اخبار لو رفته از کپکام نوید بازی Resident Evil Outbreak یا 3 Revelations را می‌دهند!

Resident Evil
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

اخبار لو رفته کپکام در عین خوشحالی برای طرفدران، باعث ناراحتی شرکت کپکام است و در این بین خبر از بازی Resident Evil Outbreak به‌گوش می‌رسد.

طی هفته‌های اخیر اخبار لورفته فراوانی پیرامون شرکت کپکام (Capcom) شنیده‌ایم. این اخبار لورفته نشان‌دهنده چندین و  چند بازی برای سال‌های آینده این شرکت هستند و متاسفانه اطلاعات برخی از کارمندان این شرکت نیز درخطر است. این گزارشات فراتر از یک سری اخبار لورفته عادی بوده و مردم به اطلاعات زیادی از این شرکت دست یافته‌اند. ولی نکته‌ای که بسیاری بر آن تکیه کرده‌اند، نام بازی Resident Evil Outbreak بوده و بسیاری معتقدند که نسخه ریمیک این بازی به‌زودی معرفی می‌شود. در این میان، یکی از نزدیکان شرکت کپکام وارد این بحث داغ شده است.

بازی Resident Evil Outbreak

اگر با سری Resident Evil Outbreak آشنایی ندارید، این سری در اصل زیرمجموعه بازی Resident Evil بوده که برای کنسول پلی استیشن 2 منتشر شد. گرچه شما می‌توانستید این سری را به‌طور تک‌نفره بازی کنید، ولی هدف اصلی آن‌ها بازی شدن به‌صورت گروهی و گشت و گذار میان اتفاقات راکون سیتی بود. داسک گولم (Dusk Golem) از نزدیکان شرکت کپکام که در سال جاری بازنشسته شد، برگشته تا این جریانات را بررسی کرده و برخی مسائل را روشن کند. زمانی که از او درباره بازی پرسیده شد، او گفت:

در حقیقت بازی Revelations 3 است و نه Outbreak 3. فعلا بیش از این نمی‌توانم چیزی بگویم.

این درحالی‌ست که سری Revelations یک زیرمجموعه دیگر از بازی Resident Evil است که رابطه بیشتری با داستان اصلی بازی دارد. اولین نسخه این بازی اتفاقات میان Resident Evil 4 و Resident Evil 5 را پوشش داده و نسخه دوم این سری نیز شامل داستان‌های میانی Resident Evil 5 و Resident Evil 6 است و برخی از شخصیت‌های داستان اصلی بازی که کم‌تر به آن‌ها پرداخته شده بود را به‌همراه چهره‌هایی جدید وارد این بازی کرد.

بازی Resident Evil Revelations

همچنین بخوانید :

متاسفانه داسک گولم اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار نداد، پس ما نمی‌دانیم که Resident Evil Outbreak تنها یک کد رمزی درون شرکتی بوده یا بازی Revelations 3 به‌گونه‌ای به بازی Resident Evil Outbreak بست پیدا می‌کند. گرچه داسک گولم تاریخچه خوبی در اخبار لورفته دارد، ما باید این اخبار را به‌دید شایعه و اخبار لورفته ببینیم. تابدین لحظه بیشترین تمرکز شرکت بر روی بازی Resident Evil Village است که به‌احتمال قوی در ماه آوریل سال آینده میلادی برابر با اواسط فروردین تا اواسط اردیبهشت سال 1400 منتشر می‌شود. همچنین به‌احتمال زیاد گزارشات تکمیلی درباره این خبر را حداقل تا پس از انتشار بازی Resident Evil Village دریافت نخواهیم کرد.

جمع بندی

آیا شما سری بازی Resident Evil Outbreak یا Revelations را تجربه کرده‌اید؟ شما فکر می‌کنید که شرکت کپکام کدام سری را توسعه می‌دهد؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها