معرفی و بررسی بازی گلمراد ؛ تمام جزئیات و نکات بازی

دانلود بازی گلمراد هک شده/ اپدیت جدید بازی گلمراد کی میاد
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

بازی گلمراد یکی از بازی‌های زیبا و سرگرم کننده‌ای است که توسط سازندگان ایرانی طراحی و ساخته شده است. با معرفی این بازی همراه ما باشید.

همچنین بخوانید :

بازی گلمراد جزو آن دسته از بازی‌هایی است که شما را بسیار سرگرم کرده و نقش بسیار پررنگی در گذراندن اوقات فراغتتان دارد. این بازی سرگرم کننده توسط سازندگان ایرانی طراحی و ساخته شده است. نام استودیویی که ساخت بازی گلمراد برای اندروید را برعهده داشته، مدریک بوده است. پس از نصب بازی گلمراد، بازیکنان وارد دنیای بازی خواهند شد و تمامی ماجراها از آنجا شروع می‌شوند. بازی گلمراد پولدار، داستان زندگی فردی تحت عنوان گلمراد را به تصویر می‌کشد. گلمراد شخصی است که پس از گذشت سالیان دراز و بعد از ازدواج کردنش با دختری به نام الهام، تصمیم می‌گیرد به خانه دوران کودکی‌اش برگردد. خانه‌ای که داریم در موردش صحبت می‌کنیم، بیشتر به یک متروکه شباهت دارد تا یک خانه مجلل قدیمی.

اپدیت جدید بازی گلمراد کی میاد/ دانلود بازی گلمراد هک شده

این خرابی و کثیفی‌ها که در خانه بوجود آمدند، به دلیل خالی بودن آن بوده است. سالیان طولانی کسی در آنجا زندگی نکرده و کم کم آنجا به یک متروکه کثیف تبدیل شده است. وظیفه گلمراد در بازی سرگرم کننده گلمراد این است که به همراه همسرش الهام، شروع به تمیزکاری و نظافت خانه اجدادیشان کنند. با شوق و اشتیاقی که گلمراد از خودش نشان می‌دهد، قطعا تمامی هزینه‌های سنگین ساخت و ساز آنجا را نیز قبول کرده است. با معرفی و بررسی این بازی همراه پلازا باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

گیم پلی بازی گلمراد

در بازی گلمراد بی نهایت گیمرها می‌توانند با پولی که از طریق هک بازی گلمراد به دست آورده‌اند به راحتی هرچه بیشتر خانه موردنظر را بسازند. نکته‌ای که در این بین وجود دارد این است که پس از تقلب بازی گلمراد دیگر آن نشاط و سرگرمی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. روند بازی گلمراد آنقدر جذاب و سرگرم کننده خواهد بود که به فکر تقلب در این بازی نخواهید افتاد.

پس از انجام بازی گلمراد متوجه خواهید شد که این بازی دو حالت از بازی را در خود جای داده است. یک حالت ساخت و ساز و دیگری حالت جور کردن. حالت دوم که جور کردنی بوده، بسیار مشابه با کندی راش است. شاید بسیاری از گیمرها، بازی کندی راش را شناخته و با آن آشنایی داشته باشند. بازی کندی راش بازی است که بازیکنان باید اجسامی که در کادر به آن‌ها نمایش داده می‌شوند را در کنار هم جور کرده و باعث کسب امتیاز شوند. برای مثال اجسام هم‌رنگ و هم‌شکل را باید در کنار هم بچینند تا امتیازش برایشان ثبت شود.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین بازی های PS2 تمام دوران ها | کاوش بهترین های پلی ...
محمد امین سرافراز10 مرداد 1401 12:30
thumbnail
معرفی بازی تام و جری (Tom and Jerry: Chase) ؛ تریلر و گیم پلی
الیناز صابری15 اردیبهشت 1400 20:00
thumbnail
بررسی بازی مرد عنکبوتی مارول ؛ افتخارآفرینی مرد عنکبوتی ...
سید هادی هادیان15 اردیبهشت 1400 14:00
thumbnail
نکات جالب بازی GTA V | نگاهی به دانستنی های جی تی ای 5
سید هادی هادیان12 اردیبهشت 1400 22:00

حالا قسمت جورکردنی بازی گلمراد پولدار شباهت زیادی به بازی کندی راش دارد. در این قسمت از بازی گلمراد با قلب بی نهایت، بازیکنان باید اجسام را در کنار یکدیگر قرار داده و به نتیجه دلخواهشان برسند. منظور از نتیجه در اصل همان انجام دادن ماموریت است. زمانی قسمت جورکردنی بازی گلمراد به کارتان خواهد آمد که برای قفل‌گشایی و پیدا کردن رمز و راز برخی از قسمت‌های آن از آن استفاده خواهید کرد. هر دو قسمت جورکردنی و ساخت و ساز این بازی باهم مکمل بوده و با یکدیگر مرتبط هستند. پس از دانلود بازی گلمراد برای کامپیوتر متوجه خواهید شد که جواب تمام مراحل بازی گلمراد وابسته به این دو حالت و روش هستند.

بازیکنان باید با استفاده از این تکنیک‌ها بتوانند مراحل بازی را با موفقیت سپری کرده و ماموریت‌های بازی را پشت سر بگذارند. نکته جالبی که باید درباره مراحل بازی گلمراد بدانید این است که در قسمت جور کردنی این بازی، حرکاتی که شما می‌توانید انجام دهید تا ماموریتتان تکمیل شود را برای شما به نمایش خواهد گذاشت و طبق تعداد داده شده شما قادر هستید حرکت کنید. در قسمت جورکردنی بازی، این امکان و فرصت به بازیکنان داده خواهد شد که برخی اجسام را از ناحیه بالایی جدول به پایین هدایت و منتقل کنند.

برای مثال برای جا به جا کردن یک ظرف ممکن است بازی به شما تعداد 20 حرکت را بدهد. بازیکنان باید با انجام 20 حرکت آن جسم را به پایین جدول منتقل کنند. اگر آن‌ها نتوانستند این کار را با 20 حرکت تکمیل کنند، بازی به صورت خودکار از آن‌ها یک قلب خواهد گرفت و به آن‌ها اجازه می‌دهد دوباره و از اول شروع به بازی کنند. بازیکنان با استفاده از کد هدیه بازی گلمراد می‌توانند قلب یا پول بیشتری داشته باشند.

نصب بازی گلمراد

ترفندهای بازی گلمراد

بازی‌هایی که ماموریت دارند و یا بهتر است بگوییم که معمایی هستند، معمولا کدهایی تحت عنوان کد تقلب برایشان پیدا خواهد شد. بازیکنان برای راحت‌تر انجام دادن و گذشتن از این معماها می‌توانند به سراغ کد تقلب بازی گلمراد رفته و با راحتی هرچه تمام‌تر این مراحل را بگذرانند. در قسمت جورکردنی که بالاتر ذکر شد، بازیکنان درصورتی که نتوانند اجسام را در زمان تعیین شده جا به جا کنند، قلب آن‌ها گرفته خواهد شد تا زمانی که تعداد آن‌ها به پایان برسند.

هنگامی که تعداد قلب بازیکنان به پایان خود رسید، گیمرها باید زمانی حدود 17 دقیقه را صبر کنند تا دوباره بازی به آن‌ها یک قلب بدهد تا بتوانند به ادامه بازی بپردازند. در آن طرف ماجرا چیز دیگری در انتظار بازیکنان است. درصورتی که بازیکنان با تعداد حرکات تعیین شده‌ بتوانند اجسام را به مکان مشخص شده منتقل کنند، بازی به آن‌ها ستاره پاداش خواهد داد. در این قسمت و پس از دریافت پاداش، با آن ستاره بازیکنان به مرحله ساخت و ساز منتقل می‌شوند.

پس از دانلود بازی گلمراد هک شده رایگان و عبور از مرحله جور کردنی، به مرحله ساخت و ساز می‌رسید که لذت زیادی برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد. در قسمت ساخت و ساز بازیکنان مقدار ستاره‌هایی را که بازی برای آن‌ها تعیین خواهد کرد را اهدا کرده و در عوضش قسمتی از خانه را تعمیر می‌کنند. در کنار تعمیر خانه کارهای دیگری نیز می‌توانند کنند؛ مانند تعویض و نو کردن ابزار و وسایل خانه. بازیکنان برای انتخاب وسایل خانه همچون مبل، صندلی، قالی، لوازم آشپزخانه و… می‌توانند با دید بازتری انتخاب کرده و از آن‌ها در خانه خود استفاده کنند.

جواب تمام مراحل بازی گلمراد

در این بازی سرگرم کننده برای انتخاب هر وسیله، به بازیکنان تعداد سه مدل و رنگ از آن وسیله نشان داده خواهد شد و بازیکن طبق سلیقه خود، آن را انتخاب و در خانه خود قرار خواهد داد. در اصل هدف اصلی در بازی گل مراد این است که یک خانه متروکه را با تلاش و انجام ماموریت، به یک خانه مجلل، زیبا و لوکس تبدیل کنید. از آن‌جایی که این بازی، یک بازی ایرانی است بازیکنان بیشتری برای تجربه آن ترغیب خواهند شد. قالب ایرانی آن به شما این فرصت را می‌دهد که تصور زیبایی از یک خانه ایرانی را در این بازی پیاده کنید و با هر بار نگاه کردن به فضای آن، خاطرات شیرینی را برای خود رقم بزنید.

دانلود بازی گلمراد برای اندروید

از لینک زیر می‌توانید این بازی را برای اندروید دانلود کنید.

دانلود بازی گلمراد برای اندروید

سخن پایانی

بازی گل مراد نسخه‌های متعددی دارد که شما می‌توانید برای راحت بازی کردنش برای دانلود بازی گلمراد پول بی نهایت اقدام کرده و به راحتی هرچه تمام‌تر خانه خود را تکمیل کنید. فضا و محیط بازی کاملا ایرانی و زیبا است. به همین خاطر شما می‌توانید انتخاب و دید بازتری نسبت به انتخاب وسایل خانه داشته باشید. تنوع بالایی که در این بازی و بخصوص در وسایل و ابزار خانه مشاهده می‌کنید این فرصت را به شما می‌دهد تا یک خانه رویایی و باب میل و سلیقه‌تان را طراحی کرده و از نو بسازید. امیدواریم که از خواندن این مطلب لذت کافی را برده باشید.

آیا شما به بازی‌های این سبک و ساخت ایران علاقه دارید؟ آیا بازی گلمراد را تجربه کرده‌اید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم پلازا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
سامیه جباری
.
10 شهریور 1400، 20:38
پاسخ
0
1
با تشکر از مطلبی که نوشتید
جدول فروش فیلم ها