بهترین بازی های شبیه سازی اندروید + لینک دانلود

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر قصد تجارب مختلف در زندگی شخصی خود را دارید، گوشی موبایل اندروید شما قابلیت این را دارد که بخشی از زندگی ایده‌آل را برای شما شبیه سازی کند. اما بهتر است تا قبل از دست‌به‌کار شدن با بازی های شبیه سازی اندروید آشنا شوید.

این روزها دنیای تکنولوژی پای خود را فراتر از مدیوم‌های سرگرمی و اطلاع‌رسانی گذاشته است و تاثیر غیرمستقیمی بر سبک زندگی و افزایش مهارت‌های فردی دارد. طراحی و ساخت بازی شبیه ساز در اندروید یکی از قدم‌هایی است که بازی‌سازان برای چشیدن دنیای غیرتعاملی افراد برداشته‌اند. این عناوین با اتکا به پتانسیل‌های پلتفرم گوشی‌های هوشمند و همچنین هوش و ذوق طراحان در مدل‌های شبیه‌سازی، توانسته‌اند تا روزبه‌روز به محبوبیت زیادی دست پیدا کنند و آمار قابل‌توجهی از حجم دانلود اینترنت افراد را به خود اختصاص داده‌اند.

مقاله امروز پلازا را به همین عناوین اختصاص داده‌ایم و قصد داریم تا شما را با بهترین بازی های شبیه ساز اندروید در سبک‌ها و ذائقه‌های مختلف آشنا کنیم. توجه داشته باشید که دامنه انتشار این بازی‌ها زیاد است و ما فقط با توجه به تعداد دانلود و محبوبیت بازی‌ها، آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

بهترین بازی های شبیه سازی اندروید برای رانندگی

در این قسمت بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی در اندروید را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Bus Simulator

بازی شبیه ساز رانندگی در اندروید

همچنین بخوانید :

در لیست دانلود بازی های شبیه سازی اندروید، بازی Bus Simulator یکی از پردانلودترین آنها است. سری بازی‌های Bus Simulator یکی از معروف‌ترین بازی های شبیه سازی شده برای اندروید در زمینه رانندگی است که تمرکز ویژه‌ای در مهارت پارک کردن دارد. شما باید کنترل اتوبوس‌های سنگین را به عهده بگیرید و این بازی توانسته تا شباهت بی‌نظیری نسبت به پشت فرمان نشستن یک اتوبوس واقعی داشته باشد.

دانلود بازی Bus Simulator برای اندروید

2. بازی Real Driver: Parking Simulator

بازی شبیه ساز رانندگی در شهر اندروید

اگر پارک کردن را یکی از المان‌های اصلی در بازی های شبیه ساز رانندگی در اندروید بدانیم، بازی Real Driver: Parking Simulator از عناوینی است که فقط و فقط به پارک کردن می‌پردازد. همه مواردی که برای پارک یک ماشین به کار گرفته می‌شود را می‌توان در Real Driver: Parking Simulator مشاهده کرد. این بازی نیاز به دقت بسیار بالا دارد و شما را به یک استاد پارک اتومبیل تبدیل می‌کند.

دانلود بازی Real Driver: Parking Simulator برای اندروید

3. بازی Truck Simulator OffRoad 4

بازی شبیه ساز کامیون در گوشی

بازی Truck Simulator OffRoad 4 یک ترکیب فوق‌العاده از رانندگی با ماشین‌های سنگین و آفرود است و یک بازی شبیه ساز کامیون در گوشی را در اختیار شما خواهد گذاشت. شما با کامیون به دل جاده‌های سهمگین صحرایی و جنگلی می‌زنید و همانند یک راننده کامیون باتجربه باید چالش‌های بازی را پشت سر بگذارید. همچنین این بازی از بخش داستانی برخوردار است و ماجراجویی‌های یک پدر و پسر را روایت می‌کند.

دانلود بازی Truck Simulator OffRoad 4 برای اندروید

4. بازی Driving School Sim

بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی در اندروید

همچنین بخوانید :

یکی دیگر از کاندیداهای بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای گوشی را می‌توان به Driving School Sim اختصاص داد. علاوه بر آموزش جزبه‌جز رانندگی، Driving School Sim یک بازی شبیه ساز رانندگی در شهر اندروید است که لذت بیشتری از رانندگی واقعی در سطح شهر را در اختیار شما قرار می‌دهد. گرافیک و جذابیت‌های بصری یک سروگردن از نمونه‌های مشابه شبیه‌ ساز رانندگی بالاتر است و مراحل مختلف زیادی در بازی در کنار بهره‌گیری از حالت چندنفره و آنلاین گنجانده شده است.

