طبق شایعات سونی در حال بررسی ایده بازسازی Uncharted و God of War است

ریمیک آنچارتد و گاد آف وار
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

یکی ازکارمندان سابق تیم پلی استیشن از ایده بازسازی Uncharted و God of War سخن گفت و به گفته او سونی درحال بررسی این ایده است.

یکی از کارمندان سابق پلی استیشن که در یکی از استودیوهای انحصاری سونی مشغول به‌کار بوده، این روزها توجه دنیای بازی‌های ویدیویی را به‌خود جلب کرده است. طبق سخنان او سونی علاقه‌مند به بازسازی برخی پرچمداران پیشین خود است. طبق گفته او ایده‌شان بازسازی عناوین قدیمی با تکنولوژی امروزی و القای حس نسل جدید به آن‌هاست و کاندیدای احتمالی از طرف او برای بازسازی Uncharted و God of War اعلام شدند.

این شخص که درباره‌اش حرف می‌زنیم آقای مایکل مومبائر (Michael Mumbauer) رئیس سابق استودیو سونی در شهر سن دیگو کالیفورنیاست. او از این اخبار دربرابر کارگردان بازی‌های Twisted Metal و God of War یعنی آقای دیوید جیف (David Jaffe) طی آخرین برنامه آقای جیف بانام Gabbin+Gamin اعلام کرد.

بازسازی بازی گاد آف اوار

آقای مومبائر اعلام کرد که سونی پیش‌تر از او خواسته بود تا گروه‌هایی که برروی کارهای هنری به‌منظور کمک به دیگر استودیوهای سونی فعالیت می‌کنند را تحت نظارت داشته باشد و در پایان و در ادامه نظارت او، پروژه‌ها به‌سمت ریمستر و ریمیک بازی‌ها سوق داده شدند. مومبائر به‌دنبال راه‌اندازی برنامه‌های تلویزیونی به‌منظور گسترش IPها بود که نتوانست به این هدف برسد، پس به‌دنبال ساخت نسخه ریمیک و ریمستر بازی‌ها رفت.

از سمتی دیگر و از آنجایی که رئیس وقت استودیو آقای شاون لیدن (Shawn Layden) بود، زمان‌بندی مهاجرت او به ساخت ریمیک و ریمستر بسیار به‌موقع قلمداد می‌شود و دلیلش را می‌توان علاقه آقای لیدن به ساخت ریمیک و ریمستر بازی‌ها دانست و درهمان دوران بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy منتشر شد. مومبائر علاقه شدیدی به بازسازی Uncharted و God of War داشت که متاسفانه به‌ثمر ننشستند.

بازسازی آنچارتد

همچنین بخوانید :

لازم به‌ذکر است که ایده بازسازی Uncharted و God of War تنها در حد ایده بوده است. بدون شک اگر هر دو عنوان مانند بازی Final Fantasy 7 Remake توسعه داده شوند، به موفقیتی بسیار بزرگی خواهند رسید، ولی متاسفانه هیچ تضمینی از طرف استودیو سونی سن دیگو به‌منظور توسعه نسخه ریمیک این بازی‌ها داده نشده است. همچنین نمی‌دانیم که ایده بازسازی این بازی به‌طور کلی و در سطح استودیو مطرح شده یا خیر.

ورای این مطالب، تیم سونی آن‌چنان مشتاق به توسعه نسخه ریمیک و ریمستر بازی‌هاست که استودیو جداگانه بدین منظور در شهر سن دیگو پایه‌ریزی کرده است. لازم به‌ذکر است که این تیم با بیش از 200 کارمند هنوز درحال فعالیت بوده و درحال حاضر یک بازی جدید در دست توسعه دارند که به اعتقاد بسیاری این بازی نسخه بعدی سری Uncharted خواهد بود. شاید در آینده سونی برای بازسازی Uncharted و God of War سرمایه‌گذاری کند، ولی تابدین لحظه هیچ خبر قطعی در دسترس نیست.

کلام آخر

شما فکر می‌کنید سونی این بازی‌ها را بازسازی می‌کند؟ اگر شما بودید کدام بازی‌های انحصاری سونی را بازسازی می‌کردید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها