معرفی بازی Ghost Runner ؛ آینده ای تاریک در پس پرده است!

بازی GhostRunner / بازی Ghost Runner / بازی Ghost Runner 2020
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی GhostRunner تلفیقی از سبک اکشن و سایبرپانک، شما را در میان سرعت و نور و مبارزه به دنبال حقیقت دنیای آیندگان می‌برد. در ادامه بیشتر در رابطه با بازی Ghost Runner صحبت خواهیم کرد.

بازی GhostRunner یک بازی در سبک اکشن و سایبرپانک است که توسط استودیو لهستانی One More Level و Slipgate Ironworks توسعه یافته و باهمکاری All In! Games و 505 Games به انتشار رسیده است. ما طی سال‌های اخیر کمتر بازی را مشاهده کرده‌ایم که برای تمامی پلتفرم‌های موجود عرضه شود و حال بازی Ghost Runner یکی از این بازی‌هاست.

بازی Ghost Runner اولین بار در مراسم Gamescom 2019 معرفی شد و پس از مدتی نسخه دموی بازی برروی شبکه استیم قرار گرفت. این بازی با انبوهی از نظرات مثبت روبه‌رو شد و خیلی سریع طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرد. وبسایت Forbes این بازی را تلفیقی از Titanfall، Dishonored و Superhot نامیده است. وبسایت PC Gamer نیز این بازی را تلفیقی از Mirror’s Edge و Dishonored می‌داند.

نقد بازی Ghost Runner / تقد بازی GhostRunner

بازی Ghost Runner 2020 در 27 اکتبر سال 2020 برابر با 6 آبان ماه سال 1399 برای ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد. طی ادامه این رویه، ما شاهد عرضه و انتشار بازی GhostRunner در 10 نوامبر برابر 20 آبان ماه سال 1399 برای نینتندو سوییچ بودیم. طبق اخبار منتشر شده از طرف تیم سازنده، بازی Ghost Runner طی سال 2021 برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/سری اس نیز منتشر خواهد شد.

بازی Ghostrunner به لطف موتور گرافیکی قوی Unreal Engine 4 توسعه یافته و از گرافیک خارق‌العاده‌ای بهره می‌برد و پیشتیبانی از تکنولوژی RTX شرکت انویدیا حسی فوق العاده به بازی القا کرده و شما را به آینده می‌برد.

آنچه در ادامه می‌خوانید: 

 


تریلر بازی Ghost Runner 2020


در بخش زیر می‌توانید تریلر جدید بازی Ghostrunner را با زیرنویس فارسی از تیم پلازا مشاهده کنید.

 

دومین تریلر رسمی بازی Ghostrunner نیز که در PAX Online منتشر شد و حاوی صحنه‌هایی از گیم پلی است را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

 

گیم پلی بازی GhostRunner

شما در این بازی به‌عنوان شخصیت Jack the Ghostrunner بازی می‌کنید که باید با استفاده از حرکات مختلف برگرفته شده از ورزش‌هایی مانند پارکور، از موانع متفاوت عبور کنید. بازی در سبک اول شخص بوده و بسیار سرعت بالایی دارد. می‌توان گفت سرعت در این بازی حرف اول را زده و لحظه‌ای غفلت باعث مرگ شما در بازی می‌شود.

سیستم سلامت بازی تک ضربه‌ای بوده و شما با یک ضربه حریف از پا درمی‌آیید و این درحالیست که دشمنان شما نیز چنین بوده و با اولین ضربه شما از دور خارج می‌شوند. حال باید به سرعت عکس‌العمل بالا، آزمون و خطا را نیز به لیست خود بیفزایید. امکان دارد بارها و بارها برای عبور از یک مرحله کشته شوید.

نقد و بررسی بازی GhostRunner / نقد و بررسی بازی Ghost Runner

همانطور که پیش‌تر گفتیم شما از حرکات آکروباتیک زیادی بهره می‌برید و ادغام این حرکات با سرعت بالا می‌تواند راه فرار شما از مرگ‌های زیاد طی بازی باشد. به‌طور کلی با بازی آسانی سروکار نداریم و همین مسئله پیش‌برد بازی را شیرین و جذاب می‌کند. در راستای آسان‌تر شدن بازی نیز شما از چهار مهارت ویژه نیز بهره می‌برید که آرام آرام طی بازی برای شما آزاد می‌شوند.

حرکات اصلی شما شامل Wall Run یا قابلیت حرکت برروی دیوار، Dash یا قابلیت پرش‌های بلند، فرار یا نزدیک شدن سریع به دشمن، Slide یا قابلیت لغزش برروی زمین، Sensory Boost یا قابلیت آرام کردن زمان برای فرارهای سریع به جهت‌های متفاوت و Grapple یا استفاده از بخش‌های مختلف برای آویزان شدن می‌شوند.

گیم پلی بازی GhostRunner / گیم پلی بازی Ghost Runner

قابلیت‌های نوشته شده در قسمت بالا به همراه چهار حرکت ویژه بازی را تاحدی برای شما آسان می‌سازد. از جمله این مهارت‌ها می‌توان به Blink اشاره داشت که زمان را آهسته کرده و به شما اجازه علامت دار کردن دشمنان و از پا درآوردن آن‌ها در یک لحظه را می‌دهد. از دیگر مهارت‌های ویژه شما می‌توان به Tempest اشاره داشت که طی وزش باد در بازی دشمنان شما را به هوا پرت کرده و درعین حال تیرهای شلیک شده به سمت شما را به سمت دشمنان هدایت می‌کند.

دیگر حرکات ویژه شما شامل Surge و Overlord می‌شوند. قابلیت Surge به شما اجازه می‌دهد که دشمنان یا ابزار آن‌ها را از فاصله دور علامت دار کرده و آن را کشته یا منفجر کنید. به‌لطف قابلیت Overlord نیز می‌توانید کنترل دشمن خود را دردست گرفته و با استفاده از او به دیگر دشمنان حمله کنید.

داستان بازی GhostRunner

داستان بازی GhostRunner در یک آسمان خراش بسیار عظیم بانام برج دارما (Dharma Tower) رخ داده و زمان بازی نیز پس از فاجعه انسانی بزرگ که Burst نام دارد اتفاق می‌افتد. جک (Jack)، شخصیت اصلی بازی ما بیدار شده و هیچ چیز به یادش نمی‌آید، ولی وظیفه دارد تا سری اطلاعاتی بانام معمار (Architect) را نجات دهد. Architect در اصل اطلاعات مغز متفکر و سازنده GhostRunnerها یعنی آدام (Adam) هستند. این اشخاص، یا به‌طور دقیق‌تر سازه‌های تکنولوژی، ابرسربازهایی هستند که به‌عنوان پلیس استفاده می‌شده‌اند.

حال Architect مورد خیانت رازدار خود یعنی مارا (Mara) قرار گرفته و پس از آن مارا بانام Keymaster شناخته می‌شود. شخصیت اصلی بازی ما توسط گروهی بانام Climbers نجات یافته، ولی آن‌ها نیز مورد حمله قرارگرفته‌اند. وظیفه او حال از بین بردن Keymaster به دستور Architect است.

تریلر جدید بازی GhostRunner / تریلر جدید بازی Ghost Runner

گوست رانر با دسترسی به سیستم‌های Cybervoid که بخش‌های مختلف دارما را متصل می‌کنند، با یکی از Climberهای نجات یافته بانام زوئی (Zoe) هم صحبت شده و او طی پروسه نگه داری و تعمیر گوست رانر، اسم جک را برروی او گذاشته است. در ادامه مارا یا همان Keymaster با بستن راه تهویه هوای برج دارما، بسیاری از نیروها را به قتل می‌رساند.

جک پس از تعمیر سیستم تهویه برج، به بخش شهرمانند بازی بانام Dharma City رفته و بااستفاده از سرورهای Cybervoid به اطلاعات پیش از وقوع Burst و اطلاعاتی درباره Ghostrunnerها دسترسی پیدا می‌کند. زوئی متوجه اختلالات به‌وجود آمده در سیستم گوست رانرها توسط مارا می‌شود که آن‌ها را وادار به نابودی کرده و در ادامه مارا اعلام می‌کند که پس از موفقیتش در نابودی گوست رانرها، تمام شبکه‌های باقی مانده Cybervoid را نیز نابود خواهد کرد تا تمام اطلاعات Architect از بین روند.

پیش‌تر رفته و جک به Core، محل حضور بیشترین قدرت مارا می‌رسد و درهمین حین زوئی برای نجات یکی از یاران خود از جک جدا می‌شود. مارا میان آمده و هدف خود را توضیح می‌دهد. هدف او همگام سازی انسان‌ها با دنیای بیرون از برج است. تحقیقات او این هدف را پیاده سازی کرده، ولی چنان تاثیری برروی مغز آن‌ها می‌گذارد که کم‌تر نشانی از انسان در آن‌ها باقی خواهد ماند.

گوست رانر ما به آخرین اطلاعات Cybervoid دسترسی پیدا کرده و تاحدی می‌تواند دشمنان را کنترل کند و اینجاست که متوجه هدف منفی Architect و منفی‌تر بودن او نسبت به مارا می‌شود. پس از این اتفاق مارا او و Architect را شیطانی و دیو وار می‌خواند. مارا درهمین حین متوجه می‌شود که تنها دلیل جک برای زنده نگه داشتن گذشته از این روست که او به‌طور کامل فرمان بردار نبوده و می‌تواند تغییر کند و او را متقاعد می‌کند که Architect نیز دیوانه بوده و درباره محل امن یعنی برج دروغ می‌گفته است.

تریلر رسمی بازی GhostRunner / تریلر رسمی بازی Ghost Runner

حال که جک بسیاری چیزهای جدید متوجه شده، ابتدا به دنبال مارا رفته و او را می‌کشد و در ادامه Architect سعی دارد او را به سمت استفاده از Cybervoid و عملی ساختن هدف خود وادار کند، ولی جک کامل هشیار شده و دستور او را نمی‌پذیرد. جک متوجه می‌شود که هدف آدام و Architect کنترل کامل و تسلط برروی انسان‌ها بوده است.

جک اعتقاد دارد که حرکت اول مارا و پشت کردن به آدام درست بوده است. او برای ازبین بردن آدام تلاش کرده و می‌داند با از بین بردن خود، Architect نیز از بین می‌رود. او این کار را انجام داده و در انتها به Architect می‌گوید که نام من جک است. زوئی از نو وارد شده و ادعا دارد که حال انسان برای انتخاب آزاد است و تحت فرمان کسی مانند مارا یا Architect نیستند و در ادامه قول می‌دهد که جک به این دنیا باز گردانده شود.

نقدها و نمرات بازی GhostRunner

Level: امتیاز 100 از 100 برای نسخه ویندوز

بازی اول شخص اکشن با سرعت بالا و بازی که پارکور در آن حکمرانی می‌کند. بازی Ghostrunner مملو از سورپرایز است که بازی را برای شما خوش آیند و به یادماندنی می‌کند. واقعا نمی‌توانید دنبال چیز بیشتری از این بازی باشید.

TheSixthAxis: امتیاز 90 از 100 برای نسخه ویندوز

بازی Ghost Runner اینجاست که به ما بگوید «چه می‌شد اگر مبارزات در بازی Mirror’s Edge بهتر بودند؟» این بازی به بهترین نحو ممکن پارکور را با مبارزات و اکشن تلفیق کرده است. این سبک بازی با حضور داستانی زیبا پشتیبانی شده و سرعت و گیم پلی بازی عالی هستند. بازی Ghost Runner 2020 از آن بازی‌هاییست که همه باید آن را تجربه کنند و بدون شک سرگرم کننده ترین بازی بوده که در این سال نقد کرده‌ایم.

GamingBolt: امتیاز 80 از 100 برای نسخه ویندوز

شاید کمی خسته کننده، ولی بازی Ghost Runner به بهترین نحو سبک اکشن با سرعت بالا را با دنیای زیبای بازی تلفیق کرده و طرفداران سبک سایبرپانک را به شدت راضی نگه می‌دارد.

DualShockers: امتیاز 80 از 100 برای نسخه ایکس باکس وان

بازی GhostRunner شما را به چالش می‌کشد، ولی به عنوان یک نینجای دنیای آینده، به شدت از آن لذت می‌برید.

تاریخ انتشار بازی GhostRunner / تاریخ انتشار بازی Ghost Runner

IGN: امتیاز 80 از 100 برای نسخه پلی استیشن 4

این بازی با سرعت زیاد و گیم پلی به شدت وابسته به مهارت، آرزوی تمام کسانی‌ست که سعی می‌کنند رکورد بزنند. این بازی اول شخص شما را عذاب می‌دهد، ولی این عذاب بسیار به جا و زیباست. ممکن است هزاران بار بمیرید، ولی زنده شدن‌های درجا و نقاط شروع دوباره نزدیک به یکدیگر باعث می‌شوند که بازی خسته کننده نشود. ورای این‌ها، بازی Ghost Runner مملو از دشمنان و وسایل مکانیکی متفاوت و نیروهای مختلف است که برای مبارزه شما عالی هستند. این بازی حس بسیار خوبی داشته و به شخصه مرا وارد به پیش‌روی در این بازی می‌کرد.

Nintendo Life: امتیاز 60 از 100 برای نسخه نینتندو سوییچ

این بازی از جنبه‌های زیادی بسیار سخت است، ولی کسانی که به چالش کشیده شدن را دوست دارند، عاشق این بازی خواهند شد. یک پلک اضافه بزنید و شما کشته خواهید شد. گیم پلی و نورپردازی بازی، بسیار ارزشمند بوده و باعث می‌شوند شما بازی را تحسین کنید. تمامی این نکات به کنار، مشکلات ساختاری و سختی بیش از حد گاهی این بازی را غیر قابل تحمل کرده و از حالت سرگرمی خارج می‌کند. اگر پلتفرم دیگری در دست دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با دیگر پلتفرم این بازی را تجربه کنید. بااین اوصاف، بازی Ghostrunner ارزش وقت گذاشتن را داشته، ولی خرید آن طی حراجی‌ها پیشنهاد می‌شود.

سیستم مورد نیاز بازی GhostRunner

در ادامه نگاهی به سیستم مورد نیاز بازی گوست رانر خواهیم انداخت.

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل: ویندوز 7، 8.1، 10 (64 بیتی)

پردازنده: Intel Core i5-2500k یا AMD Phenom II X4 965

حافظه رم: 8 گیگابایت

پردازنده گرافیکی: GeForce GTX 1050 (2GB) یا Radeon RX 550 (4GB)

حداقل فضای مورد نیاز: 22 گیگابایت

شما به کمک حداقل سیستم مورد نیاز قادر به اجرای بازی Ghost Runner با نرخ فریم 60، تنظیمات Low و با کیفیت 720p خواهید بود.

سیستم پیشنهادی

سیستم عامل: ویندوز 7، 8.1، 10 (64 بیتی)

پردازنده: Intel Core i7-6700k یا AMD Ryzen 1500X

حافظه رم: 8 گیگابایت

پردازنده گرافیکی: GeForce GTX 970 (4GB) یا Radeon RX 5700 (8GB)

حداقل فضای مورد نیاز: 22 گیگابایت

شما به کمک سیستم پیشنهادی قادر به اجرای بازی GhostRunner با نرخ فریم 60، تنظیمات High و با کیفیت 1080p خواهید بود.

 


15 ویژگی بازی GhostRunner که باید درمورد آن بدانید


در این قسمت به بررسی مهم‌ترین جزئیاتی می‌پردازیم که باید درمورد این بازی اکشن سایبرپانک بدانید.

زمان و مکان بازی

بازی Ghost Runner

زمان و مکان وقایع بازی‌های سایبرپانک معمولا از مهم‌ترین و غنی‌ترین ویژگی‌ها هستند که در بازی GhostRunner نیز این قضیه امیدوار کننده به‌نظر می‌رسد. این بازی در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد؛ جایی که یک واقعه فاجعه بار، زمین و بسیاری از جمعیت آن را از بین برده است. بقایای بشریت اکنون در برج دارما (Dharma Tower) زندگی می‌کنند، یک شهر پراکنده ساخته شده در یک سازه بزرگ که به عنوان آخرین سنگر نژاد بشر عمل می‌کند؛ اما اوضاع در این شهر رو به وخامت است.

 

فرضیه و داستان

برج دارما توسط Mara Keymaster اداره می‌شود؛ یک حاکم مستبد که با کنترل‌های شدید بر شهر حکومت می‌کند. همانطور که معمولاً در محیط‌های سایبرپانک اتفاق می‌افتد، مردم شهر دچار اختلاف نظر شده و در حال آغاز یک شورش هستند. شما به عنوان یک قهرمان بازی می‌کنید که می‌تواند نه تنها در دنیای واقعی، بلکه در فضای مجازی نیز بجنگد و حالا این وظیفه شماست که از برج بالا بروید و Keymaster را بکشید تا نظم را به برج دارما برگردانید.