دانلود بازی Driving School Sim برای اندروید

5. بازی Extreme Car Driving Simulator

بازی شبیه ساز رانندگی ایرانی

برای دانلود بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید، بد نیست تا نگاهی هم به Extreme Car Driving Simulator داشته باشید. شما در بازی Extreme Car Driving Simulator با یک معجون فوق‌العاده از یک یا چند بازی شبیه ساز رانندگی در اندروید روبه‌رو هستید که لذت بالاتری را در رانندگی در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین عنصر گرافیک نیز بیش از بازی‌های هم‌رده به کار گرفته شده است. رانندگی در بازی Extreme Car Driving Simulator اختیار عمل بیشتری دارد و رقابت‌های این بازی نفس‌گیرتر است.

دانلود بازی Extreme Car Driving Simulator برای اندروید

بهترین بازی های شبیه سازی اندروید برای پرواز

در ادامه بهترین بازی های شبیه ساز پرواز در اندروید را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Turboprop Flight Simulator 3D

بازی شبیه ساز هواپیما در گوشی

علاقه‌مندان به صنعت هوایی و موضوعات پیرامون آن، قطعا با هواپیماهای Turboprop یا همان توربین‌دار آشنا هستند. شما در بازی Turboprop Flight Simulator 3D با یک شبیه‌ساز فوق‌العاده از این نوع هواپیما روبه‌رو خواهید بود که بر اساس سازوکار این هواپیماها و عملکردشان طراحی شده است. ماموریت‌های بازی شما را بیشتر با Turboprop آشنا خواهد کرد.

دانلود بازی Turboprop Flight Simulator 3D برای اندروید

2. بازی AirFighters

بازی شبیه ساز پرواز در اندروید

برای افرادی که به دنبال یک نبردهوایی باکیفیت و کامل بر روی گوشی خود هستند، بازی AirFighters بهترین پیشنهاد ممکن است. شاید بهترین ویژگی در لیست هواپیماهای قابل‌ انتخاب در بازی باشد. جایی که با تعدادی از جنگنده‌های مختلف و همچنین مراحل متنوع رو‌به‌رو هستیم. همچنین نبردهای هوایی با دقت بالایی طراحی شده و بازی AirFighters را جز یکی از بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید قرار داده است.

دانلود بازی AirFighters برای اندروید

3. بازی Warplanes: WW2 Dogfight

بازی شبیه ساز در اندروید

بازی Warplanes: WW2 Dogfight نبردهای هوایی در زمان جنگ جهانی دوم را به تصور می‌کشد. شما در این بازی با انتخاب یکی از 5 کشور مدعی در جنگ‌ جهانی دوم به مبارزات هوایی با دشمنان خواهید پرداخت. تصویرسازی و روایت ماموریت‌های بازی شباهت زیادی به وقایع جنگ‌ جهانی دوم دارد و حتی طراحی هواپیماها و مراحل بازی مطابق محل وقوع ماموریت‌ها است. همچنین گرافیک و صداگذاری انفجارها قابل‌قبول است و درحد یک بازی فایتیگ هوایی برای گوشی‌های موبایل کار شده است.

دانلود بازی Warplanes: WW2 Dogfight برای اندروید

4. بازی Flight Pilot Simulator 3D Free

بازی شبیه ساز در اندروید

بر خلاف دیگر بازی های شبیه ساز پرواز، Flight Pilot Simulator 3D Free بدون داشتن حجم زیاد و عدم پیچیدگی‌های گوناگون توانسته تا نوع دیگری از لذت پرواز را در اختیار کاربران قرار دهد. مکانیزم روان و آسان بازی فارغ از هرگونه وسواس زیاد در کنترل هواپیما و تمرکز بر بخش ماموریت‌ها شما را در یک بازی شبیه ساز هواپیما در گوشی همراهی خواهد کرد. یکی دیگر از بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید که میزان علاقه شما به پرواز را پیش‌بینی می‌کند.

دانلود بازی Flight Pilot Simulator 3D Free برای اندروید

5. بازی Extreme Landings

دانلود بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید

بازی Extreme Landings یک بازی شبیه ساز پرواز در اندروید و یکی از زیباترین و دقیق‌ترین تجربه‌ها از کنترل هواپیما را در اختیار شما قرار خواهد داد. همانطور که از نام بازی پیداست، فرآیند فرود هواپیماها در این بازی از اولویت بالایی برخوردار است. شما باید با دقت بالای خود و تمرین و به خرج دادن صبر بسیار، به استقبال چالش‌های Extreme Landings بروید.

دانلود بازی Extreme Landings برای اندروید

بهترین بازی های شبیه ساز زندگی در اندروید

در ادامه بهترین بازی های شبیه سازی اندروید از زندگی را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Game Dev Tycoon

بازی های شبیه سازی اندروید

اگر علاقه‌مند به دانش بازی‌سازی و مشکلات مرتبط با آن هستید، بازی Game Dev Tycoon را از دست ندهید. این بازی روایت جالبی از ظهور پدیده بازی‌سازی در طی 35 سال ارائه می‌کند. شما همانند طراح بازی آماتور کار خود را از یک اتاق بدون امکانات آغاز می‌کنید و در نهایت تبدیل به یکی از حرفه‌‌ای‌ترین بازی‌سازان در حد کوجیما خواهید شد. برای تجربه یک بازی شبیه ساز زندگی در اندروید با طعم جدید، Game Dev Tycoon به شدت پیشنهاد می‌شود.

دانلود بازی Game Dev Tycoon برای اندروید

2. بازی Fallout Shelter

بازی شبیه ساز زندگی در اندروید

بازی Fallout Shelter یک نماینده مجرب از سری محبوب فال اوت است که توانسته به خوبی این فرانچایز را در گوشی‌های هوشمند سرافراز کند. برگ برنده اصلی بازی در ارائه یک ترکیب فوق‌العاده از ژانر نقش آفرینی و استراتژیک است که در همان فضای آخرالزمانی همیشگی بازی‌های فال اوت روایت می‌شود. یکی از برترین بازی های شبیه سازی اندروید که زندگی در جهان آخرالزمان را در اختیار شما خواهد گذاشت.

دانلود بازی Fallout Shelter برای اندروید

3. بازی Home Street

برترین بازی های شبیه سازی اندروید

اگر به طراحی داخلی خانه و دکوراکسیون آن علاقه‌مند هستید، بازی Home Street یک تجربه عالی مجازی را در اختیارتان قرار خواهد داد. شما می‌توانید از سیر تا پیاز چیدمان و دکور خانه را بر اساس سلایق خود انتخاب کنید. از رنگ‌بندی وسایل و محیط خانه گرفته تا طراحی شخصیت اصلی بازی، همگی بر اساس سبک زندگی و مطابق دلخواه شما انجام خواهد شد. پس بازی Home Street برای کمک به طراحی یک خانه رویایی به کمک بازی های شبیه سازی گوشی انتخاب قابل‌قبولی خواهد بود.

دانلود بازی Home Street برای اندروید

4. بازی AltLife

بهترین بازی های شبیه ساز زندگی در اندروید

در نگاه اول شاید بازی AltLife آنچنان به مذاق شما خوش نیاید. اما با گذشت زمان معتاد تجربه آن خواهید شد. در این بازی کنترل یک شخصیت از زمان تولدش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تصمیمات و انتخاب‌های شما در طول بازی، آینده زندگی این نوزاد را رقم خواهد زد و صفرتاصد موفقیت و یا شکست کاراکتر اصلی بر عهده شما خواهد بود. گیم پلی بازی به شدت درگیرکننده است و در دست داشتن احساسات، مهارت‌ها و علایق شخصیت اصلی بازی می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

دانلود بازی AltLife برای اندروید

5. بازی Animal Crossing: Pocket Camp

بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید

همچنین بخوانید :

فضای شاد و فانتزی بازی Animal Crossing: Pocket Camp مناسب کسانی است که به دنبال یک شبیه ساز دل‌نشین در گوشی موبایل خود هستند. بر خلاف ظاهر کودکانه و فانتزی بازی، شما با یک عنوان استراتژیک روبه‌رو هستید و باید تمامی عوامل بازی را مدیریت و رهبری کنید. همچنین روابط و دیالوگ‌های موجود در بین کاراکترها تا حدود زیادی در جریان بازی تاثیرگذار است و پیشبرد بازی به هیچ وجه راحت نیست. تا حدی که در جایی از بازی اصلا نمی‌توان Animal Crossing: Pocket Camp را مناسب سن کودکان دانست.

دانلود بازی Animal Crossing: Pocket Camp برای اندروید

بهترین بازی های شبیه سازی اندروید برای آشپزی

در این قسمت بهترین بازی های شبیه ساز آشپزی در اندروید را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Cooking Simulator Mobile: Kitchen & Cooking Game

بهترین بازی های شبیه ساز آشپزی در اندروید

بازی Cooking Simulator Mobile: Kitchen & Cooking Game یکی از بهترین بازی های شبیه سازی شده برای اندروید است که تجربه کاملا مجازی از یک آشپز حرفه‌ای را در اختیار شما قرار خواهد گذاشت. جایی که همانند یک بازی واقعیت مجازی به همه نقاط آشپزخانه خود دسترسی خواهید داشت و باید از همه پتانسیل‌های موجود در بازی برای طبخ یک غذای درجه یک استفاده کنید. از اندازه خرد شدن گوشت گرفته تا میزان شعله اجاق گاز به اختیار شما انجام خواهد شد.

