نسخه بعدی بازی Metro برای نسل نهم در دست توسعه است

Metro Exodus
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به‌نظر نسخه بعدی بازی Metro حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و استودیو سازنده قصد دارد برای اولین بار در این سری وارد بخش آنلاین چندنفره شود.

استودیو 4A Games درکنار معرفی بازی Metro Exodus برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، درباره نسخه بعدی بازی Metro نیز صحبت کرد. استودیو 4A Games طی پستی در وبلاگ خود از توسعه نسخه بعدی بازی Metro برای کنسول‌ها نسل نهم و رایانه‌های شخصی خبر داد و به گفته آن‌ها نسخه بعدی از تغییراتی کامل و بنیادین در موتور گرافیکی بازی و ساختارهای جدید به‌منظور استفاده از قدرت، حافظه و سخت افزاری که از قابلیت Ray Tracing پشتیبانی می‌کنند، بهره می‌برد.

عنوان Metro 2033

گرچه اطلاعات بیشتری دراختیار ما قرار نگرفت، به گفته توسعه‌دهندگان آن‌ها قصد ارائه یک بخش داستانی تک‌نفره عالی را درسر دارند. درکنار استفاده از تمام نیروی خود برای ساخت بازی‌های بهتر، آن‌ها قصدشان برانگیختن هیجان و انتظار طرفداران برای نسخه بعدی بازی Metro است. درکنار این اطلاعات و طبق سخنان گذشته توسعه‌دهندگان بازی، آن‌ها برنامه‌هایی برای عرضه یک بازی آنلاین چندنفره در دنیایی مانند دنیای Metro دارند. تیم توسعه‌دهنده دراین‌باره افزود:

به‌عنوان یک استودیو کوچک، ما هرگز به آرزوهای خود دست پیدا نکردیم و اکثر ایده‌های ما در مرحله آزمایش اولیه باقی ماندند، ولی حالا با کمک تجربه تیم Saber Interactive در بازی‌ها آنلاین چندنفره، ما درصدد یافتن مفاهیم و ایده‌های بخش آنلاین چندنفره برآمده‌ایم تا شما دنیای Metro را به‌نحوی تازه تجربه کنید.

بازی Metro Last Light

طبق گفته تیم توسعه‌دهنده آن‌ها قصد ندارند یک بازی آنلاین چندنفره مانند همه بازی‌های حال حاضر که همه شبیه به‌هم هستند بسازند و هدفشان ساخت یک تجربه کاملا جدید و متفاوت و مختص دنیای Metro است. همچنین آن‌ها اعلام کردند که تیم سازنده بخش آنلاین چندنفره کاملا از تیم بخش داستانی مجزا بوده و هیچگونه تداخلی بایکدیگر ندارند. در ادامه متوجه شدیم که هنوز بسیاری کارهار ناتمام برای این تیم وجود دارد. تیم 4A Games در ادامه افزود:

تمام این سخنان به این معنا نیست که نسخه بعدی بازی Metro تنها شامل بخش آنلاین چندنفره خواهد بود یا هردو بخش داستانی و بخش آنلاین چندنفره در یک بازی منتشر خواهند شد. ما هنوز درحال برنامه‌ریزی هستیم، ولی این را بدانید که ما تمرکز اصلیمان برروی بخش داستانی بوده و به تجربه داستان محور دنیای Metro که طرفداران می‌شناسند و به آن عشق می‌ورزند پایبند هستیم.

جمع بندی

به‌طور کلی، چه طرفدارا بخش داستانی باشید یا طرفدار بخش آنلاین چندنفره، سری بازی Metro برای شما برنامه‌هایی دارد و ما انتظار داریم که در ماه‌های پیش‌رو بیشتر از آن‌ها مطلع شویم. شما سری بازی و البته نسخه بعدی بازی Metro را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ فکر می‌کنید این سری بازی می‌توانید موفق‌تر از سال‌های پیش ظاهر شود؟

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400