بازی های Abzu و Rising Storm 2 در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شدند

بازی های Abzu و Rising Storm 2
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فروشگاه اپیک گیمز مثل همیشه بازی‌هایی درخور و دوست داشتنی را رایگان کرده است. بازی های Abzu و Rising Storm 2 را می‌توانید طی این هفته رایگان دریافت کنید.

فروشگاه اپیک گیمز از دو بازی رایگان این هفته خود رونمایی کرد. بازی‌های این هفته Rising Storm 2 یک شوتر اول شخص فوق‌العاده که کمتر به‌چشم آمد و بازی سرگرم کننده Abzu که شما را به کاوش در عمق اقیانوس دعوت می‌کند، خواهند بود. حالا بازی های Abzu و Rising Storm 2 در فروشگاه اپیک گیمز کاملا رایگان شده‌اند.

بازی Rising Storm 2 Vietnam

همچنین بخوانید :

بازی Rising Storm 2: Vietnam ادامه‌ای بر نسخه اول این بازی بوده و می‌توان لقب یکی از بازی‌های شوتر تاکتیکال مهم این نسل را به این بازی داد. متاسفانه این بازی آنچنان به‌چشم بازیکنان نیامد. تمرکز اصلی این بازی حالت چند نفره آنلاین بوده و حالت‌هایی مانند Skirmish، حالت Supremacy، حالت Territories و البته بخش داستانی مجزا را شامل می‌شود. اگر بخواهیم به‌گونه‌ای دیگر از این بازی تعریف کنیم، می‌توانیم آن را یک Battlefield در مقیاس کوچک و البته مملو از عملیات تاکتیکی نامید.

بازی Rising Storm 2: Vietnam ابتدا در سال 2017 در فروشگاه استیم منتشر شد و تا به این لحظه برای پلتفرم دیگری منتشر نشده بود. حالا این بازی راه خود را به فروشگاه اپیک گیمز باز کرده و می‌توانید این بازی را بطور رایگان از امروز تا تاریخ 24 مهر ماه دریافت کنید.

بازی Abzu

بازی رایگان بعدی این هفته فروشگاه اپیک گیمز بازی سرگرم کننده و البته آرامش بخش Abzu است. بازی Abzu در سال 2016 مورد ستایش بسیاری از منتقدین و کاربران قرار گرفت. شما در بازی Abzu در نقش یک غواص به عمق اقیانوس رفته و دنیای زیر آب، موجودات و گیاهان خارق‌العاده دریایی را در اعماق اقیانوس مشاهده می‌کنید. پس از پیشرفت در بازی، شما مناطقی تازه را بازگشایی کرده و بدون شک با موجودات جدیدی رو به رو می‌شوید. در حین جستجوهایتان ممکن است با منابعی که زندگی اقیانوس‌ها و موجوداتش را به‌خطر می‌اندازد نیز رو به رو شوید.

بازی ‌های Abzu و Rising Storm 2 هر دو تا روز 24 مهر ماه رایگان بوده و می‌توانید این بازی‌ها را دریافت کنید. وظیفه خود دانستیم به شما اطلاع دهیم که پس از روز 24 مهر ماه، یعنی از آغاز روز 25 مهر ماه بازی‌های Amnesia: A Machine for Pigs و Kingdom: New Lands در فروشگاه اپیک گیمز رایگان خواهند شد که بدون شک از نو شما را مطلع می‌سازیم.

آیا شما بازی های Abzu و Rising Storm 2 را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022