بهترین، حرفه ای ترین و پولدار ترین گیمرهای جهان را بشناسید

پولدار ترین گیمرهای جهان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آرزوی بسیاری از گیمرها تبدیل شدن به یکی از حرفه ای ترین گیمر های جهان است. در این مطلب پولدار ترین گیمرهای جهان و پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا  را معرفی خواهیم کرد. با پلازا همراه باشید.

شکی نیست که بازی‌های ویدیویی از جمله بهترین گزینه‌ها جهت گریز از روزمرگی و فعالیت‌های معمول هستند که در دنیای تمدن همواره با آن‌ها دست‌و‌پنجه نرم می‌کنیم. کیفیت بازی‌های ویدیویی در حال حاضر بهتر از هر زمان دیگری است و می‌توان گفت بسیاری از گیم‌ها تبدیل به «واقعیت دوم» ما شده‌اند.

در این میان افرادی نیز هستند که فراتر از این واقعیت دوم رفته و گیمینگ را تبدیل به واسطه‌ای جهت درآمدزایی کرده‌اند. این افراد معمولا با نام «گیمر های حرفه ای» شناخته می‌شوند و رقابت میان آن‌ها نیز همانند اغلب عرصه‌های دیگر تکنولوژی، روزبه‌روز بیشتر و تنگاتنگ‌تر می‌شود. بر همین اساس بر آن شدیم تا حرفه ای ترین گیمرهای جهان را شناسایی و در این مقاله برای شما معرفی کنیم. جا دارد اشاره کنیم که این افراد در عین حال پولدار ترین گیمرهای جهان نیز محسوب می‌شوند.

در ویدیوی زیر «پولدارترین گیمرهای حرفه ای دنیا» را بشناسید:

در ادامه می‌خوانید:

بهترین، حرفه ای ترین و پولدار ترین گیمرهای جهان

در ادامه نیز با 10 تا از بهترین و پولدار ترین گیمرهای جهان در بین آقایان و اسم گیمر های معروف آشنا می‌شویم.

10. ژانگ مو پان (Zhang “Mu” Pan)

پولدار ترین گیمر های جهان / پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا

 • ملیت: چینی
 • درآمد سالیانه: 1.2 میلیون دلار

رتبه دهم در فهرست پولدار ترین و بهترین گیمرهای جهان به ژانگ مو پان تعلق دارد که از طریق مهارتش در بازی دوتا 2 (Dota 2) به شهرت رسیده است. ژانگ مو پان تا کنون در بیش از 37 تورنمنت جهانی شرکت داشته است و در سال 2015 موفق شد بیش از 1 میلیون دلار از طریق شرکت در بیش از 5 تورنمنت مرتبط با بازی دوتا 2 درآمد کسب کند. جالب است بدانید مو پان علاوه بر بازی دوتا 2، در میان طرفداران بازی Dota: Allstars نیز شهرت زیادی دارد. نکته جالب دیگر در مورد این گیمر محبوب آن است که او بر خلاف برخی از گیمرهای دیگر در هیچ تیمی عضو نبوده و ترجیح می‌دهد به شکل انفرادی بازی کند.

9. وانگ سان‌شنگ ژائوهوی (Wang “SanSheng” Zhaohui)

بهترین گیمر های جهان / گیمر های برتر جهان

 • ملیت: چینی
 • درآمد سالیانه: 1.2 میلیون دلار

در رتبه نهم فهرست پولدارترین گیمر های جهان، وانگ سان‌شنگ ژائوهوی (Wang “SanSheng” Zhaohui) قرار دارد. ژائوهوی تاکنون در بیش از 45 تورنمنت جهانی شرکت کرده است و سال‌ها‌ست که از بهترین گیمر های دنیا در بازی های دوتا 2 (Dota 2) و Dota: All-Stars محسوب می‌شود. ژائوهوی در  سال 2015 حدود 1 میلیون دلار و در سال 2016 حدود 377 هزار دلار تنها از طریق بازی دوتا 2 درآمد داشته است. علاوه بر این‌ها، این گیمر چینی موفق به کسب درآمد مازاد از طریق اسپانسرها و منابع دیگر نیز در طی تورنتمت‌های اخیر شده است. ژائوهوی با سبک بازی انعطاف‌پذیر و همچنین عملکرد عالی خود در هر بازی شناخته می‌شود.

