بهترین بازی های ترسناک 2020 و ترسناک ترین بازی های 2021 که منتظرشان هستید

/ بازی های ترسناک 2020 بازی های ترسناک 2020 ps4
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از مهمترین ژانرهای دنیای گیمینگ ژانر وحشت است. در این مقاله به بررسی بهترین بازی های ترسناک 2020 خواهیم پرداخت و ترسناک ترین بازی های 2020 و ترسناک ترین بازی های 2021 را نیز مورد بررسی قرار می‌دهیم.

یک بازی ترسناک عموما حول محور عناصری ساخته شده است که توسط سازندگان آن بازی و در راستای ترساندن بازی‌باز و یا مخاطب طراحی شده‌اند. المان‌های مختلفی در موفقیت یک بازی ترسناک دخیلند و می‌توان گفت هر بازی ترسناک بسته به خلاقیت سازندگان خود از همه و یا تعدادی از این المان‌ها برای رسیدن به هدف خود استفاده می‌کند. در مقاله‌ای که پیش رو دارید قصد داریم بهترین بازی های ترسناک 2020 را برای شما معرفی کنیم؛ عناوینی که موفق می‌شوند با گیم پلی، جلوه‌های بصری و ارائه کلی بخش‌های مختلف خود شما را بترسانند. با مقاله بررسی ترسناک ترین بازی های 2020 همراه پلازا بمانید.

ترسناک ترین بازی های 2020 برای کامپیوتر

همچنین بخوانید :

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 

بهترین بازی های ترسناک 2020


همچنین بخوانید :

در ادامه بهترین بازی های وحشتناک 2020 را معرفی خواهیم کرد.

 

بازی ترسناک Until Dawn

/ بازی های ترسناک 2020 بازی های ترسناک 2020 ps4

اولین عضو فهرست ترسناک ترین بازی های 2020 بازی ترسناک Until Dawn محسوب می‌شود. این بازی که جزو بهترین بازی های ترسناک 2020 است توسط کمپانی بازی‌سازی Suppermassive Games ساخته شده و شرکت Sony Computer Entertainment آن را منتشر کرده است. بازی خوفناک Until Dawn به شکل انحصاری و برای پلتفرم PS4 منتشر شده است. بازی Until Dawn را می‌توان یک بازی ویدیویی ترسناک در ژانر اسلشر (Slasher) نامید.

در واقع سازندگان این بازی موفق شده‌اند که در اثر خود عناصر مرتبط با ژانر اسلشر در دنیای سینما را به خوبی به دنیای گیمینگ منتقل کنند. بازی Until Dawn حول محور گروهی از افراد نوجوان می‌چرخد که به یک کلبه دور در کوه‌ها سفر می‌کنند و به زودی متوجه موجود اسرارآمیزی می‌شوند که به نظر می‌رسد به دنبال آن‌هاست.

 

بازی ترسناک The Evil Within 2

بازی های ترسناک 2020 pc / بازی های ترسناک سال 2020

دومین عضو فهرست بهترین بازی های ترسناک 2020 بازی ترسناک The Evil Within 2 محسوب می‌شود. این بازی ویدیویی توسط کمپانی Tango Gameworks ساخته شده و شرکت بازی‌سازی Bethesda Softworks آن را به انتشار رسانیده است. بازی The Evil Within 2 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، Xbox One و PC منتشر شده است. این بازی توسط ذهن خلاق پشت سری محبوب Resident Evil یعنی شینجی میکامی (Shinji Mikami) طراحی شده است.

دنیای بازی ترسناک The Evil Within 2 دنیایی به سبک ترس و بقا است که شما را در محیطی کابوس وار و پر از دشمنان مخوف قرار می‌دهد. از برخی جهات می‌توان گفت در نگاه اول عناصر این بازی تکراری و کلیشه‌ای هستند: شهری که متروک به نظر می‌رسد، نیروهای فراطبیعی و دختری گمشده میان تمام این‌ها. اما با وجود این‌ها سازندگان بازی The Evil Within 2 به خوبی موفق شده‌اند که عناصر کلاسیک ژانر ترسناک را با المان‌های اکشن مدرن تلفیق کنند. بنابراین اگر طرفدار این ژانر هستید، این بازی را از دست ندهید.

