15 بازی رایگان فروشگاه اپیک ، بهترین هدیه کریسمس برای هر گیمر

بازی های فروشگاه اپیک گیمز
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

فرارسیدن روزهای کریسمس برای گیمرها مانند بهشت است. 15 بازی رایگان فروشگاه اپیک بدون شک بهترین هدیه کریسمس برای هر گیمری خواهد بود.

ما طی سال‌های اخیر همیشه شاهد دست و دل‌بازی اپیک گیمز بوده‌ایم، ولی امسال اپیک گیمز پا را چندین قدم فراتر گذاشته و هر گیمری را وسوسه می‌کند. پس از یه‌پایان رسیدن سال 2020، شاید اپیک گیمز موفق شود کمی از خاطرات بد این سال را از ذهن گیمرها پاک کند.

فروشگاه اپیک تصمیم گرفت برای کریسمس 2021 و به‌طور دقیق‌تر روز 17 دسامبر، برابر با 27 آذر سال جاری به‌طور روزانه یک بازی را به‌مدت 24 ساعت رایگان کند. البته شما پس از اضافه کردن این بازی به‌لیست خود، آن را برای همیشه در اختیار دارید و می‌توانید آن را در آینده دانلود و تجربه کنید.

Epic-Games-Store-Featured-

تابدین لحظه هیچ کدام از 15 بازی رایگان فروشگاه اپیک مشخص نشده‌اند و درهمین راستا ما نمی‌دانیم که منتظر چه بازی‌هایی باشیم و نمی‌دانیم که آیا بازی‌های بزرگ جز این بازی‌ها هستند یا خیر. بااین حال ما همیشه فروشگاه اپیک را به رایگان کردن بازی‌های خوب و حتی عالی می‌شناسیم. برخلاف بسیاری رقبا که بازی‌های نه‌چندان قوی را رایگان می‌کنند، فروشگاه اپیک همیشه بازی‌هایی محبوب و دوست‌داشتنی را به‌صورت مجانی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

مانند هر بازی دیگری که پیش‌تر در فروشگاه اپیک رایگان شده، شما برای دریافت این بازی‌ها کار سختی پیش‌رو ندارید و با ساخت یک ایمیل و ساخت حساب کاربری در فروشگاه، قادر به دریافت 15 بازی رایگان فروشگاه اپیک خواهید بود. برخلاف سرویس‌های پلاس در پلی استیشن و گلد در ایکس باکس، بهره‌وری از بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک نیازمند هیچ‌گونه پرداختی نبوده و هر بار که یک بازی رایگان را به‌لیست خود اضافه کنید، آن را برای همیشه نگه خواهید داشت. فروشگاه اپیک در این باره نوشت:

ما درحال آماده‌سازی برای بزرگ‌ترین فروش سال هستیم. تخفیف‌های فروشگاه اپیک از روز 17 دسامبر (27 آذر) شروع خواهند شد و ما بسیاری بازی‌های خوب با تخفیف 75 درصد برای شما داریم و البته این همه چیز نیست. ما درکنار تخفیف‌ها دو هفته متوالی بازی رایگان داریم. بله درست خواندید، هرروز، به‌مدت 15 روز پیاپی بازی‌هایی رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. هر بازی برای 24 ساعت رایگان خواهد بود، ولی پس از دریافت آن، شما برای همیشه صاحب بازی می‌شوید. تعطیلات پیشاپیش مبارک.

کلام آخر

شما فکر می‌کنید چه بازی‌های در لیست 15 بازی رایگان فروشگاه اپیک وجود دارند؟ فکر می‌کنید بازی‌های بزرگی مانند GTA جز این بازی‌ها خواهند بود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
جلال بابالیان
.
27 آذر 1399، 19:41
پاسخ
0
0
اولین بازی که اشتباه دراومد
avatar
سید پویا پورجامی
.
26 آذر 1399، 11:04
پاسخ
0
0
این بازی های برای ایکس باکس هم هست یا فقط برای پی سی است؟
avatar
نیما خدارحمی
.
26 آذر 1399، 12:37
پاسخ
0
0
@سید پویا پورجامی
فقط برای PC و در سرویس Epic
avatar
سروش محمودی نژاد
.
24 آذر 1399، 01:55
پاسخ
0
0
۱۵ بازی رایگان فروشگاه اپیک ، بهترین هدیه کریسمس
avatar
نیما خدارحمی
.
26 آذر 1399، 12:29
پاسخ
0
0
@سروش محمودی نژاد
فقط برای PC و در سرویس Epic
جدول فروش فیلم ها