برخی بازی های PS5 برای پلی استیشن 4 نیز منتشر می شوند!

Horizon Forbidden West و Spider-Man: Miles Morales برای پلی استیشن 4
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سونی هوای کاربران نسل هشتم را دارد و اعلام کرد بازی‌های Horizon Forbidden West و Spider-Man: Miles Morales برای پلی استیشن 4 نیز منتشر می‌شوند.

سونی طی تاییدیه‌ای اعلام کرد برخی بازی‌هایی که پیش از این فقط برای انتشار در پلی استیشن 5 برنامه ریزی شده بودند، برای پلی استیشن 4 نیز منتشر می‌شوند. سونی شب گذشته انبوهی از بازی‌ها را معرفی کرد و این درحالی بود که بازی Horizon Forbidden West در این مراسم حضور نداشت. به نظر می‌رسد استودیو توسعه‌دهنده، Guerilla Games، تصمیم گرفته اطلاعات بیشتری را از این بازی در مراسم به نمایش نگذارد. با این حال، اطلاعاتی هیجان انگیز پس از پایان مراسم رونمایی پلی استیشن 5 به گوش طرفداران رسید. طی پستی در وبلاگ پلی استیشن، انتشار بازی Horizon Forbidden West، بازی Sackboy: A Big Adventure و همچنین بازی Spider-Man: Miles Morales برای پلی استیشن 4 تایید شد.

بازی Horizon Forbidden West برای PS4

مراسم رونمایی پلی استیشن 5 بسیار پربار بود و طرفداران پاسخ بسیاری از پرسش‌هایشان را که مدت زیادی انتظارشان را می‌کشیدند دریافت کردند. البته که بزرگترین اخبار، قیمت و زمان عرضه پلی استیشن 5 بود. طی این مراسم قیمت نسخه استاندارد پلی استیشن 5 معادل 499 دلار و قیمت نسخه دیجیتال 399 دلار اعلام شد. در این مراسم سیلی از بازی‌ها برای پلی استیشن 5 معرفی شدند، ولی اطلاعات زیادی درباره Spider-Man: Miles Morales برای پلی استیشن 4، Horizon Forbidden West و Sackboy: A Big Adventure طی مراسم وجود نداشت.

مدتی کوتاه پس از اتمام مراسم رونمایی، سونی طی پستی در وبلاگ پلی استیشن، انتشار بازی‌های تایید شده برای پلی استیشن 5، شامل Horizon Forbidden West، بازی Sackboy: A Big Adventure و Spider-Man: Miles Morales برای پلی استیشن 4 را تایید کرد. پست رسمی سونی به این شکل بود:

ما مطلعیم که جامعه بازیکنان پلی استیشن 4 در زمان‌های متفاوتی به پلی استیشن 5 مهاجرت می‌کنند و مفتخریم که انتشار نسخه پلی استیشن 4 برخی از بازی‌های اختصاصی‌مان را اعلام کنیم. بازی Horizon Forbidden West، بازی Sackboy: A Big Adventure و Spider-Man: Miles Morales برای پلی استیشن 4 نیز منتشر می‌شوند.

بازی Spider-Man Miles Morales برای پلی استیشن 4

این پست همچنین نشان می‌دهد که گرچه شما برای تجربه کامل این بازی‌ها باید از مشخصات و ویژگی‌های نسل نهمی پلی استیشن 5 بهره ببرید، ولی می‌توانید آن‌ها را بطور کامل بر روی پلی استیشن 4 بازی کنید. در کنار این اطلاعات، تایید شد که نسخه دیجیتالی این بازی‌ها، قابلیت ارتقا رایگان به نسل نهم را شامل می‌شوند و نسخه فیزیکی آن‌ها با حالت ارتقا رایگان به Ultra HD Blu-Ray disc drive برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شوند. پس فارغ از اینکه بازیکنان نسخه فیزیکی یا دیجیتالی این بازی‌ها را تهیه کنند، می‌توانند تجربه آن‌ها را بر روی پلی استیشن 5 نیز داشته باشند. این اخبار، اخباری فوق‌العاده برای کسانی‌ست که در زمان عرضه قدرت یا فرصت خرید پلی استیشن 5 را ندارند.

سخن پایانی

ناگفته نماند که تصمیم سونی مبنی بر اعلام نکردن این اطلاعات مقداری مشکوک است و از طرفی گمان می‌رود که شرکت سونی قصد نداشت حواس‌ها از موضوع اصلی که پلی استیشن 5 باشد، پرت شوند. تمرکز بر روی بازی‌هایی که بطور اختصاصی برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شوند، بدون شک عطش طرفداران را برای خرید این کنسول نسل نهمی افزایش می‌دهد. با این حال دارندگان پلی استیشن 4 که قصد خرید کنسول جدید را در زمان عرضه ندارند، فرصتی خوب برای استفاده بیشتر از نسل هشتم و تجربه بازی‌هایی خارق‌العاده را دارند. نظر شما چیست؟ آیا سیاست‌های سونی می‌تواند بازیکنان بیشتری را جذب خود کند؟

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401