در سال آینده چند بازی جدید از سری Sonic the Hedgehog منتشر خواهد شد

سری Sonic the Hedgehog
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

به نظر می‌رسد که سگا به مناسبت سی‌امین سالگرد سونیک، برنامه‌هایی برای سری Sonic the Hedgehog در سر دارد. آیا بازی جدیدی از این سری در راه است؟

پس از سال‌ها ناامیدی، به نظر می‌رسید که سری Sonic the Hedgehog به یکی از فرنچایزهای بازنشسته دنیای گیم تبدیل شده باشد. منتهی آخرین اخبار منتشر شده، طرفداران این شخصیت محبوب را امیدوار می‌کنند.

با وجود جذابیت سونیک و فیلم سینمایی‌اش که در سال اخیر پخش شد، باید انتظار خیزشی دوباره از سونیک و سگا داشته باشیم. به نظر می‌رسد که باردیگر این قهرمان آبی میان بازیکنان محبوبیت گذشته خود را به دست آورده و به همین دلیل است که سگا علاقه‌مند به ساخت و انتشار بازی‌های بیشتری از سونیک شده است.

همچنین بخوانید :

در حالی که سگا در سال جاری تصمیم به رونمایی از برنامه‌های خود برای سری بازی سونیک داشت، شیوع کرونا این اتفاق را به تاخیر انداخت. اکنون طبق آخرین اخبار لو رفته از این موضوع، آینده این کاراکتر در سال 2021 اتفاق خواهد افتاد. همچنین در رابطه با موفقیت‌های این سری، به نظر می‌رسد که سود سری Sonic the Hedhog برای استودیوهای سازنده‌اش حدودا 6 میلیارد دلار بوده و 920 میلیون نسخه فروش داشته است. این بخش از خبر که در سی‌امین سالگرد این بازی منتشر شد جالب توجه به نظر می‌رسید.

در گذشته شایعاتی درباره حضور خواهر سونیک شنیده می‌شد؛ در حالی که بازگشت سونیک به دنیای بازی تقریبا تایید شده، فعلا صحبتی از حضور شخصیت مذکور به میان نیامده است.

بازی سونیک

اینکه این بازی‌ها به چه شکل و در چه سبکی هستند هنوز مشخص نیست. اینکه آیا سگا سونیک را در همان مسیر سه بعدی بودن مانند Sonic Forces نگه می‌دارد یا به دوران دو بعدی خود بازمی‌گردد، خبری در دست نیست. با این حال همچنان انتشار بازی‌های جدید سونیک خبری هیجان‌انگیز برای طرفداران این شخصیت به نظر می‌رسد؛ به این دلیل که بازی‌های قبلی عملکردی عالی در حفظ اعتبار این کاراکتر داشته‌اند.

همچنین بخوانید :

ساخته شدن ریمستر یا بازسازی شدن سونیک‌های قدیمی برای طرفداران بازی‌های کلاسیک نیز جذاب خواهد بود؛ مانند کاری که در سی و پنجمین سالگرد بازی‌های ماریو صورت گرفت. در خبرها زمزمه‌هایی از انتشار بازی‌های مختلف سونیک به گوش می‌رسد و ساخته شدن دوباره سونیک‌های گذشته خارج از تصور نیست. اگر قرار است این اتفاق بیفتد، به نظر شما کدام بازی‌ها دوباره ساخته می‌شوند؟

سخن پایانی

خالی از لطف نیست که بگوییم فیلم سینمایی سونیک چقدر تاثیر مثبتی بر هیجان انگیز بودن اخبار این بازی در سال 2021 داشته است و به نظر می‌رسد که در بازی جدید، سازندگان به دنبال نشان دادن بیشتر کاراکترهای کمتر شناخته شده از این سری بازی هستند. با این حال همچنان طرفداران سری Sonic the Hedgehog باید منتظر اخبار و جزئیات بیشتری درباره بازی جدید سونیک در سال 2021 باشند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها