نسخه بعدی بازی Battlefield در پایان سال 2021 منتشر خواهد شد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طرفداران سری بازی Battlefield حداقل یک سال دیگر باید منتظر بمانند. به گفته EA نسخه بعدی بازی Battlefield مانند هیچ یک از نسخه‌های پیشین نیست.

مدیر اجرایی ارشد شرکت EA، آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson) طی آخرین مصاحبه خود از برخی بازی‌های سال مالی 2021 رونمایی کرد. به گفته او آن‌ها قصد انتشار حداقل هشت عنوان مختلف شامل Need for Speed، Battlefield و دیگر فرنچایزهای مهم خود را دارند. او همچنین از انتشار نسخه بعدی بازی Battlefield در تعطیلات کریسمس سال 2021 خبر داد.

اندرو ویلسون درباره نسخه بعدی بازی Battlefield گفت:

تیم DICE در حال توسعه نسخه‌ای از سری Battlefield در مقیاسی‌ست که تا به حال از این سری ندیده‌ایم. پیشرفت‌های فنی کنسول‌های جدید به تیم ما اجازه پیاده سازی دیدی نو از نسل جدید را در بازی ما می‌دهد. ما به کنسول‌ها دسترسی داریم و آن‌ها و البته بازی را در فضای درون شرکت بررسی کرده‌ایم. ما جامعه بازیکنان را در این بررسی‌ها نیز وارد کرده و آن‌ها نظرات بسیار خوب و فوق‌العاده‌ای را به گوش تیم توسعه دهنده رسانده‌اند. نسخه بعدی بازی Battlefield در تعطیلات کریسمس سال 2021 منتشر خواهد شد و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی را در بهار پیش‌رو در اختیار شما قرار دهیم.

Battlefield V بتلفیلد وی

هنگامی که درباره سرمایه‌گذاران بازی Battlefield از آقای ویلسون پرسیده شد، او سعی کرد اطلاعات بیشتری درباره روند پیشرفت بازی در اختیار ما قرار دهد. او در ادامه گفت:

من پیش‌تر گفتم که ما در حال بررسی بازی درون فضای شرکت هستیم. در همین حال برخی از بازیکنان جامعه Battlefield نیز به ما کمک کرده و نظراتشان را به گوش ما می‌رسانند. من هفته پیش به شخصه عضوی از تیم بررسی بودم. ما تمام استودیو را پیرامون توسعه نسخه بعدی بازی Battlefield گرد آورده‌ایم. ما یک سال اضافه برای توسعه این بازی زمان در نظر گرفته‌ایم.

می‌خواهیم مطمئن شویم که یک بازی نسل نهمی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهیم. استودیو DICE یکی از مستعدترین استودیوهای این سیاره بوده و با کمک و رهبری تیم EA و همچنین آقای دیوید راتر (David Rutter) که سرویس‌های لایو را به خوبی می‌شناسد توانسته‌ایم به این درجه برسیم. ما افراد مستعدی که ما به ایمان دارند را از سراسر این صنعت جمع‌آوری کرده‌ایم و به خود اعتماد داریم که قدرت انتشار بازی در سال آینده را داریم. پس منتظر اطلاعات بسیاری در ماه‌های پیش‌رو باشید.

NFS Hot Pursuit Criterion

همچنین بخوانید :

همانطور که در سال‌های پیش مشاهده کردیم، نسخه جدید بازی Battlefield با اختلاف دو سال از نسخه پیشین منتشر می‌شد. این اختلاف سه ساله برای انتشار نسخه بعدی، نوید انقلابی عظیم در این سری بازی پر طرفدار را می‌دهد. آقای اندرو ویلسون درباره بازی Need for Speed نیز سخنانی برای ما داشت. توسعه نسخه بعدی بازی Need for Speed برعهده استودیو Criterion Games خالق بازی‌های Need for Speed Most Wanted 2012 و Need for Speed Hot Pursuit بوده و به‌گفته آقای ویلسون تغییرات بزرگی، به‌خصوص از لحاظ گرافیکی در انتظار این بازی‌ست.

هنوز مشخص نیست که این دو بازی مخصوص کنسول‌های نسل نهمی خواهند بود یا برای نسل هشتم نیز منتشر می‌شوند. با این حال آقای ویلسون کنسول‌های نسل نهم را بارها تحسین کرد. با توجه به سخنان گفته شده، شرکت EA به‌سختی در حال توسعه نسخه بعدی بازی Battlefield است که می‌تواند مهم‌ترین بازی این شرکت در سال 2021 باشد. در کنار این دو بازی، ما شاهد شش بازی دیگر از طرف تیم EA خواهیم بود.

جمع بندی

شما چه انتظاراتی از نسخه بعدی بازی‌های EA دارید؟ فکر می‌کنید چه پیشرفت‌هایی با ظهور نسل نهم ایجاد شود؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022