لذت آموزش عکاسی در کلاس‌های آنلاین عکاسی . آرت

آموزش آنلاین عکاسی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر همیشه علاقمند به یادگیری عکاسی بوده‌اید اما زمانش را نداشته‌اید، آموزش آنلاین و غیرحضوری عکاسی این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید این تجربه خوب را به دست آورده و به هنر و مهارتی که همیشه علاقمند به یادگیری آن بوده‌اید جامه عمل بپوشانید. اصولا در روش‌های یادگیری آنلاین هر رشته‌ای شما زمان کافی برای یادگیری خواهید داشت و با صرف هزینه کمتر و یا صرف وقت در مسیر رفت و آمد می‌توانید در خانه و در آرامش درس‌ها را خوب فراگرفته و تمرینات را با خیالی آسوده انجام دهید و به استاد ارائه کنید. در مورد آموزش عکاسی نیز همین ویژگی وجود دارد. با توجه به شرایط بی‌نظیری که امروزه توسط آموزشگاه‌های آنلاین فراهم شده است، شما می‌توانید بدون نیاز به حمل دوربین عکاسی و سایر ابزارهای لازم، در خانه بنشینید و به صورت غیرحضوری در کلاس‌هایی که آموزشگاه عکاسی برای شما تدارک دیده است، شرکت نمایید. چنانچه تا پایان این مطلب همراه ما باشید با شما درباره هنر عکاسی، یادگیری عکاسی  و همچنین آموزش فتوشاپ در عکاسی صحبت خواهیم کرد و مزایای برگزاری کلاس‌های آنلاین، بخصوص در رشته عکاسی را با شما در میان خواهیم گذاشت. همچنین با معرفی سایت عکاسی . آرت که یکی از سایت‌های زیر مجموعه آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش می‌باشد، مرجعی تخصصی را برای یادگیری هنر عکاسی به شما معرفی خواهیم کرد.

آموزش آنلاین عکاسی

درباره هنر عکاسی چه می‌دانیم؟

پیش از آن که به مبحث عکاسی و چیستی این هنر بپردازیم لازم است این نکته را با شما در میان بگذاریم که همواره نقش تصویر از گذشته تاکنون در زندگی بشری بسیار مهم بوده است. زیرا مغز آن چه را که به صورت تصویر می‌بیند خیلی سریع‌تر و بهتر از آن چه که برایش تعریف می‌شود پردازش خواهد کرد. به همین دلیل از گذشته‌های بسیار دور نیز انسان‌ها آن چه را که دیده بودند با حک کردن بر دیواره‌های غارها و یا تخته سنگ‌ها و پس از آن سال‌ها، با کشیدن بر روی پوست حیوانات و یا کاغذ به افراد دیگر منتقل می‌کردند. آنچه امروزه با نام عکاسی می‌شناسیم، هنر نقش تصاویر است که توانسته در تمامی جهات زندگی بشر نقش موثری ایفا نماید.

اما عکاسی یا فتوگرافی که امروز با آن روبرو هستیم چه معنایی دارد؟ عکاسی یا فتوگرافی به معنای عکسبرداری به کمک نور است و از زمانی که دوربین عکاسی توسط مخترع فرانسوی، ژوزف نیسه‌فور نیپس تولید شد جهان تصویر شکل دیگری یافت و ثبت تصاویر وارد مرحله جدیدی شد که تا پیش از این هرگز میسر نبود.

برای شرکت در کلاس عکاسی چه چیزهایی مورد نیاز است؟

شاید همه شما با خواندن این پرسش بگویید مسلما دوربین عکاسی برای شرکت در کلاس‌ عکاسی یک آموزشگاه عکاسی جزء ضروریات به شمار می‌آید! اما ما به شما می گوییم دوربین و تجهیزات مورد نیاز عکاسی مورد دومی است که باید به آن توجه کنید. مورد اول انگیزه و علاقه‌ای است که در شما وجود دارد و شما را به سمت یادگیری عکاسی هدایت می‌کند. هنگامی که شما این انگیزه را در خود یافتید توجه به دو مورد خلاقیت و نگاه خوب به اطراف و سوژه‌ها می‌تواند به شما کمک نماید تا در یادگیری هنر عکاسی موفق شوید.

