فصل دوم سریال هیولا در حال طراحی است!

فصل دوم هیولا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

روز 15 مردادماه نشست خبری مهران مدیری برگزار شد و او از برنامه‌هایش برای ادامه دورهمی، فصل دوم سریال هیولا و تبلیغاتش برای یک فروشگاه زنجیره‌ای خبر داد. آیا فصل دوم سریال هیولا ساخته خواهد شد؟

مهران مدیری از محبوب‌ترین چهره‌های شاخص سینما و تلویزیون که به تازگی نیز خبرهایی در رابطه با بستری شدن این چهره سرشناس منتشر و بلافاصله تکذیب شد. روز 15 مردادماه سال 99، مهران مدیری با حضور در یک نشست خبری از برنامه‌های جدیدش خبر داد و اطلاعات جدیدی را درباره فصل دوم سریال هیولا، برنامه دورهمی و حضور در تبلیغات در اختیار خبرنگاران قرار داد.

در نشست خبری مهران مدیری چه گذشت؟

به گزارش خبرگزاری مهر، در نشست خبری مهران مدیری خبری درباره همکاری وی با مجموعه فروشگاه‌های رفاه به گوش رسید و معلوم شد که او نیز به جرگه سلبریتی‌هایی پیوسته است که به تبلیغات تلویزیونی روی آورده‌اند. او در توضیح چگونگی همکاری خود با این مجموعه گفت:

به نظرم کار مفید و مهمی قرار است انجام شود. تفاهمی که نوعی مسئولیت اجتماعی و کمک به افرادی است که مشکلات مالی در کشور دارند. این تفاهم برای این خوب است که در شرایط سختی زندگی می‌کنیم و این کار به هزار نفری که مشکل دارند کمک می‌کند. من هیچ گاه در بحث تبلیغات نبوده‌ام و این هم به دلیل مسئولیت اجتماعی به من واگذار شده و از آن استقبال می‌کنم.

نشست خبری مهران مدیری . فصل دوم سریال هیولا

علاوه بر این، مدیری در این نشست خبری، تکلیف موزه دورهمی را نیز روشن کرد و بیان کرد که عوامل این برنامه در انتظار زمان مناسب برای حراج موزه دورهمی و اهدای عواید آن برای امور خیریه در کشور هستند. همچنین مدیری اعلام کرد که ادامه قسمت‌های فصل سوم و آغاز پخش فصل چهارم نیز پس از ماه‌های محرم و صفر امکان‌پذیر خواهد شد.

فصل دوم سریال هیولا در حال طراحی است!

مهران مدیری که پیش از شروع برنامه دورهمی در تلویزیون، در رسانه خانگی نیز حضوری پر رنگ داشت و با ساخت فیلم و سریال‌هایی همچون قهوه تلخ و هیولا حسابی محبوب است، در خصوص ادامه سریال هیولا خبر از ساخت فصل دوم این سریال داد و گفت تمام تلاشش را برای پیش بردن دو پروژه دورهمی و ساخت فصل دوم هیولا به طور همزمان و بعد از محرم و صفر خواهد کرد:

فصل پنجم «دورهمی» را از دو ماه دیگر و بعد از محرم و صفر خواهیم داشت و فصل دوم سریال «هیولا» را هم می‌سازیم. تا آنجا که بتوانم سعی می‌کنم به همه این‌ها بپردازم.

فصل دوم سریال هیولا

همچنین بخوانید :

علاوه بر این پیمان قاسمخانی نیز گفتگوی اخیرش با فریدون جیرانی صحت این تصمیم را تایید کرد و گفت که امسال به طور حتم فصل دوم هیولا تولید خود را آغاز خواهد کرد. امیر برادران فیلمنامه‌نویس سریال هیولا نیز اخیرا در مورد فعالیت‌های جدیدش اطلاع رسانی کرده و خبر از شروع فاز طراحی فصل دوم هیولا داده است.  او در این زمینه اینگونه اظهار کرد که:

هم‌اکنون مشغول نگارش مجموعه تلویزیونی «باخانمان» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی هستم که حدود 14 یا 15 جلسه از تصویربرداری آن گذشته است. تاکنون ۱۵ قسمت از فیلمنامه این مجموعه به نگارش درآمده و 10 قسمت دیگر باقی مانده است. همچنین در حال حاضر مشغول طراحی فصل دوم مجموعه نمایش خانگی «هیولا» هستیم تا ببینیم با توجه به شرایط اصلا می‌توانیم این کار را انجام بدهیم یا نه. اگر بتوانیم فصل دوم این مجموعه را بسازیم مهران مدیری کارگردان فصل قبل کار را ادامه خواهد داد.

در پایان به نظر می‌رسد که مهران مدیری سال کاری شلوغی را پیش رو دارد و محرم و صفر فرصت خوبی برای این هنرمند محبوب کشورمان است تا استراحتی کند و درباره برنامه‌هایش بیشتر فکر کند. نشست خبری مهران مدیری که از آن خبرهای خوبی به گوش رسید، خیال بسیاری را در رابطه با ادامه برنامه محبوب دورهمی راحت کرد و بسیاری نیز از شنیدن ساخت فصل دوم سریال هیولا هیجان زده شدند.

نظر شما درباره نشست خبری مهران مدیری چیست؟ برنامه‌های این هنرمند محبوب را دنبال می‌کنید؟ آیا فصل اول سریال هیولا را دیده‌اید؟ در پایین همین صفحه و در قسمت نظرات به ما بگویید که از فصل دوم سریال هیولا چه انتظاراتی دارید. همچنین در این مقاله می‌توانید بیوگرافی مهران مدیری را مطالعه کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401