تاریخ انتشار بازی Age of Empires III: Definitive Edition برای رایانه های شخصی مشخص شد

ایج اف امپایرز 3: دفینیتیو ادیشن
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

از مزرعه‌های گندم و شهری کوچک تا امپراطوری عظیم و تسلط بر جهان. بازی Age of Empires III: Definitive Edition نوید تمدنی بهبود یافته با گرافیک و جزئیاتی متمدن‌تر را نسبت به نسخه اصلی می‌دهد.

درحالی که گرافیک و عملکرد بازی‌های کامپیوتری روز به روز بهتر و بهتر می‌شود، یک چیز هرگز تغییر نمی‌کند و آن Age of Empires است. درحالی که ما هیچ خبر جدیدی در رابطه با Age of Empires IV در مراسم Gamescom Opening Night Show نشنیدیم، اخباری جدید در رابطه با تغییراتی محسوس در این سری بازی عظیم به گوشمان رسید. بازی Age of Empires III: Definitive Edition در ماه اکتبر برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

بازی Age of Empires III که در سال 2005 به بازار عرضه شده بود، تغییراتی را به خود دید که شامل اضافه شدن ویژگی‌های جدید به بازی می‌شد. شهرهایی که از لحاظ اندازه، بزرگترین مقیاس را در برابر نسخه‌های پیشین داشتند و به بازیکنان اجازه گسترش شهرها و البته تسلط و حکمرانی بر دنیا را می‌دادند.

به سال 2020 می‌آییم و نگاهی به بازی Age of Empires III: Definitive Edition می‌اندازیم که شامل تمامی بسته‌های الحاقی نسخه اصلی بازی به همراه محتوای جدید است. این بازی بطور کامل مدرن شده و کیفیت 4K Ultra HD که فوق‌العاده چشم‌نواز است را روبروی دیدگان شما قرار می‌دهد. لازم به ذکر است که در تریلر عرضه‌شده از این بازی، به ما اجازه شنیدن صداهای بازی داده نشد، با این حال می‌توان مطمئن بود که از این نقطه نظر، سال 2020 بر سال 2005 غلبه می‌کند.

بازی Age of Empires III: Definitive Edition

در بازی Age of Empires III: Definitive Edition به بازیکنان اجازه داده شده در قالب دو امپراطوری جدید اینکا و سوئدی‌ها بر جهان غلبه کنند. همچنین، ما شاهد دو حالت جدید در این بازی هستیم. اولین حالت نبردهای تاریخی (Historical Battles) است که بازیکنان در نبردهایی بر اساس واقعیت و سناریوهای ازپیش تعیین‌شده به جنگیدن می‌پردازند. دومین حالت هنر جنگ (The Art of War) است که هدفش رویارویی کهنه‌کاران با چالش‌هایی متفاوت است.

جمع بندی

بدون شک علاقه‌مندان زیادی منتظر اخبار تازه از این سری بازی بوده‌اند و حال کم و بیش به آنچه طلب کرده بودند، دست یافتند. تمامی محتوای گفته‌شده بازی Age of Empires III: Definitive Edition در تاریخ 15 اکتبر برابر با 24 مهر از طریق فروشگاه استیم، فروشگاه ویندوز و Xbox Game Pass قابل دسترسی است.

همچنین شما کاربران برای خرید انواع لوازم جانبی بازی اعم از دسته بازی، کاور دسته بازی، انواع کیبورد گیمینگ و… به فروشگاه اینترتتی پلازا مراجعه نمایید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
جدول فروش فیلم ها