امروزه در آموزشگاه‌های مختلفی که کلاس آموزش عکاسی برگزار می‌شود به هنرجویان موارد مهمی آموزش داده می‌شود که یکی از آن‌ها همین مواردی است که ما در چند سطر بالاتر به آن اشاره کردیم. اکنون برسیم به موضوع خرید دوربین و تجهیزات عکاسی. درباره این موضوع بهتر است ابتدا به توان اقتصادی و نیازهای خود توجه کنید، ضمن اینکه لازم نیست در همین ابتدا دوربین حرفه‌ای خریداری کنید، با توجه به آن چه در کلاس‌های آنلاین و یا حضوری آموزشگاه عکاسی به شما یاد داده می‌شود یک دوربین نیمه حرفه‌ای با قیمت مناسب نیز می‌تواند خواسته شما را برآورده سازد. پس از طی کلاس‌ها و برخورداری از آموزش‌های بیشتر می‌توانید دوربین خود را ارتقا دهید و از تجهیزات حرفه‌ای‌تری استفاده نمایید.

دوره آموزش آنلاین عکاسی

آیا برای یادگیری عکاسی باید در یک آموزشگاه عکاسی ثبت نام کرد؟

شاید بسیاری بر این باور باشند که برای عکاسی تنها به یک دوربین حرفه‌ای نیاز است و مابقی علاقه و استعداد است که می‎تواند از شما یک عکاس حرفه‌ای بسازد. درست است. بی‌شک استعداد و علاقه حرف اول را در یادگیری هر هنری می‌زند اما در آموزشگاه عکاسی با برگزاری کلاس آموزش عکاسی ، شرایطی مهیا شده است تا شما بتوانید با سرفصل‌های آموزش عکاسی به خوبی آشنا شده و گام به گام آن‌ها را فراگیرید و در برداشتن هر تصویر و عکسی این آموزه‎ها و دروس را به کار بندید. در این کلاس‌ها، عکس‌های شما و سایرین برای کسب تجربیات بیشتر به اشتراک گذاشته می‌شود و نقاط قوت و ضعف هر عکس مورد بررسی قرار می‌گیرد و شما می‌توانید ایرادات و توانایی‌های خود را در عکاسی باز شناسید.

از دیگر مزایای شرکت در کلاس آموزش حضوری عکاسی از مبتدی تا پیشرفته در یک آموزشگاه معتبر آن است که شما ملزم به اجرای تکالیفی می‌شوید که هرهفته استاد از شما خواهد خواست. همچنین به شما سوژه‌هایی پیشنهاد می‌شود که عکاسی از آن‌ها سطح دقت و نگاه دقیق شما را محک خواهد زد.

علاوه بر این در کلاسی که به صورت حضوری در آموزشگاه عکاسی برگزار می‌شود حضور دیگر هنرجویان سبب می‌شود شما با روش‌ها و ایده‌های تازه آشنا شوید و قدرت پردازش فکر و ذهن شما سرعت پیدا کرده و جهت یابی اصولی پیدا نماید. ضمن آن که ایجاد ارتباط با دوستان و افراد کاربلد و حرفه‌ای در این حوزه می‌تواند در آینده کاری شما موثر واقع شده و به شما کمک نماید تا کسب و کار خوبی را برای خود فراهم کرده و از آن درآمدزایی داشته باشید و این مهم جز در تعامل با دیگران ممکن نخواهد شد.

و غیرحضوری عکاسی گام به گام

کلاس آموزش آنلاین عکاسی

شاید شما از جمله افرادی باشید که علاقمند به یادگیری حرفه و هنر عکاسی هستند اما به لحاظ وجود دلایل مختلف مانند مشغله کاری بسیار، رسیدگی به امور خانواده و دوری مسیر نسبت به آموزشگاهی که در نظر دارید و یا همین بیماری کرونا که در این یک سال اخیر توانسته مشکلات بسیاری را برای برگزاری کلاس‎های حضوری ایجاد نماید، نمی‎توانید در این دوره‌ها شرکت نمایید. پس چاره چیست؟ در حال حاضر آموزشگاه‌های مختلف از جمله آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش که در ادامه بیشتر به معرفی آن خواهیم پرداخت شرایطی را برای هنرجویان مهیا کرده است که هر فردی بتواند هنر عکاسی را بدون دغدغه و به راحتی فرا گیرد. فرقی نمی‌کند شما در تهران باشید یا شهری دیگر، کافیست با برقراری ارتباط با سایت عکاسی . آرت از طریق کامپیوتر شخصی‌تان بر بستر ایننترنت، در کلاس‌های آموزش آنلاین و غیرحضوری عکاسی گام به گام این مجموعه شرکت کرده و علاقه خود را دنبال نمایید. در هر جلسه از این کلاس‌ها آموزش‌های هر درس به صورت مرحله به مرحله توسط استاد با هنرجوها در میان گذاشته می‌شود و هنرجوی عکاسی می‌تواند تا جلسه بعد تمرین‌ها را انجام داده و عکس‌هایی که لازم است را تهیه کرده و به صورت آنلاین با استاد و یا سایر هنرجویان کلاس به اشتراک گذارد. مزایای شرکت در دوره‌های آنلاین آن است که شما نیازی به صرف وقت برای طی کردن مسیر رفت و آمد ندارید و می‌توانید در خانه به سوژه‌های مختلفی برای عکاسی دسترسی داشته باشید، ضمن آن که هزینه شرکت در دوره‌های آنلاین به مراتب کمتر از هزینه شرکت در کلاس‌های حضوری بوده و برای شما به صرفه‌تر خواهد بود. ضمن آن که شما می‌توانید مباحث هر درس را برای یادگیری بیشتر، به دفعات تماشا نمایید.

دوره و کلاس آموزش فتوشاپ در عکاسی

عکاسی هنر زیبا، خاص و با شکوهی است که امروزه در تمامی جوانب زندگی ما موثر است و دارای ژانرهای مختلفی مانند عکاسی، مدلینگ، پرتره، صنعتی، مستند و خبری و .. می‎باشد. در این قسمت قصد داریم با شما درباره آموزشی صحبت کنیم که می‌تواند تاثیر بسیار زیاد و شگفت‌انگیزی روی تصاویر شما ایجاد نماید و این آموزش چیزی جز دوره و کلاس آموزش فتوشاپ در عکاسی نیست. هنگامی که شما از سوژه‌ای عکسی را تهیه می‌کنید برای نمود و نمایش بهتر آن لازم است کارهای بیشتری روی آن انجام داده شود تا بتوان آن را در محل و مکانی که مورد نظرتان است به نمایش درآورد. رفع کم و کاستی‌ها و زدودن برخی المان‌های اضافه در عکس، تنظیم نور و یا استفاده از خلاقیت‌ها و به کار بردن ویژگی‌های بیشتر روی عکس را تنها می‌توان با استفاده از برنامه فتوشاپ فراهم نمود. هنگامی که به طی کردن دوره عکاسی مشغولید بهتر است با شرکت در کلاس‌های آموزش فتوشاپ، این علم بسیار کاربردی و کارآمد را فراگیرید و تاثیر آن را روی عکاسی ببینید و از آن لذت ببرید.

کلاس آموزش ادیت عکس

فتوشاپ چه برنامه‌ای است؟

فتوشاپ Photoshop  نرم افزاری است که می‌توانید آن را روی سیستم کامپیوتر خود نصب کرده و از آن برای ویرایش حرفه‌ای عکس‌ها و تصاویر مختلف استفاده نمایید. تمامی افرادی که عکاسی را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنند بی نیاز از یادگیری نرم افزار فتوشاپ نخواهند بود زیرا این نرم افزار کمک می‌کند تا همان‌طور که پیشتر اشاره کردیم خلاقیت‌های بی‌شماری روی عکس‌ها انجام شود و بر ویژگی‌های آن افزوده گردد. آموزش این نرم افزار برای تمامی افرادی که در حوزه‌های مختلف گرافیکی، چاپ و نشر کتاب، انیمیشن سازی، شرکت‌های تبلیغاتی و طراحان سایت و .. فعالیت دارند، بسیار کارآمد و مورد نیاز خواهد بود.

آموزشگاه عکاسی تصویرگران پویا اندیش در حال حاضر شرایطی را مهیا کرده است تا هنرجویان عکاسی که نیاز به یادگیری نرم افزار فتوشاپ دارند بتوانند در دوره و کلاس آموزش فتوشاپ در عکاسی به صورت آنلاین شرکت نمایند. برای این منظور لازم است سری به سایت عکاسی . آرت بزنید و در منوی بالا و در قسمت سایر دوره‌ها، دوره و کلاس آموزش فتوشاپ در عکاسی را بیابید و روی آن کلیک نمایید. در این قسمت با اطلاعاتی روبرو خواهید شد که اهمیت آموزش فتوشاپ، کاربرد آن در عکاسی و سرفصل‌ها و پیش نیازها را در اختیار شما قرار داده است و شما با کسب این اطلاعات می‌توانید اقدام به ثبت نام در دوره و کلاس آموزش فتوشاپ در عکاسی نمایید و عکس‌های خود را به عکس‌هایی خاص تبدیل نمایید.

 • آموزش فتوشاپ در عکاسی به شما کمک می‌کند تا بتوانید کارهایی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد را انجام دهید.
 • ترکیب و تلفیق تصاویر مختلف با یکدیگر
 • ترمیم کردن تصاویر مانند زدودن برخی جزییات و یا اضافه کردن جزییات دیگر به آن
 • از بین بردن چروک‌ها، خطوط اضافه و ترمیم عکس‌های قدیمی که آثار تا خوردگی و شکستگی بر آن‌ها مشهود است.
 • ترمیم پوست صورت و بدن در عکس‌ها و یا تغییر رنگ آن‌ها با استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ
 • کم و زیاد کردن نور موجود در عکس و از بین بردن سایه‌ها

مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم تنها بخش کوچکی از توانایی نرم افزار فتوشاپ است که شما با یادگیری آن در آموزشگاه عکاسی می‌توانید بر آن مسلط شده و در هنر عکاسی به کار بندید.

بازار کار فتوشاپ برای هنرجویان

یادگیری نرم‌افزار فتوشاپ نه تنها می‌تواند در رشته عکاسی کمک بسیار زیادی به شما نماید بلکه اگر شما به تنهایی این آموزش را در آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش فراگیرید، می‌توانید در آینده کاری خود بسیار موفق باشید. زیرا این نرم‌افزار با کاربردهای فراوانی که در صنایع، مشاغل و کارهای هنری مختلف می‌تواند داشته باشد، کمک می‌کند تا شما نه تنها بیکار نبوده بلکه به درآمد خوبی برسید.

آموزشگاه عکاسی تصویرگران پویا اندیش

اگر به دنبال آموزشگاه عکاسی معتبری هستید که با ثبت نام در کلاس آموزش حضوری عکاسی از مبتدی تا پیشرفته  و یا آموزش آنلاین و غیرحضوری عکاسی گام به گام بتوانید هنر عکاسی را به صورت کامل و حرفه‌ای فراگیرید ما به شما ثبت نام در آموزشگاه عکاسی تصویرگران پویا اندیش را پیشنهاد می‌کنیم. این آموزشگاه با سابقه بیش از سه دهه آموزش ، هنرجویان بسیاری را در رشته‌های گوناگون پرورش داده است. همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم در شرایط فعلی این آموزشگاه دوره‌های آنلاینی را مهیا کرده است که تمامی افراد در هر کجا که باشند می‌توانند در کلاس‌های مورد علاقه خود شرکت نمایند. برای این منظور لازم است سری به سایت ( https://akkasi.art ) عکاسی . آرت بزنید و دوره مورد نظر خود را بیابید و در آن ثبت نام کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400