معرفی بهترین کاور های بازی های ویدئویی به همراه مفهوم آنها

بهترین کاور های بازی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این نوشته می‌خواهیم به معرفی بهترین کاور های بازی های ویدئویی که یکی از نقاط بسیار تاثیرگذار بر روی جذب افراد هستند بپردازیم. با ما همراه باشید تا بهترین تصاویر روی جلد بازی ها را با هم مرور کنیم.

همانطور که می‌دانید، تبلیغات برای هر چیزی از اهمیت بالایی برخوردار است. سازندگان بازی‌های ویدئویی، معمولا سعی بر آن دارند تا تصویری را برای جلد بازی انتخاب کنند که تاثیر بیشتری بر روی کاربران داشته باشد. تصاویری همچون عکس‌هایی که شما را به فکر فرو می‌برند و یا تصاویری که خشم درونی بازی را به تصویر خواهند کشید. حالا در این مطلب ما قصد داریم تا چند کاور بازی زیبا و جذاب را که تا به امروز بر روی جلد بازی‌ها طراحی و پیاده‌سازی شده را به صورت یک لیست، به شما معرفی کنیم. پس تا پایان مطلب همراه پلازا باشید.

بهترین تصاویر روی جلد بازی

زیباترین کاور های بازی تاریخ

در ادامه بهترین تصاویر روی جلد بازی را معرفی می‌کنیم.

1. کاور بازی BorderLands

کاورهای برتر بازی

بازی BorderLands یکی از بازی‌هایی است که می‌توانیم عنوان بهترین کاور بازی های ویدئویی را به آن بدهیم. همانطور که می‌بینید، گلوله‌ای از مغز یک شخصیت در حال عبور کردن است. جالب‌تر از عبور گلوله، شلیک آن گلوله به دست خود شخص است که در حال خودکشی کردن است. پس از عبور گلوله، شاهد پای کوبی و شادی برخی از افراد هستیم.

همچنین بخوانید :

تمامی این موارد حاکی از خشونت، دیوانگی و لذت بردن از خون‌ریزی درون بازی است که تمامی این موارد، با دقت و ظرافت بالایی بر روی جلد این بازی طراحی شده‌اند. ترکیب رنگ قرمز در پس زمینه و رد گلوله با رنگ سفید، نشان دهنده یک تضاد در تصویر است. هدف از این تضاد آن است که سازنده قصد دارد تا اوج دیوانگی و هیجان در این بازی را به مخاطبان، در قالب یک کاور نشان دهد.

2. کاور بازی Okami

زیباترین کاور ها در تاریخ بازی

یکی دیگر از بهترین کاور های بازی در بین بازی‌های ویدئویی، به بازی اوکامی مربوط می‌شود. این کاور و طراحی آن کاملا به جریانات و پیشینه بازی برمی‌گردد. تمامی رویدادها و اتفاقاتی که در بازی Okami با آن‌ها مواجه می‌شوید، در ژاپن قدیم اتفاق می‌افتند. دلیل این سبک از طراحی آن است که این طرز از نقاشی به ژاپن مربوط می‌شود و اگر با نقاشی‌های معروف ژاپنی‌ها آشنایی داشته باشید، متوجه ارتباط این دو موضوع خواهید شد.

همچنین بخوانید :

این کاور که یکی از زیباترین کاور ها در تاریخ بازی است، شباهت بسیار زیادی با نقاشی‌های ژاپنی‌ها دارد و در اصل از آن‌ها الهام گرفته شده. کاور این بازی نشان دهنده یک گرگ است که در حال نگاه کردن به یک خورشید به نام Okami است. این گرگ در شعله‌هایی از آتش غوطه‌ور شده درحالی که در کنار آن قلب‌هایی وجود دارند که نشان دهنده صلح و آرامش در بازی است.

