سیزن 17 پابجی موبایل + اخبار فصل جدید پابجی

سیزن 17 پابجی موبایل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هم اکنون آپدیت زمستانی بازی پابجی موبایل در حال اجرا می باشد و این آپدیت تا پایان زمستان در دسترس است، همانطور که می دانید این هفته تنها تا پایان زمستان در دسترس بوده و تمامی آیتم هایی که در این آپدیت در دسترس را گرفته اند پس از به پایان رسیدن این آپدیت نیز از دسترس خارج خواهند شد.

در این بین اطلاعاتی در رابطه با سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل منتشر شده که در ادامه قصد دارم در رابطه با آنها صحبت کنم.

سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل بر خلاف قرار است که کمی دیرتر منتشر شود زیرا پابجی موبایل به مناسبت سال نو میلادی یک آپدیت زمستانی برای مدت زمان محدود منتشر کرده است و همین امر باعث شده که سیزن ۱۷ پس از پایان آپدیت در دسترس قرار بگیرد.ما سعی کرده ایم در این مقاله که توسط تیم تحریریه موجو شاپ تهیه شده به جزئیات سیزن هفدهم پابجی موبایل پرداخته است.

سیزن 17 پابجی موبایل

 تاریخ انتشار

تاریخ انتشار سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل ۳۰ دی ماه اعلام شده است که به احتمال زیاد در همین تاریخ سیزن ۱۷ منتشر خواهد شد زیرا پابجی موبایل معمولاً تمامی سیزن های خود را بدون هیچ تاخیری در تاریخ مقرر ای که اعلام می‌کند منتشر خواهد کرد.

در ادامه نگاهی به جوایزی که قرار است در سیزن ۱۷ در دسترس قرار بگیرد خواهیم انداخت.

 جوایز سیزن ۱۷ پابجی موبایل

بیشتر جوایزی که در سیزن ۱۷ در دسترس خواهد بود اسکین های منحصر به فرد هستند که برای اکثر آیتم هایی که در سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل آنها را مشاهده خواهید کرد قرار است یک اسکین جدید در دسترس قرار بگیرد.

فعلا اطلاعات زیادی در رابطه با این جوایز در دسترس نمی باشد اما مختصر اطلاعاتی که به طور رسمی تایید شده اند را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

 اسکین نارنجک

یکی از تغییرات اساسی که شما میتوانید در سیزن ۱۷ مشاهده کنید در هنگام پرتاب نارنجک می باشد، شما متوجه خواهید شد که ظاهری نارنجک تغییر خواهد کرد.

 اسکین کاراکتر

شما می‌توانید اسکین های کاراکتر را به دو روش مختلف از آن خود کنید روش اول این است که پنج بار به سطح gold تایر برسید تا بتوانید این اسکین را به صورت رایگان دریافت کنید و یا این که در ایونت ها شرکت کرده و آنها را به عنوان پاداش و به صورت کاملاً رایگان از آن خود کنید.

 اسکین ماهیتابه

اسکین ماهیتابه نیز که قرار است در سیزن ۱۷ در ظاهر ماهیتابه تغییرات ایجاد شود یکی دیگر از جوایز ویژه سیزن ۱۷ می باشد در واقع این اسکین می‌تواند یک اژدهای دریایی را بر روی ماهیتابه هک کند.

 لباس های جدید

لباس های جدیدی که قرار است در سیزن ۱۷ در دسترس قرار بگیرند به دو دسته تقسیم خواهند شد، یکی از آنها برای کاراکترهای زن مناسب بوده و دیگری برای کاراکترهای مرد!

اطلاعات بیشتری در رابطه با این لباس ها در دسترس نمی باشد.

 اسکین وسیله نقلیه

یکی دیگر از جوایز سیزن ۱۷ اسکین کلاسیک ای می باشد که برای وسایل نقلیه در دسترس قرار خواهد گرفت لازم به ذکر است که این اسکین دارای تم خاکستری می باشد.

 رویال پس

اخبار سیزن 17 پابجی

در رابطه با رویال پس سیزن ۱۷ بازی پابجی موبایل هنوز هیچ اطلاعاتی به طور رسمی تایید نشده است و هر خبری که منتشر شده تنها در حد شایعه می‌باشد اما همانند سایر سیزن های گذشته شما می توانید برای خرید رویال پس و خرید یوسی پابجی موبایل به فروشگاه موجو شاپ مراجعه کنید.

 اسکین اسلحه m416

یک اسکین فوق‌العاده با یک ظاهر بسیار جذاب که دارای تم فیروزه ای مایل به سبز می باشد قرار است که برای این اسلحه در دسترس قرار بگیرد که لازم به ذکر است شما می توانید پس از اینکه ۵ بار به diamond تایر دسترسی پیدا کردید این اسکین را از آن خود کنید.

جمع بندی

اطلاعاتی که در بالا ذکر شد تنها اطلاعاتی است که در رابطه با سیزن ۱۷ در دسترس می باشد به محض این که اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بگیرد و به طور رسمی از سوی پابجی موبایل تایید شود آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در بخش نظرات پلازا با ما همراه باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
Mansour hajizadeh
.
23 دی 1399، 11:19
پاسخ
0
0
ببخشيد چطوري ميتونم سيزن ١٧ پابجي رو دانلود كنم لطفا بهم بگين
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401