معرفی بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲ برای کامپیوتر + تریلر و گیم پلی

نید فور اسپید ماست وانتد ۲
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با معرفی یکی از بازی‌های عنوان‌دار در سبک مسابقه با اتومبیل تحت عنوان بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲ همراه ما باشید.

بازی Need for Speed Most Wanted 2 یکی از عنوان‌های بسیار جذاب و سرگرم کننده در بین بازی‌های مسابقه با ماشین است. بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲ دارای پیشینه‌ای است که برمی‌گردد به سال 2005. در سال 2005 میلادی، شرکت بازی سازی الکترونیک آرتز که با نام EA آن را می‌شناسند، بازی جذابی به نام Need for Speed Most Wanted را منتشر کرد.

بازی Need for Speed Most Wanted 2

از این بازی می‌توان به عنوان اولین نسخه بازی نید فور اسپید ماست وانتد نام برد. پس از استقبال چشم‌گیری که از طرف جامعه گیم نسبت به نسخه اولیه این بازی شد، استودیویی به نام Criterion Games اقدام به ساخت نسخه ریبوت بازی نید فور اسپید کرد. پس از ساخت این نسخه، شرکت بازی سازی EA عهده انتشار این بازی را بر گردن گرفت و آن را تحت عنوان بازی نید فور اسپید ماست وانتد 2012 در بازار بازی عرضه و منتشر کرد.

بازی NFS Most Wanted 2 از هر نظر که به آن نگاه کنید خواهید دید که نسبت به نسخه قبلی‌اش تفاوت‌های چشم‌گیری داشته و سازندگان برای ساخت این بازی پس از گذشت 7 سال به درستی کار و طراحی‌های خودشان را بر روی گیم پلی این بازی جذاب پیاده کرده‌اند. در ادامه با ما در پلازا همراه باشید تا به بررسی بازی نید فور اسپید ماست وانتد 2012 بپردازیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

تریلر بازی NFS Most Wanted 2

در این قسمت شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی بیشتر با محیط، گرافیک و چگونگی بازی، نگاهی به تریلر بازی نید فور اسپید ماست وانتد 2 برای کامپیوتر بیندازید.

گیم پلی بازی Need for Speed Most Wanted 2

در این قسمت قصد داریم تا تمامی نکات و جزئیات بازی Need for Speed Most Wanted 2012 برای کامپیوتر را تقدیم نگاه شما عزیزان کنیم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲ یک عنوان در سبک مسابقه با اتومبیل است که دومین نسخه از مجموعه ماست وانتد به شمار می‌آید. در ابتدایی‌ترین قسمت گیم پلی این بازی و زمانی که بازی را نصب می‌کنید و وارد بازی می‌شوید، در ابتدا ویدئویی در پیش روی شما ظاهر می‌شود که در آن خلاصه کلی از نقشه و فضای شهر بازی NFS Most Wanted 2 را به شما نشان خواهد داد.

همچنین بخوانید :

در این ویدئو تعدادی از ماشین‌های رتبه بالای جهان بر روی یکی از پل‌های وسیع بازی به صورت ردیفی ایستاده‌اند و آماده یک رقابت هیجانی هستند. پس از عبور از قسمت ابتدایی بازی، شما وارد شهر خواهید شد. شهری که در بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲ در آن به بازی مشغول می‌شوید ترافیکی متوسط با ماشین‌های مختلف را شامل می‌شود. در این بازی شما نمی‌توانید مقدار ترافیک را کم و یا زیاد کنید. این ترافیک ماشین‌ها در هیچ صورتی کم یا زیاد نخواهد شد حتی در طول مسابقه.

بازی nfs most wanted 2

در ابتدا تمامی ماشین‌های بازی Need for Speed Most Wanted 2 قفل هستند و بازی به صورت خودکار در همان ابتدا به شما یک ماشین خواهد داد که با آن به سراغ مسابقه بروید و سپس ماشین‌های دیگر را قفل گشایی کنید. اولین ماشینی که پس از دانلود بازی نید فور اسپید ماست وانتد 2012 شما تجربه رانندگی در این بازی با آن را خواهید داشت ماشین Porsche 911 Carrera است. ساختار بازی NFS Most Wanted 2 به این شکل است که هر ماشین را که قفل گشایی کنید باید یک سیر مشخص و یکنواخت را سپری کنید تا آن ماشین ارتقا پیدا کند.

هر ماشین دارای تعدادی مرحله و مسابقه است که در سه سطح آسان، متوسط و سخت دسته بندی شده‌اند. میزان آسانی یا سختی این مراحل دست شما نیست و بازی به صورت خودکار این قابلیت و ویژگی را در بازی قرار داده است تا از سطح آسان شروع به مسابقه کنید و سپس به صورت کم کم سطح مسابقه سخت‌تر شود.

این موردی که می‌خواهیم در رابطه با ارتقای ماشین‌ها بگوییم برای تمامی ماشین‌های بازی Need for Speed Most Wanted 2 صدق می‌کند و برای همه آن‌ها یکنواخت است. هنگامی که سوار یک ماشین جدید می‌شوید، آن ماشین هیچ گونه ارتقایی بر روی آن اعمال نشده و ماشین در حالت Stock خودش است.

برای افزایش سرعت و فرمان پذیری بهتر و بسیاری جزئیات دیگر، شما باید با پیروزی در مسابقات مختلف به ارتقای این جزئیات بپردازید. در غیر این صورت شما باید با حالت فابریک ماشین بازی کنید. یکی از ویژگی‌های جالب و بسیار خوب بازی NFS Most Wanted 2 این است که شما را مجبور می‌کند تا برای هر مرحله و هر مسابقه بجنگید و تمام تلاشتان را بکنید تا پیروز مسابقه شوید.

این مورد را هم بگوییم که برای انجام هر مرحله برای ارتقای هر ماشین، شما حتما باید سوار آن ماشین شوید و سپس پنل مسابقات را باز کنید و یک مسابقه به دلخواه خودتان را شروع کنید. پس از وارد شدن به پنل مسابقات، اولین سطحی که برای مسابقه پیش رویتان است، سطح آسان بوده که در این سطح اگر با دقت رانندگی کنید، می‌توانید به راحتی پیروز میدان شوید.

ترینر بازی nfs most wanted 2

سطح بعد که با رنگ نارنجی در بازی قرار دارد، سطح متوسط است. در این سطح بازیکنان با تلاش بیشتری نسبت به سطح آسان می‌توانند به پیروزی دست پیدا کنند؛ زیرا درجه سختی مرحله یک درجه بالاتر رفته است. و اما نوبت به درجه سخت بازی می‌رسد که با رنگ قرمز نشان داده می‌شود.

هریک از مراحلی که برای ماشین‌هایتان انتخاب می‌کنید و به مسابقه می‌روید، دو یا سه ویژگی به ماشین شما اضافه می‌کند. این ویژگی‌ها در اصل تیونینگ ماشین شما هستند که به ماشینتان افزایش سرعت، راحتی در رانندگی، نرم بودن گاز و جزئیات دیگر را اضافه خواهند کرد. در نید فور اسپید ماست وانتد ۲ در هر سطح از جزئیات تیونینگ سطح پایین تا پیشرفته بر روی ماشینتان اعمال می‌شود. برای مثال در حالت آسان، پس از کسب رتبه اول در مسابقه، به شما یک مدل شاسی می‌دهد که به وسیله آن شما می‌توانید چسبندگی خوب و چشم گیری را در جاده تجربه کنید.

چسبندگی بالای ماشین، مقدار ناچیزی از سرعت و قدرت موتورتان را خواهد گرفت، ولی در عوض شما می‌توانید با سرعت بالا وارد پیچ و خم جاده‌ها شوید. در قسمت متوسط مسابقات، پس از پیروزیتان به شما یک مدل بدنه با چند جزئیات خواهد داد. کاربرد و عملکرد این بدنه به این صورت است که ماشین شما حالت سبک‌تری نسبت به حالت Stock ماشین دارد و این مورد باعث افزایش سرعتتان خواهد شد. پاداشی که در قسمت سخت مسابقات بازی NFS Most Wanted 2 به شما تعلق خواهد گرفت به مراتب از ارزش بالاتری برخوردار است.

این جوایز شامل سبک کردن شاسی در عین حال که چسبندگی را حفظ می‌کند می‌شود و همچنین ارتقای بدنه به حالت Aero که باعث سبک‌تر شدن ماشین در سرعت‌های بالا و همچنین حفظ تعادل بهتر است، ارتقای لاستیک‌ها و چرخ‌ها برای مانور بهتر بر روی پیچ و خم‌ها و… تمامی این جزئیات در کنار هم یک ماشین تقویت شده و همچنین با قدرت بالا را به شما می‌دهد.

سیو بازی nfs most wanted 2

همچنین بخوانید :

هنگامی که هر ارتقای کوچکی بر روی ماشینتان اعمال می‌کنید دقیقا آن را حس خواهید کرد. این مورد یکی از ویژگی‌های بسیار خوب بازی Need for Speed Most Wanted 2 است. برای مثال زمانی که سوار یک ماشین مانند ماشین فورد اف سریس با سرعت پایین می‌شوید هنگامی که بدنه Aero را بر روی آن نصب می‌کنید شاهد این موضوع هستید که از جا کنده شدن و سبک شدن ماشین به چه میزان تغییر کرده است. این مورد و ویژگی‌ها در ماشین‌هایی همچون بوگاتی ویرون و لامبورگینی و… بشدت چشمگیر است.

به این صورت که زمانی که بدنه و شاسی ماشین به بالاترین حالت خودش رسیده، این ماشین‌ها تا مرز پرواز کردن می‌روند و برای ماشین‌هایی همچون بوگاتی و کونیگزگ آگرا آر، سرعتی در حدود 440 یا 450 کیلومتر بر ساعت را ثبت می‌کند. رانندگی با این سرعت و همچنین با این ماشین‌ها در واقعیت یک تجربه خارق‌العاده را به ما خواهد داد.

همچنین بخوانید :

اما حالا که شرایط تجربه کردن آن در واقعیت برایمان فراهم نیست، می‌توانیم با بازی Need for Speed Most Wanted 2 به بخشی از هیجان و لذت این تجربه دست پیدا کنیم و آن را به صورت مصنوعی تجربه کنیم. ماشین‌های مختلفی در نید فور اسپید ماست وانتد ۲ وجود دارند که هر یک از این ماشین‌ها در سال 2012 تا کنون جزو ماشین‌های رده بالا به شمار می‌روند.

یکی دیگر از نقاط قوت بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲ سندباکس بودن آن است. در این بازی بدون آن که نیاز باشد در مراحل مختلف بازی را سپری کنید، بازیکنان می‌توانند به صورت آزادانه در نقشه بازی گردش کنند و ماشینشان را تغییر دهند. این مورد باعث شده تا بازی Need for Speed Most Wanted 2 به یکی از بهترین بازی‌های موجود در سبک مسابقه با ماشین تبدیل شود.

در کنار تمامی این مواردی که گفته شد، در بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲ یک لیست وجود دارد که در آن اسامی 10 ماشین تاپ و پر سرعت نوشته شده است. این اسامی از پایین به بالا در مقابل شما مسابقه می‌دهند ولی ما از شماره یک تا ده این لیست را به ترتیب قرار دادیم که به این شرح هستند:

 • اول: Koenigsegg Agera R
 • دوم: Pagani Huayra
 • سوم: Bugatti Veyron Super Sport
 • چهارم: Lamborghini Aventador
 • پنجم: Porshe 918 Spyder Concept
 • ششم: Maclaren MP4 12C
 • هفتم: Lexus LFA
 • هشتم: Mercedes Benz SL 65 AMG
 • نهم: Shelby Cobra 427
 • دهم: Alfa Romeo 4C Concept

کدهای تقلب و رمز بازی نید فور اسپید ماست وانتد 2012

در دنیای گیم همیشه افرادی هستند که در بازی‌های مختلف با سبک‌های گوناگون به دنبال راهکارهایی برای راحت‌تر بازی کردن بازی مورد نظرشان هستند. بازی‌هایی مانند بازی جی تی ای همیشه جزو بازی‌هایی بوده که بیشترین کد تقلب یا همان رمز را به خودش اختصاص داده است. و اما حالا می‌خواهیم در رابطه با رمزهای بازی Need for Speed Most Wanted 2 نکاتی را بگوییم و درباره آن توضیح دهیم.

بازی need for speed most wanted 2012 برای کامپیوتر

بازی NFS Most Wanted 2 کدهای تقلب خاصی برای وارد کردن ندارد و نمی‌توان آن را با بازی مثل جی تی ای مقایسه کرد. نید فور اسپید ماست وانتد ۲ برنامه‌هایی دارد که از آن‌ها تحت عنوان ترینر بازی NFS Most Wanted 2 یاد می‌شود و با این نام شناخته شده هستند. ترینرها برنامه‌هایی هستند که به صورت جداگانه باید دانلود شوند و پس از دانلود، به شما یک سری امکانات در خصوص بازی و شرایط درون بازی خواهند داد.

