رکورد مصرف اینترنت ایرانسل به کمک عادل فردوسی پور و پرسپولیس شکسته شد!

رکورد مصرف اینترنت ایرانسل
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

شرکت ایرانسل اعلام کرد رکورد مصرف اینترنت ایرانسل در روز 29 آذر شکسته شد. به خاطر دارید آن روز چه اتفاقی افتاد که مصرف داده کشور افزایش یافت؟ با نگاهی به تقویم متوجه می‌شوید که عادل فردوسی پور، پرسپولیس و اینستاگرام یکه‌تازان روز 29 آذر بودند.

به گزارش ایرنا، دیروز شرکت ایرانسل در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که حجم مصرف داده روزانه کاربران شبکه اینترنت پرسرعت این شرکت، با عبور از مرز 13.21 پتابایت رکورد جدیدی را در کشور ثبت کرد. برای اینکه عدد 13.21 پتابایت را بهتر درک کنید کافی است آن را اینطور بخوانید: «13 میلیون گیگابایت » طبق گزارشی که روابط عمومی ایرانسل روز 24 دی ماه منتشر کرد، میانگین مصرف روزانه اینترنت مشترکان اینترنت پرسرعت ایرانسل در دوره یک ماهه 17 آذر تا 17 دی ماه 99 حدود 12.64 پتابایت بود که یک رکورد جدید است.

رکورد مصرف اینترنت ایرانسل

نکته قابل تامل اما این بود که رکورد مصرف داده روزانه در روز 29 آذر شکسته شد. حضور عادل فردوسی‌پور در قطر و گزارش مستقیم فینال آسیا در اینستاگرام دلیل اصلی این رکوردشکنی بود. اگر به خاطر داشته باشید  روز 29 آذر رکورد لایو اینستاگرام ایران شکسته شد و دلیل اصلی آن هم شخص عادل فردوسی‌پور بود.

حتما می‌دانید که رکورد لایو اینستاگرام ایران در اختیار لایو مشترک «امیر تتلو و ندا یاسی» بود که توانسته بودند حدود 700 هزار بازدید کننده داشته باشند. اما 29 آذر لایو عادل فردوسی پور از گزارش بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی در صفحه اینستاگرام AFC به 800 هزار بازدیدکننده رسید. برای مشاهده «رکوردهای اینستاگرام» به این صفحه مراجعه کنید.

ویدئو های مرتبط
thumbnail
یک تصفیه کننده هوای خانگی چه چیزهایی را تصفیه می کنید؟ ...
00:06:0124 دی 1399، 11:05
thumbnail
چطور نوشته ای تعلیق آمیز داشته باشیم؟ (زیرنویس فارسی)
00:04:4001 مرداد 1401، 13:30

در این بین، ایرانسل که با رکورد جدیدی در مصرف داده مشترکان خود مواجه شده دلایل اصلی رکوردشکنی اخیر را تغییر الگوی مصرف کاربران در زمان شیوع کرونا، اتصال روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه ملی اطلاعات و بهبود زیرساخت‌های سخت افزاری معرفی کرد. این در حالی‌ست که استفاده بیشتر کاربران از اینستاگرام و حضور چهره‌های محبوبی نظیر عادل فردوسی‌پور در آن پلتفرم قطعا مهم‌ترین دلیل افزایش مصرف داده بوده است.

هنوز «همراه اول» اطلاعات و آماری از میزان مصرف مشترکان خود در روز 29 آذر و دوره زمانی آذر تا دی ماه منتشر نکرده است. اما به قطع می‌توان گفت که همراه اول هم مانند ایرانسل سود فراوانی از استفاده کاربران ایرانی از اینستاگرام برده است. حالا حتما متوجه شده‌اید که دلیل اصلی فیلتر نکردن اینستاگرام در ایران چیست!

کلام آخر

فردوسی پور یکی از (و شاید بتوان گفت تنها) مجریان محبوب در دنیای ورزش کشورمان است که در سالیان متمادی توانسته علاوه بر حفظ محبوبیت به میزان آن بیافزاید. حضور برخی از چهره‌های محبوب مانند عادل فردوسی‌پور در گزارش بازی‌های فوتبال چقدر در بازگرداندن بینندگان به پای تلویزیون‌ها موثر خواهد بود؟ نظر شما چیست؟ در بخش دیدگاه‌ها می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
RezaNrzdh
.
25 دی 1399، 10:51
پاسخ
0
1
شنیدن صدای عادل فرودسی پور بعد از دو سال خیلی جذاب بود و خدارو صد هزار مرتبه شکر که رکورد لایو ایران دست یه آدم درست و حسابی افتاد :)))) جاش خیلی خالیه توی تلویزیون
جدول فروش فیلم ها