روش های افزایش بازدید اینستاگرام ؛ چطور کامنت بیشتری بگیریم؟

راه های افزایش بازدید پست در اینستاگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

افزایش بازدید اینستاگرام و همچنین افزایش کامنت در اینستاگرام نیازمند راهکارها و ترفندهای خاص خود هستند تا بتوان نتایج قابل قبول و بلند مدتی در این زمینه‌ها کسب کرد.

امروزه به درستی می‌توان ادعا کرد اینستاگرام محبوب‌ترین و پرطرفدارترین شبکه اجتماعی است که با بیش از یک میلیارد کاربر فعال توانسته توجه بسیاری را برای درآمدزایی و اهداف شخصی به خود جلب کند. این مسئله موجب به وجود آمدن رقابت سرسختی بین کاربران این شبکه اجتماعی برای جذب و افزایش بازدید اینستاگرام شده است. هرچند، با استفاده از راهکارها و روش‌های مناسب برای جذب مخاطبین بیشتر می‌توان به راحتی از سایر رقبای خود پیشی گرفت. در این مقاله با مجله پلازا همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با روش های افزایش بازدید اینستاگرام، شما را با روش های افزایش کامنت در اینستاگرام نیز آشنا سازیم.

افزایش بازدید اینستاگرم / Get More Instagram Views

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


آشنایی با الگوریتم اینستاگرام


آشنایی با الگوریتم اینستاگرام به هیچ وجه کار پیچیده‌ای نیست و این الگوریتم تنها عبارت است از کدهایی که تعیین می‌کنند کاربران اینستاگرام به مشاهده چه پست‌هایی بیشتر علاقه دارند. بنابرین، به منظور افزایش بازدید اینستاگرام تنها بایستی ثابت کرد که پست‌های ارسالی پیج موردنظر همان‌هایی هستند که کاربران می‌خواهند.

الگوریتم اینستاگرام ملاک‌ها و معیارهای مختلفی را برای تعیین علایق کاربران استفاده می‌کند. یکی از این عوامل بررسی سوابق محتوای پسندیده شده توسط کاربر است. از دیگر این ملاک‌ها می‌توان به پست‌هایی که کاربر با آن‌ها بیشترین تعامل و مشارکت را داشته است، اشاره کرد. همچنین، پست‌هایی که به تازگی ارسال شده‌اند برای الگوریتم اینستاگرام از اولویت بالاتری برخوردار هستند. با توجه به این توضیحات، برای افزایش بازدید اینستاگرام یا افزایش کامنت در اینستاگرام بایستی همواره اطلاعات به روزی از نحوه عملکرد این الگوریتم داشت.

بازدید اینستاگرام / Instagram Views

 


روش های افزایش بازدید اینستاگرام


راهکارها و ترفندهای افزایش بازدید اینستاگرام بسیار متنوع و متعدد هستند. با رعایت این نکات می‌توان در طول زمان به نتایج بسیار خوبی دست یافت. در این بخش از مقاله اصلی‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های افزایش بازدید اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهیم.

 

جذاب سازی پروفایل و بایو

شاید یکی از مهم‌ترین راه های افزایش بازدید پیج اینستاگرام داشتن پروفایلی جذاب و مناسب باشد که بتواند توجه کاربران جدید را به خود جلب کند. پروفایل پیج اینستاگرام اولین قسمتی است که کاربران آن را مشاهده می‌کنند؛ بنابراین، با رعایت برخی نکات ظریف در خصوص ظاهر پروفایل می‌توان به نتایج قابل توجهی دست یافت. اولین نکته‌ای که در این زمینه بایستی به آن پرداخته شود انتخاب نامی مناسب برای پروفایل است. مخاطبین بایستی بتوانند این نام را به آسانی به خاطر بسپارند و آوای دلنشینی به گوش برساند. همچنین، نام پروفایل اینستاگرام بایستی با محتوای ارسالی پیج متناسب و سازگار باشد.