 

الهام گرفتن

بازی GhostRunner

توسعه دهندگان Ghostrunner از داستان‌های مختلفی که در رسانه‌ها وجود دارد الهام گرفته‌اند. با یک نگاه به عملکرد سریع و جنبشی Ghostrunner مشخص می‌شود که این بازی نشانه‌هایی از بازی Mirror’s Edge را در خود دارد. خارج از دنیای بازی‌های ویدیویی، سازندگان همچنین از داستان‌های سایبرپانک کلاسیک مانند Blade Runner به عنوان داستان‌هایی که آنها را تحت تأثیر قرار داده است، نام برده‌اند.

 

هدف اصلی این بازی، جذب بازیکنان حرفه‌ای است

سازندگان بازی گوست رانر بطور واضح اعلام کردند که هدف اصلی آنان از ساخت این بازی چیست و باید بگوییم که راضی کردن اکثریت گیمرها در این بازی، الویت سازندگان نیست! بازی Ghost Runner در حد زیادی مورد توجه گیمرهای هاردکور گرفته است. به عنوان مثال، آنها عنوان سایبرپانک Cyberpunk 2077 را رقیب خود نمی‌دانند. Radosław Ratusznik ، طراح و تهیه کننده اصلی در مصاحبه با GamesRadar گفت: “ما خودمان گیمر هستیم و نمی‌توانیم صبر کنیم تا بازی را شروع کنیم. ما واقعاً Cyberpunk 2077 را به عنوان رقیب نمی‌شناسیم، سایبرپانک 2077 یک تولید عظیم در سطح AAA است، در حالی که ما بازیکنان هاردکور را هدف قرار می‌دهیم. ”

 

تمرکز روی مبارزه با سلاح سرد

بازی Ghost Runner 2020

مبارزه در بازی Ghost Runner تقریباً به طور کامل بر روی سلاح‌های سرد متمرکز خواهد بود. شما به عنوان یک نینجا سایبر مسلح به یک کاتانا بازی می‌کنید و هدف شما، همانطور که می‌توانید تصور کنید، این است که تمام دشمنانی را که در مسیر شما قرار می‌گیرند را از بین ببرید. دشمنان شما به انواع سلاح‌های گرم و سرد مجهز هستند که همین قضیه می‌تواند یک چالش خوب برای بازیکن به وجود بیاورد.

 

با یک ضربه بُکشید

اساسی‌ترین مکانیکی که Ghostrunner بر روی آن بنا شده این واقعیت است که هر حمله در بازی اگر نقطه هدف خود را پیدا کند در واقع یک ضربه کُشنده است. همه دشمنان شما با یک ضربه توسط کاتانا کشته خواهند شد و شما نیز اگر با کاتانا ضربه بخورید، یک حرکت برای کشتن‌تان کافی است! پس در این شرایط، یکی از چالش‌های اصلی شما این است که هم‌زمان با جاخالی دادن ضربات دشمنان، بتوانید یک ضربه به آن‌ها وارد کنید. این قضیه، کلید زنده ماندن در مبارزات خواهد بود.

 

فضای سایبری

گیم پلی بازی ghost runner

همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، قسمت عمده بازی Ghostrunner برای صعود به برج دارما صرف خواهد شد، و اگرچه شما زمان زیادی را در محیط‌های ویران شده برج سایبرپانک خواهید گذراند، اما بخشی از بازی نیز در فضای سایبری جریان دارد. این محیط جدا از ویژگی‌های بصری و جذاب، برای شما چالش‌های خاصی نیز تدارک دیده که باید در آن به مبارزه بپردازید.

 

پارکور

گیم پلی بازی Ghost Runner بر روی دو ستون استوار است. اولین مورد مبارزات یک نفره است که ما در مورد آن صحبت کردیم. مورد دوم سکو بازی است. بازی Ghostrunner تأکید زیادی بر پلتفرم شخص اول جنبشی دارد که بازی‌هایی مانند Mirror’s Edge آن را در سال‌های اخیر رایج کرده است. شما در بازی قرار است روی دیوارهای زیادی راه بروید، لبه پرتگاه‌ها را بگیرید، از شکاف‌ها عبور کنید و موارد دیگری از این دست که در انتظارتان هستند.

