شایعاتی جدید مبنی بر احتمال انتشار دنباله بازی Dragon’s Dogma

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طی شایعات اخیر شرکت کپکام در حال کار بر روی دنباله بازی Dragon’s Dogma است، ولی بدلیل سیاست‌های عجیب این شرکت ما اطلاعات زیادی در این رابطه نداریم.

به احتمال قوی یکی از بازی‌های پرطرفدار پلی استیشن 3 ممکن است به همراه یک دنباله برای پلی استیشن 5 منتشر شود. همان بازی که برای ایکس باکس 360 منتشر شده، برای ایکس باکس سری ایکس نیز احتمالا منتشر شود، ولی در این میان مسئله‌ای مهم وجود دارد. زمانی که شرکت توسعه دهنده بازی Capcom باشد، شما هرگز نمی‌دانید که این بازی چیست. شرکت کپکام برای قراردادهای متعدد برای عرضه بازی‌های اختصاصی پلی استیشن شناخته شده است. یکی از عناوین برجسته بازی Street Fighter 5 است که هنوز برای کنسولی به غیر از پلی استیشن 4 منتشر نشده است.

بدون شک شما در عجبید که این بازی اسرار آمیز چیست؟ طبق اخبار اخیر بازی Dragon’s Dogma 2 به عنوان دنباله بازی Dragon’s Dogma بزودی معرفی می‌شود. طی توییتی، کاربری معتبر با نام Dusk Golem احتمال می‌دهد که شرکت کپکام دنباله بازی Dragon’s Dogma را معرفی کند. این کاربر بطور مستقیم به این نکته اشاره نمی‌کند، ولی طبق گفته او شواهدی قوی وجود دارد که شرکت کپکام در حال کار بر روی دنباله بازی Dragon’s Dogma است.

دنباله بازی Dragon's Dogma

Dusk Golem در توییتر نوشت:

من نمی‌خواهم کسی باشم که با اطمینان کامل و مستقیم این حرف را می‌زند، ولی شخص هیدئاکی ایتسونو، طراح بازی‌های شرکت کپکام، گفته که می‌خواهد بازی Dragon’s Dogma 2 ساخته شود و اگر بازی Devil May Cry 5 به انتشار رسیده، پس احتمال ساخت دنباله بازی Dragon’s Dogma نیز وجود دارد. ایتسونو افزود که DMC5 موفق بود و همچنین گفت که او بر روی یک بازی که DMC نیست کار می‌کند و بطور اتفاقی یک انیمه از بازی Dragon’s Dogma ساخته شده است.

البته فراموش نکنید که نباید به این شایعات دامن زد؛ زیرا هیچ چیز در حال حاضر رسمی نیست، ولی با این حال همه چیز با عقل جور در می‌آید. اگر می‌خواهید یک بازی را دوباره منتشر کنید و سپس یک انیمه از آن بسازید، بنظر راه دنباله سازی یک بازی را طی کرده‌اید. تا بدین لحظه شرکت کپکام هیچ عکس‌العملی نسبت به این شایعات نداشته و با توجه به سیاست‌های بسته شرکت کپکام، عکس‌العمل نشان دادن به چنین شایعاتی تقریبا بعید است. بدون شک ما منتظر اخبار جدید هستیم و شما را از اخبار این بازی دوست داشتنی مطلع می‌کنیم.

سخن پایانی

آیا شما بازی Dragon’s Dogma را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما درباره بازی‌ها و سیاست‌های بسته شرکت کپکام چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022