نسخه ریمستر بازی Battlefield 3 در دست ساخت است اما امسال منتشر نمی‌شود

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طبق شایعات یکی از محبوب ترین بازی‌های سری بتلفیلد نسخه ریمستر دریافت خواهد کرد. طبق شایعات نسخه ریمستر بازی Battlefield 3 منتشر خواهد شد.

سیلی از شایعات طی ماه‌های اخیر مبنی بر توسعه نسخه ریمستر بازی Battlefield 3 در آینده‌ای نه‌چندان دور شکل گرفته است. گرچه ناشر این بازی یعنی شرکت Electronic Arts هیچگونه سخنی درباره این بازی نداشته است، حداقل می‌دانیم با چه مسئله و آینده‌ای برای این بازی دوست داشتنی روبه‌رو هستیم.

طی آخرین ویدیو منتشر شده توسط یکی از نزدیکان EA با نام تام هندرسون (Tom Henderson)، نسخه ریمستر بازی Battlefield 3 حتی اگر دردست توسعه باشد نیز به این زودی‌ها منتشر نمی‌شود. از آنجایی که به احتمال بسیار زیاد نسخه بعدی سری بازی Battlefield دردست توسعه بوده و طبق حدس و گمان‌ها تا پیش از پایان سال جاری میلادی منتشر می‌شود، نباید انتشار دو نسخه از سری Battlefield را به‌صورت همزمان داشته باشیم.

ریمستر بازی بتلفیلد 3

همچنین بخوانید :

آقای هندرسون دلیل این سخنان و اعتقادش برای انتشار نیافتن نسخه ریمستر بازی Battlefield 3 را پول و توجه می‌داند. او در ادامه افزود که نسخه پیش‌روی سری Battlefield درست مانند بازی Battlefield 3 در دنیای مدرن اتفاق خواهد افتاد و انتشار هر دو بازی به‌طور همزمان حرکتی کاملا غیر عقلانی و اشتباه از طرف شرکت بزرگی چون EA به حساب خواهد آمد. بااین که یکی از این دو بازی یک نسخه ریمستر و بازسازی شده است، ازنو نیز این حرکت اشتباه و غیر عقلانی‌ست تا این دو بازی را به‌طور همزمان منتشر کرده و به‌گونه‌ای در برابر یکدیگر قرار دهند.

باتوجه به سابقه درخشان آقای هندرسون در امر شایعات و اخباری از این دست، می‌توان به راحتی به او اعتماد کرده و حرف او را پذیرفت. از سمت دیگر سخنان او کاملا منطقی بوده و با عقل و اقتصاد سازگاری کامل دارند. از آنجایی که بازی Battlefield 5 با استقبالی کم از طرف طرفداران مواجه شد و می‌توان آن را یک شکست دانست، انتشار دو بازی به‌صورت همزمان نیز می‌توان تعداد بازیکنان را در یک بازی کاهش دهد که خود نیز باعث ضرر و زیان تیم سازنده می‌شود.

بتلفیلد وی

خوشبختانه و البته طی حدس و گمان ما و بسیاری از دیگر فعالان حوزه بازی‌های ویدیویی، به‌زودی اطلاعاتی تازه درباره نسخه بعدی سری بازی Battlefield منتشر خواهد شد و احتمالا فاصله زیادی با انتشار این اخبار و البته نسخه بعدی سری بازی بتلفیلد نداریم. به‌گفته بسیاری، شرکت EA قصد دارد نسخه بعدی بازی بتلفیلد را تا پیش از پایان سال جاری میلادی یعنی 2021 منتشر کند. تابدین لحظه تنها چیزی که از آن اطمینان داریم عرضه این بازی برای پلتفرم‌های نسل نهمی یعنی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/سری اس است که امری بدیهی به‌نظر می‌رسد.

کلام آخر

شما فکر می‌کنید توسعه نسخه بعدی بتلفیلد و البته نسخه ریمستر بازی Battlefield 3 در چه مرحله‌ای به‌سر می‌برند؟ فکر می‌کنید در سال 2021 شاهد عرضه این دو بازی به‌طور همزمان خواهیم بود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022