افزایش بازدید صفحه اینستاگرام / Get More Instagram Page Views

نکته بعدی برای تشکیل پروفایلی مناسب، گذاشتن عکسی باکیفیت و جذاب است. اگر پیجتان شخصی است، گذاشتن تصویری که کل چهره شما را واضح نشان دهد، می‌تواند گزینه خوبی باشد. همچنین در صورت داشتن پیجی تبلیغاتی برای فروش محصولات و خدمات، حتما بایستی تصویر لوگوی کمپانی یا شرکت را به عنوان پروفایل قرار داد. نکته آخر در ارتباط با افزایش بازدید پروفایل اینستاگرام نوشتن بایویی جامع و مفید است که مخاطبین بتوانند با اهداف، علایق و سرگرمی‌های شما آشنا شوند. بایو پروفایل همچنین فرصت خوبی برای نمایش ارزش‌ها، قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد شرکت یا کمپانی موردنظر است.

 

معرفی قابلیت ها و دستاوردها

افزایش بازدید پروفایل اینستاگرام / Get More Instagram Profile Views

یکی دیگر از روش های افزایش بازدید در اینستاگرام در واقع به نمایش گذاشتن دستاوردها و تخصص خودتان است. با اینکار مخاطبین متوجه خواهند شد که چرا باید به شما اعتماد کرده و پیج موردنظر را دنبال کنند. هر شخصی از کارآفرین تا فعالان حیطه‌های مختلف کاری می‌تواند با به اشتراک گذاشتن مهارت‌ها و موفقیت‌های خود، مخاطبین را متقاعد کند که صفحه موردنظر، کاربردی و ارزشمند است. بنابراین، به اشتراک گذاری توانایی‌ها و تجربیات مرتبط یکی از روش‌های بهینه سازی پیج برای الگوریتم اینستاگرام است که موجب افزایش بازدید صفحه اینستاگرام می‌شود.

 

به کارگیری ایموجی ها

روش های بالا بردن بازدید اینستاگرام / Get More Instagram Views

امروزه افراد زیادی از ایموجی‌ها برای بروز احساسات و عواطف خود در فضای مجازی استفاده می‌کنند که به همین علت راه مناسبی برای ارتباط با مخاطبین محسوب می‌شود. انتخاب و به کارگیری مناسب و به جای ایموجی‌ها می‌تواند عامل موثری در افزایش بازدید اینستاگرام باشد. با به کارگیری ایموجی‌ها در بایوی پیج اینستاگرام می‌توان متن ساده را گیراتر کرد تا مخاطبین بیشتری را به خود جذب کند. مسئله دیگری که بایستی در انتخاب ایموجی به آن توجه داشت، تناسب و هماهنگی آن با سایر محتویات پیج است تا به هیچ وجه موجب دلزدگی مخاطب نشود.

 

استوری و لایو گذاشتن

افزایش بازدید استوری اینستاگرم / Get More Story Instagram Views

محبوبیت استوری و لایو در میان کاربران اینستاگرام به هیچ وجه قابل انکار نیست و روز به روز بر آن افزوده می‌شود. استوری اینستاگرام فرصت مناسبی را برای فرد فراهم می‌کند تا مشارکت مخاطبین خود را افزایش دهد. به کارگیری انواع استیکرها از جمله استیکر پرسش و پاسخ یا استیکر شمارش معکوس می‌تواند به افزایش بازدید استوری اینستاگرام کمک کند.

علاوه بر این، برگزاری لایو اینستاگرام با موضوعات متنوع موجب حفظ و تقویت این تعاملات می‌شود. برای انتخاب ایده و موضوع برای لایو اینستاگرام می‌توان به نظرات مخاطبین و پست‌های مورد علاقه آن‌ها رجوع کرد. مزیت لایو اینستاگرام این است که به محض آغاز آن، به دنبال کنندگانتان اطلاع داده می‌شود و همچنین در ابتدای فید استوری‌ها قرار می‌گیرد. بنابراین با توجه به توضیحات مذکور، گذاشتن استوری و برگزاری لایو از بهترین و کارآمدترین روش های افزایش بازدید اینستاگرام محسوب می‌شوند.

 

استفاده از نظرسنجی

روش های بالا بردن بازدید اینستاگرام

یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام و مشارکت مخاطبین استیکر نظرسنجی است. با استفاده از استیکر نظرسنجی می‌توان از سلایق و علایق مخاطبین در زمینه‌های مختلف آگاهی یافت تا با توجه به آن، پیج موردنظر را تغییر داده و بهبود بخشید. با استفاده مکرر از نظرسنجی در استوری به مخاطبین این عادت را می‌دهید تا با شما در تعامل باشند و تشویق شوند که حتی یک استوری را از دست ندهند.

