بسته الحاقی جدید بازی Frostpunk برای PC منتشر شد

فراست پانک
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

استودیوی 11 bit بسته الحاقی جدید بازی Frostpunk را منتشر کرد تا بازیکنان را با واپسین چالش‌هایشان روبرو سازد.

پس از دو سال پشتیبانی، استودیوی 11 bit آخرین بسته الحاقی بازی Frostpunk را با نام On The Edge برای رایانه‌های شخصی منتشر کرد. اتفاقات این بسته الحاقی پس از طوفان بزرگ داستان اصلی بازی رخ می‌دهند و بازیکنان را در مسیر ساخت پایگاه جدید در Frozen Wasteland هدایت می‌کند. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با بسته الحاقی جدید بازی Frostpunk به دست آورید.

در کنار دست‌و‌پنجه نرم کردن با دیگر جوامع بازی که شامل ایجاد مسیرهای بازرگانی می‌شود، شما نیازمند ایجاد مسیرهای امن به منظور رفع نیازهایتان می شوید. The Frostland دارای 16 منطقه جدید برای جستجو است و این مرتبه شما کنترلی بر Book of Laws ندارید. خوشبختانه، هفت تکنولوژی و همینطور سه سازه جدید برای استفاده در دسترس پلیرها قرار گرفته‌ است.

حالت بی‌پایان نیز شاهد تنظیماتی جدید برای توافقات و همچنین تعدادی بهبودها و رفع مشکلات بوده‌است. بعلاوه، 6 آهنگ اضافه شده که شامل 25 دقیقه موسیقی جدید می شود. On the Edge را می‌توان بصورت جدا و همچنین در مجموعه Frostpunk: Game of the Year Edition که شامل بازی اصلی و تمامی بسته‌های الحاقی می‌شود خریداری کرد که از نظر مالی حداقل 48 درصد به‌سود خریداران است.

بسته‌الحاقی جدید بازی Frostpunk

سخن پایانی

عنوان Frostpunk برای اولین بار و در سال 2018 برای PC و یک سال بعد و در سال 2019 برای PS4 و Xbox One منتشر شد. محصول استودیو لهستانی bit 11 در نهایت در متاکرایتیک هم عملکرد قابل قبولی را از خود بر جای گذاشته و تبدیل به یکی از بازی‌های مستقل سال انتشار خود شود. در بخش نظرات همراه ما باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها