احتمال انتشار بازی Resident Evil 4 برای VR وجود دارد

رزیدنت اویل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اخبار جدید شرکت کپکام حاکی از آن است که بازی 4 Resident Evil برای VR (هدست‌های واقعیت مجازی) منتشر می‌شود.

برای طرفداران سری Resident Evil زمان بسیار هیجان‌انگیزی است. در حالی که نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 که اوایل امسال منتشر شد، هنوز در ذهن بازیکنان تازگی دارد. آینده قول بازی جدیدی در قالب Resident Evil Village را داده که برای نسل بعدی سیستم‌ها طراحی شده ‌است. گرچه طبق یک خبر تازه افشا شده، این بازی محبوب ممکن است برای اولین بار در حالت واقعیت مجازی ارائه شود.

بازی Resident Evil کمک کرد که مجموعه بازی‌های دنباله‌دار حتی بیشتر از قبل معروف شوند و توجه‌ها را معطوف به سمت بازی‌هایی کرد که سبک دلهره‌آور و اکشن‌تری نسبت به بازی‌های ترسناکی که پیش از آن‌ها منتشر می‌شد، داشتند. در حالی که طرفداران منتظر اخباری از نسخه پرقدرت و بازسازی شده Resident Evil 4 هستند تا ردپای نسخه RE 2 و RE 3 را دنبال کنند، مدارک جدیدی نیز درباره نسخه واقعیت مجازی وجود دارد.

Resident Evil 4 هدست

همچنین بخوانید :

اخیرا اطلاعات زیادی از کپکام توسط هکرهایی که به اطلاعاتی راجع به ایمیل‌های کمپانی بازی و فایل‌های سرورهای داخلی شرکت دسترسی پیدا کردند، درز کرده است. بعضی از آن اطلاعات پیش‌تر در سطح اینترنت منتشر شدند و توسط دیتا‌ماینرها و طرفداران کپکام به دقت بررسی شده‌اند. یکی از اخباری که امروز منتشر شده، این است که بازی Resident Evil 4 برای VR به صورت انحصاری برای هدست‌های Oculus در دست توسعه قرار دارد.

یک نمودار انتشار نشان می‌دهد که Resident Evil Village و Resident Evil 4 برای VR هر دو در طول سال 2021 منتشر می‌شوند. برای انتشار Resident Evil 4 برای VR احتمالا ماه آوریل معین شده است. البته از آنجایی که اطلاعات افشا شده هنوز از سوی Capcom تایید نشده‌اند، نمی‌توان از تاریخ انتشار Resident Evil 4 یا حتی از وجود آن مطمئن شد؛ مگر تا زمانی که توسعه‌دهنده این موضوع را تایید کند.

احتمالا مهم‌ترین چیزی که درباره آن شک و تردید وجود دارد، انتشار نسخه واقعیت مجازی Resident Evil 4 در اوایل سال 2021 است. انتشار Resident Evil Village هنوز تاریخ انتشار دقیقی نداسته و فقط تاریخ کلی 2021 برای آن ذکر شده‌ است.

resident evil 4 برای واقعیت مجازی

گرچه به لحاظ تئوریک امکان پورت نسخه موجود از Resident Evil به Oculus در یک زمان کم وجود دارد، این احتمال بیشتر است که یک نسخه بازسازی شده از Resident Evil 4 در حال توسعه باشد و همان به نسخه VR تبدیل شود. گرچه به دلیل این‌که هنوز خبری از آن بازی اعلام نشده است، این ادعاها می‌توانند شک برانگیز باشند.

البته لازم به ذکر است که این اولین باری نخواهد بود که کپکام دو عنوان بزرگ از Resident Evil را در یک سال منتشر می‌کند. انتشار یک نسخه بازسازی شده یا پورت کردن بازی، در کنار پیشبرد سری اصلی نیز، امکان‌پذیر است. در هر حال اگر این خبر صحت داشته باشد، اتفاق جالبی‌ست که کپکام تصمیم گرفته منحصرا با Oculus همکاری کند، به جای PSVR که Resident Evil 7 برای آن منتشر شده بود.

جمع بندی

نظر شما در رابطه با انتشار بازی Resident Evil 4 برای VR چیست؟ آیا این بازی در همکاری Oculus می‌تواند موفق عمل کرده و رضایت کاربران را جلب کند؟ با نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022