8. جاناتان وندل (Jonathan “Fatal1ty” Wendel)

پولدار ترین گیمر های جهان / ثروتمند ترین گیمر های جهان

 • ملیت: آمریکایی
 • درآمد سالیانه: نامشخص

در رتبه هشتم فهرست پولدار ترین گیمرهای جهان، جاناتان وندل (Jonathan Wendel) قرار دارد که با نام مستعار Fatal1ty نیز شناخته می‌شود. او تاکنون در 20 تورنمنت جهانی حضور داشته است. درآمد سالیانه وندل در 2015 از تورنمنت‌های مختلف برابر با 455 هزار دلار آمریکا بوده است.

از جمله تورنمنت‌هایی که وندل تاکنون در آن‌ها حضور داشته می‌توان به لیگ حرفه‌ای ورزشکارهای سایبری (Cyber-athlete Professional League)، تورنمنت جهانی بازی‌های سایبری (World Cyber Games Championship)، تورنمنت‌های Painkiller و Unreal و همچنین تورنمنت‌های بازی Quake 3 اشاره کرد که در مورد آخر موفق به کسب بیش از 12 عنوان قهرمانی شده است. بازی‌هایی که جاناتان وندل با آن‌ها شناخته می‌شود عبارتند از بازی Doom 3، بازی Counter-Strike، بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، بازی Return to Castle Wolfenstein و بازی Quake.

7. شن هائو ژیهائو (Chen “Hao” Zhihao)

حرفه ای ترین گیمر های جهان / بهترین گیمر های جهان

 • ملیت: چینی
 • درآمد سالیانه: 1.5 میلیون دلار

هفتمین رتبه فهرست پولدار ترین گیمرهای جهان به شن هائو ژیهائو (Chen “Hao” Zhihao) از کشور چین تعلق دارد که می‌توان به او لقب بهترین گیمر دنیا را نیز داد. جا دارد اشاره کنیم شن هائو با نام مستعار Gen. Hao نیز شناخته می‌شود و تا کنون در 47 تورنمنت جهانی شرکت کرده است. او از بازیکنان قدیمی بازی Dota: All-Stars و از اعضای سابق تیم Newbee است که اکنون در بازی دوتا 2 به رقابت می‌پردازد و با سبک بازی خشن و تجربه زیاد خود در زمینه بازی‌های رایانه‌ای شناخته می‌شود. براساس برخی از گزارشات، میزان دقیق درآمد شن هائو تاکنون به رقم 1,739,333 دلار آمریکا رسیده است. لازم به ذکر است که شن هائو قبل از این، برای تیم‌هایی همانند تیم Vici Gaming، تیم Invictus Gaming، تیم TongFu و تیم TyLoo نیز بازی کرده است.

 

6. سمیل حسن (Sumail Hassan)

پولدار ترین گیمر های جهان / پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا

 • ملیت: پاکستانی
 • درآمد سالیانه: 1.6 میلیون دلار

عضو ششم فهرست پولدار ترین گیمر های دنیا سمیل حسن (Sumail Hassan) نام دارد که با لقب Suma1L هم شناخته می‌شود با توجه به سن و سالش، پر درآمد ترین گیمر جهان محسوب می‌شود. سمیل تاکنون در 8 تورنمنت حضور داشته و یکی از حرفه‌ ای ترین گیمر های بازی دوتا 2 محسوب می‌شود که قبل از این برای تیم‌هایی همانند Evil Geniuses (قهرمان مسابقات دوتا 2 آسیا در شهر شانگهای در سال 2015) بازی کرده است. علاوه بر آن، سمیل در تورنمنت‌های مختلف به عنوان عضوی از تیم‌هایی همانند تیم UNiVeRsE، تیم Fear و تیم Aui_2000 حضور داشته و موفق به کسب قهرمانی بین‌المللی در سال 2015 شده است. در سال 2015 درآمد سمیل به 2 میلیون دلار آمریکا رسید و او هم‌اکنون به عنوان عضو تیم Evil Geniuses یا EG در تورنمنت‌هایی همانند Shanghai Major و Frankfurt Major فعالیت می‌کند.

5. ژانگ نینگ (Zhang Ning)

ثروتمند ترین گیمر های جهان / حرفه ای ترین گیمر های جهان

 • ملیت: چینی
 • درآمد سالیانه: 1.6 میلیون دلار

پنجمین عضو فهرست پولدار ترین گیمرهای جهان ژانگ نینگ (Zhang Ning) نام دارد که با نام مستعار Xiao8 نیز شناخته می‌شود و یکی از گیمر های برتر دنیاست. ژانگ نینگ تاکنون در 44 تورنمنت بین‌المللی شرکت داشته و لیدر تیم Newbee محسوب می‌شود؛ تیمی که در مسابقات نهایی TI4 بازی دوتا 2، پیروزی را از آن خود کرد. علاوه بر آن، نینگ برای تیم‌هایی همانند LGD نیز بازی کرده است. جا دارد بگوییم تیم ژانگ نینگ در گذشته با قرارداد 6 میلیون دلاری به مسابقات Invictus Gaming پیوست که نتیجه‌ آن به فاجعه ختم شد. در حال حاضر و به کمک هم‌تیمی‌هایش نینگ قادر است سالیانه بیشتر از 1 میلیون دلار آمریکا درآمد کسب کند.

4. کلینتون لومیس (Clinton Loomis)

پولدار ترین گیمر های جهان / ثروتمند ترین گیمر های جهان

 • ملیت: آمریکایی
 • درآمد سالیانه: 1.7 میلیون دلار

گیمر چهارمی که در فهرست پولدار ترین گیمرهای جهان می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم کلینتون لومیس (Clinton Loomis) نام دارد که با نام مستعار Fear نیز شناخته می‌شود و جزو قوی ترین گیمر جهان به حساب می‌آید. لومیس تاکنون در 44 تورنمنت مختلف شرکت داشته است. جا دارد بگوییم او به همراه سمیل حسن از اعضای دیگر تیم EG محسوب می‌شود که به شکل تخصصی در رشته دوتا 2 فعالیت می‌کنند. علاوه بر این کلینتون موفق شده است جایزه بین‌المللی سال 2012 را که بزرگترین تورنمنت بین‌المللی دوتا 2 به حساب می‌آید را از آن خود کند؛ او فقط از طریق همین رویداد حدود 1.3 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

به غیر از موارد گفته شده، لومیس برای تیم‌هایی همانند تیم PluG Pullers Inc، تیم Online Kingdom و تیم Complexity Gaming نیز بازی کرده است و در حال حاضر یکی از مهمترین گیمرهای جهان شناخته می‌شود. کلینتون لومیس در سال 2014 وظیفه آماده‌کردن تیم EG برای رقابت‌های بین‌المللی 2014 و ESL One Frankfurt 2014  را برعهده داشت. او تاکنون موفق به اخذ 6 عنوان قهرمانی و جوایز دیگر نیز شده است.

3. کورتیس لینگ (Kurtis Ling)

حرفه ای ترین گیمر های جهان / بهترین گیمر های جهان

 • ملیت: کانادایی
 • درآمد سالیانه: 1.8 میلیون دلار

سومین گیمر در فهرست پولدار ترین گیمرهای جهان، کورتیس لینگ (Kurtis Ling) نام دارد که با نام مستعار Aui_2000 نیز شناخته می‌شود. کورتیس تاکنون در 47 تورنمنت مختلف شرکت کرده است و یک گیمر کانادایی حرفه‌ای در رشته دوتا 2 محسوب می‌شود. او با 22 سال سن، در فهرست جوانترین گیمرهای پولدار در میان پولدارترین‌ها رتبه دوم را گرفته است.

لینگ موفق شده است که در تورنمنت بین‌المللی 2016، حدود 2 میلیون دلار آمریکا درآمد کسب کند. همچنین جا دارد اشاره کنیم که قبل از این او برای تیم‌هایی همانند تیم Speed. Int، تیم Team Dignitas، تیم PotM Bottom و تیم Evil Geniuses بازی کرده اما در حال حاضر عضو گروه Team NP است. کورتیس تاکنون 6 عنوان قهرمانی در مسابقاتی همانند MLG Championship Columbus، مسابقات Dota 2 Asia Championship 2015 و مسابقات Dota Pit League Sea 3 را کسب کرده است. درآمد کل لینگ تاکنون 6.6 میلیون دلار آمریکا بوده است.

2. پیتر دگر (Peter Dager)

حرفه ای ترین گیمر های جهان / بهترین گیمر های جهان

 • ملیت: آمریکایی
 • درآمد سالیانه: 1.9 میلیون دلار

دومین عضو فهرست پولدار ترین و حرفه ای ترین گیمر های جهان ، پیتر دگر (Peter Dager) است که با نام مستعار ppd یا Peterpandam نیز شناخته می‌شود و در لیست بزرگترین گیمر جهان نیز قرار می‌گیرد. پیتر تاکنون در 33 تورنمنت مختلف شرکت کرده است. او یکی دیگر از اعضای تیم Evil Geniuses محسوب می‌شود و به صورت تخصصی در رشته دوتا 2 فعالیت می‌کند. قبل از این پیتر برای تیم‌هایی همانند WanteD، تیم Stay Free و Super Strong Dinosaurs نیز بازی کرده است. علاوه بر این‌ها، او در مسابقه Electronic Sports Prime موفق به کسب جایزه Shock Therapy Cup شده و در مسابقات بین المللی 2014 و ESL One New York 2014 نیز به پیروزی رسیده است. از آن موقع تاکنون پیتر دگر به عنوان یک گیمر حرفه‌ای بین‌المللی، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

1. ساحیل آرورا (Saahil Arora)

حرفه ای ترین گیمر های جهان / بهترین گیمر های جهان / اسامی گیمر های معروف

 • ملیت: آمریکایی
 • درآمد سالیانه: 1.9 میلیون دلار

بالاخره به مقام اول فهرست پولدار ترین و حرفه ای ترین گیمر های جهان رسیدیم و این مقام به کسی تعلق ندارد جز ساحیل آرورا (Saahil Arora) که با نام مستعار UNIVeRsE نیز شناخته می‌شود که اکنون پولدارترین گیمر جهان است. ساحیل تاکنون در 39 تورنمنت مختلف شرکت کرده است و اصالتا هندی است. او از اعضای دیگر تیم EG محسوب می‌شود و عنوان پولدار ترین گیمر جهان را دارد. ساحیل از اعضای Kingdom squad محسوب می‌شد و به همراه کلینتون لومیس که قبل‌تر در مقاله او را معرفی کردیم در این تیم فعالیت می‌کرد.

ساحیل در مسابقات بین‌المللی 2011 نیز حضور داشت و نهایتا در سال 2012 موفق به کسب درآمد 1.6 میلیون دلاری شد. پس از آن او در تورنمنت‌های زیادی در کشورهای مختلف شرکت کرد و به مرور، اعتبارش به عنوان معروف ترین گیمر جهان افزایش پیدا کرد و درآمد سالیانه‌اش نیز به 2.7 میلیون دلار آمریکا رسید. جا دارد اشاره کنیم قبل از این، او برای تیم‌هایی همانند Gosu eSports، تیم Quantic Gaming و Team Secret نیز بازی کرده است.

بهترین و پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا

در ابتدا به معرفی برترین و پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا خواهیم پرداخت.

5. سارا لو (Sarah Lou)

بهترین گیمرهای زن دنیا

 • نام درون بازی: سارا لو | Sarah Lou
 • نام اصلی: سارا هریسون |  Sarah Harrison
 • سال تولد: مشخص نیست
 • کشور: بریتانیا
 • درآمد کلی: 50 هزار دلار

سارا لو یک گیمر حرفه‌ای بریتانایی است که از انگلستان آمده. برخلاف بسیاری از گیمرهای قبل از او، تخصصش در بازی‌های مبارزه‌ای است. سارا در اولین تورنومنت خود پیروز شد و توانست اعتبار زیادی را برای خود کسب کند. او در سال 2008 در مسابقات قهرمانی فصل که با بازی Dead or Alive 4 انجام می‌شد شرکت کرد و با هم‌تیمی دیگر خود Messy ، تیم Birmingham Salvo را تشکیل داد و برنده شد و توانست به یکی از پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا تبدیل شود.

4. کاسومی چان (Kasumi Chan)

حرفه ای ترین گیمر های جهان

 • نام درون بازی: کاسومی چان | Kasumi Chan
 • نام اصلی: مارجری بارتل | Marjorie Bartell
 • سال تولد: مشخص نیست
 • کشور: ایالات متحده آمریکا
 • درآمد کلی: 55 هزار دلار

کاسومی چان را می‌توان یکی از سه گیمر برتر آمریکا در بین زنان نامید. او فقط در 2 تورنومنت شرکت کرد و با پیروزی در آن‌ها توانسته اکنون در رتبه چهارم این لیست قرار بگیرد. در سال 2006، او توانست در مسابقات قهرمانی فصل که با بازی Dead or Alive 4 انجام می‌شد مقام دوم را سانفرانسیسکو کسب کند. کاسومی چان در آن سال مقام اول را به رقیب آمریکایی خود باخت اما در سال 2007 بار دیگر در مسابقات شرکت کرد و اینبار توانست رتبه اول را از آن خود کند. نکته جالبی که درمورد او وجود دارد، دو بار شرکت کردن در مسابقات، پیشرفت فوق العاده طی همین دو مسابقه و تبدیل شدن به یکی از پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا است.

