بهترین کانال های آموزشی تلگرام ؛ از یادگیری زبان تا هنر و موفقیت

کانال های آموزشی تلگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

دنیای مجازی، راه‌های زیادی را برای آموزش موضوعات، مطالب و مهارت‌های مختلف فراهم کرده است. یکی از این راه‌ها اپلیکیشن تلگرام است. کانال های آموزشی تلگرام هم موضوعات گوناگونی را در بر دارد. این کانال های آموزش تلگرام به یادگیری مهارت‌های مختلف مانند زبان، هنر و کامپیوتر و غیره کمک می‌کنند.

با کمک این کانال های تلگرامی آموزشی گاهی می‌توانید ساعت‌ها سرگرم شوید و به راحتی در هر مکان و زمانی، مطالب، موضوعات و مهارت‌های مختلف را یاد می‌گیرید. می‌توانید زبان یاد بگیرید، هنر نقاشی کردن را تمرین کنید، آموزش موسیقی تماشا کنید، یا حتی آموزش‌های صنایع دستی یا هر موضوع دیگری را دنبال کنید. به همین منظور، در این مقاله، تعدادی از این کانال ها از زبان گرفته تا هنر و موفقیت و غیره ارائه می‌شوند.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

آموزش زبان

کانال های آموزش زبان شاید بتوانند به بالا رفتن سطح زبان شما کمک کنند. در این قسمت تعدادی از این کانال ها را که مرتبط با آموزش زبان‌های مختلف هستند معرفی می‌کنیم. به عنوان نمونه کانال englishlanguage100@ یکی از کانال های تلگرام آموزش زبان انگلیسی است. در این کانال، آموزش زبان به روش‌های مختلفی مانند نمونه مکالمه، اصطلاحات، ترجمه و متن آهنگ‌ها یا پادکست‌ها انجام می‌شود.

کانال های آموزش تلگرام

اما اگر به دنبال آموزش زبان ترکی هستید، می‌توانید یکی از کانال های آموزش زبان ترکی استانبولی را دنبال کنید. کانال turkishistanbu@ یکی از این کانال ها است. این کانال با ارائه ویدیو کلیپ‌های مختلف به آموزش زبان ترکی استانبولی می‌پردازد. کانال @Germanysadeh هم یکی از کانال های تلگرام آموزش زبان آلمانی است که با انتشار ویدیو درس‌های آموزشی، این زبان را یاد می‌دهد.

البته کانال های آموزشی زبان های دیگر مانند فرانسه یا کره ای هم در این اپلیکیشن وجود دارند. به عنوان نمونه، franceeasy@ یکی از کانال های آموزش زبان فرانسه است. این کانال هم با انتشار ویدیوهای کوتاه، زبان فرانسه را به صورت تصویری یاد می‌دهد. از طرف دیگر، اگر به دنبال آموزش زبان کره ای هستید می‌توانید کانال Hangullearning@ را به عنوان یکی از کانال های تلگرام آموزش زبان کره ای دنبال کنید.

آموزش بورس تا بیت کوین

از طرف دیگر، اگر می‌خواهید از بورس ، هک ، بیت کوین و غیره سررشته پیدا کنید و به دنبال مطالب آموزشی در این زمینه هستید، می‌توانید کانال های تلگرام آموزش بورس ، کانال های آموزش هک یا کانال های آموزش بیت کوین را دنبال کنید. به عنوان مثال کانال chart_iran@ یا boursefa@ یک سری اطلاعات عمومی برای آموزش بورس منتشر می‌کنند. نمونه دیگر، کانال TalareBourse@ است که به صورت روزانه اخبار بورس را منتشر می‌کند.

کانال های تلگرامی آموزشی

کانال UltraSecurity@ هم به عنوان یکی از کانال های تلگرامی آموزشی با انتشار مطالبی موضوعات هک و امنیت را یاد می‌دهد. کانال Amozesh_binance@ یا کانال dr_signal_crypto@ هم با انتشار مطالبی در مورد بیت کوین و غیره به آموزش بازارهای مالی می‌پردازد.

آموزش هنر و موسیقی

شاید این ابزارها نتوانند نقش استاد و معلم را ایفا کنند، اما گاهی با دنبال کردن برخی کانال های آموزشی هنری می‌توانید تا حدودی بعضی از مهارت‌ها را یاد بگیرید و با تمرین مداوم تجربه خوبی از یادگیری داشته باشید. به عنوان مثال، اگر به دنبال بهترین کانال های آموزش عکاسی تلگرام هستید، می‌توانید کانال akasi_asan@ را برای یادگیری نکاتی در مورد عکاسی دنبال کنید. کانال lenzak@ هم با ارائه ویدیوهای کوتاه و توضیحات همراهش، مطالب آموزشی جالبی برای عکاسی منتشر می‌کند. کانال aminsanayei@ یکی دیگر از کانال های آموزشی برای عکاسی است که اطلاعاتی را در این زمینه منتشر می‌کند.

اما اگر به دنبال کانال های آموزشی موسیقی هستید، می‌توانید کانال setar_learning@ را به عنوان یکی از کانال های آموزش سه تار دنبال کنید. این کانال هم با انتشار ویدیوهای کوتاه این ساز را یاد می‌دهد. برای یادگیری سنتور هم می‌توانید کانال notsantur@ را به عنوان یکی از کانال های آموزش سنتور در تلگرام دنبال کنید. این کانال با انتشار ویدیو درس، کتاب و مطالب مختلف سنتور را آموزش می‌دهد.

آموزش بازیگری و نویسندگی

جالب است بدانید که برای سایر هنرها مانند بازیگری، مهارت های گرافیکی کار با نرم افزارها و صنایع دستی هم کانال های آموزشی در حال فعالیت هستند. کانال amuzeshbazigar@ یکی از کانال های آموزش بازیگری در تلگرام است. این کانال با معرفی کتاب، مطالب آموزشی و ویدیوها، نکاتی را در مورد هنر بازیگری یاد می‌دهد. از طرف دیگر، در کانال KordPhotoshop@ یا photoshop_drive@ که برای آموزش فتوشاپ در تلگرام هستند، می‌توانید نکات جالب و ترفندهایی را برای کار با فتوشاپ یاد بگیرید. حتی برای بافتنی کردن هم می‌توانید ویدیوهای آموزشی آن را در این اپلیکیشن پیدا کنید. به عنوان مثال، در کانال baftani_zargol@ به عنوان یکی از کانال های آموزش بافتنی با انتشار ویدیوهای کوتاه نکاتی در این زمینه آموزش داده می‌شود. کانال gollebarfi@ هم با انتشار مطالب و ویدیو ترفندهای بافتنی را یاد می‌دهد.

این کانال ها آموزش نقاشی را هم شامل می‌شود. مثلاً naghashi_dabestan@ یکی از کانال های آموزش نقاشی در تگلرام است که به روش‌های جذابی نقاشی برای کودکان را آموزش می‌دهد. کانال roshandesign@ هم یکی دیگر از این کانال های نقاشی است. این کانال هم با انتشار تصاویر و مطالب به آموزش تکنیک‌های نقاشی می‌پردازد. اما خوب است بدانید که برای هنر و مهارت هایی مانند نویسندگی هم کانال آموزشی دیده می‌شود. به عنوان مثال، shahinkalantari@ یکی از این کانال‌ها است که به آموزش نویسندگی و تولید محتوا می‌پردازد. کانال دیگری که به عنوان یکی از کانال های آموزشی نویسندگی در تگلرام فعالیت دارد، noqalam@ است. این کانال با انتشار مطالب مختلف به آموزش ترفندها و تکنیک‌های نویسندگی می‌پردازد.

آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

از کانال های آموزشی کامپیوتر، موبایل و برنامه نویسی هم نکات جالب و کاربردی را می‌توان یاد گرفت. برای مثال، اگر به دنبال کانال تلگرام آموزش ترفند های موبایل هستید، gsmsoft@ را می‌توانید دنبال کنید که فیلم‌های آموزشی تخصصی، ترفندهای جدید نرم افزاری، نکات تعمیراتی و غیره را ارائه می‌دهد. کانال ehsan422063ic@ هم ترفندهای مختلفی را برای کار با موبایل و تعمیرات آن منتشر می‌کند. از طرف دیگر، اگر می‌خواهید برنامه نویسی یاد بگیرید، می‌توانید کانال WorldCode@ را که یکی از کانال های آموزش برنامه نویسی در تلگرام است دنبال کنید.

کانال های آموزشی تلگرام

همچنین برای یادگیری مهارت‌های کامپیوتری هم شاید بتوان از کانال های تلگرامی استفاده کرد. کانال amuzesh_computer@ یکی از این کانال های آموزشی کامپیوتر تلگرام است که با ارائه درس‌های مختلف، تکنیک‌ها و ترفندهایی را برای یادگیری کامپیوتر منتشر می‌کند. کانال AmoozeshWebsite@ یکی دیگر از این کانال های آموزشی برای کامپیوتر است. به علاوه، کانال تلگرام آموزش شبکه های کامپیوتری networkadminstrators@ در زمینه شبکه و سرویس های کامپیوتری فعالیت دارد و ترفندهایی را در این زمینه آموزش می‌دهد.

تا اینجا دسته‌بندی‌های مختلف کانال ها ارائه شد. در ادامه تعدادی از کانال ها با موضوعات پرطرفدار معرفی می‌شوند:

جمع بندی

به طور خلاصه می‌توان گفت که در این مقاله تعدادی از کانال های آموزشی از موسیقی و هنر تا مهارت های زندگی و کامپیوتر و برنامه نویسی ارائه شد. اگر شما هم کانال های آموزشی مفیدی می‌شناسید، می‌توانید در پایین صفحه، در قسمت دیدگاه‌های پلازا معرفی کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401