 

بازی ترسناک Dead By Daylight

ترسناک ترین بازی های کامپیوتری 2020 / بازی آنلاین ترسناک 2020

عضو سوم فهرست ترسناک ترین بازی های 2020 بازی ترسناک Dead By Daylight محسوب می‌شود. بازی Dead By Daylight جزو بهترین بازی های ترسناک 2020 و یک بازی ویدیویی ترسناک در ژانر ترس و بقا (Survival Horror) است که توسط کمپانی Behaviour Interactive ساخته شده و کمپانی Starbreeze Studios آن را منتشر کرده است. این بازی که توسط موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 ساخته شده برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، Android و iOS منتشر شده است و سازندگان آن به دنبال انتشار این بازی برای پلتفرم‌های استادیا، ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 نیز هستند.

بازی ترسناک Dead By Daylight رویکردی جدید را نسبت به مبارزات بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) معمول تعریف می‌کند؛ به همراه معرفی دامنه جدیدی از کاراکترهای منحصربه‌فرد که هر کدام جایگاه ویژه خود را در بازی دارند. علاوه بر این برای پیشروی در بازی Dead By Daylight باید همواره به دنبال استراتژی‌ها و راهکارهای جدید باشید. نهایتا جا دارد به قابلیت دانلود کاراکترهای جدید از فیلم‌هایی همانند اره (Saw)، فیلم A Nightmare on Elm Street و فیلم The Texas Chainsaw Massacre اشاره کرد که بازی را دوچندان جذاب می‌کند.

 

بازی ترسناک The Dark Pictures: Man of Medan

بازی های ترسناک اندروید 2020 / بازی معمایی ترسناک 2020

چهارمین عضو فهرست ترسناک ترین بازی های کامپیوتری 2020 بازی ترسناک The Dark Pictures: Man of Medan محسوب می‌شود. این بازی کامپیوتری که جزو بهترین بازی های ترسناک 2020 است توسط کمپانی Supermassive Games ساخته شده و شرکت بازی‌سازی Bandai Namco Entertainment آن را به انتشار عمومی رسانده است. بازی ترسناک The Dark Pictures: Man of Medan در ژانر ترس و بقا و توسط موتور Unreal Engine ساخته شده و هسته اصلی آن بر اساس تصمیمات شما به عنوان قهرمان بازی شکل گرفته است.

وقایع این بازی گروهی از افراد جوان را دنبال می‌کند که به یک رویداد غواصی در اقیانوس آرام می‌روند، اما ناگهان خود را در یک کشتی ارواح می‌یابند و مجبور می‌شوند که با بدترین کابوس‌های خود رودررو شوند. در بازی Man of Medan این تصمیمات شماست که مشخص می‌کند چه کسی زنده خواهد ماند و چه کسی کشته خواهد شد. شما در این بازی قادر خواهید بود همه را نجات دهید و یا همه را بکشید. انتخاب با شماست.

 

بازی ترسناک The Persistence

ترسناک ترین بازی های اندروید 2020 / بازی های ترسناک آیفون 2020

در پنجمین جایگاه فهرست بهترین بازی های ترسناک 2020 یکی از مهمترین کاندیدهای عنوان ترسناک ترین بازی جهان برای PS4 را می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم. در این بازی ترسناک که The Persistence نام دارد شما در نقش یک کلون (Clone) یا نسخه غیرواقعی از یک مامور امنیتی به نام زیمری الدر (Zimri Elder) وظیفه خواهید داشت که در یک سفینه فضایی کلونی‌وار که توسط موجودات جهش یافته مخوف اشغال شده است به بقا بپردازید.

در واقع می‌توان گفت شما آخرین بازمانده این سفینه فضایی محسوب می‌شوید و ماموریت دارید به شیوه‌ای کنترل سفینه را به دست گرفته و آن را صحیح و سالم به کره زمین بازگردانید. اگر به گشت و گذار در محیطی شبه تخیلی با موجوداتی مخوف علاقمند هستید، این بازی را از دست ندهید و به ویژه توصیه می‌کنیم که آن را با هدست واقعیت مجازی PlayStation VR تجربه کنید.

 

بازی ترسناک Little Nightmares

ترسناک ترین بازی جهان 2018 / ترسناک ترین بازی جهان برای ps4

جایگاه ششم فهرست ترسناک ترین بازی های 2020 برای کامپیوتر و دیگر پلتفرم‌ها به عنوانی با نام Little Nightmares تعلق دارد. بازی ترسناک Little Nightmares که جزو بهترین بازی های ترسناک 2020 است یک بازی ویدیویی وحشتناک به همراه المان‌های معمایی و پلتفرمر (Platformer) است که توسط کمپانی Tarsier Studios ساخته شده و شرکت بازی‌سازی Bandai Namco Entertainment آن را برای کامپیوتر، PS4، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و استادیا منتشر کرده است. این بازی چه به واسطه اتمسفر درگیرکننده خود و چه به دلیل جلوه‌های بصری و طراحی صوتی خود نظر مثبت منتقدین را به سوی خود جلب کرده است.

بازی Little Nightmares یک بازی معمایی ترسناک 2020 است که موفق می‌شود بدون استفاده از خون و خشونت شما را بترساند و سبب ارعابتان شود. در این بازی دختر جوانی به نام Six را کنترل می‌کنید و در نقش او وظیفه دارید که در یک دنیای ترسناک که برای جثه او بیش از حد بزرگ است به گشت و گذار بپردازید؛ علاوه بر اینکه در این دنیا باید با دامنه متنوعی از موجودات مخوف و ترسناک نیز مواجه شوید. البته نیاز ندارید که با این موجودان بجنگید؛ بلکه باید از چنگ آنها فرار کرده و به راه خود ادامه دهید که بر جذابیت بازی می‌افزاید. ترس بازی Little Nightmares در ایجاد حس ناتوانی در عین توانایی فرار نهفته است و سازندگان آن به خوبی این حس را به مخاطبان خود انتقال داده‌اند.

 

سری بازی ترسناک Dead Space

ترسناک ترین بازی سال 2018 / ترسناک ترین بازی 2018

در جایگاه هفتم فهرست بهترین بازی های ترسناک 2020 PC و دیگر پلتفرم‌ها عناوین مختلف سری بازی ترسناک Dead Space را قرار داده‌ایم؛ چراکه می‌توان گفت با وجود گذشتن سال‌ها از انتشار این بازی‌ها هنوز هم جزو بهترین عناوین ترسناک محسوب می‌شوند. بازی‌های ترسناک Dead Space توسط شرکت‌های بازی سازی EA Redwood Shores و Visceral Games ساخته شده‌اند و کمپانی Electronic Arts آن‌ها را منتشر کرده است. این بازی‌ها برای پلتفرم‌های PC، پلی استیشن 3 و Xbox 360 و در ژانر ترس و بقا منتشر شده‌اند.

به طور کلی می‌توان گفت بازی Dead Space یکی از پیشگامان عناوین ترسناک گیمینگ در دوره مدرن محسوب می‌شود و سبب تحولی در این ژانر شد که تا زمان کنونی نیز ادامه دارد. عناصر مختلف این بازی از جمله داستان متقاعدکننده، جلوه‌های بصری خوب و ریتم مناسب سبب الهام سازندگان عناوین ترسناک دیگر شدند. اگر این سری بازی را تجربه نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم از نسخه اول شروع کرده و به ترتیب نسخه‌های دیگر را نیز امتحان کنید.

 

بازی ترسناک Resident Evil 7: Biohazard

ترسناک ترین بازی های 2020 برای کامپیوتر

عضو هشتم فهرست ترسناک ترین بازی های 2020 بازی Resident Evil 7: Biohazard محسوب می‌شود. این عنوان را که می‌توان یکی از بهترین بازی های ترسناک 2020 نامید از جهات بسیار ستوده‌اند. البته جا دارد اشاره کنیم که تاریخ انتشار بازی مربوط به سال 2017 است. بازی ترسناک Resident Evil 7: Biohazard توسط کمپانی بازی‌سازی Capcom ساخته شده و همین کمپانی وظیفه انتشار آن را برعهده گرفته است. پلتفرم‌هایی که این بازی برای آن‌ها منتشر شده است به ترتیب عبارتند از PC، پلی استیشن 4، ایکس‌باکس وان و Nintendo Switch.

بازی Resident Evil 7: Biohazard موفق شد به یک سری بازی قدیمی روحی تازه بدمد؛ به همراه درکی تازه از فیلم‌ها و بازی‌های ترسناک مدرن و در عین حفظ روح هولناک منحصربه‌فرد و مختص این سری. این بازی چه از نظر داستان خود و چه از نظر گیم پلی به خوبی موفق شد مخاطبان قبلی خود را راضی نگه داشته و مخاطبان جدیدی نیز به این سری بازی اضافه کند. همچنین موفقیت آن به این معنی است که احتمال انتشار دنباله‌های بهتر و ترسناک‌تر برای این سری بازی محبوب در آینده وجود دارد.

 

بازی خوفناک Resident Evil 3

/ بازی های ترسناک 2020 بازی های ترسناک 2020 ps4

نهمین عضو فهرست بهترین بازی های ترسناک 2020 بازی هولناک Resident Evil 3 محسوب می‌شود. این بازی یک بازسازی از سومین نسخه این سری با نام Resident Evil 3: Nemesis محسوب می‌شود که در سال 1999 منتشر شده بود. وقایع بازی ترسناک Resident Evil 3 که برای پلتفرم‌های PC، پلی استیشن 4 و Xbox One منتشر شده است ماجرای دو شخصیت به نام ژیل ولنتاین (Jill Valentine) و کارلوس اولیویرا (Carlos Oliveira) را دنبال می‌کند که در حال سعی برای نجات دادن خود از یک حمله زامبی هستند.

بازی ترسناک Resident Evil 3 از یک حالت چندنفره آنلاین با نام Resident Evil: Resistance نیز بهره برده است. این بازی چه از نظر گرافیک، نحوه ارائه و چه از نظر گیم پلی خود تشویق منتقدین و مخاطبان را به همراه داشته است. هیولاهایی که در بازی Resident Evil 3 با آن‌ها روبرو خواهید شد شدیدا خوفناک هستند و کمپانی کپ کام با ساخت این بازی ثابت کرده است که در زمینه ساخت عناوین ترسناک مدرن هنوز هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

 

بازی ترسناک Alien: Isolation

ترسناک ترین بازی سال 2018 / ترسناک ترین بازی 2018

دهمین عضو فهرست بهترین بازی های ترسناک 2020 PS4 و دیگر پلتفرم‌ها بازی ترسناک Alien: Isolation محسوب می‌شود. این بازی ترسناک توسط کمپانی Creative Assembly ساخته شده و شرکت بازی‌سازی سگا (Sega) آن را به انتشار رسانده است. پلتفرم‌هایی که بازی ترسناک Alien: Isolation برای آن منتشر شده‌اند به ترتیب عبارتند از PC، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان، لینوکس، OS X و Nintendo Switch.

وقایع بازی ترسناک Alien: Isolation که جزو کاندیدهای مهم عنوان ترسناک ترین بازی جهان برای PS4 است حدود 15 سال پس از رویدادهای فیلم بیگانه اثر ریدلی اسکات (Ridley Scott) محصول سال 1979 رخ می‌دهند. شما در این بازی در نقش دختر الن ریپلی (Ellen Ripley) با نام آماندا ریپلی (Amanda Ripley) ظاهر خواهید شد و از زاویه اول شخص به گشت و گذار در محیط بازی خواهید پرداخت. تجربه بازی Alien: Isolation و طراحی آن به گونه‌ای است که گویا برای اولین بار است که فیلم بیگانه را می‌بینید و به خوبی قادر هستید در اتمسفر خلق شده توسط سازندگان غرق شوید.

 

سری بازی Outlast

بازی های ترسناک 2020 pc / بازی های ترسناک سال 2020

جایگاه یازدهم فهرست بهترین بازی های ترسناک سال 2020 را به سری بازی Outlast اختصاص داده‌ایم. بازی Outlast که جزو بهترین بازی های ترسناک 2020 است و دنباله‌های آن با نام بازی Outlast 2 و بازی The Outlast Trials که در آینده منتشر خواهد شد توسط کمپانی Red Barrels و با بهره‌گیری از نسخه‌های مختلف موتور گرافیکی Unreal Engine ساخته شده‌اند. این بازی‌ها برای پلتفرم‌های PC، پلی استیشن 4، ایکس‌باکس وان و Nintendo Switch منتشر شده‌اند.