 

برگزاری مسابقه

راه های افزایش بازدید پیج اینستاگرام / Get More Instagram Page Views

برگزاری مسابقه یکی از آسان‌ترین و سریع‌ترین روش های بالا بردن بازدید اینستاگرام است که قبل از انجام صحیح آن بایستی اقداماتی از قبیل تعیین قواعد و مدت مسابقه صورت گیرد. اولین مرحله، تعیین جایزه مسابقه است که می‌تواند یکی از محصولات پرفروش کمپانی یا شرکت موردنظر باشد.

مرحله بعدی انتخاب نوع مسابقه‌ای است که برگزار می‌شود. این مسابقه می‌تواند به صورت انفرادی باشد که در آن از شرکت کنندگان خواسته می‌شود تا پیج شما را دنبال کنند، پست شما را بپسندند یا سه نفر از دوستان خود را تگ کنند. همچنین می‌توان سوالات ساده و در عین حال جذابی از مخاطبین پرسید تا بتوانند اطلاعات و توانایی‌های خود را به رخ بکشند. یکی دیگر از انواع مسابقه این است که از مخاطبین خواسته شود تا کپشن مناسبی برای پست ارسال شده بنویسند و به بهترین مورد جایزه داده شود. نکته قابل توجه این است که بایستی در انتخاب و اجرای مسابقه‌ای مخاطب پسند از خلاقیت و نوآوری خود بهره گرفت.

 

خرید بازدید اینستاگرام

راه های افزایش بازدید پست در اینستاگرام / Tips to Get More Instagram Post Views

یکی دیگر از اقداماتی که در این زمینه می‌توان انجام داد، استفاده از سایت یا برنامه افزایش بازدید اینستاگرام است. الگوریتم اینستاگرام به این صورت عمل می‌کند که پست‌های دارای بازدید بالا را بیشتر در معرض نمایش قرار می‌دهد؛ بنابراین، خرید بازدید اینستاگرام می‌تواند در دستیابی به این هدف کمک زیادی کند. تنها بایستی به این نکته توجه داشت که از منابع معتبر و ایمن برای خرید و افزایش بازدید اینستاگرام استفاده کرد.

 


روش های افزایش کامنت اینستاگرام


برای افزایش کامنت در اینستاگرام به مخاطبین فعال و همچنین علاقمند به محتوای ارسالی پیج موردنظر نیاز است. تنها در این صورت است که درصد مشارکت بر روی پیج موردنظر بالا می‌رود و برای اینکار لازم است تا با راهکارهای افزایش کامنت در اینستاگرام به خوبی آشنایی داشته باشید.

افزایش کامنت در اینستاگرام / Get More Instagram Comments

مشارکت دادن دنبال کنندگان

یکی از اصلی‌ترین روش های افزایش کامنت در اینستاگرام درخواست و دعوت به انجام کار به خصوصی از مخاطبین است. این کار به خصوص می‌تواند ابراز نظر شخصی، پاسخ به سوال یا تگ کردن دوستان باشد. همچنین می‌توان با به جریان انداختن تبادل نظر بر روی موضوعی بحث برانگیز، اشتیاق مخاطبین برای مشارکت را افزایش داد.

 

بررسی رفتار کاربران

افزایش کامنت واقعی در اینستاگرام / Get More Real Instagram Comments

برای افزایش کامنت واقعی در اینستاگرام به صورت طبیعی بایستی از سلایق و علایق مخاطبین آگاهی یافت که برای اینکار لازم است محبوبیت پست‌های ارسالی به دقت سنجیده و ارزیابی شوند. برای این ارزیابی در صورتی که حساب خود را به اکانت تجاری اینستاگرام تبدیل کرده باشید می‌توانید از قابلیت اینسایت اینستاگرام به راحتی استفاده کنید.

 

 استفاده از ترندها

راه های افزایش کامنت در اینستاگرام / Tips to Get More Instagram Comments

علاوه بر روش های افزایش کامنت اینستاگرام مذکور می‌توان از اخبار و مسائل روزی که در شبکه‌های اجتماعی ترند می‌شوند نیز به نحو مطلوبی استفاده کرد. معمولا ایده خوبی است که پست یا Meme خنده دار درباره این موضوعات ارسال کرد که اگر بتوان آن را با محتوای پیج موردنظر نیز ربط داد، بسیار عالی می‌شود. تنها نکته‌ای که در این روش بایستی به آن توجه داشت استفاده از موضوعات حساس و جنجال برانگیز از جمله مسائل سیاسی است. توصیه می‌شود که در خصوص این چنین مسائلی حتما بایستی دقت کافی به عمل بیاید تا شخص یا گروهی مورد اهانت واقع نشود.

 

زمان بندی مناسب برای پست گذاشتن

افزایش کامنت در اینستاگرام / Get More Instagram Comments

همچنین بخوانید :

حتی اگر بهترین و جذاب‌ترین پست دنیا را هم زمانی ارسال کنید که مخاطبین شما آنلاین نباشند، به نتیجه دلخواه خود نمی‌رسید. به همین علت این موضوع در افزایش کامنت در اینستاگرام مهم است که پست‌های خود را در محتمل‌ترین زمان آنلاین بودن مخاطبین ارسال کنید. با اینکار افراد بیشتری پست ارسالی را مشاهده می‌کنند و در نتیجه احتمال بیشتری وجود دارد که الگوریتم اینستاگرام پست موردنظر را در بالای فید کاربران قرار دهد. برای یافتن زمانی که مخاطبین بیشتری آنلاین هستند می‌توان روش‌های مختلفی را به کار گرفت؛ آنالیز بازخورد پست‌های قبلی و استفاده از ابزارهای مخصوص این کار از جمله راه های افزایش بازدید پست در اینستاگرام و همچنین افزایش کامنت در اینستاگرام محسوب می‌شوند.

 

به کارگیری هشتگ‌

روش های افزایش کامنت در اینستاگرام / Tips to Get More Instagram Comments

با به کارگیری هشتگ‌های مناسب و مرتبط با پست می‌توان دامنه مخاطبین پست ارسالی را افزایش داد؛ زیرا در این صورت پست ارسالی علاوه بر دنبال کنندگان پیج موردنظر در معرض دید دنبال کنندگان آن هشتگ‌ها نیز قرار می‌گیرد. علاوه بر این، استفاده از هشتگ‌های مرتبط و پرطرفدار یکی از بهترین راه های افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام است. برای اطلاع از هشتگ‌های پرطرفدار، برنامه‌ها و سایت‌های رایگانی وجود دارند که می‌توان به راحتی از آن‌ها با هدف افزایش کامنت در اینستاگرام استفاده کرد.

 

پست گذاشتن مکرر و منظم

کمیت پست‌های ارسالی علاوه بر کیفیت آن‌ها برای افزایش کامنت در اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. از طرفی اگر برای مثلا تنها یکبار در ماه پستی ارسال شود، درصد مشارکت مخاطبین پایین می‌آید. اما از طرف دیگر اگر یکسره و پشت هم پست ارسال شود، مخاطب ممکن است آزرده شده و دیگر پیج موردنظر را دنبال نکند. بنابراین، برای ایجاد توازن در ارسال پست و افزایش کامنت در اینستاگرام بایستی جدول زمانی مناسبی تهیه شود که در این زمینه می‌توان از ابزارهایی مانند Hootsuite و HeyOrca استفاده کرد.

 

خرید کامنت اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام کامنت بیشتری دریافت کنیم؟

از دیگر راه های افزایش کامنت در اینستاگرام می‌توان به خرید کامنت از سایت‌ها و برنامه‌های معتبر اشاره کرد. کاربران اینستاگرام به پست‌هایی که پر از کامنت بوده و پرطرفدار به نظر می‌رسند، توجه بیشتری نشان می‌دهند. با افزایش کامنت در اینستاگرام، درصد تعاملات و مشارکت کاربران با پیج موردنظر بالاتر می‌رود که این مسئله خودبخود موجب شده تا الگوریتم اینستاگرام آن را بیشتر در معرض دید قرار دهد.

برای افزایش بازدید اینستاگرام و دستیابی به نتایج بلند مدت بایستی در به کارگیری روش‌های مذکور تداوم و استمرار داشته باشید. از هر فرصتی برای افزایش مشارکت مخاطبین خود نهایت استفاده را ببرید تا نکات ارزشمند بالا تاثیرگذار باشند. شما در این باره چه فکر می‌کنید؟ چگونه در اینستاگرام کامنت بیشتری دریافت کنیم؟ چه روش‌هایی برای افزایش بازدید اینستاگرام می‌شناسید؟ نظرات خود را در کادر پایین صفحه با پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022