3. ریکی اورتیز (Ricki Ortiz)

بهترین گیمر های جهان / پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا

 • نام درون بازی: ریکی اورتیز | Ricki Ortiz
 • نام اصلی: ریکی سوفی اورتیز | Ricki Sophie Ortiz
 • سال تولد: 12 دسامبر 1982
 • کشور: ایالات متحده آمریکا
 • درآمد کلی: 80 هزار دلار

دومین نفر از لیست “سه گیمر برتر آمریکایی در بین زنان” به ریکی اورتیز می‌رسد که از سال 2003، رقابت خود را در بخش مبارزه‌ای آغاز کرده است. او تراجنسیتی یا ترنسجندر است و در سال 2014 جنسیت خود را به عنوان زن معرفی کرد. اورتیز که در 61 تورنمنت واقعاً هیجان انگیز شرکت کرده بود، اولین بار در سال 2003 در مسابقات Evolution Championship Series (مارول در برابر کپکام 2) در پومونا، کالیفرنیا، شهرت پیدا کرد. او در آن سال، مقام دوم را پس از جاستین وونگ بدست آورد. طی این مدت نیز در مسابقات بسیاری شرکت کرد و توانست مقام‌های دوم یا اول را کسب کند، اما درخشش اصلی و دوباره او در سال 2016 در مسابقات Capcom Cup بود که وی را تبدیل به یکی از بهترین گیمر های جهان کرد.

2. میستیک (Mystik)

گیمر های برتر جهان / پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا

 • نام درون بازی: میستیک | Mystik
 • نام اصلی: کاترین گان | Katherine Gunn
 • سال تولد: 20 آوریل 1988
 • کشور: ایالات متحده آمریکا
 • درآمد کلی: 122 هزار دلار

آخرین نفر از لیست “سه گیمر برتر آمریکایی در بین زنان” نیز به میستیک می‌رسد. در اینجا دوباره کسی را داریم که فقط در چند تورنمنت در مقایسه با رقیبانش شرکت کرده و توانسته به یکی از پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا تبدیل شود. دوره فعالیت وی در سالهای 2007 ، 2008 و 2010 بود. در سال 2007 او برای اولین بار در تورنومنت‌ها شرکت کرد که مسابقات قهرمانی فصل بازی Dead or Alive 4 بود که رتبه دوم را کسب کرد.

میستیک برای بار دوم در سال 2008 در مسابقات شرکت کرد اما این بار مقام سوم را آورد. (همان زمانی که سارا لو و هم‌تیمی‌اش Messy جایزه نفر اول را برنده شدند). البته که میستیک دست از تلاش نکشید و در سال 2010 با بازی Halo: Reach شرکت کرد و توانست به رتبه اول برسد و به یکی از بهترین گیمرهای زن جهان تبدیل شود.

1. اسکارلت (Scarlett)

پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا

 • نام درون بازی: اسکارلت | Scarlett
 • نام اصلی: ساشا هاستین | Sasha Hostyn
 • سال تولد: 14 دسامبر 1993
 • کشور: کانادا
 • درآمد کلی: 296 هزار دلار

یکی از حرفه ای ترین گیمر های زن جهان که اهل کاناداست، با نام مستعار اسکارلت، رتبه اول را در لیست پولدار ترین گیمرهای زن جهان دارد. برخلاف سایر افراد حاضر در این لیست، اسکارلت با بازی Starcraft II مسابقه می‌دهد و شخصیت تخصصی او نیز Zerg است. همانطور که ما گیمرها می‌دانیم، StraCraft یک بازی دیوانه‌وار رقابتی است و اسکارلت هر زمان که مسابقه می‌داد، بطور کامل بر بازی مسلط بود. پیروزی‌ای که او در کره جنوبی کسب کرد، شاید چشمگیرترین موفقیت در بین حرفه ای ترین گیمر های زن جهان ، بلکه حرفه‌ای‌ترین و معروف ترین گیمر های دنیا محسوب بشود.