پس از آن که برای دانلود ترینر بازی Need for Speed Most Wanted 2012 اقدام کردید و آن را دانلود کردید، یک صفحه در مقابل شما باز خواهد شد که حاوی اعداد و کدهای مشخصی است. هر یک از این کدها عملکرد مخصوص خودش را دارد و با استفاده از آن‌ها شما می‌توانید کار مشخصی را که آن کد انجام می‌دهد را انجام دهید.

برای مثال در این ترینرها به شما می‌گویند که با استفاده از کلیدهای اف 1، اف 2، اف 3، اف 4 و اف 5 شما می‌توانید کارهای معینی کنید. برای مثال کد تقلبی که در کلید اف 1 طراحی شده، بازی را به این صورت تغییر می‌دهد که تمامی ماشین‌های بازی قفل گشایی شوند. کلید اف 2 به این صورت عمل خواهد کرد که پس از فشردن، میزان نیتروژن ماشین‌ها را تا حالت ماکزیممشان افزایش می‌دهد و گاها آن‌ها را نامحدود می‌کند.

کلید اف 3 این وظیفه را دارد که تمامی آپشن‌ها و جزئیات ماشین را تا آخرین سیستمشان ارتقا و افزایش بدهد. این موارد تا پایان ادامه دارند و هر کدام از آن‌ها یک کار بسیار کاربردی را در بازیتان اعمال و اجرا می‌کنند. یکی از ویژگی‌های بسیار خوبی که در رابطه با ترینر بازی‌ها و همچنین بازی NFS Most Wanted 2 می‌توانیم به آن اشاره کنیم این است که شما پس از وارد شدن به بازی مورد نظرتان باید ترینر بازی را باز کنید.

ترینر بازی need for speed most wanted 2012

این ترینرها اصلا نصب سختی ندارند و به ساده‌ترین شکل ممکن می‌توانید هم آن‌ها را تهیه کنید و هم اقدام به نصبشان کنید. پس از باز کردن ترینر و ایجاد تغیرات در بازی، پس از آن که بازی را بستید و دفعه بعد قصد بازی کردن داشتید دوباره باید همان روال را تکرار کنید و ترینر را باز کنید. سپس دکمه‌های مورد نظرتان را فشار دهید تا دوباره بتوانید تغییراتی که می‌خواهید را در بازی ایجاد کنید.

این مورد که تغیرات بر روی بازی ثابت نمی‌مانند یک ویژگی بسیار خوب است؛ زیرا گاها برای بعضی از بازی‌ها در همان دفعات اول به بازیکنان لذت می‌دهد و بعد از دو یا سه بار بازی کردن باعث یکنواختی بازی می‌شوند. به همین دلیل نوع عملکرد این ترینرها این گونه است که به صورت یک بار مصرف، می‌شود برای هر سری در بازی استفاده کرد.

سیوهای بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲

بسیاری از بازیکنان قصد دارند تا بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲ را به صورت کامل به همراه سیوهای 100 درصدی‌اش دانلود کنند و به راحتی به بازی بپردازند بدون آن که نیاز باشد برای قفل گشایی کردن ماشین‌ها تلاشی کنند. به همین ترتیب سیو بازی NFS Most Wanted 2 به صورت درصدهای مختلفی وجود دارد که می‌توانید هرکدام از آن‌ها که مورد نظرتان بود را دانلود کنید و سپس به راحتی سوار بر ماشین مورد علاقه‌تان به مسابقه و یا گردش در شهر بپردازید.

سخن پایانی

بازی Need for Speed Most Wanted 2 یک بازی ماشین سواری و مسابقه‌ای است که به صورت سندباکس عرضه شده و بازیکنان علاوه بر مسابقه، می‌توانند به صورت آزادانه در بزرگراه‌ها و خیابان‌های شهر بگردند و از رانندگی با ماشین‌های لوکس و پر سرعت نهایت لذت را ببرند. این بازی در سال 2012 عرضه شده و تا کنون جزو بهترین بازی‌های مسابقه با اتومبیل به شمار رفته است. اگر شما هم به بازی‌های مسابقه‌ای آن هم مسابقه با اتومبیل علاقه دارید، بازی نید فور اسپید ماست وانتد ۲ را از دست ندهید. امیدواریم تا از خواندن این مطلب لذت کافی را برده باشید. از این که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم.

آیا شما به بازی‌های مسابقه با اتومبیل علاقه دارید؟ آیا بازی Need for Speed Most Wanted 2 را تجربه کرده‌اید یا قصد تجربه کردن آن را دارید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم پلازا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها