. البته این مکانیزم همچنان وجود دارد اما بسیاری از حرکاتی که با آن گره خورده بودند آزادسازی شده‌اند.

بر همین اساس در گیم پلی بازی تیکن 7 برای جبران عدم وجود محدودکننده‌ها کومبوهای جدیدی برای بسیاری از حرکات خلق شده است و می‌توان گفت اغلب کومبوهای بازی طولانی‌تر شده‌اند. علاوه بر این تعدادی موقعیت جدید نیز گیم پلی بازی تیکن 7 برای کامپیوتر و دیگر کنسول‌ها گنجانده شده‌اند که به تنوع انواع حرکات موجود کمک شایانی کرده است.

راهنمای بازی تیکن 7

مکانیزم Screw

یکی از مهمترین ویژگی‌های گیم پلی Tekken 7 مکانیزم Screw محسوب می‌شود که هم اکنون در این بازی پایه بسیاری از کومبوهای حرکات شعبده بازی (Juggle) است. این مکانیزم را می‌توان با نام‌های Kirimomi یا Tailspin نیز شناخت؛ چرا با استفاده صحیح از آن قادر خواهید بود دشمنتان را به شکلی دچار سقوط کنید که کومبوهایتان سبب آسیب بی حدوحصر او شود.

مکانیزم Power Crush

یکی دیگر از مکانیزم‌های مهم و جدید گیم پلی بازی Tekken 7 مکانیزم Power Crush است که در واقع نوعی حرکت جدید است. حرکت‌های Power Crush در گیم پلی تیکن 7 قادر هستند که آسیب‌های حملات میانی (Mid) و بالا (High) را جذب کنند و با وجود آسیب دیدن شما به کارکرد خود ادامه دهند.

مکانیزم Wall Bounce

ویژگی حائز اهمیت دیگری که در رابطه با گیم پلی بازی تیکن 7 باید به آن اشاره کنیم Wall Bounce نام دارد. حرکت Wall Bounce را در بازی تیکن 7 تنها به همراه برخی از حرکات دیگری می‌توانید استفاده کنید که از مکانیزم Pushback بهره ببرند؛ در حالی که رقیب شما ایستاده و یا قوز (Crouch) کرده است.

تیکن 7

مکانیزم Auto Combo

پنجمین مکانیزم بازی تیکن7 مکانیزم Auto Combo است که قبل از این و در اکثر نسخه‌های دیگر تنها در بخش‌های مشخصی از کمپین داستانی قابل استفاده بود. قابلیت کومبو اتوماتیک گیم پلی بازی تیکن 7 را می‌توانید از طریق فشردن دکمه‌های LP و یا RP برای سه دفعه متوالی فعال کنید. بازیکنان در بازی تیکن 7 قادر هستند که کومبو اتوماتیک بسته به سلیقه خود در طی بازی فعال و یا غیرفعال کنند. علاوه بر این در بازی Tekken 7 قادر خواهید بود که سه عدد از حرکات مخصوص کاراکتر خود را به عنوان یک کومبو و یا سه عبارت کومبو مختلف را در لیست خود نگه داشته و از آن‌ها استفاده کنید.

حرکات Rage / ویژگی Rage Arts

نکته مهم دیگر در رابطه با گیم پلی Tekken 7 حرکات Rage محسوب می‌شوند. حرکات Rage در این بازی عملکرد یک حرکت خاص را از طریق فعال کردن حالت خشم (Rage Mode) تحت تاثیر قرار داده و آن را تغییر می‌دهند. در واقع می‌توان گفت این حرکات چه از نظر ماهیت خود و چه از نظر طراحی انیمیشن معادل حرکات Ultra سری بازی استریت فایتر (Street Fighter)، حرکات Critical Edge از بازی Soul Calibur V و حرکات Power Blow از بازی Dead or Alive 5 هستند.

جا دارد در این میان اشاره کنیم که هنگامی که یک حرکت Rage Art را در بازی تیکن 7 اجرا می‌کنید کاراکتر شما به شکل آنی خشم (Rage) خود را به شکل کامل از دست خواهد داد. از این حرکات حین اجرای کومبوها نیز می‌توانید بهره ببرید. علاوه بر این اگر حالت خشم شما فعال بود و از رقیبتان آسیب دید میزان آسیب حرکات Rage Art شما افزایش خواهد یافت.

