دانلود سریال واکینگ دد فصل 10 + تریلر، داستان و بازیگران

سریال فصل ده واکینگ دد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پخش سریال واکینگ دد فصل 10 در فروردین 1400 به پایان رسید. در این مقاله با دانلود سریال مردگان متحرک فصل 10 با زیرنویس فارسی و بررسی داستان و شایعات پیرامون آن همراه ما باشید.

فصل دهم سریال واکینگ دد برای شبکه AMC و طرفداران، رضایت‌بخش بوده است و نظر منتقدین هم همین امر را نشان می‌دهد. پخش سریال Walking Dead فصل 10 از تاریخ 6 اکتبر 2019 (14 مهر 1398) آغاز شد و در تاریخ 4 آوریل 2021 (15 فروردین 1400) به پایان رسید. این فصل شامل 22 قسمت است و سازنده آن فرانک دارابونت (Frank Darabont) محسوب می‌شود. در سریال فصل ده واکینگ دد تمرکز داستان بیشتر روی آمادگی گروه و جنگ علیه گروه Whisperers است.

دانلود فصل 10 walking dead

در سریال مردگان متحرک فصل 10 شاهد آخرین حضور دانای گوریرا (Danai Gurira) هستیم که نقش میشون را ایفا می‌کرد. قسمت آخر فصل دهم سریال واکینگ دد قرار بود در تاریخ 12 آوریل 2020 (24 فروردین 1399) پخش شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و توقف پروسه تولید، پخش آن به تعویق افتاد. در نتیجه این قسمت در تاریخ 4 اکتبر 2020 (13 مهر 1399) پخش شد و 6 قسمت دیگر نیز به سریال واکینگ دد فصل 10 اضافه شدند. در ادامه تمام اطلاعات منتشر شده از فصل دهم سریال واکینگ دد شامل تریلر، تاریخ پخش و داستان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. برای بررسی بیشتر و دانلود سریال مردگان متحرک فصل 10 با پلازا همراه باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

متن زیر شامل اسپویل از فصول قبل سریال و فصل دهم سریال واکینگ دد است.

زمان پخش سریال Walking Dead فصل 10

سریال واکینگ دد فصل 10

سریال مردگان متحرک فصل 10 در تاریخ یکشنبه 6 اکتبر 2019 (14 مهر 1398) از شبکه AMC بر روی آنتن رفت. فصل دهم این سریال به صورت دو نیم فصل و به صورت مجزا به انتشار رسید. نیم فصل اول شامل 8 قسمت بود و پس از انتشار این نیم فصل وقفه‌‌ای زمانی تا زمان پخش نیم فصل دوم به وجود آمد. پس از آن نیم فصل دوم سریال واکینگ دد فصل 10 در 23 فوریه 2020 (4 اسفند 98) پخش شد. نیم فصل دوم هم مانند نیم فصل اول 8 قسمت داشته و هر قسمت دارای نام مخصوص خود بود. لازم به ذکر است که طبق اعلام رسمی کانگ این سریال 6 قسمت اضافه نیز داشت. به عبارت دیگر فصل دهم سریال مردگان متحرک 22 قسمت داشت. در ادامه لیستی از 22 اپیزود فصل دهم سریال واکینگ دد و نام هریک را مشاهده خواهید کرد. برای دانلود فصل ۱۰ واکینگ دد همراه ما بمانید.

نام اپیزودهای سریال فصل ده واکینگ دد:

 • The Walking Dead season 10 episode 1: Lines We Cross”
 • The Walking Dead season 10 episode 2: We Are the End of the World
 • The Walking Dead season 10 episode 3: Ghosts
 • The Walking Dead season 10 episode 4: Silence the Whisperers
 • The Walking Dead season 10 episode 5: What It Always Is
 • The Walking Dead season 10 episode 6: Bonds
 • The Walking Dead season 10 episode 7: Open Your Eyes
 • The Walking Dead season 10 episode 8: The World Before
 • The Walking Dead season 10 episode 9: Squeeze
 • The Walking Dead season 10 episode 10: Stalker
 • The Walking Dead season 10 episode 11: Morning Star
 • The Walking Dead season 10 episode 12: Walk with Us
 • The Walking Dead season 10 episode 13: What We Become
 • The Walking Dead season 10 episode 14: Look at the Flowers
 • The Walking Dead season 10 episode 15: The Tower
 • The Walking Dead season 10 episode 16: A Certain Doom
 • The Walking Dead season 10 episode 17: Home Sweet Home
 • The Walking Dead season 10 episode 18: Find Me
 • The Walking Dead season 10 episode 19: One More
 • The Walking Dead season 10 episode 20: Splinter
 • The Walking Dead season 10 episode 21: Diverged
 • The Walking Dead season 10 episode 22: Here’s Negan