اگر شما هم جزو علاقمندان ژانر ترسناک باشید، بازی‌های Outlast و Outlast 2 جزو مهمترین عناوینی هستند که باید تجربه کنید. سازندگان بازی Outlast در ساخت بازی‌های خود یک فرمول اساسی را جدی گرفته‌اند که بر اساس آن نباید قهرمان اینگونه بازی‌ها را بیش از حد تجهیز کرد؛ چراکه در غیر این صورت آن بازی دیگر یک بازی ترسناک نمی‌شود. اگر به یک تجربه هولناک طولانی و غیرکلیشه‌ای علاقمند هستید، بازی‌های Outlast را از دست ندهید.

 

بازی آنلاین ترسناک Dying Light 2

/ بازی های ترسناک 2020 بازی های ترسناک 2020 ps4

دوازدهمین عنوانی که قصد داریم در فهرست بهترین بازی های ترسناک 2020 برای شما معرفی کنیم بازی Dying Light 2 محسوب می‌شود. این عنوان یک بازی آنلاین ترسناک 2020 است که توسط کمپانی Techland ساخته شده است و همین کمپانی آن را به انتشار خواهد رساند. ژانر بازی ترسناک Dying Light 2 اکشن نقش آفرینی به شیوه ترس و بقا محسوب می‌شود و در آن قادر هستید علاوه بر شیوه تک نفره با سه بازیکن دیگر به صورت آنلاین و به شیوه Co-op با جنگ با دشمنان خود بپردازید. زامبی‌های بازی Dying Light 2 که جزو بهترین بازی های ترسناک سال 2020 است صبح‌ها بی حال اما شب‌ها تبدیل به موجوداتی مخوف می‌شوند. بنابراین برای رویارویی با آن‌ها به همراه دوستان خود به ویژه در شب باید آماده باشید.

 

بازی ترسناک Visage

ترسناک ترین بازی های 2020 برای کامپیوتر

سیزدهمین عضو فهرست ترسناک ترین بازی‌های امروزمان بازی ترسناک Visage محسوب می‌شود. به زعم بسیاری بازی Visage ترسناک‌ ترین بازی 2018 است. این بازی توسط کمپانی بازی‌سازی SadSquare Studio ساخته و به انتشار رسیده و در ژانر ترس و بقا برای پلتفرم‌های PC و Xbox One منتشر شده است. وقایع بازی ترسناک Visage که می‌توان به آن لقب ترسناک ترین بازی سال 2018 را داد و توسط موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 ساخته شده است در دهه 80 آمریکا و در یک کلبه قدیمی واقع در یک شهر خلوت رخ می‌دهند.

در این کلبه در طی زمان خانواده‌های زیادی زندگی کرده‌اند و با وجود آنکه برخی از این خانواده‌ها به آرامی زندگی کرده‌اند، برخی دیگر تحت شرایط بسیاری بدی کشته شده‌اند. شما به عنوان دواین اندرسون (Dwayne Anderson) که قهرمان این بازی محسوب می‌شود وظیفه دارید در محیط بازی به گشت و گذار پرداخته و راجع به قتل‌های رخ داده در آن اطلاعات جمع کنید و در عین حال از خود در برابر روح‌های ناآرام محافظت کنید. بازی Visage یکی از مهمترین کاندیدهای عنوان ترسناک ترین بازی جهان 2018 محسوب می‌شود و توصیه می‌کنیم آن را حتما امتحان کنید.

 

بازی ترسناک اندروید Dead Effect 2

ترسناک ترین بازی های اندروید 2020 / بازی های ترسناک آیفون 2020

عضو چهاردهم فهرست بهترین بازی های ترسناک 2020 امروزمان بازی ترسناک Dead Effect 2 محسوب می‌شود. این بازی جزو ترسناک ترین بازی های اندروید 2020 است که در ژانر تیراندازی شبه تخیلی (Sci-fi) ساخته شده است و در آن شما در نقش یکی از سه قهرمان بازی ظاهر می‌شوید که وظیفه دارد به ارتقای لول، پیدا کردن اسلحه‌های جدید و از بین بردن دشمنان بپردازد. دشمنان بیگانه مختلفی در بازی Dead Effect 2 که جزو مهمترین بازی های ترسناک اندروید 2020 است وجود دارند و بخش کمپین بازی بیش از 20 ساعت طول می‌کشد. گرافیک بازی نیز بسیار خوب است و به همراه عناصر دیگر آن می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم خود کند. این بازی را که در عین حال یکی از بهترین بازی های ترسناک آیفون 2020 محسوب می‌شود از دست ندهید.