3. کاور بازی L.A. Noire

بهترین کاور بازی های ویدئویی

یکی دیگر از بهترین کاور های بازیهای تاریخ به بازی لس آنجلس نویر می‌رسد. این بازی سبکی کارآگاهی و اکشن دارد که کاور آن به خوبی اصل سبک و ماجرای بازی را به راحتی به مخاطبان می‌رساند. در کاور این بازی شخصیت اصلی بازی را می‌بینیم. در اطراف او عکس‌هایی از قتل، تیراندازی و خشونت و دزدی مشاهده می‌شود. این بازی یکی از بهترین تصاویر روی جلد بازی را دارد و آن هم به این دلیل است که تمامی وقایع بازی را در یک عکس به نمایش گذاشته است. این مورد درباره بسیاری از بازی‌ها صدق می‌کند.

4. کاور بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

بهترین کاور های بازیهای تاریخ

همچنین بخوانید :

بازی دیگری که در این لیست می‌خواهیم به آن بپردازیم، بازی The Legend of Zelda است. این بازی یکی از کاورهای برتر بازی را دارد؛ چرا که تصویری که بر روی کاور مشاهده می‌کنید به گونه‌ای است که در نگاه اول به طبیعت و فضای بکر بازی مجذوب خواهید شد. با نگاه به طبیعتی که بر روی کاور می‌بینید، متوجه کاوش و جست و جو در پی چیزهای متنوعی خواهید شد. جست و جو و کاوش در چنین سرزمینی برای هر گیمری لذت بخش خواهد بود. عنوان این بازی هم گویای موضوع آن است که Breath of the Wild نام گذاری شده است.

5. کاور بازی Front Mission Evolved

زیباترین کاور های بازی تاریخ

یکی دیگر از بهترین کاور های بازی را می‌توانید بر روی جلد بازی Front Mission Evolved مشاهده کنید. در نگاه اولی که به این کاور می‌اندازید، ربات‌های غول پیکری را مشاهده می‌کنید که در وسط آن‌ها انسان قرار گرفته است. ربات‌ها هر کدام سلاحی خاص و کشنده در دست دارند و شخصیت انسان در این بازی نیز دارای سلاح‌های متنوعی است. محوریت این بازی یک بازی اکشن و شوتری است که این موضوع در کاور آن به خوبی به نمایش گذاشته شده است.

6. کاور بازی Assassins Creed 2

کاور بازی زیبا و جذاب

یکی از کاورهای برتر بازی، به بازی بسیار جذاب و محبوب اساسینز کرید ۲ تعلق می‌گیرد. کاور این بازی نشان دهنده رمز و رازهای آن است که باید به وسیله بازیکنان رمزگشایی شوند. کاور این بازی علاوه بر این که ابهامات موجود در بازی را نمایش می‌دهد، سلاح‌ها و سبک مبارزاتی کارکتر بازی را نیز با طراحی بسیار زیبایی به نمایش گذاشته است.

7. کاور بازی Lost Planet 2

بهترین کاور های بازی

بازی سیاره گمشده یا Lost Planet 2 یکی از کاورهای برتر بازی را دارد. بر روی کاور این بازی صحنه‌هایی از جنگ با هیولاها و جانوران غول پیکر را مشاهده می‌کنید که سربازان متعددی در مقابل آن‌ها در حال مبارزه و تیراندازی هستند. کاور این بازی علاوه بر جنگ بین جانوران و انسان‌ها را به تصویر کشیده، از قدرت سلاح‌های بازی نیز گفته است و آن‌ها را با یک طراحی بسیار زیبا در کنار یک دیگر و در قالب کاور بر روی جلد بازی قرار داده است.

8. کاور بازی Quantum Theory

بهترین تصاویر روی جلد بازی

یکی از زیباترین کاور ها در تاریخ بازی را می‌توانید بر روی کاور بازی کوانتوم تئوری مشاهده کنید. این کاور نه تنها زیبایی خاص خودش را دارد، بلکه از یک خشونت خاموش در بازی برایمان می‌گوید. این کاور شخصیت اصلی بازی را نشان می‌دهد که در رو به روی یک ساختمان ترسناک و عجیب ایستاده است. نورهایی که از درون این ساختمان روشن هستند، جذابیت خوبی را در پس زمینه تاریک بازی ایجاد کرده‌اند.

9. کاور بازی The Orb and The Oracle

کاورهای برتر بازی

با نگاه کردن به کاور بازی The Orb and The Oracle شما خلاقیت در طراحی را به خوبی متوجه خواهید شد. کاور این بازی یکی از بهترین تصاویر روی جلد بازی ها است که می‌توانید مشاهده کنید. چشمان قرمز و خشمگین کارکتر بازی در فضای آبی و مشکی که در کاور طراحی شده، تضاد زیبایی را ایجاد کرده است.

10. کاور بازی Sleeping Dogs

زیباترین کاور ها در تاریخ بازی

یکی از بازی‌هایی که عنوان کاورهای برتر بازی به آن تعلق می‌گیرد و در لیستمان می‌خواهیم آن را معرفی کنیم، بازی Sleeping Dogs است. بر روی کاور این بازی شخصیت‌های بسیاری را مشاهده می‌کنید که هرکدام از این کارکترها یا دشمنتان است یا به عنوان یک معلم و استاد، چیزهای مختلفی را به شما آموزش می‌دهد. در قسمت پایین کاور هم مبارزه بین شخصیت اصلی با دشمنانش را می‌بینید که گویای سبک مبارزاتی این بازی است.

11. کاور بازی Alcatraz

بهترین کاور بازی های ویدئویی

بازی آلکاتراز عنوانش از روی زندانی در یک جزیره گرفته و ساخته شده است. بر روی کاور این بازی یک هلیکوپتر می‌بینید که در حال پیاده کردن سربازانی مجهز است. در قسمت پایین هم یک جزیره نسبتا کوچک وجود دارد که چند ساختمان متروکه بر روی آن ساخته شده است. این طراحی شباهت بسیار زیادی با موقعیت زندان آلکاتراز در جزیره دارد. به همین ترتیب با خلاقیت و طراحی زیبا، موقعیت زندان در واقعیت را به صورت خیالی بر روی کاور این بازی قرار داده‌اند.

12. کاور بازی Need for Speed Most Wanted

بهترین کاور های بازیهای تاریخ

بازی نید فور اسپید ماست وانتد یکی از بازی‌های قدیمی محسوب می‌شود، ولی با این حال که از ساخت و عرضه این بازی حدودا 10 سال می‌گذرد، اما همچنان از کاور این بازی می‌توانیم به عنوان یکی از زیباترین کاور ها در تاریخ بازی یاد کنیم. در کاور این بازی یک ماشین بسیار زیبا و اسپرت را مشاهده می‌کنید که با طراحی زیبایی اسپرت شده است. در انعکاس ماشین، ماشین‌های پلیس را می‌بینید که در تعقیب این ماشین هستند.

سخن پایانی

بهترین کاور های بازی تنها به بازی‌های جدید و نسل امروزی خاتمه نمی‌یابند. این کاورها می‌توانند در هر نسل و سالی دیده شوند. از زمانی که بازی‌های ویدئویی ساخته و روانه بازار شدند، کاورهای آن‌ها جلوه‌ای از محیط و فضای بازی را به تصویر کشیدند. کاورهایی که بر روی بازی‌ها طراحی می‌شوند تنها تصاویری از محیط نیستند. در برخی از این طرح‌ها شاهد طراحی‌هایی با ظرافت بالا و خیلی خلاقانه هستیم که نشان دهنده اهمیت کاور، برای بازی است. کاورها یکی از قسمت‌های بسیار تاثیرگذار و مهم برای جلب توجه کاربران و گیمرها هستند. به همین ترتیب، ما در این مطلب، لیستی از چند بازی را انتخاب و برای شما فراهم کردیم تا شما عزیزان بتوانید کاورهای برتر بازی‌ها را مشاهده کنید. از این که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم.

شما به عنوان یک گیمر یا کاربر، کدام یک از طرح‌های کاور بازی‌هایی که در این لیست برایتان فراهم کرده‌ایم را می‌پسندید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم پلازا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401