تریلر سریال واکینگ دد فصل 10

تریلر سریال واکینگ دد فصل 10 بیش از 4 دقیقه است که جدیدترین ماجراجویی‌ها را نشان می‌دهد و به ما قول دگرگونی‌های زیادی را در ساختار سریال می‌دهد. نگان از زندان خارج می‌شود، میشون و ازیکیل همدیگر را می‌بوسند، رابطه عاطفی دریل و کانی پیشرفت می‌کند، نجواکنندگان و لوسیل باز می‌گردند و آرون یک گرز را به عنوان دست انتخاب می‌کند.

تریلر فصل دهم سریال واکینگ دد لحظات دل‌گرم‌کننده و بانشاطی از آخرالزمان را هم به ما نشان می‌دهد؛ مانند صحنه‌ای که دریل و کارول درمورد رابطه‌شان در این مدت صحبت می‌کنند. تریلر روی میشون هم تمرکز دارد که مسیر طولانی‌ای پیش‌روی اوست.

دانلود سریال مردگان متحرک فصل 10

در کامیک‌کان 2019 در سن‌دیگو، AMC اولین تصویر از سریال Walking Dead فصل 10 را منتشر کرد که در این تصویر میشون را می‌بینیم که در حال انجام کاری است که در آن تبحر دارد؛ نصف کردن زامبی‌ها. این تصویر تا حدودی تأیید می‌کند که دانای گوریرا قرار است سریال را ترک کند و AMC می‌خواهد قبل از رفتنش، در این فصل تا حد ممکن به داستان و شخصیت او بپردازد. آتشی که در پس‌زمینه تصویر می‌بینیم مربوط می‌شود به تم جدید این فصل که شورانر سریال، آنجلا کانگ (Angela Kang) در این مورد توضیخ داده است:

یکی از کارهایی که در این فصل به آن پرداخته‌ایم، اکتشاف عناصر طبیعی و تأثیر آن‌ها در دنیای مردگان است و آتش یکی از این عناصر است که به روش‌هایی کلیدی و جذاب، در داستان پیچیدگی‌هایی ایجاد می‌کند. آتش چیز خطرناکی است اما ما از افرادی استفاده کردیم تا مطمئن شویم که هیچ خطری کسی را سر صحنه تهدید نمی‌کند.

در زیر می‌توانید تریلری از نیم‌فصل دوم سریال فصل ده واکینگ دد را تماشا کنید.

بازیگران سریال واکینگ دد فصل 10

در فصل دهم سریال واکینگ دد بازیگران ثابت سریال، یعنی نورمن ریداس (Norman Reedus) در نقش دریل، ملیسا مک‌براید (Melissa McBride) در نقش کارول، کاری پیتون (Khary Payton) در نقش کینگ ازیکیل، جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) در نقش نگان و سایر بازیگران از جمله سامانتا مورتون (Samantha Morton) در نقش نجواکننده آلفا، حضور دارند؛ اما این اولین بار است که اندرو لینکولن (Andrew Lincoln) در لیست بازیگران نیست؛ زیرا در فصل 9 او سریال را برای همیشه ترک کرد.

همچنین بخوانید :

همچنین دانای گوریرا (میشون) نیز در این فصل برای همیشه از سریال جدا می‌شود. او در پنل کامیک کان 2019 این سریال گفت که بازی در نقش میشون، یکی از خالص‌ترین لذت‌های زندگی‌اش بوده است. بنابراین او در این فصل در چند قسمت حضور داشت و داستانش کامل شد و برای همیشه سریال را ترک کرد و احتمالاً در فیلم The Walking Dead در کنار اندرو لینکولن حضور پیدا کند.

فصل دهم سریال واکینگ دد

اما مگی با بازی لورن کوهن (Lauren Cohan) در فصل 9 به صورت ناگهانی سریال را ترک کرد تا در سیت‌کام جدید شبکه ABC به اسم Whiskey Cavalier ایفای نقش کند؛ اما از آنجا که این سریال کنسل شده است، وقت او خالی بوده و قرار است به سریال بازگردد. شورانر سریال، آنجلا کانگ نیز در کمیک کان 2019 تأیید کرد که کوهن به سریال واکینگ دد بازخواهد گشت. این شخصیت در قسمت‌های پایانی این فصل با یک حضور ناگهانی، بیننده‌ها را غافلگیر کرد. در پشت صحنه، آنجلا کانگ همچنان رهبر خلاق و شورانر سریال است. اندرو لینکولن گفته بود که تمایل دارد یک قسمت از سریال را  کارگردانی کند؛ اما به علت تداخل با برنامه‌ها موفق به انجام این کار نشد.

برخی دیگر از بازیگران سریال Walking Dead فصل 10 عبارتند از:

 • کریستین سراتوس (Christian Serratos) در نقش رزیتا
 • جاش مک درمیت (Josh McDermitt) در نقش یوجین
 • ست گیلیام (Seth Gilliam) در نقش گابریل
 • راس مارکواند (Ross Marquand) در نقش آرون
 • رایان هرست (Ryan Hurst) در نقش بتا
 • کالان مک اولیف (Callan McAuliffe) در نقش آلدن

داستان سریال واکینگ دد فصل 10

در سریال فصل ده واکینگ دد نجواکنندگان بازگشته‌اند و تمرکز بیشتری روی رابطه آلفا و بتا (با بازی رایان هرست) است. هرست در Walker Stalker Con 2019 گفت:

من و آنجلا با هم در این مورد صحبت کردیم که در فصل 10 بیشتر روی رابطه [آلفا و بتا] تمرکز کنیم و به یک سری سؤالات پاسخ بدهیم و همچنین شروع کنیم ببینیم چه زمانی بین این دو اختلافات زیاد خواهد شد. این تمام چیزی است که می‌توانم به شما بگویم. اگر بیشتر حرف بزنم، بعد مجبور می‌شوم پوست صورتتان را بکنم.

تهیه‌کننده سریال واکینگ دد، اسکات ام. گیمپل (Scott M. Gimple) به NY Daily News گفته بود که داستان فصل دهم سریال واکینگ دد بیشتر «غیراقتباسی» خواهد بود که حس شما به این خبر با توجه به تجربه گذشته سریال در اقتباس یا عدم اقتباس از کمیک، می‌تواند متفاوت باشد. یکی از داستان‌های اصلی و غیراقتباسی فصل 9 می‌تواند معرفی جامعه‌ای جدید در پایان فصل قبل باشد که یا جامعه Common Wealth است یا یک جامعه متفاوت دیگر.

سریال walking dead فصل 10

در هر صورت، آنجلا کانگ تأیید کرده است که در فصل 10 نیز پرش زمانی داریم. کانگ در مصاحبه با Entertainment Weekly گفت:

احتمالاً چند ماهی جلو خواهیم رفت. ما پرش زمانی را بوسیله بازیگران کودک سریال نشان می‌دهیم. ما رزیتا را در آخر فصل قبل دیدیم که ماه‌های آخر حاملگی را می‌گذارند. می‌توانم بگویم که این وضعیت الان تغییر کرده است. زمان فقط کمی جلو رفته است. آن‌ها با برخی قوانین نجواکنندگان زندگی کرده‌اند و ما می‌بینیم که یک‌سری چیزها تغییر کرده است و برخی از افراد برای کنار آمدن با زخمی که در پایان فصل قبل خوردند، دست به کارهای غیرمنتظره زده‌اند.

