کپکام در حال توسعه بازی Resident Evil 4 Remake است؛ این بازی در سال 2023 عرضه می‌شود

تاریخ انتشار بازی resident evil 4 remake
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هرچند که هنوز به‌صورت رسمی تایید نشده، اما ظاهرا کپکام پس از Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 Remake، اکنون در حال توسعه بازی Resident Evil 4 Remake بوده و حتی تاریخ عرضه این بازی هم تقریبا مشخص شده است.

در حالی که هنوز به صورت رسمی واکنشی از کپکام مشاهده نمی‌شود، ولی مدت‌هاست که شایعه توسعه بازی Resident Evil 4 Remake از سوی منابع معتبر در فضای مجازی پیچیده است. گفته می‌شد که استودیو تازه تاسیس M-Two که در حال حاضر یکی از استودیوهای سکند پارتی کپکام به‌شمار می‌رود و توسط مدیر عامل سابق پلاتینیوم گیمز، آقای تاتسویا مینامی رهبری می‌شود، مسئولیت ساخت این بازی را بر عهده دارد؛ همان استودیویی که قبلا بر روی بازی Resident Evil 3 Remake کار کرده بود. گویا برنامه‌های کپکام دست‌خوش تغییرات شده‌اند.

بازی رزیدنت اویل 4 ریمیک

به گزارش یکی از اینسایدرهای جدید وبسایت خبری Video Game Chronicle (به اختصار VGC) روند توسعه بازی Resident Evil 4 Remake دچار تغییراتی اساسی شده و اکنون نقش استودیو M-Two کم‌رنگ‌تر از قبل به نظر می‌رسد. تیم اصلی سازنده سری Resident Evil جای استودیو مذکور را گرفته و وظیفه رهبری روند ساخت این بازی حالا در اختیار افراد دیگری است. در نتیجه این تغییرات، روند ساخت ریمیک چهارمین نسخه از سری Resident Evil تقریبا از اول آغاز شده و این بازی تا سال 2023 آماده انتشار نخواهد بود.

جالب‌ترین بخش این داستان، دلیل کپکام برای جایگزینی یک تیم دیگر به جای تیم استودیو M-Two است. VGC باور دارد که دلیل اتخاذ این تصمیم از سوی کپکام، علاقه شدید تیم M-Two به وفاداری بیش از حد به نسخه اصلی بازی Resident Evil 4 است. قبلا و در توسعه بازی Resident Evil 3 Remake سازندگان به دلیل عدم وفاداری به برخی از بخش‌های بازی اصلی متحمل انتقادات فراوانی شده بودند. قسمت عجیب ماجرا این است که مدیران کپکام از تصمیم تیم M-Two راضی نبوده و علاقه زیادی به اضافه کردن مکانیک‌ها، المان‌های داستان و محیط‌های جدید دارند.

بازی Resident evil 4 remake برای کامپیوتر

البته تصمیم تیم کپکام عجیب و غیرمنطقی به نظر نمی‌رسد. بازی Resident Evil 3 Remake با بازخوردهای ضد‌و‌نقیض زیادی رو‌به‌رو شد و طبیعی است که کپکام ترجیح داده تا تیم اصلی‌اش را وارد روند توسعه بازی مهمی مثل Resident Evil 4 Remake کند. همچنین عجیب است که کپکام قصد ایجاد تغییرات بزرگ در بازی Resident Evil 4 Remake را داشته باشد. هرچند که این خبر فعلا در حد یک شایعه باقی می‌ماند، ولی فراموش نکنید که VGC یکی از معتبرترین وبسایت‌های خبری صنعت گیم بوده و پیشینه قدرتمندی دارد. به همین خاطر تمامی اطلاعات جدید منتشر شده از روند توسعه بازی Resident Evil 4 Remake می‌توانند درست باشند.

جمع بندی

در پایان نظر شما درباره بازسازی Resident Evil 4 چیست؟ آیا شما هم مثل مدیران کپکام به تغییرات عظیم اعتقاد دارید یا باور M-Two درست‌تر بوده و این بازی باید به نسخه اصلی خود وفادار بماند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022