بازی Tekken 7

ویژگی Rage Drive

ویژگی جدید دیگر گیم پلی بازی تیکن 7 ویژگی Rage Drive محسوب می‌شود. این ویژگی کارکرد مشابهی با مکانیزم Rage Art دارد اما در این قضیه متفاوت است که این حرکات بر خلاف حرکات Rage Art سبب زنجیره سینماتیکی از یکسری حمله‌ها نمی‌شوند و به جای آن می‌توان آن‌ها را از طریق کومبوها متوقف کرد. علاوه بر این از طریق این حرکات قادر خواهید بود که در یک کومبو واحد از یک مکانیزم Screw دوم استفاده کنید.

جا دارد اشاره کنیم که قهرمان‌های آکوما (Akuma)، الیزا (Eliza) و گیز (Geese) از حرکات Rage Drive مستثنی هستند و به جای آن از یک متر حرکتی دوم بهره می‌برند که با پر شدنش به آن‌ها اجازه می‌دهد حرکات مخصوص دیگری (همانند حرکات EX) انجام دهند.

حرکات آیتم

ویژگی دیگری که در رابطه با گیم پلی بازی تکن 7 باید به آن اشاره کرد حرکات آیتم (Item Moves) محسوب می‌شود و این قابلیت بار دیگر به بازی‌های تکن راه یافته است. البته باید بگوییم که تعداد حرکات آیتم در این بازی کمترند اما همچنان اغلب کاراکترها حرکات آیتم منحصربه‌فرد و مخصوص خود را خواهند داشت.


معرفی شخصیت های بازی تیکن 7


بازی تیکن 7 یک نفره

این بازی دارای 52 کاراکتر قابل بازی است. کاراکترهای جدید در بازی تیکن 7 را در زیر برایتان آورده‌ایم:

 • آکوما: معروف به استاد تاریکی Satsui no Hado. در طول داستان، كازومی از وی می‌خواهد كه با كشتن هیهاچی و كازویا بدهی‌اش را به او بپردازد.
 • کلادیو سرافینو: مردی با لباس سفید از ایتالیا که عضو سازمان ضد شیطانی است و برعلیه ژن‌های شیطانی می‌جنگد و توسط جادوی سیریوس توانمند شده است.
 • فاکامرام: مردی قد بلند، قوی و عضلانی از تایلند است. او یک قهرمان افسانه‌ای است که برای آزاد کردن همسر و دختر اسیر خود که توسط مقامات فاسد گروگان گرفته شده‌اند، می‌جنگد.
 • گیس هاوارد: رئیس جنایتکار South Town از سری بازی‌های جنگی Fatal Fury، بازی The King of Fighters و Art of Fighting است.
 • گیگاس: یک انسان سرخ پوست که از روش‌های مخربی برای نابودی مخالفان خود استفاده می‌کند.
 • جک-7: مدل جدیدی از سری جک‌ها است که در این سری کمی اصلاح شده و موهای قرمز و بازوهای درخشان سبز رنگ دارد. او مانند سری‌های قبلی جک، از روش‌های بی‌رحمانه‌ای برای کشتن مخالفان خود استفاده می‌کند.
 • جوسی ریزال: یک زن جوان فیلیپینی است که یک لباس زرد رنگ، یک دامن آبی و یک کمان قرمز دارد. او در کیک بوکسینگ حرفه‌ای است.
 • کاتارینا آلوز: زنی جذاب با روش مبارزاتی وحشیانه است. او به گونه‌ای طراحی شده که شخصیتی دوستانه باشد.

دانلود بازی تیکن 7 برای کامپیوتر

 • کازومی میشیما: همسر هیهاچی و مادر کازویا که دارای ژن شیطانی است. سبک مبارزاتی کازومی کاراته به سبک Hachijo است، اما توانایی‌هایی اضافی مانند احضار یک ببر دارد.
 • کازویا کوچک: او به طور غیررسمی شخصیت قابل بازی جدیدی است و همانطور که از نام آن پیداست، نسخه جوانی از کازویا میشیما است.
 • لروی اسمیت: استاد اعظم از شهر نیویورک. در دوران کودکی خانواده‌‌اش توسط یک باند کشته شدند و او نیز 50 سال را صرف تمرین کرد تا بتواند انتقام بگیرد.
 • لاکی کلویی: فردی که لباسی با طرح گربه پوشیده و سبک مبارزاتی‌اش «رقص آزاد» است.
 • مستر ریون: یک نینجای زن با سبک مبارزاتی بسیار شبیه به Raven. او مسئول سازمانی است که Raven اصلی در آن فعالیت می‌کند.
 • نیگان: ضدقهرمانی از سری کمیک‌ها و سریال The Walking Dead. وی دارای یک چوب بیسبال است که در سیم خاردار پیچیده شده است. او از این وسیله برای ترساندن دشمنانش استفاده می‌کند.
 • شاهین: مرد عربستانی که از سبک مبارزاتی «دفاع شخصی» استفاده می‌کند. او همچنین دارای شخصیتی مبتدی و دوستانه است.

رمزهای شخصیت‌های Tekken 7


در این قسمت به عنوان راهنمای بازی تیکن 7 رمزهای شخصیت‌های این بازی را به همراه درجه سختی هر کدام از این رمزها برای شما قرار می‌دهیم.

رمزهای آکوما / Akuma

رمز اول / درجه سختی: متوسط

WS 2 , f d d/f 4 N 4 , d/f 1 , 4 3 , U/F , d 3 , f F 2 N 1

رمز دوم / درجه سختی: سخت

1+2 * , f f , 2 , d d/b b 1 , 1+2 EX1 , f f , 2 , d d/b b 1 , 1+2 EX1 , f f , b 1 , f N d d/f 4 , 3 , f N d d/f 4 , 3 , 1+2 , f f , 1 , f f , 1 , f F 2 ~ 1 , U/F , 4 , d/f 1 , d 1 2 , 1 1 f 2+3

رمز سوم / درجه سختی: بسیار سخت

1+2 * , dash , 2 ~ f d/f d d/b b 1 , EX1 1+2 ~ f f , 2 ~ f d/f d d/b b 1 , EX1 1+2 ~ f f , b 1 ~ f N d d/f 4 * 3 , f N d d/f 4 * 3 , dash 1 , dash , 1 , dash , 1 , dash , 1 , f f 2 : 1

رمزهای آلیسا / Alisa

رمز اول / درجه سختی: آسان

d 3+4 , b 1+2 1 2 N , b 1+2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

4 , f 2+3 3+4 , SBT 1 2 1 3+4 W! , dash , f F 1+2 2

رمز سوم / درجه سختی: متوسط

b 4 4 3+4 , 3 , < , WS 1 2 , ( < ) , d 4 1+2 , f f 2 3

شخصیت های بازی تیکن 7

 

رمزهای آنا / Anna

رمز اول / درجه سختی: متوسط

d/f 2 , d d/f f 1 , 2 , f 3 2 , WR 3+4 B , CJM D/F 2 1

رمز دوم / درجه سختی: سخت

CJM 1 , b 2 2 , dash d 3 4 1 F! , d d/f f 1 , f 3 2 , dash d d/f f 2 1 W! , 2 3 B , CJM 2+3

 

رمزهای آرمور کینگ / Armor King

رمز اول / درجه سختی: آسان

f F 3 , d 3+4 1 , d 2 4 3

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

f N d d/f 2 , u/f 3 , f 2 1 , f f f 2+4 , b 3+4

Tekken 7

رمزهای آسوکا / Asuka

رمز اول / درجه سختی: آسان

f F 4 , WR 3 , 1+4 , 1 , f F 1+2 , f F 1

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

WS 1+2 , f 2 , f F 2 3 , d/b 1 2 , dash b 2 4 3 W! , b 4 2 3

رمز سوم / درجه سختی: متوسط

f F 1 , f F 2 3 , d/b 1 2 , dash , b 2 4 3 W! , dash b 4 2 3

رمزهای باب / Bob

رمز اول / درجه سختی: آسان

d/f 2 , b 4 4 , f f 3 , d/f 1 , d 2 3 , b 3

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

d/b 1+2 , f 4 , f f 3 , d/f 1 , d/f 1 , d 2 3 , b 3

رمز سوم / درجه سختی: متوسط

f f 1+2 , f N d d/f f 1 , f N d d/f f 1 , d d/b 2 , d 2 3 , b 3

کاراکترهای تیکن 7

رمزهای برایان / Bryan

رمز اول / درجه سختی: آسان

f b 2 , F 4 , dash 1+2 , d/b 2 , 1 , F 2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

b 1+2 , b 1+4 F! , FC D/F 4 , dash , b 3 ~ u , d 1+2 ~ 2 1 , W! , b 3 ~ u , d/b 1+2

 

رمزهای کلودیو / Claudio

رمز اول / درجه سختی: آسان

d/f 1 2 , STB b 2 , 1 , f F 4 , b 3 , STB d 1 2 , WR 2

رمز دوم / درجه سختی: آسان

u/f 4 , f f 4 , b 3 , f 2 , b 4 1 , dash b 4 3 2

Tekken 7

رمزهای دویل جین / Devil Jin

رمز اول / درجه سختی: متوسط

f d N d/f 2 , f 3 , dash f 3 1 ~ 1 , b 2 3 , b 1+2

رمز دوم / درجه سختی: سخت

b f 2 1 d/f 2 , f f 4 , f f 3 1 f f , b 2 3 W! , b 2 1 U/F F! , WS 2 , W! , b 2 1 U/F

رمزهای دراگونو / Dragunov

رمز اول / درجه سختی: آسان

d d/f f 2 , f 4 4 3 , f 3 D/F SSL b 4 3 , dash 3 1 4

رمز دوم / درجه سختی: آسان

d d/f f 2 , f 4 4 3 , 4 4 , f F 3

Tekken 7

رمزهای ادی / Eddy

رمز اول / درجه سختی: آسان

d/b 2 3 , b 3 3 , RLX 2 3 , b 2 4 , dash 3

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

RLX ( 4 ~ 3 ) , HSP 2 , WS 4 , d d/f f 3 , b 2 4 , dash d 2 3 , RLX 3

 

رمزهای الیزا / Eliza

رمز اول / درجه سختی: سخت

U/F N 2 ~ 2 2 , d d/f f d d/f f 1+2 , f f f 1 , f f f 3 , b 4 ~ d d/b b 2 W! , b 4 ~ d d/b b 4 , d 3 ~ d d/b b 2

رمز دوم / درجه سختی: بسیار سخت

AIR 2 , 2 2 ~ d d/b b 4 , 1 2 3 , b 2 3 , b 3 1 , dash 2 2 ~ f d/f f 2 , W! , 2 2 ~ d d/f f d d/f f 1+2 , 2 2 ~ d d/b b 1 , BB! , b 3+4

تیکن هفت

رمزهای فاهکومرام / Fahkumram

رمز اول / درجه سختی: متوسط

LP , f F 2 1 , b 1 , dash , d 3 4 ( 3 ~ 1 ) , dash , d/f 1 ( 4 ~ 3 ) 2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

3+4 , f 3 , b 1 , d/f 1 ( 2 ~ 1 , dash , 1 ( 4 ~ 4 ) , dash , d/f 1 ( 4 ~ 3 ) 2

 

رمزهای فنگ وی / Feng Wei

رمز اول / درجه سختی: آسان

f 3 4 , f 1+2 , f F 4 3 , d/f 4 2 1+2

رمز دوم / درجه سختی: آسان

f 3 4 , f 1+2 , f 3 4 , f 1 , f 3 4

تکن / Tekken

رمزهای گانریو / Ganryu

رمز اول / درجه سختی: متوسط

1+2 1+2 , b 2 1 3+4 , TCH 4 1 , dash , b 2 1 3+4 , TCH f 1+2

رمز دوم / درجه سختی: آسان

d/b 2 , b 4 1 , d/f 4 1 2 , F 3+4

رمزهای گیز / Geese

رمز اول / درجه سختی: متوسط

2 f 1 , MAX , 2 f 1 ~ d d/b b 1+2 3 , 4 , d 4 f 3 , 1 2 1 1

رمز دوم / درجه سختی: سخت

2 f 1 , MAX , 2 f 1 , f d d/f 1+2 , SSL , f 1+2 , d 4 f 3 , d 4 f 1 f d/f d d/b b 3 , dash , W! 1 , 1 , d 4 f 1 d d/f f 2

گیم پلی بازی تیکن 7

رمزهای گیگاس / Gigas

رمز اول / درجه سختی: سخت

d/f 3 1+2 , d/f 3 1+2 1+2 , f F 4 2 , d/b 3 2 , f F 4 2 , d/f 2 1 W! , WR d/f 1+2 1+2

رمز دوم / درجه سختی: آسان

f F 4 2 , d/b 3 2 , dash , u/f 3 , d/f 3 1+2 1+2

 

رمزهای هیهاچی / Heihachi

رمز اول / درجه سختی: سخت

f N d/f 1 , f N d/f 1 , b f 2 3 , dash f N d d/f 4 4 1 , W! , 1 b 2 1+2 , d 4 , d 4

رمز دوم / درجه سختی: آسان

f N d d/f 2 , u/f 3 4 , f N d d/f 4 4 1

شخصیت های تیکن 7

رمزهای هوارانگ / Hwoarang

رمز اول / درجه سختی: متوسط

( 3 ~ 4 ) , dash , f 2 , RFS 3 , 2 3 , LFF 3 F , LFF 3 F , d 3+4

رمز دوم: درجه سختی: آسان

2 f 4 , W! , SSL 3 3 LFF , 3 f 4

 

رمزهای جک-7 / Jack-7

رمز اول / درجه سختی: آسان

f 1+4 , b 3 2 , d/f 1 1 dash b 3 2 2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

f F 2 , u 1+2 , u 1+2 , u 1+2 , 1+2 , f 1+2

 

رمزهای جین / Jin

رمز اول / درجه سختی: متوسط

f N d d/f 1 , ewgf , b f 2 3 F , CDS 3 , dash , b 3 F , CDS 1 2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

f N d d/f 1 , b f 2 1 , b f 2 3 F , CDS 3 , dash , b 3 F , CDS 1 3

tekken 7 jin

رمزهای جوزی / Josie

رمز اول / درجه سختی: متوسط

f N d d/f 3+4 , f 1+2 , d 3 4 SWS F , 1 3 , dash , 3 f 3

رمز دوم / درجه سختی: بسیار سخت

d/f 3 , SWS 4 , WB! , d/f 3+4 , u/f 3+4 , BB! , f 1+2 , 1 , dash , 3 2 F , 1 3 , dash , d/f 1 2 f , 3+4 , W! , dash , 2 , d/b 4 2 3

رمزهای جولیا / Julia

رمز اول / درجه سختی: متوسط

4 , f F 1 , d/f 2 3 ~ 1 , f F 1 , d D/F 1 4 N , f F 1 4 , dash , d/f 2 3 ~ 1+2

رمز دوم / درجه سختی: آسان

u/f 3+4 , d/f 3+4 , d D/F 1 4 2 , WR , 2 1

رمزهای کاتارینا / Katarina

رمز اول / درجه سختی: متوسط

u/f 4 4 , d/f 1 , d/f 2 4 , dash d/f 1 , d 2 F 4 W! , d/f 1 1 F 1+2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

u/f 4 4 , d/f 1 , d/f 2 4 , dash d/f 1 , d 2 F 4 W! , d/f 1 1 F 1+2

tekken 7 kazumi

رمزهای کازومی / Kazumi

رمز اول / درجه سختی: متوسط

f 3 F 2 , d/f 1 , 3 2 F! , f 4 , dash f 3 F 3+4 W! , f 3 F 2 , 1+2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

u/f 4 , f 3 F 2 , b N f 2 1 4 , dash , f 3 F 3+4 W! , f 3 F 2 , 1+2

 

رمزهای کازویا / Kazuya

رمز اول / درجه سختی: متوسط

ewgf , u/f , AIR 4 , b 2 4 dash , d/f 1 4 , f f F , cd 4 1

رمز دوم / درجه سختی: سخت

cd 2 cd 2 , cd 2 , cd 2 , f f N , b 2 1 f f , b 3 1 , f f 2 , f N d d/f 1+4 U/F , f d d/f 1 U/F , 1 1 2

رمزهای کینگ / King

رمز اول / درجه سختی: متوسط

SS 2 , f F 1 , d/f 4 3 , f 1 , f 2 1 , W! , f b d/b d d/f f 1

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

d 3+4 ~ 4 4 4 4 , FC D/F 2 , d/f 4 3 , d/f 2 1 , d/b 1+2 , d/b 2+4

رمز سوم / درجه سختی: آسان

d/b 1+2 , AIR u/f 4 , 1+2 3 , f f F 2+4

tekken 7 king

رمزهای کوما / Kuma

رمز اول / درجه سختی: متوسط

f 2 1 , f 4 , b f 2 , dash , b 2 1 ~ 3+4 ( HBS ) , d 3+4 , d/f 2

رمز دوم / درجه سختی: آسان

U 1 2 , B b 1 1 N , 1+4 1+4 dash

 

رمزهای لارس / Lars

رمز اول / درجه سختی: متوسط

u/f 4 , d/f 3 D DEN 2 , d/f 2 1 , DEN 1 , b 3 F SEN 1+2 , DEN 1 , SEN 1

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

u/f 4 , d/f 1 , f 1 2 3 , DEN 1 SEN 1+2 , DEN 1+2 , b 3 SEN 1

 

رمزهای لا / Law

رمز اول / درجه سختی: آسان

4 , b 2 3 4 , b 2 1 , dash , f 4 3 DSS f 4

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

u/f 4 , SS , 4 u 3 , b 2 , b 2 1 , dash , f 4 3 DSS f 4

Tekken 7 lee

رمزهای لی / Lee

رمز اول / درجه سختی: متوسط

u/f 4 , 4 u 3 , b 2 f N , b N , WS 2 4 , dash b 2 f N , f 2 1

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

u/f 4 , 4 u 3 , dash , b 3 3 f N , 2 1 3 W! , f 4 3 , u/b 3

 

رمزهای لی / Lei

رمز اول / درجه سختی: متوسط

u/f 3 , CRA u/f 4 , CRA 2 , dash u/f 1 , 1+2 1 , BT 4 4

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

f F 3 b , u/f N 4 , u/f 1 , 1+2 1 , BT 4 1 , f F 3 4

رمز سوم / درجه سختی: متوسط

3+4 1 DGN , 1+2 , f 3 1 , 1+2 BT 1 , BT 4 1 , f F 3 4

tekken 7 leo

رمزهای لئو / Leo

رمز اول / درجه سختی: متوسط

BOK 2 , f 3 , b 1 4 , KNK 2 , BOK 1 2 W! , f 1+2 , f 1+2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

u 3+4 , 4 , f 2 , b 1 4 D/F 3 , f 4 2 , dash , f 4 D/F 1+2

 

رمزهای لروی / Leroy

رمز اول / درجه سختی: آسان

b 3 , dash , b 3 , d/f 1 , d 3 2 , 4 1+2 W!

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

1+2+3+4 , d/f 2+3 , f 3 1+2 4 , f 4 4 , d/f 3+4

رمزهای لیلی / Lili

رمز اول / درجه سختی: متوسط

d/f 2 , f 2 3 , dash , b 2 1 ~ F , 3+4 , f F 3 ~ F , 1 2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

d 3+4 , U/F 4 , b 1 ~ F cc , b 2 1 ~ F , 3+4 , f F 3 ~ F , 1 2

رمز سوم / درجه سختی: متوسط

d 3+4 , U/F 4 , f 2 3 , f F 3 ~ F cc , 1 , d/f 3+4 , BT 2 , dash , 3+4

شخصیت های تیکن هفت

 

رمزهای لاکی کلوئه / Lucky Chloe

رمز اول / درجه سختی: سخت

BT f 3+4 3+4 3+4 , d/f 1 , d/f 1 , f 2 1+2 , dash f 2 1+2 , W! 1 , d/f 1 , b 1

رمز دوم / درجه سختی: سخت

f 4 4 B , BT f 3+4 3+4 3+4 , f 3 3 , dash , b 3 B W! , BT f 3+4 3+4 3+4

 

رمزهای مردوک / Marduk

رمز اول / درجه سختی: متوسط

f F 3 2 , u/f 1+2 , 1 , u/f 1+2 , d/f 4 2 , dash f 2+3 , 1+3

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

SSR f F 3 2 , u/f 1+2 , 2 d 1+2 , d/f 4 2 , dash f 2+3 , 1+3

 

رمزهای مستر ریون / Master Raven

رمز اول / درجه سختی: متوسط

f F 3 , f F 3 , d/f 2 3 , f F , b 3+4 , BT 3+4 , W! , f F 3 , f 2 3

رمز دوم / درجه سختی: بسیار سخت

d d/f f 1 3+4 , HAZ 1+2 W! , f F 2 , d d/f f 1+2 WB! , < d/f 2 3 , dash , b 3+4 , BT 3+4 , f F 3 , 4 1 , BT 3+4 , u/f 3+4 4 2

tekken 7 leroy

رمزهای میگوئل / Miguel

رمز اول / درجه سختی: آسان

SAV 1 2 1 N 1 2 4 D/F 2 2 f f 2 1

رمز دوم / درجه سختی: آسان

SAV 1 4 , WB! , 1 , d/f 1 F , 2

 

رمزهای نگان / Negan

رمز اول / درجه سختی: متوسط

INT d/f 2 , u/f 2 , u/f 4 , d/f 4 2 * , INT 1 2 , dash f 3 2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

u/f 4 , d/f 4 2 * , INT 1 2 , dash u/f 4 , f 3 2

رمزهای نینا / Nina

رمز اول / درجه سختی: آسان

d 3 2 , d/f 3 2 , d 2 3 , f f d d/f 4 2 3

رمز دوم / درجه سختی: سخت

f 3 , d d/f f 1 , d d/f f 1 , iWS 1 , iWS 1 , iWS 1 , iWS 1 , iWS 1 1+2 , WR 1+2

Tekken 7 Paul

رمزهای ناکتیس / Noctis

رمز اول / درجه سختی: آسان

d/f 1 4 , d/f 4 2 , d/b 1 1+2

رمز دوم / درجه سختی: آسان

D/B 1+2 , 4 2 , AIR 2 , 2 2 dash , 1 , d 1+2

 

رمزهای پاول / Paul

رمز اول / درجه سختی: آسان

WS 2 , 3 2 B 4 , dash , d 3 2 1+2

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

FC d/f 1+2 , F f 4 , WS 3 , 3 2 B 4 , dash , d 3 2 1+2

tekken 7

رمزهای شاهین / Shaheen

رمز اول / درجه سختی: سخت

u/f 4 , 3 d/f SNK 2 , d/b 2 d/f SNK 4 1 , dash d/b 2 d/f SNK D/B iWS 3 3

رمز دوم / درجه سختی: سخت

u/f N 4 , 3 D/F , SNK 2 , d/b 2 D/F , SNK 4 1 , dash d/b 2 1 , W! d/f 1 , d 1 , WS 3 3

 

رمزهای استیو / Steve

رمز اول / درجه سختی: آسان

4 1 2 f 1 ( 2 1 ) B 1 1 1 d 1 , f 2 1 F 2 1

رمز دوم / درجه سختی: سخت

f 3 DCK * 1 , f 3 DCK 1+2 1 , b 3+4 FLK D/B iWS 1 , f 2 1 B FLK , f 3 2 ~ F 3 1 , f f 2

شخصیت های بازی tekken / قویترین شخصیت بازی تیکن

 

رمزهای ژیائویو / Xiaoyu

رمز اول / درجه سختی: آسان

f F 1 4 , f F 3 , RDS 3 4 , dash , f 2 1 4

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

u/f 4 D/F , WS 2 F , f 2 f 2 1 4 , dash WR 3 , AOP 1+2

رمزهای یوشیمیتسو / Yoshimitsu

رمز اول / درجه سختی: آسان

u/f 2 , F N 1+4 , d 2 2 , d/f 1 2 , dash d 2 2 D 1

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

f N d d/f 1 , f N d d/f 1 , f N d d/f 2 , dash , 3 ~ 4 U , FLE 3+4

تکن 7 یوشیمیتسو

رمزهای زافینا / Zafina

رمز اول / درجه سختی: آسان

f F 3 SCR , d 3 3 B , dash , u/f 1 , f 2 3 4

رمز دوم / درجه سختی: متوسط

MNT , 4 3 , d/f 2 , d/f 1 , f 2 3 SCR , 3+4 , dash , b 1 : 1+2

رمز سوم / درجه سختی: آسان

MNT 4 3 , 1 , f 2 1 , SCR 3+4 , 1 : 1+2

 


بازی های شبیه تیکن برای موبایل


در ادامه با معرفی بازی های شبیه بازی تیکن 7 برای اندروید و iOS همراه ما باشید.

 

بازی Mortal Kombat X

بازی تیکن 7 / بازی تیکن 7 برای اندروید

Mortal Kombat X یک بازی شبیه تیکن محسوب می‌شود که فوق‌العاده هیجان‌انگیز و بسیار شبیه به بازی‌های تیکن است و توسط NetherRealm Studios ساخته شده است. این بازی جنبه کاملاً جدیدی از سبک اکشن و مبارزاتی را ارائه می‌دهد و آن را با عناصر استراتژیک ترکیب می‌کند. بازی Mortal Kombat X با رویکرد داستانی، شما را قادر می‌سازد تا شخصیت بازیکن خود را از بین چندین متغیر انتخاب کنید و حریفان خود را به چالش بکشید. در این بازی می‌توانید از مهارت‌های پیشرفته و ترکیبی از تاکتیک‌های مبارزاتی بی‌نظیر استفاده کنید. بازی Mortal Kombat X با داشتن سبک اکشن و جذابیت‌های داستانی در کنار شخصیت‌های درخشان، یک بازی خارق‌العاده است. بازی Mortal Kombat X برای پلتفر‌م‌های اندروید و iOS موجود است.

دانلود بازی شبیه بازی تیکن 7 اندروید با نام Mortal Kombat X برای اندروید و iOS

 

بازی Marvel Contest of Champions

بازی تیکن 7 اندروید / بازی های شبیه تیکن

بازی Marvel Contest of Champions ترکیبی منحصربه‌فرد از عناصر ماجراجویی و اکشن را ارائه می‌دهد. وظیفه شما این است که با جمع‌آوری بهترین رزمندگان خود (مرد آهنین، هالک، ولورین، استار لرد ، اسپایدرمن و غیره)، Ultron توانا را شکست داده و جلوی آن را بگیرید. بازی Marvel Contest of Champions ماموریت‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که می توانید با آنها به Thanos بروید و بجنگید. حالت چندنفره بازی نیز به شما امکان می‌دهد با دوستان خود اتحاد برقرار کنید، در مقابل دشمنان با یک قدرت مضاعف به میدان بروید، دشمنان خود را شکست داده و جنگجوی پیروز میدان باشید.

