فیلم The Comeback Trail با بازی رابرت دنیرو و مورگان فریمن

تریلر فیلم The Comeback Trail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم The Comeback Trail عنوانی در ژانر اکشن-کمدی است که در پاییز 99 اکران می‌شود. در این فیلم بازیگران شاخصی چون رابرت دنیرو و مورگان فریمن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

به تازگی تریلر فیلم The Comeback Trail منتشر شد و رابرت دنیرو (Robert De Niro)، مورگان فریمن (Morgan Freeman) و زک برف (Zach Braff) در این فیلم اکشن-کمدی حضور دارند. دنیرو و برف نقش دو تهیه‌کننده گرفتار را بازی می‌کنند که برای کسب درآمد و ساخت یک فیلم وسترن درگیر ماجراهای زیادی می‌شوند. فیلم The Comeback Trail بر اساس یک اثر کمدی کمتر شناخته شده محصول سال 1982 ساخته شده که به خاطر حضور بازیگران مطرح آن سال‌ها مانند هیو هفنر (Hugh Hefner)، عنوان منحصربه‌فردی بود.

فیلم The Comeback Trail 2020 را جورج گالو (George Gallo)، فیلمساز و تهیه‌کننده آمریکایی کارگردانی می‌کند. این کارگردان پیش از این در فیلم کمدی Midnight Run با دنیرو همکاری داشته است.

اولین تریلر فیلم The Comeback Trail به تازگی منتشر شده است و در آن شاهد حضور دنیرو و برف در نقش 2 تهیه‌کننده بدشانس هستیم که به یک گانگستر با بازی مورگان فریمن بدهکار شده‌اند. برای اینکه خودشان را این مخمصه نجات دهند، آنها یک ستاره قدیمی فیلم‌های وسترن را استخدام می‌کنند تا در فیلمی ساختگی بازی کند؛ اما این دو تهیه‌کننده درواقع امید دارند تا این بازیگر سر صحنه فیلمبرداری از دنیا برود و آنها بتوانند پولی از بیمه به دست آورند.

داستان فیلم The Comeback Trail

در این تریلر می‌بینیم که فیلم The Comeback Trail استفاده درستی از گروه بازیگران درخشانش کرده است. از دیگر بازیگران این اثر می‌توانیم به امیل هرش (Emile Hirsch)، از هنرپیشگان فیلم معروف Once Upon a Time in Hollywood به کارگردانی کوئنتین تارانتینو و ادی گریفن (Eddie Griffin) کمدین و بازیگر آمریکایی اشاره کنیم.

قطعا هدف از این فیلم و بازیگران آن این است که تا جایی که می‌شود این اثر را سرگرم‌کننده و لذت‌بخش سازند. فیلم The Comeback Trail به نظر یک اثر شیطنت‌آمیز و غیرمتداول می‌آید که مشخصا از فیلم کلاسیک The Producers محصول سال 1967 و به کارگردانی مل بروکس (Mel Brooks) نیز الهام گرفته است.

بازیگران فیلم The Comeback Trail

سخن پایانی

تاریخ اکران فیلم The Comeback Trail برای 13 نوامبر 2020 مصادف با 23 آبان 1399 برنامه‌ریزی شده است. در این فیلم افرادی چون رابرت دنیرو تهیه‌کننده و بازیگر آمریکایی برنده اسکار، تامی لی جونز (Tommy Lee Jones) فیلمساز و بازیگر آمریکایی برنده اسکار، مورگان فریمن کارگردان و بازیگر آمریکایی برنده اسکار، زک برف، امیل هرش، ادی گریفن و کیت کتزمن (Kate Katzman) به ایفای نقش پرداخته‌اند. نظر شما درباره تریلر و داستان فیلم The Comeback Trail چیست؟ آیا برای تماشا کردن آن مشتاق هستید؟ در پایین صفحه می‌توانید نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022