در سال 2012 ، اسکارلت در مسابقات “Sponsor Me!” شرکت کرد و برنده شد. این تورنومنت آنلاین مخصوص گیمرهای آماتوری است که اسپانسر یا تیمر ندارند و به دنبال آن می‌گردند. با برنده شدن در آن تورنمنت، یک سفر به IPL 4 در لاس وگاس که تمام هزینه آن بر عهده اسپانسر بود دریافت کرد، جایی که در مسابقات مقدماتی آزاد عملکرد چشمگیری داشت. اگر برایتان سوال است که در بین زنان بهترین گیمر جهان کیست ، پاسخ‌تان را یافته‌اید.

سایر پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا

لیست پردرآمدترین گیمرهای زن دنیا از رتبه 20 تا 6 را نیز می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید و با گیمر های معروف جهان در بین زنان آشنا شوید.

نام مستعارنام اصلیملیتدرآمد
AileyAlyona Bordukovaروسیه22 هزار و 580 دلار
Nast1aAnastasiya Evdokinaروسیه23 هزار و 515 دلار
FemStephStephanieایالات متحده آمریکا23 هزار و 875 دلار
AnnialisDebاندونزی23 هزار و 950 دلار
CandyAlyona Kuvaevaروسیه26 هزار و 952 دلار
xchocobarsJanet Roseکانادا28 هزار و 350 دلار
julianoJulia Kiranسوئد28 هزار و 633 دلار
missharveyStephanie Harveyکانادا29 هزار و 496 دلار
GLHuiHuiChen, YuYanچین30 هزار دلار
potterChristine Chiایالات متحده آمریکا30 هزار و 295 دلار
BaiZeWang, Xinyuچین30 هزار و 312 دلار
zAAzZainab Turkieسوئد23 هزار 900 دلار
Ant1kaAnna Ananikovaروسیه33 هزار و 958 دلار
KittyPlaysKristenکانادا38 هزار و 700 دلار
vilgaKsenia Klyuenkovaروسیه43 هزار و 698 دلار

سخن پایانی

بطور کلی در این مطلب ثروتمندترین گیمر های جهان و پر درآمد ترین گیمر های زن جهان را برایتان معرفی کردیم و اگر تاکنون در مورد درآمد حرفه ای ترین گیمر های جهان تخمین‌های مختلفی می‌زدید، این مقاله تصوری کلی از میزان درآمد این گیمرها را برای شما مشخص کرده است. درآمد این گیمرها از طریق اسپانسرها تامین شده و از بازی‌هایی که انجام می‌دهند می‌توان به بازی Dota 2، بازی Gran Turismo 6، بازی Gran Turismo 5، بازی Counter-Strike و بسیاری از عناوین دیگر اشاره کرد.

علاوه بر این، از زمان رونق گرفتن گوشی‌های هوشمند و به روی کار آمدن گیمینگ موبایل، بازیکن‌های جدیدی نیز به این عرصه معرفی شده‌اند و با توجه به رشد روزافزون گیمینگ موبایل، در آینده می‌توانیم شاهد حضور گیمرهای موبایل نیز در فهرست‌هایی همانند فهرست بالا باشیم. با روند صعودی صنعت گیمینگ و آمدن تکنولوژی‌های جدیدتر، حرفه‌ای بودن در این عرصه برای بسیاری از افراد ملموس‌تر شده است. نهایتا امیدواریم این روند همچنان ادامه پیدا کرده و شمار بازی گیمر های حرفه ای در سبک‌های مختلف بیشتر شود.

نظر شما در مورد فهرست پولدار ترین گیمرهای جهان چیست؟ نظرات خود را می‌توانید از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
سیب
.
24 تیر 1401، 15:43
پاسخ
0
1
جای فرگ freg که کالاف میزنی خالیه با نارکو اینا کجان پس
avatar
قلی قلی زاده
.
21 فروردین 1401، 12:17
پاسخ
0
1
ببین کیا به کجا. رسیدن :-( منم تازه کارم منم تو آپارات و یوتیوب فعالیت دارم
avatar
tumbax
.
01 مرداد 1400، 23:15
پاسخ
0
0
پس پیودی پای چی
avatar
پارسا
.
19 شهریور 1399، 13:42
پاسخ
11
5
پس اسم من کو؟؟؟؟!!!!!
avatar
1powria
.
12 مهر 1399، 17:09
پاسخ
0
8
@پارسا
شرطی بزنیم ببنیم کی بهترع؟
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401