دانلود بازی Marvel Contest of Champions برای اندروید و iOS

 

بازی Injustice: Gods Among Us

بازی تیکن 7 برای اندروید بدون دیتا / بازی شبیه تیکن

Injustice: Gods Among Us نیز یک بازی ویدئویی اکشن و چندنفره است که توسط NetherREalm Studios ساخته شده است. این بازی در دنیای خیره کننده Justice League اتفاق می‌افتد و ابرقهرمانان بسیاری را نیز شامل می‌شود. برای ورود به دنیای بازی باید ابرقهرمان خود را انتخاب کنید. هر شخصیت قدرت، مهارت و توانایی‌های منحصربه‌فرد خود را دارد. در بازی می‌توانید از حملات ویژه و سبک‌های مختلف مبارزاتی استفاده کرده و خود را در یک مبارزه یک به یک قرار دهید تا با شکست حریفان خود، پیروز میدان شوید. هر مرحله شامل دو سطح است و برای تکمیل یک مرحله باید هر دو سطح را تکمیل کنید. این بازی شامل ابرقهرمانان مختلفی همچون سوپرمن، بتمن، مرد عنکبوتی، مرد آهنی، جوکر و… است. گیم‌پلی این بازی نیز مشابه سری بازی‌های تیکن است.

دانلود بازی Injustice: Gods Among Us برای اندروید و iOS

 

بازی Shadow Fight 2

بازی tekken 7 برای اندروید / بازی شبیه تیکن

Shadow Fight 2 نیز یکی دیگر از بازی‌های شگفت‌انگیز به سبک اکشن است. این درواقع دنباله نهایی بازی Shadow Fight بوده و یک بازی جالب را ارائه می‌دهد که در آن می‌توانید یک شخصیت حماسی را انتخاب کنید، آن را با تمام سلاح‌ها، زره‌ها، مهارت‌ها و سایر چیزهای شگفت‌انگیز مجهز کنید تا به مبارزه علیه دشمنان خود بپردازید. از تکنیک‌های مبارزه با شمشیر استفاده کنید و دشمنان خود را نابود سازید. بازی Shadow Fight 2 شش جهان مختلف را برای کشف و مواجهه با انواع مختلف دشمنان ارائه می‌دهد.

دانلود بازی Shadow Fight 2 برای اندروید و iOS

 

بازی Dark Meadow: The Pact

بازی های شبیه تیکن / بازی tekken 7 اندروید

Dark Meadow: The Pact یک بازی به سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط Phosphor Games ساخته و منتشر شده است. در این بازی فوق‌العاده، بازیکنان برای فرار از دنیای کابوس‌های خود، با موجودات مختلفی مبارزه می‌کنند. طبق داستان بازی، شخصیت اصلی در بیمارستانی از خواب بیدار می‌شود و پس از ترک آنجا، خود را در دنیایی پر از انواع موجودات وحشتناک می‌یابد. شخصیت اصلی پس از شکست دادن همه موجودات، سرانجام جهان را ترک می‌کند. بازی Dark Meadow: The Pact از گرافیک‌های سه‌بعدی جالب و داستانی جذاب بهره می‌برد و از دیگر بازی های شبیه تیکن محسوب می‌شود.

دانلود بازی Dark Meadow: The Pact برای اندروید و iOS

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی بازی تیکن 7 پرداختیم و علاوه بر گیم‌پلی و داستان، شخصیت‌های بازی را نیز معرفی کردیم. همچنین برای طرفداران این سبک از بازی‌ها، مروری بر 5 بازی شبیه تیکن 7 نیز داشتیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید باشد. همچنین خوشحال می‌شویم تا نظرات خود را درباره بازی Tekken 7 برای تیم پلازا و خوانندگان مقاله بنویسید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
ابوالفضل سلطانیان
.
15 آبان 1399، 19:17
پاسخ
0
2
سلام خیلی مطالب عالی بود فقط من این رمز های کاراکتر ها رو نفهمیدم چجوری انجام میشن چون من پی ای فور دارم و سوالم همین بود ممنون میشم که جواب سوال منو به جیمیل خودم بگید خیلی ممنون و سپاسگزارم.
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402