مستند رابین ویلیامز با نام «آرزوی ویلیامز» به زودی منتشر خواهد شد

مستند آرزوی ویلیامز
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مستند رابین ویلیامز با نام «آرزوی ویلیامز» که روایتگر آخرین روزهای زندگی این کمدین محبوب آمریکایی است، به زودی منتشر خواهد شد.

مستند آرزوی ویلیامز به کارگردانی تایلور نوروود که قرار است در تاریخ  1 سپتامبر 2020 (11 شهریور 99) منتشر شود، آخرین روزهای زندگی رابین ویلیامز را از زبان نزدیکان او روایت می‌کند. در مستند رابین ویلیامز چند تن از دوستان نزدیک، همسایه‌ها و همسر او «سوزان اشنایدر ویلیامز»، داستان مردی را تعریف می‌کنند که پیش از مرگ با یک بیماری سخت و عجیب، دست و پنجه نرم می‌کرد و با مرگ خود دنیا را در شوک عظیمی فرو برد. اما همگان بر این باورند که رابین ویلیامز خودکشی کرده و در روزهای پایانی زندگی خود به افسردگی مبتلا بوده و یا درگیر اعتیاد شده است.

مستند رابین ویلیامز

راوی اصلی مستند رابین ویلیامز همسر او سوزان اشنایدر است که می‌خواهد طرفداران این کمدین بدانند که او درگیر یک بیماری جدی به نام دمانس جسم لویی (Lewy Body Dementia) بوده است. دمانس جسم لویی نوعی زوال عقل است که تقریبا شبیه به بیماری پارکینسون و آلزایمر بوده و مغز بیمار را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد و کارکردهای آن را محدود می‌سازد. تایلور نوروود در مستند آرزوی رابین قصد دارد این بیماری را به بینندگان معرفی کرده و روزهای آخر زندگی رابین ویلیامز را از زبان نزدیکان او روایت کند.

مرگ رابین ویلیامز رسما به عنوان خودکشی ثبت شده است، اما اکنون مشخص شده که این کمدین محبوب درگیر بیماری طاقت‌فرسایی بوده که او را از نظر فیزیکی و عقلی به شدت محدود کرده و حتی خودش نیز از ابتلایش به این بیماری خبر نداشته است. تایلور نوروود در یک مصاحبه درباره مستند آرزوی ویلیامز صحبت کرد و گفت قصد دارد داستان غلطی که درباره رابین ویلیامز در کل دنیا منتشر شده است را تصحیح کند؛ زیرا اکثر مردم بر این باورند که او به افسردگی مبتلا بوده و گرفتار اعتیاد شده است.

مستند رابین ویلیامز

رابین ویلیامز کمدین محبوب آمریکایی در تاریخ 21 جولای 1951 (29 تیر 1330) در شیکاگو به دنیا آمد که به سلطان بداهه‌پردازی مشهور بود و محبوبیت بسیاری در میان مردم داشت. او به عنوان یکی از بهترین کمدین‌های تاریخ شناخته می‌شود که کار خود را از اواسط دهه 1970 میلادی آغاز کرد و به تدریج به یکی از ستارگان مطرح کمدی آمریکا تبدیل شد. او در تاریخ 11 آگوست 2014 (20 مرداد 1393) به دلیل بیماری دمانس جسم لویی از دنیا رفت، اما علت اصلی مرگ او به اشتباه در همه جا خودکشی اعلام شد و به همین دلیل تایلور نوروود با ساخت مستند رابین ویلیامز سعی بر تصحیح این خطا دارد.

جمع بندی

مستند رابین ویلیامز به کارگردانی تایلور نوروود 1 سپتامیر (11 شهریور) منتشر خواهد شد. این مستند روایتگر آخرین روزهای زندگی رابین ویلیامز است که از زبان نزدیکان او روایت می‌شود. همسر رابین ویلیامز و کارگردان این مستند در صدد هستند تا طرفداران او را از علت اصلی مرگش که نوعی بیماری مغزی بوده، مطلع سازند و آنها را با این بیماری بیشتر آشنا کنند. آیا با فیلم‌های رابین ویلیامز خاطره دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022