دانلود بازی Cooking Simulator Mobile: Kitchen & Cooking Game برای اندروید

2. بازی Good Pizza, Great Pizza

بازی شبیه ساز آشپزی در اندروید

همانطور که از نام Good Pizza, Great Pizza پیداست، این بازی به شدت برای علاقه‌مندان به پیتزا پیشنهاد می‌شود. البته Good Pizza, Great Pizza فقط به پخت‌وپز نمی‌پردازد و برای پیشرفت بازی باید بتوانید هزینه‌های خود در بازی را مدیریت کنید. در واقع سازندگان در این بازی ترکیبی از شبیه سازی و مدیریت را هدف نهایی بازی قرار داده‌اند. شما باید برای هزینه هر جعبه پیتزای خود برنامه‌ریزی داشته باشید و سلیقه مشتری‌ها را بررسی کنید. سیستم کسب درآمد بازی نیز کمک زیادی به تقویت هوش اقتصادی شما خواهد کرد.

دانلود بازی Good Pizza, Great Pizza برای اندروید

3. بازی Cake NowCooking Dash

بازی شبیه ساز آشپزی در اندروید

شما در بازی Cake NowCooking Dash با فرآیند طبخ کیک‌های مخلتف و دستورالعمل‌های جهانی آن آشنا می‌شود. Cake NowCooking Dash به شما ثابت می‌کند که چقدر پخت کیک لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است و باید برای موفقیت در این کار از چه فوت‌وفن‌هایی استفاده کرد. تزیین کیک‌ها و به اشتراک گذاشتن تصاویر آنها از مراحل جذاب دیگر بازی است که می‌تواند برای کاربران کم سن‌وسال نیز جالب باشد.

4. بازی Cooking Fever

بازی شبیه سازی دخترانه

برای کسب مهارت در اداره  یک رستوران در لذت بردن از آشپزی باید به سراغ بازی Cooking Fever رفت. در این بازی شما علاوه بر آشپزی باید مهارت ویژه‌ای در مدیریت رستوران داشته باشید و بتوانید چالش‌های آن را پشت سر بگذارید. رستوران‌ها و فست‌وفودها، مراحل مختلف بازی را تشکیل می‌دهند و سفارش‌های مشتریان رمز موفقیت در مراحل بازی است. بدین صورت که هرچه سفارش مشتری زودتر و بدون هیچ عیب و ایرادی آماده شود، شما از امتیاز بیشتری بهره می‌برید.

دانلود بازی Cooking Fever برای اندروید

5. بازی World Chef

دانلود بازی های شبیه سازی اندروید

همانند عناوین قبل، بازی World Chef یک بازی شبیه ساز اشپزی در اندروید است با این تفاوت که با ابعاد بیشتری از آشپزی روبه‌رو خواهید بود. بدین صورت که جایگاه شما در World Chef رو به ترقی است و باید تبدیل به یک سرآشپز بزرگ در سطح جهان شوید. طبیعی است که برای این کار باید به غذاهای معروف دنیا و طرز تهیه آنها مسلط باشید. از اصول حرفه‌ای در طبخ غذاهای محلی گرفته تا تزیین حرفه‌ای آنها، همگی در فروش و رضایت مشتری‌های شما تاثیر مستقیم خواهد داشت.

دانلود بازی World Chef برای اندروید

سوالات متداول

1. آیا بازی های شبیه سازی اندورید نیاز به سخت افزار قوی دارند؟

تنوع بازی های شبیه سازی اندروید بسیار است و شما می‌توانید بر اساس سخت افزار گوشی خود آنها را نصب کنید.

2. بازی های شبیه سازی اندروید را می توان به صورت آنلاین بازی کرد؟

برخی از این بازی‌ها نیز از قابلیت مولتی پلیر برخوردار هستند که می‌توانید هم به صورت دونفره در کنار دوستان و هم از راه دور به صورت آنلاین بازی کنید.

در پایان

مشاهده کردید که با گوشی هوشمند اندرویدی خود می‌توانید یک زندگی مجازی را مطابق ایده‌آل‌های خود رقم بزنید. این مقاله فقط بخشی از این بازی‌ها بود. با یک جستجوی ساده در استورهای مختلف می‌توانید تقریبا تمامی شبیه‌سازی‌ها برای مشاغل مختلف را دانلود کنید. بازی‌هایی که حتی می‌توانند شما را در نقش اعضای یک خانواده پرتلاش قرار دهند و حتی کودکان را برای مهارت‌های زندگی در آینده آماده کنند.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022