معرفی بازی Suicide Squad: Kill the Justice ؛ داستان، تریلر و تاریخ انتشار

بازی جوخه انتحاری
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بالاخره بازی Suicide Squad: Kill the Justice League معرفی شد. با پلازا همراه باشید تا نگاهی اجمالی به جزئیات این اثر جدید داشته باشیم.

استودیوی راک استدی و Warner Bros. Games بازی جدید Suicide Squad: Kill the Justice League را در 22 آگوست 2020 (1 شهریور 99) در نمایشگاه DC FanDome معرفی کردند. این بخش که به میزبانی ویل آرنِت (Will Arnett) برگزار شد حدود 20 دقیقه به طول انجامید و شامل تریلِر جدید بازی و جلسه پرسش و پاسخ بود. با ما در ادامه این مطلب از پلازا همراه باشید تا شما را از جزئیات بازی جوخه انتحاری با خبر سازیم.

تریلر بازی Suicide Squad: Kill the Justice

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


تریلر بازی Suicide Squad: Kill the Justice


خودِ تریلر بازی مقدار زیادی از جزئیات را فاش می‌سازد. در این تریلر شهر مِتروپولیس را درگیر جنگی می‌بینیم که در آن جوخه خودکشی یا همان Suicide Squad (هارلی کویین، کاپیتان بومرنگ، دِد شات و کینگ شارک) در حال مبارزه با نیروهای اهریمنی بِرِینیک (Brainiac) هستند. کمی که از صحنه‌های اکشن شاهکارش می‌گذرد، ناگهان پرده از چهره دشمن اصلی برداشته می‌شود. او کسی نیست جز سوپِرمن.

تعجب آور نیست که هنوز از تصاویر گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice خبری نیست؛ چراکه این عنوان قرار است در سال 2022 منتشر شود. اما با توجه به جزئیاتی که یکی از سازندگان بازی به نام سِفتون هیل (Sefton Hill) به اشتراک گذاشته و پس از تماشای چندین باره تریلِر، می‌توان بخش‌های مختلف بازی را تا حدی تحلیل کرد.

 


شخصیت های بازی جوخه انتحاری


چهار شخصیت اصلی جوخه خودکشی همگی در دسترس بازیکنان قرار دارند و هرکدام هم سبک بازی و اسلحه‌های خاص خودش را دارد. هارلی کویین با چوب بیسبال مشهورش تن دشمنان را می‌آزماید. کینگ شارک دو ساطور سنگین و یک تفنگ خیلی بزرگ دارد. دِد شات با جِت پَک و دو تپانچه روی مچ دستانش مبارزه می‌کند و احتمالا اسلحه مورد علاقه کاپیتان بومرنگ را نیز خودتان بتوانید حدس بزنید. بازیکنان می‌توانند در هر زمان از بازی بین این کاراکترها جابجا شوند.

گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice

به علاوه اینها، فرمانده عملیاتی جوخه خودکشی، آماندا والِر نیز در بازی حضور دارد و انتظار می‌رود جدای از سوپرمن اهریمنی، اعضای دیگر لیگ عدالت (Justice League) مانند بتمن، واندِر وومن، گرین لنترن، فلش و آکوامن نیز در نقش منفی ظاهر شوند. گرچه، زمانی که نام تیم قهرمانی شما جوخه خودکشی است، تفکیک قهرمان و ضدقهرمان از یکدیگر کمی پیچیده‌تر می‌شود.

 


داستان بازی Suicide Squad: Kill the Justice League


همانطور که از نام بازی پیداست، داستان قرار است تلاش‌های آماندا والِر را برای از میان برداشتن لیگ عدالت دنبال کند. آماندا والِر مأموری دولتی و عالی رتبه است که با اَبَر قهرمانان و اشخاصی که نیروهای فرا طبیعی دارند کار می‌کند. او معمولا شخصیتی خاکستری است و حتماً طرف نیروهای خیر و یا شر را نمی‌گیرد. مانند دیگر نسخه‌های جوخه خودکشی، والِر این بار هم تعدادی ضدقهرمان را دور هم جمع می‌کند تا نیروی عملیاتی اکس (Task Force X) را تشکیل دهد. اشتباه نکنید، این ضدقهرمانان بطور ناگهانی علایق مجرمانه را کنار نگذاشته‌اند تا برای نیروهای خیر بجنگند. آنها به سادگی، خود گروگانِ دولت و آماندا والِر هستند.

در جمجمه هر کدامشان یک چیپ الکترونیکی قرار داده شده که می‌تواند بصورت یک بمب عمل کند. جوخه خودکشی این بار راهی مأموریت قتل یک هدف «آلفا» شده است. دسته ضدقهرمانان با جر و بحث‌های همیشگی راهی این مأموریت خواهند شد و جای خالی وفاداری آنها به آماندا والِر و حکومت مرکزی، با رابطه طنزآمیز و دوستانه و عجیب غریبشان پر خواهد شد.