در نیم‌فصل دوم فصل 10 سریال Walking Dead دوباره نبرد با نجواکنندگان ادامه خواهد داشت. خلاصه رسمی AMC از نیم فصل دوم به این صورت است که:

در نیمه دوم فصل نهم، بازمانده‌های جدید و قدیمی ما همچنان در حال مقابله با تاثیرات اتفاقاتی هستند که در شش سال گذشته رخ داده است. از زمان ناپدید شدن ریک، خیلی از شخصیت‌ها با یکدیگر و به نوعی با خودشان غریبه شده‌اند. چیزی که آن‌ها می‌فهمند این است که در خطر غیر قابل انکاری قرار گرفته‌اند.

آن‌ها به زودی خواهند فهمید که دنیا به آن شکلی که فکر می کردند عمل نمی‌کند. قوانین گروه و راه‌های بقا دیگر ایمنی آن‌ها را تضمین نمی‌کند. یک تهدید کاملا تازه بر سر راهشان قرار گرفته و آن‌ها به زودی می‌فهمند که این تهدید برخلاف هر تهدیدی است که قبلا با آن رو به رو شده‌اند. گروه به چیزی که فکر می‌کند و می‌بیند شک خواهد کرد. چیزی که در این دنیا و بعد از آخرالزمان، طبیعی به نظر می‌رسد ممکن است بیشتر از زمانی که آخرالزمان شروع شد ترسناک باشد. آنچه که مشخص است خطرهای بزرگ و متعدد است.

اگر برای دانلود فصل دهم سریال مردگان متحرک اقدام کرده باشید، حتما دیده‌اید که قسمت نهم سریال Walking Dead فصل 10 با عنوان Squeeze (به هم فشردن) وضعیت مخاطره‌آمیز چندین شخصیت اصلی را نشان می‌دهد. در پایان نیم‌فصل اول فصل 10، دریل، کارول، آرون، ماگنا، کانی، جری و کری در غاری با گروهی از واکرها به تله افتاده بودند که آلفا مسئول این کار بود. برای خارج شدن، آن‌ها نه تنها باید از سد زامبی‌ها عبور کنند، بلکه باید با نجواکنندگان هم مقابله کنند. حتی اگر آن‌ها بتوانند نجات پیدا کنند، این گروه هنوز هم باید با آلفا مواجه شود که به نظر می‌رسد نگان را به سمت خود آورده است. با وجود این، هنوز هم ممکن است که رهبر منجی‌ها به او کلک زده و به صورت مخفی، به دنبال راهی برای کشتن آلفا است.

دانلود فصل ۱۰ واکینگ دد

یک کلیف هنگر بزرگ دیگر، رفتن میشون به همراه ورجیل برای پیدا کردن اسلحه‌های بزرگ‌تر در پایگاه دریایی متروکه است. باید ببینیم که آیا او می‌تواند این اسلحه‌ها را پیدا کرده و به الکساندریا بازگرداند یا خیر. در همین حین، گابریل با کشتن دانته، شیاطین درون خود را آزاد کرده است. حال که قوانین اخلاقی او شکسته شده‌اند، باید ببینیم که آیا رفتار این کشیش کاملا تغییر می‌کند یا خیر. طرفداران همچنین پیش‌بینی می‌کنند که گابریل در حمله‌ای که در الکساندریا خواهد شد، خواهد مرد. در کمیک‌ها، نجواکنندگان باعث رسوخ زامبی‌هایی به آنجا می‌شوند و آندریا گاز گرفته شده و می‌میرد؛ باوجود این، با توجه به اینکه در سریال، آندرا قبلا مرده است، این احتمال وجود دارد که گابریل به این صورت بمیرد. در قسمت بعدی برای دانلود فصل 10 Walking Dead همراه ما باشید.

دانلود سریال مردگان متحرک فصل 10

اگر به دنبال دانلود فصل 10 واکینگ دد هستید، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

سریال مردگان متحرک فصل 10

دانلود فصل ده واکینگ دد قسمت 1 – 480P / 720p / 1080p/ زیرنویس

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 2 – 480P / 720p / 1080p/ زیرنویس

دانلود سریال مردگان متحرک فصل 10 قسمت 3 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود سریال واکینگ دد فصل دهم قسمت 4 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل ۱۰ مردگان متحرک قسمت 5 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل ده واکینگ دد قسمت 6 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود سریال مردگان متحرک فصل 10 قسمت 7 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل ۱۰ واکینگ دد قسمت 8 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 9 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل ۱۰ مردگان متحرک قسمت 10 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل 10 Walking Dead قسمت 11 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود سریال واکینگ دد فصل دهم قسمت 12 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود سریال مردگان متحرک فصل 10 قسمت 13 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل ده واکینگ دد قسمت 14 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 15 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل ۱۰ مردگان متحرک قسمت 16 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل 10 Walking Dead قسمت 17 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود سریال واکینگ دد فصل دهم قسمت 18 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل ۱۰ واکینگ دد قسمت 19 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود سریال مردگان متحرک فصل 10 قسمت 20 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل 10 مردگان متحرک قسمت 21 – 480P / 720p / 1080P/ زیرنویس

دانلود فصل ۱۰ مردگان متحرک قسمت 22 – 480P / 720p / زیرنویس

کلام آخر

دانلود فصل دهم سریال مردگان متحرک

نظر شما درباره سریال واکینگ دد فصل 10 چیست؟ چند قسمت از این فصل را تا کنون موفق شده‌اید تماشا کنید؟ آیا این سریال هنوز هم توانسته جذابیت خود را در نظر شما حفظ کند؟ نظرات خود را درباره سریال Walking Dead فصل 10 در کادر پایین با پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران37 دیدگاه
avatar
محمد
.
09 دی 1399، 23:57
پاسخ
0
0
عاااااااالی بهترین فیلمی که تا به حال دیدم خیلی جذابه
avatar
bita
.
02 تیر 1399، 11:46
پاسخ
0
1
به نظر من این سریال خیلی جذاب و بی نظیره و من معمولا به سریال علاقه زیادی ندارم چون دنبال کردن تک تک قسمت هاش برام خسته کننده س .اما این سریال انقدر فوق العاده و پر از هیجانه که نمیتونم تمامی قسمت هاشو دنبال نکنم با اینکه خیلی فصل هاشم زیادبود.با شادی های توی فیلم میخندیدم و غم هاشون گریه میکردم فقط میتونم بگم بینظیره فقط امیدوارم اندرو لینکن برگرده در فصل های بعدی:(
avatar
Amir
.
19 اسفند 1398، 19:15
پاسخ
0
0
الان من نفهمیدم دقیقا میشون هست یا نه؟ ریک پس کی میاد؟ الان ۱۹ اسفند ولی تا قسمت یازده بیش تر نیومده .
avatar
رایی
.
09 اسفند 1398، 21:29
پاسخ
0
0
منم فقط میخوام هرچه زود تر ریک برگرده از وقتی که دیدم تو فصل ۹ هلکوپتر او را برد تو فکرم مونده اون رو کجا بردن ولی هرچه زود تر در نیمه دوم فصل ۱۰ برگرده فیلم هیجانش را که از دست داده بود پس میگیره فقط (ریک گرایمز ) میتونه دل هوادارانش را به فیلم برگردانه
avatar
omid
.
06 اسفند 1398، 20:13
پاسخ
0
0
این کارول لنتی چرا حذف نمیشه از سریال من موندم کلا یه شخصیتی هست که خییلی هواشو دارن هر سری ام یه جوری گروه رو میندازه تو دردسر در کل سریال بدحور افت کرده مخصوصا لوکیشن های تکراریش نمیدونم چرا فضای سریال رو عوض نمیکنن مثل فصل های ابتدایی که با تنوع همیشه همراه بود انگار محوریت سریال از دست عواملش خارج شده مخصوصا با خارج شدن ریک از سریال بدجور دچار سردرگمی شدن مگر شخصیت نیگان بتونه به این سریال یه جون تازه بده من از فصل اول دنبال کردم این سریال و یه جورایی با خوب بدش کنار میام از سایت شمام کمال تشکرو دارم
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402