معرفی بازی های خشن برای کنسول های مختلف به همراه جزئیات آنها

بازی های خشن
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مطلب قصد داریم تا بازی های خشن که تا به امروز منتشر شده‌اند را به شما معرفی کنیم. با معرفی خشن ترین بازی های تاریخ با ما همراه باشید.

در دنیای پر و صدای بازی، سبک‌های مختلفی از بازی وجود دارند که اگر بخواهیم آن‌ها را دسته بندی کنیم، هر سبک طرفدار پروپاقرص خودش را دارد و نمی‌توان گفت چه سبکی بهترین سبک در بین بازی‌ها است. مطلبی که در حال خواندن آن هستید به سبک خشن و یا پر خشونت از بازی‌ها تعلق گرفته است که گیمرهای بی شماری در سرتاسر جهان به این سبک علاقه دارند و روزانه ساعت‌هایی را برای گذراندن اوقاتشان، به این بازی‌ها تعلق می‌دهند. پس اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و می‌خواهید با برخی از خشن ترین بازی ها آشنا شوید، تا پایان مطلب همراه پلازا باشید.

خشن ترین بازی های تاریخ

بازی های خشن مثبت 25

در ادامه خشن ترین بازی های تاریخ را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Mortal Kombat

بازی های مثبت 25

یکی از بهترین بازی های +25 در طول تاریخ بازی های خشن آنلاین به مجموعه بازی‌های مورتال کومبت تعلق می‌گیرد. این مجموعه نسخه‌های زیادی را عرضه کرده است که در تمامی نسخه‌ها بلا استثنا، شاهد خشونت بسیار زیاد در مبارزاتش هستیم. در سال 2011، نهمین نسخه از این مجموعه منتشر شد که آن را به صورت قطعی در لیست خشن ترین بازی های کامپیوتری تاریخ قرار داد. این بازی تا به امروز محبوبیت بسیاری داشته و می‌توانید آن را برای پلتفرم‌هایی همچون PC، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، Xbox 360 و… بازی کنید.

2. بازی Days Gone

بهترین بازی های +25

یکی دیگر از خشن ترین بازی های تاریخ به بازی تحت عنوان روزهای رفته یا Days Gone تعلق می‌گیرد. این بازی در سبک ماجراجویی و ترسناک ساخته شده که یکی از بهترین بازی های +25 برای کنسول پلی استیشن 4 به حساب می‌آید. در طول این بازی خشونت‌های زیادی را باید به کار ببرید؛ چرا که زامبی‌ها و جانوران بسیاری به سمت شما حمله می‌کنند.

طراحی گیم پلی این بازی به گونه‌ای بوده که خون ریزی زیادی را می‌طلبد و با کشتن دشمنان، رودی از خون جاری خواهد شد. این بازی را می‌توانید در لیست بهترین بازی های خشن PS4 قرار دهید؛ چرا که در سال 2019 فقط برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شد و در سال 2021 یعنی همین امسال برای کامپیوتر نیز منتشر شده است.

3. بازی God of War

بهترین بازی های خشن کامپیوتر

یکی دیگر از بهترین بازی های خشن کامپیوتر و سایر کنسول‌ها، بازی خدای جنگ یا God of War است. این بازی همانند بازی مورتال کومبت دارای مجموعه است که نسخه‌های زیادی را از قدیم تا به امروز، منتشر کرده‌اند. بازی خدای جنگ یکی از خشن ترین بازی های کامپیوتری و کنسولی تا به امروز است؛ چرا که محوریت بازی تمرکز بیشتری بر روی انتقام و خون ریزی دارد.

این بازی از سلاح‌هایی همچون گرز، شمشیر، سپر و… استفاده می‌کند و قدرت تخریب پذیری با کیفیتی در آن پیاده سازی شده است. گاد آف وار در لیست بازی های مثبت 25 قرار دارد و نسخه سوم این بازی در سال 2010 عرضه شد. بدون در نظر گرفتن نسخه‌ای خاص از این بازی، آن را می‌توانید بر روی کامپیوتر، پلی استیشن 3 و 4 بازی کنید.

4. بازی First Encounter Assault Recon

خشن ترین بازی

اگر به دنبال دانلود بازی خشن تفنگی هستید، بدون شک باید بازی F.E.A.R در لیست بهترین بازی های +25 شما باشد. این بازی ممکن است در نگاه اول یک بازی قدیمی باشد، اما بدون شک همچنان می‌توانیم این بازی را در لیست بهترین بازی های خشن برای کامپیوتر و کنسول‌هایی همچون پلی استیشن 3، کامپیوتر و ایکس باکس 360 قرار دهیم.

این بازی در سال 2005 به انتشار رسید و گیم پلی خونین، ترسناک و دلهره آور را به بازیکنان تقدیم کرد. قابلیت صحنه آهسته‌ای که این بازی دارد، باعث آن شده که در هنگام انجام یک حرکت پر خشونت، بازیکنان به آهستگی تکه تکه شدن و جراحت‌های حریفان را ببینند. همین امر یکی از دلایل محبوبیت این بازی بعد از گذشتن حدود 15 سال از انتشارش است.

5. بازی The Punisher

بازی های خشن اندروید

اگر به دنبال دانلود بازی خشن برای کامپیوتر و کنسول قدیمی همچون پلی استیشن 2 یا ایکس باکس هستید، بدون شک بازی The Punisher را دانلود و از آن لذت ببرید. بازی پانیشر می‌تواند یکی از قدیمی‌ترین بازی‌ها در لیست ما باشد؛ چرا که این بازی در سال 2004 برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 2 و ایکس باکس منتشر شد.

این بازی هرچند که حدودا 16 سال از انتشارش می‌گذرد، اما همچنان نمی‌توانیم آن را از لیست بازی های خشن PC و بازی های مثبت 25 حذف کنیم. گیم پلی این بازی اینگونه است که با استفاده از ابزارها و سلاح‌های سرد و گرم، به شکل زجرآوری دشمنانتان را خواهید کشت. این بازی می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای کسانی باشد که به دنبال بهترین بازی های خشن کامپیوتر و کنسولی برای سیستم عامل‌های قدیمی خود می‌گردند.

6. بازی The Elder Scrolls: Blades

بازی های خشن pc

اگر به دنبال بازی های خشن اندروید می‌گردید و نمی‌دانید چه بازی را انتخاب کنید، ما به شما خواهیم گفت که برای لذت بردن از سبک خشونت، چه بازی را انتخاب کنید. بازی The Elder Scrolls: Blades عنوانی برای گوشی‌های با سیستم عامل اندروید است که در سال 2019 توسط استودیو بازی سازی تحت عنوان Bethesda Games ساخته شد.

این بازی نسبت به یک بازی موبایل، گرافیکی خوب و قابل قبول دارد. گیم پلی این بازی سرشار از خونریزی و خشونت است که می‌توانید با گوشی که در دستتان دارید، خشونتی خوب و قوی را تجربه کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های خشن اندروید تا به امروز است که مدت زیادی از عرضه آن نمی‌گذرد.

7. بازی Ninja Gaiden 2

بازی های خشن آنلاین

یکی از بازی های مثبت 25 که در این لیست می‌خواهیم معرفی کنیم، بازی نینجا گایدن 2 است. این بازی در سال 2008 توسط بازی سازان Team Ninja برای کنسول ایکس باکس 360 به عرضه رسید. همانطور که از عنوان این بازی مشخص است، بازی بر اساس حرکات نینجاها طراحی شده و گیم پلی این بازی حول محور جنگ‌های نفس‌گیر و پر خشونت می‌چرخد. این بازی نسخه‌های دیگری هم دارد، اما در نسخه دومش که Ninja Gaiden 2 نام دارد، گیم پلی آن تمرکز بیشتری بر روی خشونت و خون ریزی داشته است. هرچند که بازی در سال 2008 عرضه شده، اما همچنان یکی از بهترین بازی های +25 حال حاضر در دنیای گیم به شمار می‌آید.

8. بازی Bloodborne

خشن ترین بازی های کامپیوتری تاریخ

یکی دیگر از بازی‌ های خشن که در سبک خشونت و خونریزی وجود دارد، بازی بلاد بورن است. این بازی در سال 2015 به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 تولید و عرضه شد. سبک این بازی شباهت زیادی به بازی Dark Souls دارد. المان‌هایی در بازی وجود دارند که می‌توانیم از این بازی به عنوان یک بازی نسبتا نقش آفرینی هم یاد کنیم. گیم پلی بازی Bloodborne دارای خشونت زیادی است که در طول بازی باید با باس‌ها و دشمنان بسیار سرسخت مبارزه کنید. سطح خونریزی که این بازی دارد بسیار بالا است. این بازی دنیای بسیار تاریکی دارد و در برخی مراحل آن، ترس و وحشت را در دل بازیکنان ایجاد می‌کند. به صورت کلی، بازی Bloodborne یک بازی خوب در ژانر اکشن، نقش آفرین و همچنین سرشار از خشم است که باید علاقه‌مندان به این سبک، آن را تجربه کنند.

9. بازی Red Dead Redemption 2

خشن ترین بازی های کامپیوتری

یکی دیگر از بازی‌های پر خشونت لیست، به بازی Red Dead Redemption 2 تعلق می‌گیرد. این بازی در سال 2018 برای پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس باکس و پلی استیشن 4 منتشر شد. دنیای این بازی بسیار دنیای دلنشین و جذابی است. اشتباه نکنید، دنیای دلنشین بازی دلیل بر کم خشونت بودن آن نیست. در برخی از مراحل و مناطق این بازی، شما خشونت تکرار نشدنی را تجربه خواهید کرد که معمولا به صورت غافل‌گیرانه‌ای شما را شوکه می‌کند. این بازی زندگی روزمره را در دوران نسبتا قدیم به نمایش می‌گذارد و شما در طول آن باید اقدامات و ماموریت‌های متنوعی را پشت سر بگذارید. بازی این قابلیت را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند از سلاح‌های سرد و گرم، متناسب با موقعیتشان در بازی استفاده کنند. این بازی می‌تواند یکی از انتخاب‌های خوب شما برای تجربه کردن یک بازی پر هیجان و لذت بخش باشد.

سخن پایانی

بهترین بازی های +25 و پر خشونت، بازی‌هایی هستند که برخی از افراد بر این باورند که این بازی‌ها باعث ایجاد خشونت و افزایش روحیه خشمگین در بازیکنان می‌شوند. باید در این راستا، این نکته را ذکر کنیم که بازی‌ها با توجه به رده بندی سنی که دارند، اگر اصول آن‌ها رعایت شود هیچگونه مشکلی در روحیات و خلق و خوی بازیکنان ایجاد نخواهند کرد. بازی های خشن برای افرادی که هیجان را دوست دارند و می‌خواهند یک تجربه هیجان انگیز از بازی‌های ویدئویی را تجربه کنند، بسیار مناسب هستند و هیچ مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. از این که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم.

آیا شما به بازی‌های پر خشونت و هیجانی علاقه دارید؟ آیا بازی‌هایی که در این لیست معرفی شد را تا به حال تجربه کرده‌اید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم پلازا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
علی رضا فرخی
.
17 فروردین 1401، 14:50
پاسخ
0
1
به مورتال کامبت و دیز گان و ردد میگی خشونت زیاد دارن؟😂😂😂😂😂😂😂😂این بازی ها شاید تو دهه ۹۰ میلادی خشونت زیادی میتونستن داشته باشن ولی اینایی ک تک گفتی اصن خشونت زیادی نداره ک
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401