کارگردان Just Cause استودیوی جدید خود را با نام Liquid Swords تاسیس کرد

Liquid Swords Studios
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

استودیو جدید کارگردان Just Cause پس از یک سال دوری او از صنعت بازی سازی در شهر استکهلم سوئد تاسیس شده و شروع به‌کار می‌کند.

سال‌های اخیر برای یکی از موسسان استودیو Avalanche یعنی آقای کریستوفر ساندبرگ (Cristofer Sundberg) سال‌هایی متفاوت بودند. این استودیو در سال 2018 توسط شرکت دانمارکی Norsk Film خریداری شد و پس از آن استودیو Avalanche سه بازی Just Cause 4، Rage 2 و IP جدید خود بانام Generation Zero را منتشر کرده و همچنین به سه استودیو کوچک‌تر تقسیم شده است. بااین حال آقای ساندبرگ در ادامه همراه آن‌ها نخواهد بود تا آینده آن‌ها را تماشا کند.

ساندبرگ در سال 2019 از استودیو Avalanche جدا و به‌تازگی طی توییتی از تاسیس استودیو جدید خود بانام Liquid Swords خبر داد. نماد استودیو جدید کارگردان Just Cause شمایل تاریک شخصی در زیر یک چتر را نشان می‌دهد. شخص آقای ساندبرگ اطلاعات بیشتری درباره این استودیو در اختیارمان نگذاشت، ولی کمی پس از این توییت، حساب رسمی توییتر استودیو Liquid Swords اعلام کرد که در اوایل سال 2021 اطلاعاتی جدید دردسترس عموم قرار می‌گیرد. آن‌ها همچنین اعلام کردند که انبوهی انفجار و دیوانگی را وارد دنیای بازی‌های ویدیویی می‌کنند.

Just Cause 4

در ادامه و طی کنفرانسی مرتبط با استودیو جدید کارگردان Just Cause اندک اطلاعاتی به‌دست ما رسید. این استودیو مانند Avalanche تمرکزش برروی بازی‌های جهان باز، اکشن و انفجارهای بزرگ است. همچنین به عباراتی مانند «تجربه قابل اشتراک» و «لحظات خاطره انگیز» نیز اشاره شد که به‌نظر نشان از بخش آنلاین چندنفره دارد، ولی درهمین حال می‌تواند مفهوم لحظات به‌یاد ماندنی دربخش داستانی بازی را نیز به‌ما برساند. به‌نظر کارگردان بازی Just Cause از این سبک سیر نشده است.

همچنین بخوانید :

ساندبرگ همچنین درباره ذهنیت خود از استودیو Liquid Swords سخن گفت. او به تجربیاتش در استودیو پیشین اشاره داشت و گفت که حالا می‌داند از یک استودیو چه چیزی می‌خواهد. به‌گفته او چیزی که از استودیو Avalanche به‌همراه آورده رویه «دوری از حاشیه و تمرکز برروی توسعه بازی» است. ساندبرگ همچنین اعلام کرد که او به‌دنبال ارائه «تجربه‌های خارق‌العاده» است.

درست مانند استودیو Avalanche، استودیو جدید کارگردان Just Cause نیز در شهر استکهلم سوئد پایه‌ریزی شده، ولی استودیوهایی دیگر در نقاط مختلف کره زمین نیز برپا خواهند شد. تا بدین لحظه هیچ شخص دیگری از اعضای این استودیو معرفی نشده و احتمال حضور برخی از اعضای استودیو Avalanche نیز دور از انتظار نیست. از طرف دیگر ممکن است ساندبرگ دنبال اعضای جدید و شروعی تازه با استودیو Liquid Swords باشد.

Rage 2

استودیو Avalanche بدون ساندبرگ اوضاع جالبی نداشته و مانند گذشته فعال نیست، ولی طی بیانیه‌ای، آن‌ها به توسعه بازی‌های AAA خود مانند Just Cause، Rage و بازی‌های کوچک‌تر خود مانند theHunter و بازی تازه خود یعنی Generation Zero ادامه می‌دهند. آن‌ها درحال حاضر بازی دردست توسعه ندارند، ولی باید منتظر اخبار جدید باشیم.

جمع بندی

شما فکر می‌کنید آینده این دو استودیو چگونه پیش می‌رود؟ فکر می‌کنید استودیو جدید کارگردان Just Cause توانایی رسیدن به موفقیت استودیو Avalanche را دارد؟ نظرات خود را باما به‌اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022