دانلود بازی ترسناک Dead Effect 2 برای اندروید و iOS

 


ترسناک ترین بازی های 2021 که منتظرشان هستید


در این بخش به بررسی ترسناک ترین بازی های 2021 که منتظر آن‌ها هستید می‌پردازیم. با ما باشید.

 

بازی ترسناک In Sound Mind

عنوان اول فهرست بازی های ترسناک امروزمان با مضمون بهترین بازی های ترسناک 2021 بازی In Sound Mind محسوب می‌شود. بازی ترسناک مستقل In Sound Mind جزو بهترین بازی های ترسناک 2021 است که توسط کمپانی We Create Stuff ساخته شده و شرکت Modus Games آن را به انتشار رسانده است. این بازی در ژانر وحشت روانشناختی (Psychological Horror) و به همراه معماهای گوناگون ساخته شده و از زاویه اول شخص تجربه می‌شود. در بازی ترسناک In Sound Mind جایی که باید از آن بگریزید ذهن خودتان است. از جمله نقاط قوت این بازی می‌توان به طراحی هنری جالب توجه آن اشاره کرد.

 

بازی ترسناک Ghostwire: Tokyo

بهترین بازی های ترسناک 2021

عنوان دوم فهرست بهترین بازی های ترسناک 2021 بازی Ghostwire: Tokyo محسوب می‌شود. بازی Ghostwire: Tokyo یک بازی اکشن ماجراجویی (Action-adventure) ترسناک است که توسط کمپانی Tango Gameworks ساخته شده و شرکت بازی‌سازی Bethesda Softworks آن را برای پلتفرم‌های PS5 و ویندوز به انتشار خواهد رساند.

ماجرای بازی Ghostwire: Tokyo از آن قرار است که تقریبا همه شهروندان شهر توکیو به شکل اسرارآمیزی ناپدید شده‌اند و یکسری ارواح که با نام مهمان شناخته می‌شوند به شهر راه پیدا کرده‌اند. قهرمان شما در این بازی دارای یکسری قدرت‌های فراطبیعی است که باید از طریق آن‌ها با ارواح شهر مبارزه کند و نهایتا به راز پشت پرده اتفاقات رخ داده پی ببرد.

 

بازی ترسناک The Outlast Trials

بهترین بازی های ترسناک 2021

سومین و آخرین عضو فهرست بهترین بازی 2021 بازی ترسناک The Outlast Trials محسوب می‌شود. این بازی یک بازی وحشتناک در ژانر ترسناک روانشناختی (Psychological Horror) است که توسط کمپانی Red Barrels ساخته می‌شود و سومین نسخه از سری بازی موفق Outlast محسوب می‌شود. وقایع بازی The Outlast Trials قبل از اتفاقات دو بازی اول روی می‌دهند و حول محور یک آزمایش مرموز در دوره جنگ سرد رخ می‌دهند. این بازی که در سال پیش رو منتشر خواهد شد هم از حالت تک نفره و هم از حالت چند نفره بهره خواهد برد.

 


کلام آخر


ترسناک ترین بازی های 2020 برای کامپیوتر

ترسناک ترین بازی های 2020 را برای شما فهرست کردیم و امیدواریم از خواندن فهرست امروزمان نیز نهایت لذت را برده باشید. به طور کلی می‌توان گفت مهمترین عامل موفقیت یک بازی ترسناک به ویژه در دوره کنونی خلاقیت سازندگان آن محسوب می‌شود؛ چراکه بسیاری از المان‌های مورد استفاده در این بازی‌ها به ویژه برای مخاطبان کارکشته این ژانر در طی زمان تبدیل به عناصری تکراری شده و خاصیت ترسانندگی خود را از دست می‌دهند. امیدواریم سازندگان صنعت گیمینگ در ساخت و پرداخت عناوین آینده خود این عنصر را بیش از پیش مهم شمرده و روز به روز شاهد عناوین ترسناک خلاقانه‌تری در عرصه گیمینگ باشیم.

نظر شما در این رابطه چیست؟ چه عناوین ترسناکی را تا به حال تجربه کرده‌اید و تا چه حد ترسیده‌اید؟ نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت پایین و بخش کامنت‌های سایت با پلازا در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402