اطلاعاتی جدید درباره بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War

بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بالاخره از اطلاعاتی جدید درباره یکی از مهم‌ترین دلایل فروش سری بلک اپس رونمایی شد. یوتیوبری نزدیک به اکتیویژن (Activision) توضیحاتی جدید درباره بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War برای ما دارد.

پس از مدت‌ها انتظار و البته اشاراتی کوچک، شرکت‌های تری آرک و اکتیویژن شروع به رونمایی از عنوان بعدی خود یعنی Call of Duty: Black Ops Cold War در هفته‌های اخیر کردند، ولی هنوز یک بخش از بازی‌ست که ما اطلاعات زیادی درباره‌اش نداریم و آن بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War است. این بازی ساخته شرکت تری آرک است، پس بخش زامبی یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین بخش‌های این بازی خواهد بود. با این حال تا بدین لحظه اطلاعات زیادی در این باره عرضه نکرده‌اند.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War Zombies

البته یوتیوبری معتبر و از اعضای نزدیک به اکتیویژن با نام TheGamingRevolution پیش آمد و طی ویدیویی حدودا 30 دقیقه‌ای از شنیده‌های خود درباره نقشه‌های جدید بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War ، اسلحه‌ها، پرک‌ها، دشمنان، رئیس‌ها و بسیاری اطلاعات دیگر صحبت کرد. لازم به‌ذکر است که ویدیو به‌دلیل نقض حق کپی‌رایت شرکت اکتیویژن، از طرف یوتیوب حذف شد.

تمرکز اصلی این ویدیو برروی نقشه‌های موجود است. به‌گفته او شش نقشه در بازی تا به حال ساخته شده است. دو نقشه شامل نقشه قدیمی و معروف Nacht der Untoten، یکی نقشه کلاسیک و دیگری نقشه توسعه یافته که فضاهای خارج سنگر را نیز در بر می‌گیرد. دیگر نقشه‌ها شامل نقشه‌ای در برلین و به احتمال قوی نسخه بازسازی شده Kino der Toten، نقشه‌ای با اسم رمز Giant که بنظر نقشه بازسازی شده Der Riese است، نسخه‌ای متفاوت از TranZit و نقشه‌ای کاملا جدید با نام Die Machine در ویتنام خواهند بود. بنظر می‌رسد که نقشه برلین، Giant و TranZit در بسته‌های الحاقی عرضه شوند.

بازی Call of Duty Nacht der Untoten

در ادامه ما شاهد حالت‌های جدید بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War خواهیم بود. از حیث اسلحه، تجهیزات و دشمنان ما شاهد یک اسلحه مسلسل اشعه‌ای (Ray Rifle) مشابه Ray Gun افسانه‌ای، بازگشت پرک‌های قدیمی، رئیس‌های فوق قوی شامل Pyro Panzer که با جت پک پرواز می‌کند، زامبی شیمیایی و ماشین‌های روسی خواهیم بود. البته تمامی این‌ها ممکن است حقیقت نداشته باشد. ما همیشه اخباری صحیح از TheGamingRevolution شنیده‌ایم، پس حتی اگر این جزئیات عینا در بازی نباشند، بسیار شبیه به گفته‌های او خواهند بود.

همچنین بخوانید :

کلام آخر

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ 13 نوامبر برابر با 23 آبان ماه 1399 برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری، پلی استیشن 4 و 5 منتشر خواهد شد. خاطرات خود را از بخش زامبی Call of Dutyهای پیشین با ما به اشتراک بگذارید. همچنین نظر خود را درباره ویژگی‌های احتمالی بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War به گوش ما برسانید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022