بازی شوتر اول شخص Creative Assembly در دست توسعه است

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بالاخره و پس از حدود دوسال اخباری تازه از بازی شوتر اول شخص Creative Assembly شنیده شد که بسیار امید‌بخش واقع شده‌اند.

مدت زمان زیادی بود که از بازی شوتر اول شخص Creative Assembly که دوسال و نیم پیش طی ارائه یک آگهی استخدامی متوجه آن شده بودیم خبری نداشتیم. استودیو Creative Assembly که در شهر هورس‌هام (Horsham) بریتانیا واقع شده، به‌لطف دودهه توسعه سری بازی استراتژیک Total War بسیار پرطرفدار و معروف است. این استودیو در اوایل سال 2019 خبر توسعه یک بازی شوتر اول شخص را تایید کرد و درعین حال بخش‌هایی از این بازی را برای کارگردان معروف آقای نیل بلامکمپ (Neil Blomkamp) به‌نمایش درآورد.

Creative Assembly

پس از این تاییدیه، تقریبا برای دوسال هیچگونه اخباری درباره این بازی شنیده نشد و به‌اعتقاد بسیاری استودیو خالق اثر با مشکلاتی در روند توسعه بازی مواجه شده‌اند. با این حال طی مصاحبه اخیر آقای تیم هیتن (Tim Heaton)، رئیس ارشد بخش اروپایی سگا با وبسایت GameIndustry ما شاهد تاییدیه آقای هیتن مبنی‌بر ادامه توسعه بازی شوتر اول شخص Creative Assembly بودیم. او در ادامه افزود که این تیم درصدد تشکیل تیم‌های جدید و عرضه IP‌های جدید است و این خبر، خبری کاملا تازه در دنیای بازی‌های ویدیویی به‌حساب می‌آید. او به‌طور دقیق گفت:

هریک از استودیوهای ما اثر اختصاصی خود را دارند و تابدین لحظه همه آن‌ها به‌بلوغ رسیده و به‌قدر کافی بزرگ هستند، پس کاری که حال در تلاشیم تا پیش ببریم، ساخت و عرضه IPهای جدید است. بازی شوتر اول شخص Creative Assembly در راه بوده و آن‌ها درحال افزایش نیرو و ساخت IP جدید هستند. استودیوهای داخلی ما دو استراتژی را پیش می‌گیرند که شامل «با چیزی که داری بیشتر کار کن« و «به IPهای جدید فکر کن» می‌شوند.

سری بازی Total War Series

متاسفانه هنوز اطلاعات خاصی درباره بازی نداریم. بزرگ‌ترین بازی این استودیو به‌غیر از سری Total War، عنوان Alien: Isolation است، ولی محصول بعدی این استودیو به‌نظر یک IP کاملا جدید بوده و با این حساب نمی‌تواند دنباله یا ادامه‌دهنده راه Alien Isolation باشد و ازسوی دیگر، تبدیل یک بازی ترسناک به یک بازی شوتر بدون شک باعث ناامیدی طرفداران خواهد شد.

باتوجه به اینکه بازی بعدی Creative Assembly برای سال‌ها در دست توسعه بوده، ما انتظار داریم که هرچه زودتر با این بازی روبه‌رو شویم. ما فکر می‌کنیم که مراسم The Game Awards به‌تاریخ 10 دسامبر، برابر با 20 آذرماه زمان مناسبی برای معرفی کامل این بازی باشد. آیا شما بازی‌های پیشین این استودیو را تجربه کرده‌اید؟ فکر می‌کنید بازی شوتر اول شخص Creative Assembly قدرت مقابله با بزرگان این سبک یعنی Call of Duty و Battlefield را دارد؟ نظرات خود را باما به‌اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022