 

توانایی‌ها

تریلر جدید بازی Ghostrunner

توانایی‌های پیمایشی و حملات تن به تن شما به عنوان پایه اصلی گیم پلی بازی Ghostrunner عمل می‌کند. اما توانایی‌های بیشتری در هر دو سکو بازی و مبارزات وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید و با پیشرفت در بازی، توانایی‌های جدیدی را هم آزاد کنید. در حال حاضر در تریلرها، توانایی‌هایی مانند حمله به سبک Force Push و دفاع Blink را دیده‌ایم.

 

چالش‌ها و درجه سختی

با توجه به وجود قابلیت «کشتن با یک ضربه» ، جای تعجب نیست که بفهمیم این بازی قرار نیست بر ما آسان بگیرد! تیم سازنده اعلام کرده که این بازی هدفش بازیکنان حرفه‌ای و هاردکور است و این قضیه شامل درجه سختی نیز می‌شود. به نظر می رسد که حلقه اصلی حول یک رویه آزمون و خطا متمرکز شده است، پس این قضیه را درنظر داشته باشید که قرار است در بازی دفعات زیادی بمیرید! یادگیری حرکات و الگوهای حمله دشمنان و استفاده از این دانش به نفع شما، بخشی است که باید در قبال مرگ‌های پی در پی، آن را یاد بگیرید.

 

نقاط ذخیره بازی (CheckPoints)

تریلر رسمی بازی Ghostrunner

بابت مرگ‌های پی در پی از بازی ناامید نشوید! سازندگان بازی گوست رانر همچنان علاقه دارند با قرار دادن ویژگی‌های مناسب درجه سختی بازی، بازیکنان را به خود جذب کنند. به عنوان مثال سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که در بازی نقاط چک‌پوینت زیادی وجود خواهد داشت و در صورت مرگ، خیلی به عقب پرت نخواهید شد.

 

تنوع دشمن

در بازی Ghostrunner با انواع مختلف دشمنان روبرو خواهید شد که همه شما را به چالش می‌کشند و از راه های منحصر به فرد و تکیه بر مهارت باید آن‌ها را از پا درآورید. بعضی از دشمنان به سپر مجهز می‌شوند، روبات‌های دوپا پرتوهای انرژی را از راه دور به سمت شما شلیک می‌کنند، هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد) از بالا سعی در نابود کردن شما دارند و غیره. هنگام تلاش برای صعود به بالای برج دارما، یادگیری نقاط ضعف و الگوهای مختلف دشمن بسیار مهم خواهد بود.

 

باس‌ها (Bosses)

تاریخ انتشار بازی ghostrunner

قطعا در بازی قرار است با باس‌ها نیز مبارزه داشته باشیم. با توجه به قانون اصلی بازی که «کشتن با یک ضربه» است، می‌توانید تصور کنید که مبارزه با باس، به همان شکل سنتی و قدیمی نخواهد بود؛ اما می‌توانید انتظار یک مبارزه چالش‌برانگیز را داشته باشید. Jan Gąsior ، نویسنده بازی در مصاحبه با Respawn First گفت: “بله ، در Ghostrunner باس نیز وجود دارد. هر چند آنها کیسه بوکس‌های معمول شما نیستند که تمام ضربات خود را روی آن‌ها خالی کنید. این برخوردها باعث چالش کلی در هسته اصلی بازی می‌شوند، اما قوانین بازی را برای شما تغییر نمی‌دهد. در این مرحله نمی‌توانم جزئیات زیادی را توضیح بدهم، اما من فکر می‌کنم بازیکنانی که مشتاق یک جنگ به یاد ماندنی هستند ناامید نخواهند شد. ”

 

مدت زمان بازی

در حال حاضر بیشتر سازندگان بازی در این صنعت سعی دارند بازی‌های طولانی بسازند که به نوبه خود عالی است. درواقع این کار به نفع جیب خریدار است. اما در این بین، بازی‌هایی که کوتاه اما در عوض با سرعت خوبی همراه هستند، جذابیت غیر قابل انکاری دارند. این همان چیزی است که بازی Ghostrunner به نظر میرسد به دنبال آن است. توسعه دهندگان آن گفته‌اند که این بازی بین 5 تا 10 ساعت خواهد بود که به نظر می‌رسد برای یک بازی 30 دلاری طولانی باشد، به خصوص اگر از ارزش تکرار خوبی برخوردار باشد.

 

پشتیبانی از قابلیت ری تریسینگ (Ray tracing) و سیستم مورد نیاز بازی

بازی گوست رانر

سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که بازی گوست رانر هنگام انتشار از قابلیت RTX پشتیبانی خواهد کرد که با توجه به این قضیه، محیط نرم و روان این بازی، روان‌تر از قبل نیز خواهد شد. حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بازی Ghostrunner نیز بدین شرح است:

همچنین بخوانید :

سیستم عامل (OS): ویندوز 10 ورژن 64 بیت

پردازنده سیستم عامل (CPU): پردازنده Intel i3-2100 یا AMD A8-5600k

رم: 8GB

پردازنده کارت گرافیک: کارت گرافیک GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570

حداقل فضای مورد نیاز برای نصب: 25 گیگابایت

 

و اما سیستم پیشنهادی برای دریافت بهترین عملکرد از بازی:

سیستم عامل (OS): ویندوز 10 ورژن 64 بیت

پردازنده سیستم عامل (CPU): پردازنده Intel i3-2100 یا AMD A8-5600k

رم: 16GB

پردازنده کارت گرافیک: کارت گرافیک GeForce GTX 1060

حداقل فضای مورد نیاز برای نصب: 25 گیگابایت

 


دانلود بازی GhostRunner


در این بخش به ارائه لینک دانلود بازی Ghost Runner 2020 می‌پردازیم. این بازی حدود یک ماه قبل از انتشار رسمی لو رفت و به همین دلیل لینک دانلود آن در فضای مجازی پخش شده است.

دانلود نسخه کرک شده HAOOSE بازی کامپیوتر Ghostrunnerلینک دانلود | حجم کل: 11 گیگابایت
فایل 1 | حجم 2 گیگDownload
فایل 2 | حجم 2 گیگDownload
فایل 3 | حجم 2 گیگDownload
فایل 4 | حجم 2 گیگDownload
فایل 5 | حجم 2 گیگDownload
فایل 6 | حجم 1.41 گیگDownload
رمز فایلwww.p30day.com

 

نسخه دیگری از این بازی نیز تدارک دیده‌ایم که بدون حذفیات و فقط با حجم کمتر ارائه می‌شود.

دانلود نسخه فشره و کرک شده Darck Repack بازی کامپیوتر Ghostrunnerلینک دانلود | حجم کل: 7.8 گیگابایت
فایل 1 | حجم 2 گیگDownload
فایل 1 | حجم 2 گیگDownload
فایل 1 | حجم 2 گیگDownload
فایل 1 | حجم 1.8 گیگDownload
رمز فایلwww.dlfox.com

 


سخن پایانی


بازی گوست رانر

در مقاله‌ای که خواندید داستان بازی Ghost Runner 2020 را مورد بررسی قرار دادیم و سپس به بررسی اطلاعاتمان از گیم پلی این بازی پرداختیم و پس از آن نیز به تماشای تریلر و بررسی جزئیات دیگر در رابطه با بازی نشستیم. به نظر می‌رسد بازی Ghost Runner 2020 جزو رقبای اصلی بازی Cyberpunk 2077 خواهد بود و در سبک خود حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. البته باید منتظر ماند و دید که سازندگان ایده‌های خود را در نسخه نهایی بازی تا چه میزان صیقل می‌دهند تا با ترکیبی ایده‌آل روبه‌رو شویم.

سال‌های اخیر بازار بازی‌های سبک سایبرپانک بسیار داغ بوده و انتشار بازی Cyberpunk 2077 باوجود مشکلات بسیار زیاد، توانست جانی تازه به این سبک ببخشد. شاید بازی Ghost Runner 2020 ده درصد از محتوای بازی Cyberpunk 2077 را درخود نداشته باشد، ولی اگر طرفدار بازی مانند Mirror’s Edge بوده‌اید، بدون این بازی تمام نیاز شما را برطرف کرده و تجربه ناتمام چنین بازی برای شما را کامل می‌کند.

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402