بسته شدن وبسایت سری Killzone خبر از پایان راه این بازی می دهد!

Killzone Shadow Fall
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

با مشاهده بسته شدن وبسایت سری Killzone ، به‌نظر این بازی به پایان خود رسیده و دیگر شاهد نسخه‌ای جدید از این سری دوست داشتنی نخواهیم بود.

پس از مهاجرت استودیو Guerilla Games به عنوان جدید خود یعنی بازی Horizon Zero Dawn و البته نسخه پیش‌روی آن که درحال حاضر در دست توسعه است، سری بازی Killzone به گوشه‌ای تاریک فرستاده شد و به‌نظر آینده روشنی حداقل در آینده نزدیک در انتظار این سری بازی نیست که بدون شک بسیاری را ناراحت خواهد کرد. این خبر قدرت خود را از بسته شدن وبسایت سری Killzone و ارجاع شما به صفحه اول وبسایت پلی استیشن درصورت ورود به این وبسایت می‌گیرد.

Killzone Website

طبق خبر وبسایت Video Games Chronicles اگر شما برای وارد وبسایت سری Killzone شوید، با پیام غم انگیز «وبسایت Killzone.com بازنشسته شده است» روبه‌رو شده و در ادامه شما به وبسایت پلی استیشن ارجاع داده می‌شوید. گیمرها و علاقه‌مندان به این سری بازی دیگر قادر به ساخت یا مدیریت تیم‌های خود در بازی Killzone: Shadow Fall نیستند. بااین حال هنوز حالات آنلاین چندنفره، آمار بازی بازیکنان و اطلاعات سیستم رتبه‌بندی بازیکنان بازی‌های Killzone Mercenary و Killzone Shadow Fall در دسترس هستند.

استودیو گوریلا گیمز طی این پیام از تمامی طرفداران برای پشتیبانی و شوقشان در این سال‌ها تشکر کرده است. گرچه این روزها این بازی از دور خارج شده، یکی از بازی‌های مهم کنسول نسل هفتمی سونی یعنی پلی استیشن 3 قلمداد شده و هنگامی که نام این کنسول ذکر می‌شود، نام سری Killzone درکنار God of War، Uncharted و The Last of Us به چشم می‌خورد.

وبسایت Killzone

لازم به‌ذکر است که پلی استیشن نیز این سری بازی را فراموش نکرده و طی نخستین ویدیوی منتشر شده از رابط کاربری پلی استیشن 5 ما شاهد آواتار بازی Killzone هستیم. برخی معتقدند که برخی از اسامی موجود در این ویدیو نیز به بعضی از شخصیت‌های این سری بازی اشاره دارد. با بسته شده وبسایت سری Killzone ، انتظار آینده خوبی برای این سری نداریم. البته با پا گرفتن هرچه بیشتر دنیای بازی‌های ریمیک و ریمستر، می‌توان هنوز به این بازی ایمان داشت و می‌توان گفت به‌طور کامل به پایان خود نرسیده است.

کلام آخر

شما چه فکری می‌کنید؟ فکر می‌کنید این بازی ازنو به لیست بازی‌های در دست توسعه برمی‌گردد؟ یا باید این سری بازی را تمام شده بدانیم؟ منتظر نظرات شما هستیم.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها