طبق اخبار جدید ساکر پانچ در حال توسعه دنباله Ghost of Tsushima است!

Sucker Punch Productions Ghost of Tsushima
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طبق اخبار و شایعات، تیم ساکر پانچ درحال توسعه دنباله Ghost of Tsushima است، ولی به این زودی شاهد حضور عنوان جدید در فروشگاه‌ها نخواهیم بود.

درست است که بازی Ghost of Tsushima کمتر از شش ماه پیش برای پلی استیشن منتشر شد، ولی این‌گونه به‌نظر می‌رسد که تیم سازنده این بازی یعنی Sucker Punch Productions درحال توسعه دنباله Ghost of Tsushima است. این خبر از طرف یکی از کارمندان این استودیوی موفق شنیده شده و البته ناگفته نماند که مشخص نیست بازی ذکر شده دقیقا دنباله بازی Ghost of Tsushima است یا خیر.

اگر به حساب شبکه اجتماعی LinkedIn آقای دیو مولوی (Dave Molloy) کارگردان بخش سینمایی استودیو Sucker Punch نگاه بیندازید، با عبارت «Ghost of Tsushima برای پلی استیشن 5» روبه‌رو می‌شوید. در بخش «درباره» حساب آقای مولوی نیز با جمله «درحال کار برروی Ghost of Tsushima برای پلی استیشن 5» روبه‌رو می‌شوید. مولوی از سال 2008 با تیم ساکر پانچ همکاری داشته و برروی سری بازی Infamous نیز کار کرده است.

Ghost of Tsushima Horse

عبارات مشاهده شده در حساب کاربری آقای مولوی همان چیزی‌ست که احتمال توسعه دنباله Ghost of Tsushima را به‌طور سری در استودیو ساکر پانچ افزایش می‌دهد. این بازی جهان باز برروی کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی استیشن 5 قابل اجراست، ولی باید توجه داشت که اجرای بازی به لطف قابلیت Backward Compatibility امکان‌پذیر بوده و بازی به‌طور اختصاصی برای پلی استیشن 5 منتشر نشده است. این بازی درحال حاضر تنها برای پلی استیشن 4 قابل خرید بوده و همین مسئله باعث شده شک و شبهه‌هایی در توسعه دنباله Ghost of Tsushima به‌وجود آید. اگر منطقی مسئله را بررسی کنیم، تمامی این کشفیات به معرفی دنباله سری بازی Ghost of Tsushima برای پلی استیشن 5 در آینده‌ای نسبتا دور اشاره دارند.

اگر دنباله بازی Ghost of Tsushima دردست توسعه باشد، بدون شک این دنباله به‌صورت ناگهانی معرفی و منتشر نشده و شاهد تبلیغات بسیار زیادی پیش از عرضه آن خواهیم بود. نسخه ابتدایی بازی موفقیتی بزرگ برای ساکر پانچ و البته تیم پلی استیشن بود که احتمال انتشار دنباله این سری بازی را به‌شدت افزایش می‌دهد. باید گفت که پیشتر نیز آگهی‌های استخدامی مبنی بر نیروهای مورد نیاز برای این بازی منتشر شده است.

Ghost of Tsushima Gameplay

سمت منفی مطلع شدن از این اخبار این است که حال می‌دانیم برای مدت زمانی نسبتا طولانی شاهد نسخه بعدی این بازی نخواهیم بود و فاصله زیادی تا رونمایی و انتشار این بازی برای نسل نهم داریم. از آنجایی که عمر بازی Ghost of Tsushima کمتر از یک سال است، باید متوجه شد که فعلا زمان انتشار نسخه دوم چنین بازی مهیج و البته موفقی نیست.

کلام آخر

شما چه فکری می‌کنید؟ فکر می‌کنید در چه سالی می‌توانیم دنباله بازی Ghost of Tsushima را تجربه کنیم؟ منتظر نظرات شما درباره این بازی شگفت انگیز هستیم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400