داستان بازی Suicide Squad: Kill the Justice

در میان لیگ عدالت، سوپرمن به نظر اولین هدف اصلی می‌رسد که باید با او مبارزه کرد. البته ایندفعه سوپرمن شخصیتی خیرخواه نیست، چراکه در تریلِر بازی فردی بی دفاع را با خونسردی به قتل می‌رساند. برِینیاک هم در بازی حضور دارد و مخاطبان تریلِر نیز به اتفاق نظر باور دارند که سوپرمن تحت کنترل ذهنی برِینیاک قرار گرفته است. همه جریان بازی در دنیای بازی Batman: Arkham اتفاق می‌افتد.

 


گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League


می‌توان گفت گیم پلی بازی جوخه انتحاری ترکیبی از سبک مبارزه تن به تن بتمن: آرخام و عناصر تیراندازی است. یکی دو سالی تا تاریخ عرضه بازی Suicide Squad: Kill the Justice باقی مانده است و طبیعتاً راک استدی و دی سی تصاویر گیم پلی واقعی بازی را منتشر نکرده‌اند. اما تریلِر بازی تعدادی از مهارت‌های ویژه نیروی عملیاتی اکس را به ما نشان می‌دهد.

هارلی کویین جدای از چوب بیسبال مشهورش، نوعی زنجیر و قلاب هم دارد که برای جابجایی سریع‌تر از آن استفاده می‌کند. دِد شات جت پک دارد و تا حدودی می‌تواند پرواز کند. کاپیتان بومرنگ به مانند شخصیت تِرِیسِر در اُووِر واچ، با پرتاب بومرنگش از نقطه‌ای به نقطه دیگر تلپورت می‌کند، کینگ شارک هم که نیمه انسان-نیمه کوسه است، مسلح به مسلسل مینی‌گان است و بارانی از گلوله را به سمت دشمنان شلیک می‌کند. طبیعتاً بازیکنان می‌توانند بصورت یک جوخه عمل کنند. راک استدی اعلام کرده است که حالت مولتی پلیر چهار نفره و همینطور قابلیت جابجایی میان کاراکترها در سینگل پلیر موجود خواهد بود.

تاریخ عرضه بازی Suicide Squad: Kill the Justice

 


تاریخ انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League


تا جایی که خبر داریم، بازی Suicide Squad: Kill the Justice League قرار است در سال 2022 برای کامپیوتر، ایکس‌باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 منتشر شود. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار در دست نیست و به نظر می‌رسد مجبوریم برای تجربه به خاک زدن سوپرمن مدتی طولانی منتظر بمانیم.

 


انتظاراتی که از بازی جوخه خودکشی داریم


راک استدی با سری بتمن: آرخام در ساخت بازی‌هایی که عناصر مبارزه و مخفی کاری را در صنعت بازی‌های کامپیوتری دارند اسم و رسمی برای خود به هم زده است، اما بازی سوساید اسکواد تولیدی کاملا متفاوت خواهد بود. به گفته سِفتون هیل ترکیبی از ژانرهای بازی در آن وجود دارد. این بازی یک اکشن-ماجراجویی محسوب می‌شود، اما به نظر می‌رسد تمرکزی ویژه بر تیراندازی سوم شخص هم در آن قرار گرفته است.

شایعاتی که به دست رسیده نشان می‌دهد بازی جوخه خودکشی: لیگ عدالت را بکش قرار است تحت پوشش شبکه و بصورت مولتی پلیر عرضه شود، اما مشخص نیست که بازی به سرورها وابسته باشد یا خیر. تنها خبر قطعی وجود حالت همکاری یا کوآپ در بازی است. راک استدی با موفقیت چشمگیر سری بتمن: آرخام انتظارات را بسیار بالا برده است و به گفته هیل، این بازی ادامه‌ای منطقی از جهان آرخام است و قرار است خطوط داستانی این سری بازی‌ها با هم تداخل داشته باشند. جوخه خودکشی برای کنسول‌های نسل جدید منتشر خواهد شد و این نیز بیش از پیش توجه طرفداران را به خود جلب کرده است؛ چراکه علاوه بر خود بازی، هنوز کنسول‌های نسل بعدی پتانسیل کامل خود را نشان نداده‌اند.

تاریخ انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice

نظر شما درباره بازی جوخه انتحاری چیست؟ با توجه به نسخه سینمایی که در سال 2016 منتشر شد و نسخه جدیدی که در دست ساخت است، آیا سرمایه گذاری راک استدی روی بازی Suicide Squad: Kill the Justice منطقی بوده است؟ آیا بازی کردن نقش مجرمین می‌تواند تجربه‌ای لذت بخش باشد؟ در بخش نظرات آنچه را فکر می‌کنید با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402